Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.690
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Da al s obzirom da smo ja i buraz imamo svatko svoj acc, šta bi onda bilo ako ja sa svojim sve odem kupiti igru, jel može i on skinut i igrat?
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sve kupujem direktno preko PS networka na konzoli - baš kao i Steam ima tjednih/sezonskih akcija, bonusa i specialnih ponuda svako malo :) 

RDR2 sam doduše platio punu cijenu za Digital Deluxe Edition jer je igra još u preorderu - oko 650kn... 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Ja sve kupujem direktno preko PS networka na konzoli - baš kao i Steam ima tjednih/sezonskih akcija, bonusa i specialnih ponuda svako malo :) 

RDR2 sam doduše platio punu cijenu za Digital Deluxe Edition jer je igra još u preorderu - oko 650kn... 

 

Ma meni se isto to sviđa, samo što kao što sam gore naveo i ja i brat igramo ps4 i imamo svatko svoj acc, pa ne znam kak bi to bilo da ja sa svojim acc kupim igru, jel može onda i on skiniti i igrat

 

ovako kad imam fizičku kopiju igramo svako na svojem acc bez ikakvih problema

8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Ja sve kupujem direktno preko PS networka na konzoli - baš kao i Steam ima tjednih/sezonskih akcija, bonusa i specialnih ponuda svako malo :) 

RDR2 sam doduše platio punu cijenu za Digital Deluxe Edition jer je igra još u preorderu - oko 650kn... 

 

Ma meni se isto to sviđa, samo što kao što sam gore naveo i ja i brat igramo ps4 i imamo svatko svoj acc, pa ne znam kak bi to bilo da ja sa svojim acc kupim igru, jel može onda i on skiniti i igrat

 

ovako kad imam fizičku kopiju igramo svako na svojem acc bez ikakvih problema

 Ali ako je tome tako onda on mora imat i tvoj račun aktiviran na svojoj konzoli i onda može igrat ali ako ti kupiš sa svojim računom a on ga na svojoj nema aktiviranog kako misliš to izvest !?

Napad je najbolja obrana :)
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Uzeo i ja danas na PSN-u običnu verziju za sirotinju.

Dado, ako možeš plz staviti naše nickove na prvu stranicu da se lakše skupimo kad krene Online.

Thanks.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pitanje, disk verzija, jel ima di jeftinije od 433 kn kolko je na base.com? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Svako malo kad upalim konzolu i pomalo igruckam wildlands clancy odem povremeno da poblenem u onaj clock šta otkucava za THE IGRETINU 

Kako malo sad djeluje ovih 17 DANA aaaaa 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

"If you turn off the mini-map, NPC's dialogue will change - giving you directions involving routes and landmarks."

 

Zamislite kako je moćno ovo. Na početku obavezno gasim mapu i HUD i gubim se u svijetu 

 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Tak sam nekad igrao vanilla WoW. Bez mini mape i čitajući quest text da bih znao kud treba ići. Nostalgija...
PSN - DeniZg80
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sam napravio preorder preko ekupi. Ultimate Edition. Cekamo 26.10.

 
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
CROatVU kaže...

Ja sam napravio preorder preko ekupi. Ultimate Edition. Cekamo 26.10.

 Koliko si platio tamo?

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Seki001 kaže...
CROatVU kaže...

Ja sam napravio preorder preko ekupi. Ultimate Edition. Cekamo 26.10.

 Koliko si platio tamo?

 Mislim da je 749 kn na tri rate sam uzeo

9 godina
online
Red Dead Redemption 2

izašla info da igra ima 60 sati - koliko sam ja shvatio, glavne priče, neki su dosta loše i nejasno prenijeli pa su napisali da igra ima oko 60 sati contenta, mislim da je to krivo i da ima 60 sati glavnih misija, dakle bez bilo kakvih sporednih akcija, ako netko ima neki link gdje se jasno kaže o čemu se radi nabacite ga ovdje ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

The Making of Rockstar Games' Red Dead Redemption 2

 

The final script for Red Dead Redemption 2’s main story was about 2,000 pages

The finished game includes 300,000 animations, 500,000 lines of dialogue, and many more lines of code

Even the peds [RDR2’s non-playable characters] have 80-page scripts — each.”

 

Koja igretina će ovo biti

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 17:06 (antimadridista).
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Netko je već negdje napisao da će ovo bit THE IGRETINA...slažem se unaprijed sa tim bez ikakvog nepotrebnog hypiea.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pre-loading pocinje vec ovaj petak :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
online
Red Dead Redemption 2

a danas u 16 h po našem vremenu stiže launch trailer, taman će me uhvatiti između posla i kuće al nema veze i još izdržat tjedan dana za ovu igretinu

 

znači planiram za početak samo trčati okolo na konju i pozdravljati "strance" :)) i neću prestat vrtit revolver, kažu da se dvaput stisne L1 da ga Arthur zarola dok ga sprema, jebeš vestern bez toga

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ko je uzeo preorder za koji datum vam je zakazan download, kod mene na ps pise 22.10.

Inace ova igra se ceka punih 8 godina, prvi deo presao na x360 i jako mi je dugo bila najbolja igra koju sam odigrao.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

ima li smisla uzimat ove specijal edition ili ultimate edicion?

 

jer obje imaju neke extra misije, jel mislite da ce te extra misije u nekom trenutku (kad?) biti dostupne i smirtnicima sa obicnjaca verzijom igre?

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
duxx369 kaže...

ima li smisla uzimat ove specijal edition ili ultimate edicion?

 

jer obje imaju neke extra misije, jel mislite da ce te extra misije u nekom trenutku (kad?) biti dostupne i smirtnicima sa obicnjaca verzijom igre?

 

 

 Naravno da ce bit. Samo ces morati imati keša da ih kupiš 

8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Ma to se unaprijed zna da će se dodatni sadržaj naplaćivat zato sam ja i uzeo special edition i miran sam sad da ću imat sve šta nadodaju.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Red Dead Redemption 2

ma ja sam uletio u ultimate edition ko budala u kredit. da sam mislio kupovati digitalnu verziju onda bi uzeo special, ali pošto ću uzeti fizičku verziju onda reko idem na najjače i zbog onog steelbooka i karte i svega da malo to proučavam

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

ma ja sam uletio u ultimate edition ko budala u kredit. da sam mislio kupovati digitalnu verziju onda bi uzeo special, ali pošto ću uzeti fizičku verziju onda reko idem na najjače i zbog onog steelbooka i karte i svega da malo to proučavam

 I ja sam si uzeo najacu fizicku verziju igrice :)

8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Izišao novi launch 2 trailer za RDR 2 

 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 16:33 (Seki001).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

izašla info da igra ima 60 sati - koliko sam ja shvatio, glavne priče, neki su dosta loše i nejasno prenijeli pa su napisali da igra ima oko 60 sati contenta, mislim da je to krivo i da ima 60 sati glavnih misija, dakle bez bilo kakvih sporednih akcija, ako netko ima neki link gdje se jasno kaže o čemu se radi nabacite ga ovdje ;)

 Ma to je samo main content tj. story missions bez ikakvih istraživanja ili side questova čini mi se. Sa svim achievementima i side questovima bit će lako preko 100 sati. 

Lijep pozdrav ;)
8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

 150 gb za download i instalaciju a ps mi ima svega 500 gb 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Izgleda da je disc preorder bila dobra odluka. Ako bude sreće sa pravovremenim slanjem iz Santa Domenice mozda i zaigram prije nekih "digitslaca"😁. U svakom slučaju radi se o najvećem gaming softwareu kojeg sam do sada instalirao na hard 😍.
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Preload je danas već krenuo kod mene još sat dva da skine ovih prvih 93Gb....

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 14:31 (Seki001).
Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice