Mega Man 9 natrag na 8bit

poruka: 7
|
čitano: 1.885
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Mega Man 9 natrag na 8bit

evo ovako ide mega man 9 je igra za xbox360, ps3 i wii a izgleda ko 8bitna igra zapravo kad ja to vidi to i je 8 bitna igra neki ljudi tražu savršenstvo kod grafike i najednom

 

capcom pusti igru koja izgleda kao kod dobrom starom nes-u zanima me što mislite o tome povatku u 8 bitnu eru

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 22:24 (gamer2400).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mega Man 9 natrag na 8bit

Ma to je za malo starije igrače po meni

jasno je da tehnologija napreduje i po meni je glupo kočiti iako je dobro nekad zaigrat i vaku igru

ali premlad san ja za te stvari pa neću ulazit u to

E8500 3,16 GHz, Asus Hd 4870 512 gddr 5, 4 GB Ram HDD 600GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mega Man 9 natrag na 8bit

odigrao sam je na ps3 da se vratim u svoje doba 80s

tada su igre bile česme u grafici al bar su bile igrivije neg današnja high-tech sranja Cool

C2D E4300@3.0(333*9),Gigabyte 965P-DS3,2*2+2*1Gb Kingmax /Super talent DDR2 OC 888,HDD Seagate 200GB,Sapphihe HD 4850 512Mb OC 740/2490,CHIEFTEC PFC -550W,Samsung SM931BW + Pany-42PV80P,Windows Vista x64 Ultimate SP1/Win 7
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2009 15:46 (4mal).
15 godina
offline
RE: Mega Man 9 natrag na 8bit
4mal kaže...

odigrao sam je na ps3 da se vratim u svoje doba 80s

tada su igre bile česme u grafici al bar su bile igrivije neg današnja high-tech sranja Cool

 potpis
16 godina
neaktivan
offline
Mega Man 9 natrag na 8bit

Ja sam ozbiljno razmišljao o kupnji Wiija samo zbog ove igre i zbog sličnih naslova s Wiijevog VirtualConsola... Veliki sam fan orginalnog Megamana  i ova igra izgleda odlično, i kladim se da je bolja od 90% "modernih" igara koje danas izlaze...

i boxart je jednostavno nenadjebiv :)

If it ain't broke, you haven't tweaked it enough.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mega Man 9 natrag na 8bit
niki kaže...

Ja sam ozbiljno razmišljao o kupnji Wiija samo zbog ove igre i zbog sličnih naslova s Wiijevog VirtualConsola... Veliki sam fan orginalnog Megamana  i ova igra izgleda odlično, i kladim se da je bolja od 90% "modernih" igara koje danas izlaze...

i boxart je jednostavno nenadjebiv :)

 ako si ga mislio kupit, kupi ga neces pozalit ja sam dao puno love al ne zalim niti lipe...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mega Man 9 natrag na 8bit
toxic kaže...
niki kaže...

Ja sam ozbiljno razmišljao o kupnji Wiija samo zbog ove igre i zbog sličnih naslova s Wiijevog VirtualConsola... Veliki sam fan orginalnog Megamana  i ova igra izgleda odlično, i kladim se da je bolja od 90% "modernih" igara koje danas izlaze...

i boxart je jednostavno nenadjebiv :)

 ako si ga mislio kupit, kupi ga neces pozalit ja sam dao puno love al ne zalim niti lipe...
 Da, nećeš nikako požaliti (osim ako želiš high-end grafiku, to nije za te). I, box-art bar nije kao Mega Man 1. Kako grozni box-art.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2009 16:11 (netko_namo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice