AppDroid - Mobile gaming recenzije

poruka: 2
|
čitano: 2.483
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
AppDroid - Mobile gaming recenzije

Evo dragi kolege forumaši, želio bih vas izvijestiti o početku mobile gaming kolumne na gaming stranici Lock'n'Load gdje ćemo se baviti recenzijama igara za android i iphone! svugdje su ta dva sistema krvnički suprotstavljena a mi bi željeli biti prvi koji ćemo ih objedniti, komparirati i nadopunjavati u barem jednoj njihovoj grani mogućnosti - gamingu. Također imamo i facebook profil kojeg smo nazvali AppDroid, znam da više asocira na "aplikacije za android" ali uz naš avatar, vjerojatno se neće zabuna dešavati.

 

Ovim putem želio bih pozvati sve zainteresirane da nam daju svoja mišljenja na ovaj začetak, koncept recenzija, savjete, pohvale i pokude. Također bih želio pozvati zainteresirane da se jave ako nam se žele pridružiti u pisanju recenzija, jer smo trenutačno limitirani sa ljudstvom. Ilitiga - jedan recenzent za android i jedan za iphone.

 

Ako kreirate profil na stranici Komentirati možete ispod članaka i na forumu.

 

 

Lock'n'Load ima već 5 godina postojanja iza sebe sa konstantnom postavom članova i recenzenata i vjerujemo da će mobile gaming kategorija biti izvrstan dodatak stranici

 

 

Eto toliko od mene. Lijep Pozdrav!

 

 

 

 

Tekst kopiran iz teme HTC Desire :)

AppDroid AppDroid
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2011 20:24 (LIX).
Moj PC  
5 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
RE: AppDroid - Mobile gaming recenzije

Ako ima zainteresiranih, stavljam var par objavljenih tekstova.

 

Uživajte!

 

Jet Car Stunts

 

 

Angry Birds

 

 

Cut The Rope

 

 

Tom Clancy's H.A.W.X.

 

 

Near Orbit Vanguard Alliance - NOVA

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 20:30 (LIX).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice