Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 661.518
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Prvi put cujem za ovu misiju a na trecem sam capteru. Ako ne i cetvrtom. Vise neznam 😂😂

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gale92 kaže...

imam možda glupo pitanje ali u chapter 2 kada onom fotografu u šumi vratite torbu (nakon što je lisica uzme), kako ići na iduću misiju? Nakon te misije sve mi ostale žute, jednostavno nestale....

 Ne sjecam se tacno ali islo je dalje normalno. Mozda ima odredjeno vrijeme kada mozes raditi te glavne misije, pa probaj sacekati.

 

A treba uvijek raditi sve sporedne misije (sve sto je oznaceno bijelo) pa tek nakon toga ici na zute kako se ne bi desilo bas to da odredjene misije preskocite skroz i kasnije ih nema, a nastavljaju se.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...

 Ne sjecam se tacno ali islo je dalje normalno. Mozda ima odredjeno vrijeme kada mozes raditi te glavne misije, pa probaj sacekati.

 

A treba uvijek raditi sve sporedne misije (sve sto je oznaceno bijelo) pa tek nakon toga ici na zute kako se ne bi desilo bas to da odredjene misije preskocite skroz i kasnije ih nema, a nastavljaju se.

 hvala ti na odgovoru i pomoci

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...
Gale92 kaže...

imam možda glupo pitanje ali u chapter 2 kada onom fotografu u šumi vratite torbu (nakon što je lisica uzme), kako ići na iduću misiju? Nakon te misije sve mi ostale žute, jednostavno nestale....

 Ne sjecam se tacno ali islo je dalje normalno. Mozda ima odredjeno vrijeme kada mozes raditi te glavne misije, pa probaj sacekati.

 

A treba uvijek raditi sve sporedne misije (sve sto je oznaceno bijelo) pa tek nakon toga ici na zute kako se ne bi desilo bas to da odredjene misije preskocite skroz i kasnije ih nema, a nastavljaju se.

 Šta nema u igri onog "point of no return" upozorenja? Ne zvuči baš bajno ako si zezneš cijeli side quest chain samo zato jer nisi znao da ga moraš riješiti baš sad.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
 Šta nema u igri onog "point of no return" upozorenja? Ne zvuči baš bajno ako si zezneš cijeli side quest chain samo zato jer nisi znao da ga moraš riješiti baš sad.

 Nije mi bilo ništa, već misije (žute) i ta bjela s upitnikom (?) na nju sam išao i riješio te jednostavno je sve ostalo nakon toga nestalo....

6 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Znam o kojoj misiji se ovdje radi i to je sporedna misija a žute su glavne misije. Uopće mi nije jasno kako su nestale, vjerojatno neki bug. Jesi uspio na kraju nastaviti igru?

 

Igra ima bugova i ne znam šta čekaju sa zakrpom. Ja sam išao tražiti blago i tamo gdje se trebalo nalaziti zlato nije bilo ničega samo rupa, i sad ne mogu dobiti onaj treasure Hunter koji je potreban za 100%. I nisam u kampu imao jedno vrijeme neke ljude kao da su nestali, i neke misije u kampu mi fale koje su isto tako potrebne za 100%. 

Najčudnije od svega je bilo kad sam završio serije sporednih misija i dobio novu lampu, da bi sljedećeg dana otrkio kako je lampa nestala i nemam ju više, a misija pređena.

 

Ok u igri se dogodi bug sa fizikom ili nešto slično i to je oprostivo, ali  ovakve stvari su dokaz da je igra izašla prerano i da je tu još bilo posla. Jednostavno nije mi jasno šta čekaju sa zakrpom.

 

Moj savjet je svima da svaki novi chapter spremite novi save, a na kraju šestog chaptera kad se stvari zakuhaju, poslije misije "My last boy" obavezno spremite jer to je točka bez povratka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 10:32 (NickChase).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Mislim da bi već odavno izašao patch da ne rade na online verziji. Barem za ove gamebreaking bugove. A ovako je šta je.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Ja stao na RDR2 oko 30% story i sad kad sam na BF nabavio HZD i GoW udaram paralelno i po njima.HZD i GoW su stvarno prekrasne sa prekrasnim mehanikama i gameplayem igre uz koje  guštam baš, a RDR2 obožavam najviše zbog wild west i western tematike tu sam svoj na svome i to ćemo laganini završavat duga je zima 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 11:36 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

ekipa tek sam večerao opet "upalio" RDR2 i sve je bilo "kako treba". Opet sam dobio misije (žuta polja) čini se da je sve uredu a što je ono bilo, očito neki bug....

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Glavas_ZG kaže...
Seki001 kaže...

Ja stao na RDR2 oko 30% story i sad kad sam na BF nabavio HZD i GoW udaram paralelno i po njima.HZD i GoW su stvarno prekrasne sa prekrasnim mehanikama i gameplayem igre uz koje  guštam baš, a RDR2 obožavam najviše zbog wild west i western tematike tu sam svoj na svome i to ćemo laganini završavat duga je zima 

 Omg, toliko plačeš po cijelom forumu o igri ovoj, kako je nema na PC klanjaš se developeru ližes mu stopala a po izlasku ova dva poluproizvoda BF i HDZ njih igraš umjesto rdr, daj se odluči sa kojim izmišljotinama češ bit na pozornici

 aaaa ti si znači pij-sij kmečavac nisam se odmah sjetio tebe ali ok na BUG forumu vas očito ima dosta :p

its ok bro peace <3

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Glavas_ZG kaže...
Seki001 kaže...
Glavas_ZG kaže...
Seki001 kaže...

Ja stao na RDR2 oko 30% story i sad kad sam na BF nabavio HZD i GoW udaram paralelno i po njima.HZD i GoW su stvarno prekrasne sa prekrasnim mehanikama i gameplayem igre uz koje  guštam baš, a RDR2 obožavam najviše zbog wild west i western tematike tu sam svoj na svome i to ćemo laganini završavat duga je zima 

 Omg, toliko plačeš po cijelom forumu o igri ovoj, kako je nema na PC klanjaš se developeru ližes mu stopala a po izlasku ova dva poluproizvoda BF i HDZ njih igraš umjesto rdr, daj se odluči sa kojim izmišljotinama češ bit na pozornici

 aaaa ti si znači pij-sij kmečavac nisam se odmah sjetio tebe ali ok na BUG forumu vas očito ima dosta :p

its ok bro peace <3

 no peace kid, naravno da se nisi sjetio nakon knockouta koji si doživio u temi velikana kid, drzi se ove teme i ne pojavljuj se izvan

 Ok neću ;)) ;)) he he da knockout hhhhh

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 22:55 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Pitanje za vas koji ste na neki nacin popljuvali igru. Kako je igrate?
Pitam zato sto ne vjerujem da netko moze popljuvt ovakvu igru ili reci da je prosjecna. Igram je od prvog dana i tek sam sad po glavnim misijama stigao u sveti denis. Ovo je prva open world igra u kojoj niti jednom nisam koristio fast travel. Ovakav open world jos nisam igrao. Toliko stvari,toliko bolestina od brata i sestre u incestu do ljudozdera po spiljama,vikinga,mistike,urenbesnih likova,humora..(nemogu se svega ni sjetit)Misije mi nekako jesu malo ne bas top top(main misije) ali svijet kao svijet je jos nevidjen. Bas se osjeti da sve sto radite ima utjecaj. Ja sto dalje igram to sam odusevljeniji a igram svaki dan sat dva tri i imam preko tri banke pa me pomalo i igre popustaju ali ovo....cudo od igre.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Neigram uopce, cekam da mi stigne fs 19. Da sam kupio na disku, prodao bih ju za 300kn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ja isto nisam upalio već bar tjedan dana. Ništa me ne vuče.

 

Al' pljuvao sam ja i po Witcheru 3, koji je bio užasno "janky" dok nisu izbacili 13 patcheva, pa mi je sad igra generacije (uz Bloodborne).

 

Preći ću i RDR2 sigurno, ali polako, u nadi da će i njega pokrpati, popeglati, ubaciti fast travel itd.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Pa ima fast travel
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Red Dead Redemption 2

Ja igram druge igre, a ovoj ću se vratiti kasnije dok popeglaju ono što me smeta (prvenstveno tehnički dio).

Tako sam i GTA V igrao godinu dana nakon releasea (na PCu) i preživio sam. 

Koliko god da je dobra i razrađena, trenutno mi se ne igra, ali odigrat ću ju prije nego umrem nadam se :-P

Ustvari, ne želim puno igrati jer dok dođe na PC onda ću morati igrati sve ispočetka kao i Witcher3, pa onda bolje da sam čim manje odigrao ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 7:32 (Bitanga).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Bitanga Dobro Jutro kolega znači i ti čekaš da dođe na Pij-Sij hhhh 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Seki001 kaže...

Bitanga Dobro Jutro kolega znači i ti čekaš da dođe na Pij-Sij hhhh 

 

Naravno, 30 FPSa plus bonus FPS dropovi i dugački loading timeovi jednostavno nisu moja brija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
Seki001 kaže...

Bitanga Dobro Jutro kolega znači i ti čekaš da dođe na Pij-Sij hhhh 

 

Naravno, 30 FPSa plus bonus FPS dropovi i dugački loading timeovi jednostavno nisu moja brija.

 Slažem se sa tobom da je malo "sporasta" na 30fps sam se na konzoli navikao, i paše mi taj laganini RDR2.Jer takav je i bio wild west spor i tromast.

Moguće dobrom djelu gaming scene to i nepaše jer vole sve brzo a ja to sve pomalo.

Ali sad sam nedavno nabavio na sniženju HZD i GoW pa sad malo uživam u HZD svijetu jako lijepa igra i gameplay mi se sviđa.

GoW sam samo malo pokrenuo uvodni intro i koliko vidim bit će i to igretina.

Tako da sad uz RDR2 paralelno povremeno palim i igram HZD i GoW.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 8:26 (Seki001).
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja uživam u igri. Baš ju igram sporo. Šteta što se ne može vidjeti koliko sati igraš. Zadnje sam tako igrao HZD. Nema mi ništa draže kada sam u divljini i naletim na neku napuštenu kuću, slupane vagone koji su pali sa litice i slično. 

 

SPOILER: 

 

Naletim na kuću, tamo muž i žena. Odmah su mi sumnjivi. Zovu me na piće. Pristanem. Vidim žele me napiti. Mogu birati hoću li nastaviti piti ili ću otići. Naravno, toliko me zanimalo što će iz toga proizaći da sam prihvatio dalje piti. Kada sam se napio, opljačkali su me i bacili negdje sa strane. Umro sam od smijeha. Igra je predobra s tim nepredvidim situacijama. 

 
2 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Seki001 kaže...

Bitanga Dobro Jutro kolega znači i ti čekaš da dođe na Pij-Sij hhhh 

 e što je tu čudno?

pa nisu svi toliko uzjebani da moraju igru odigrati čim je izašla

 

ako je toliko dobra koliko čitam po ovim komentarima, onda je to jedna od igara koja doista zaslužuje da je se odigra propisno - ispeglanu od bugova, sa normalnim fpsom i nišanjenjem preko miša kako bi i trebalo biti

remek djelo prvi put treba vidjeti u njegovom punom sjaju, ne ovako s kompromisima

 

a kome ne smetaju gljive za pucanje, bugovi i neispoliranost, kome ne smeta 30 i manje fps, taj neka je odigra odmah sad

ali nema smisla se čuditi ljudima koji su to remek djelo odlučili odigrati kako spada, pa makar i godinu dana kasnije

8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
picajzla0707 kaže...
Seki001 kaže...

Bitanga Dobro Jutro kolega znači i ti čekaš da dođe na Pij-Sij hhhh 

a kome ne smetaju gljive za pucanje, bugovi i neispoliranost, kome ne smeta 30 i manje fps, taj neka je odigra odmah sad

ali nema smisla se čuditi ljudima koji su to remek djelo odlučili odigrati kako spada, pa makar i godinu dana kasnije

 Ma sve ok zezam se ja malo znam da ima dosta ljudi koji bi htjeli ovo odigrat kako Bog zapovida pa evo i ja gledam kako da naručim ovo što je prvenstveno namjenjeno za PC: https://gamesir.hk/collections/all-products/products/gamesir-vx

Nisam nikad ni ja previše se navikao na taj gamepad posebno kod malo preciznijeg naciljavanja i napucavanja bez obzira imala ta igra auto aim ili ne.

Tipkovnica i miš su zakon!

Mislim može se igrat dobro sa gamepadom daleko od toga da nemože.

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Vandit kaže...

Ja uživam u igri. Baš ju igram sporo. Šteta što se ne može vidjeti koliko sati igraš. Zadnje sam tako igrao HZD. Nema mi ništa draže kada sam u divljini i naletim na neku napuštenu kuću, slupane vagone koji su pali sa litice i slično. 

 

SPOILER: 

 

Naletim na kuću, tamo muž i žena. Odmah su mi sumnjivi. Zovu me na piće. Pristanem. Vidim žele me napiti. Mogu birati hoću li nastaviti piti ili ću otići. Naravno, toliko me zanimalo što će iz toga proizaći da sam prihvatio dalje piti. Kada sam se napio, opljačkali su me i bacili negdje sa strane. Umro sam od smijeha. Igra je predobra s tim nepredvidim situacijama. 

 

Meni je prvo palo na pamet da će te silovati ili organizirati neki gang bang.

Ali kako prozirno, opljačkali te i bacili. Tko bi rekao, full puno truda je uloženo u tu priču :-P

Većina tih encountera se svodi na to da te netko hoće opljačkati. I da nisi nastavio piti vjerojatno bi te isto htjeli opljačkati i ubiti.

I šta onda nego da pucaš u sve što se miče, al onda si đubre bez honora :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Seki001 kaže...
picajzla0707 kaže...
Seki001 kaže...

Bitanga Dobro Jutro kolega znači i ti čekaš da dođe na Pij-Sij hhhh 

a kome ne smetaju gljive za pucanje, bugovi i neispoliranost, kome ne smeta 30 i manje fps, taj neka je odigra odmah sad

ali nema smisla se čuditi ljudima koji su to remek djelo odlučili odigrati kako spada, pa makar i godinu dana kasnije

 Ma sve ok zezam se ja malo znam da ima dosta ljudi koji bi htjeli ovo odigrat kako Bog zapovida pa evo i ja gledam kako da naručim ovo što je prvenstveno namjenjeno za PC: https://gamesir.hk/collections/all-products/products/gamesir-vx

Nisam nikad ni ja previše se navikao na taj gamepad posebno kod malo preciznijeg naciljavanja i napucavanja bez obzira imala ta igra auto aim ili ne.

Tipkovnica i miš su zakon!

Mislim može se igrat dobro sa gamepadom daleko od toga da nemože.

 

Gamepad je generalno zakon za sve osim pomicanja kamere i bilo kakvog pucanja. To mu je jedini nedostatak. Aim assist kvari uživljavanje u igru, jer se onda sve svodi na klikanje L2 kako bi zalijepio nišan na svakog protivnika.

Ista stvar je i u AC serijalu ili Shadow of Mordor/War i sl. igrama. Za kretanje kroz svijet je superiorniji od miša, ali čim trebaš malo bolje upravljati s kamerom radi situation awarenessa ili nišanjenja, onda si u banani.

Fali nešto što bi bilo dobro za sve slučajeve, neki gamepad/mouse kombo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Vandit
Debeli buraz i sestra koji se bajdvej karaju. 😂😂
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 9:48 (Kill Frenzy).
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...

Fali nešto što bi bilo dobro za sve slučajeve, neki gamepad/mouse kombo.

 Sorry na OT, možda Steam controller? Netko probao?

 

Da ne bude totalni OT, na 30% sam i baš sam završio misiju gdje sam tjerao ovce.

Prespora mi je igra i ne mogu se ufurat nikako. Možda bude bolje kasnije, al' sumnjam.

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 10:04 (DeniZg).
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Vandit kaže...

Ja uživam u igri. Baš ju igram sporo. Šteta što se ne može vidjeti koliko sati igraš. Zadnje sam tako igrao HZD. Nema mi ništa draže kada sam u divljini i naletim na neku napuštenu kuću, slupane vagone koji su pali sa litice i slično. 

 

SPOILER: 

 

Naletim na kuću, tamo muž i žena. Odmah su mi sumnjivi. Zovu me na piće. Pristanem. Vidim žele me napiti. Mogu birati hoću li nastaviti piti ili ću otići. Naravno, toliko me zanimalo što će iz toga proizaći da sam prihvatio dalje piti. Kada sam se napio, opljačkali su me i bacili negdje sa strane. Umro sam od smijeha. Igra je predobra s tim nepredvidim situacijama. 

 Vrati se do njih, mozes vratiti novce ako si pratio, prije nego si se onesvijestio su rekli gdje ce ih sakriti. A ako prestanes piti puste te jer nisu glupi i znaju da se ne valja zajebavati s Arthurom. Malo zanovijetaju pa te pozovu da svratis opet. A ako svratis opet, pokusaju te ponovno napiti/otrovati i povesele se povratku. Ali ne bi Bitanga bio bitanga da ne jede govna cim ih vidi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 10:29 (sexytoiletpaper).
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Da ne quotam sve skupa: Bitanga, zato sam i ostao nadajući se nekim perverzarijama. Al' eto, kao i u stvarnom životu ostah razočaran. Vratio sam se nazad u kuću, uzeo svoju lovu. Na prvu ih nisam ubio, no kada sam se sjetio da su me ostavili na nekom deponiju gdje ima kostura drugih nesretnika - ubio sam ih. 

 
2 0 hvala 2
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
Bitanga kaže...

Fali nešto što bi bilo dobro za sve slučajeve, neki gamepad/mouse kombo.

 Sorry na OT, možda Steam controller? Netko probao?

 

Da ne bude totalni OT, na 30% sam i baš sam završio misiju gdje sam tjerao ovce.

Prespora mi je igra i ne mogu se ufurat nikako. Možda bude bolje kasnije, al' sumnjam.

 

 

 

Probao sam ja prije par godina, svidio mi se koncept i konfigurabilnost. Softver je malo zbunjujući u početku ali da se konfigurirati svašta. Konfigurirao sam ga za WoW, leveliraš bez problema, ali nije to to kad ti treba hrpa buttona sa action barova.

Trigger buttoni su poluanalogni, poludigitalni, nema vibracije (tj. ima neki haptic feedback) i radi na obične AA baterije. Rechargable AA baterije su uvijek mrvicu veće pa dok ih staviš unutra jedva ih možeš izvaditi van za punjenje (i to na silu). Ne može se puniti preko USB kabla nego moraš imati poseban punjač.

I fali mu bar još jedna gljiva da bude upotrebljiv. I radi samo u Steam Big Picture modeu. I zeznuto ga je složiti za igre koje nisu na Steamu. Uglavnom, patnja je bila pa sam prodao.

Šteta mogao bi biti super uređaj da ga malo poboljšaju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 10:51 (Bitanga).
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Vandit kaže...

Da ne quotam sve skupa: Bitanga, zato sam i ostao nadajući se nekim perverzarijama. Al' eto, kao i u stvarnom životu ostah razočaran. Vratio sam se nazad u kuću, uzeo svoju lovu. Na prvu ih nisam ubio, no kada sam se sjetio da su me ostavili na nekom deponiju gdje ima kostura drugih nesretnika - ubio sam ih. 

 

E to je to, dobro si i napravio :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice