Pokemon GO (Android/iOS)

poruka: 324
|
čitano: 79.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

ako uđeš u gym, jednom dnevno dobivaš  novčiće i još neke stvari.. novčići služe za kupovinu u shopu, a njih možeš dobiti samo u gymu ili kupit pravim novcen.

što se tiće ovoga imali smisla, sve ovisi na kojem su levelu treneri koji se bore za gymove u tvojoj okolini i ima li još ljudi iz tvog tima u tvojoj okolini, jer ako ih nema onda nema smisla da držiš sam gym jer ga je lako srušit

8 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
HowYesN0 kaže...

 taman otvorim ovu stranicu, nađem svoju lokaciju i vidim da je tu jedan pokemon kojeg nemam. otvorim aplikaciju i stvarno je bio hahahaha.

15 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Jel točan ovaj evolution multiplier chart?

 

http://pokemongohub.net/pokemon-go-evolution-multiplier-chart/

Tražiš best buy računalo? - http://assemblio.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
LoL- Bobzzy (EUW)
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

hvatanje pokemona

 

http://prntscr.com/bxdar2

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
dennocro kaže...

hvatanje pokemona

 

http://prntscr.com/bxdar2

  baš prije 5min ugasio, u 10sek 5 pokemona, samo nisam pokusao logirat se preko moba, ali to cu sutra, da nebude da se teleportam.

15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Moze link na pokecolor? ovo sve sta nalazim ima keyloggera
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

ja nemam pokecolor nego pidgeybot guglaj to ili otidi na epvpers forum tamo je developer prisutan. u settingsu napises svoj mail, nemoras se ni registrirati i kordinate i to je to ostavis ga upaljenim, i nemoj mjenjati kordinate nikad. Onda za 24 sata nakon sto si ga ugasio logiras se na mob, registriras se tim mailom i to je to. Samo neka bude 24 sata razlike pc-mob da nebude da se teleportiras. Jos nesto nadi kordinate dobre lokacije npr central park. Isto tako ima mogucnost multi accounta, samo dodavas id/pw/kordinate te radi na principu hodanja, a ne teleportiranja.On sam ide tako da ne kontroliras nista, znaci hoda, hvata pokemone, evolve pokemona te kupi iteme sa pokestopa. Evo s novog accounta u 1 minut i 46sek  lvl 4.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2016 0:03 (Kresimir4).
10 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Igra polako gubi smisao. U manjim gradovima ima 20 vrsta pokemona, jedino kad sam u Splitu imam priliku nešto uhvatiti. Došao sam do 38 i ništa novo ne mogu naći...

 

A pojavila se hrpa alata za cheatanje tako da ide lagano deinstaliranje bez imalo žaljenja...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Kresimir4 kaže...

ja nemam pokecolor nego pidgeybot guglaj to ili otidi na epvpers forum tamo je developer prisutan. u settingsu napises svoj mail, nemoras se ni registrirati i kordinate i to je to ostavis ga upaljenim, i nemoj mjenjati kordinate nikad. Onda za 24 sata nakon sto si ga ugasio logiras se na mob, registriras se tim mailom i to je to. Samo neka bude 24 sata razlike pc-mob da nebude da se teleportiras. Jos nesto nadi kordinate dobre lokacije npr central park. Isto tako ima mogucnost multi accounta, samo dodavas id/pw/kordinate te radi na principu hodanja, a ne teleportiranja.On sam ide tako da ne kontroliras nista, znaci hoda, hvata pokemone, evolve pokemona te kupi iteme sa pokestopa. Evo s novog accounta u 1 minut i 46sek  lvl 4.

 Ovo ima epskog smisla. Koliko god me smeta da vecinu pokemona moram lovit ko izbezumljen, ovako gubi svaki smisao. Nadam se da ce vas banirat.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

Pa deinstalirat je mogao svatko cim je vidio da je netko jaci od mew i mewtwo, isto tako pokemoni nemaju rarity i koji se pokemon dobiva evolveom i pokestop se prodava svima da imaju vise prometa npr kafici. Sada imas listu 10 najacih pokemona, 10 najboljih pokemona za branjenje gyma i 10 pokemona koji imaju najvisi HP i svi ce te pokemone imat. Evo kilometar od mene 3 gyma 3 vaporeona....  bolje da se gym napravio da se pokemoni bore kao u npr pokemon yellow/red/silver itd budes br1 dobijes neku nagradu i to je to, nitko ne stoji u gymu prvi. Onda prave trailere o legendarnim pokemonima koji kao prvo i nemaju nikakav rarity u igri da ce biti u nekim eventima, pa sto ti znaci, da ce onaj u npr evo glupost samo da dam primjer na comicconu svi imati priliku uhvatiti mewa... sto bi sada ostatak svijeta trebao trcati na comiccon :/ Nikad nisam shvatio kako glupe igre mogu imati toliko igraca, ali ovo je za djecu, neka nova vrsta zabave, kad odrastu shvate da je sve glupost i gotovo. Ja igram eto tako... za nista :)

 

ps: zasto ban? Pa ljudi koriste piratske windowse, igraju piratske igre itd i to javno priznaju ovdje te stavljaju linkove na torrente, a nas ce banat..

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2016 0:47 (Kresimir4).
10 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Kresimir4 kaže...

ps: zasto ban? Pa ljudi koriste piratske windowse, igraju piratske igre itd i to javno priznaju ovdje te stavljaju linkove na torrente, a nas ce banat..

 

Tko kaze da ne treba banat i kazniti te ostale? Zasto ban? Bolje pitanje je zasto ne?

8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

to sam ja prijavljivao od pocetka, ali nitko nista.

 

Da ne spamam sada, uglavnom hrpa stvari u igri nedostaje, ali opet... tko zna sto moze doci s novim updejtima, nadam se da ce se ovo popraviti, ako ne sumnjam da ce odrasli igrat da gube vrijeme, dok ce djeca i dalje uzivati sto god im stavis u igru ;)

12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Kresimir4 kaže...

Pa deinstalirat je mogao svatko cim je vidio da je netko jaci od mew i mewtwo, isto tako pokemoni nemaju rarity i koji se pokemon dobiva evolveom i pokestop se prodava svima da imaju vise prometa npr kafici. Sada imas listu 10 najacih pokemona, 10 najboljih pokemona za branjenje gyma i 10 pokemona koji imaju najvisi HP i svi ce te pokemone imat. Evo kilometar od mene 3 gyma 3 vaporeona....  bolje da se gym napravio da se pokemoni bore kao u npr pokemon yellow/red/silver itd budes br1 dobijes neku nagradu i to je to, nitko ne stoji u gymu prvi. Onda prave trailere o legendarnim pokemonima koji kao prvo i nemaju nikakav rarity u igri da ce biti u nekim eventima, pa sto ti znaci, da ce onaj u npr evo glupost samo da dam primjer na comicconu svi imati priliku uhvatiti mewa... sto bi sada ostatak svijeta trebao trcati na comiccon :/ Nikad nisam shvatio kako glupe igre mogu imati toliko igraca, ali ovo je za djecu, neka nova vrsta zabave, kad odrastu shvate da je sve glupost i gotovo. Ja igram eto tako... za nista :)

 

ps: zasto ban? Pa ljudi koriste piratske windowse, igraju piratske igre itd i to javno priznaju ovdje te stavljaju linkove na torrente, a nas ce banat..

 Zasto ne ban ? 

Usporedujes kruske i jabuke. Dobio si besplatan software u kojem svojom igrom ides naprijed. Ti se koristis cheatom i automatski si zrel za ban. Ako to ne razumijes, onda ti uzalud godine. Nemas vremena, al vremena cheatat imas. Stvarno su ti razlozi odlicni. 

 

 

Ovo za Mewa takoder nema logike plus to sta nisu uzeli sustav borbe i nagrade iz gameboy/nintendo pokemona. Borba je takoder doslovno idiotski napravljena. 

 

Da ti treba ban za ovakve gluposti treba. I to onako, google store ban... da ju vise ni ne mozes skinut.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Prodao lvl38 za 60$...zadovoljan :D


Ali da, igra nema smisla vise, Zagreb je u totalnoj banani
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Di si prodal?
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Foz-matija kaže...
Di si prodal?

 Ebay...iako sam mogao vise dobit, ali ovako sam dobio koji skin za CS i 58$.

 

Ovi 40. lvl idu po 100$, 20. po 10ak, ali se slabo prodaju

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Mitch kaže...
Prodao lvl38 za 60$...zadovoljan :D


Ali da, igra nema smisla vise, Zagreb je u totalnoj banani

 Da, a što s manjim gradovima. Riga mi se od pidgeya i zubata više.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

Nije Zagreb baš tolko jako u banani, ima tu svega :) https://postimg.org/image/azz6fk4sn/

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

Po forumima se sada prodavaju lvl 20 za 30$, ali to je sve sa botom.

15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Luuka kaže...

Nije Zagreb baš tolko jako u banani, ima tu svega :) https://postimg.org/image/azz6fk4sn/

 Ha ima ali nijedan rijetki. Pogle kolko ima nonexistent

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Mitch kaže...
Luuka kaže...

Nije Zagreb baš tolko jako u banani, ima tu svega :) https://postimg.org/image/azz6fk4sn/

 Ha ima ali nijedan rijetki. Pogle kolko ima nonexistent

 Vrtio sam samo 20 sati, bit će još koji report kad pustim skriptu opet :) A ovih ful rijetkih ni inače nema, čak ni u LA-u nisu nešto česti, a tamo je obećana zemlja Pokemona :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Koliko vremena treba da se dodje do 40 lvl?
Taman upiknem neke skinove za csgo.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Pozz jel netko ima problem sa onim air modom? Znaci idem uhvatit pokemona ukljucim to preko kamere i nigdje pokemona
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
drakula789 kaže...
Koliko vremena treba da se dodje do 40 lvl?
Taman upiknem neke skinove za csgo.

 Dosta, bez bota jedno 2 mjeseca min. Ima ih u stotinama samo koji su level 40+.

 

 

Sa botom ko zna, mozda 2 tjedna ali mozes pobrat hardban na toliko dugo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Di mogu nabavit bota? Da probam to
9 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Još nekome ne radi ona mini karta kad odabereš pokemona kojeg imaš? Ono odmah iznad transfer tipke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

Meni je to uvijek prazno, nisam ni znao da je tamo neka mini karta haha

LoL- Bobzzy (EUW)
9 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
djdragon95 kaže...

Meni je to uvijek prazno, nisam ni znao da je tamo neka mini karta haha

 Gledal sam par videa na jubitou pa sam primjetil da se ljudima to redovito pojavi. Meni 0 bodova.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice