Igranje mobilne igre na PC-u

poruka: 18
|
čitano: 8.140
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Igranje mobilne igre na PC-u

Dosta sam trazio po forumu ali nisam nigdje nasao temu na emuliranje mobilnih igara na pc-u. Naime, imam na mobitelu igru zvanu: Last Empire War Z, koju sam krenuo igrati i jako mi se svidja, ali mi pojede bateriju jako brzo. Sada me zanima jel ima netko iskustva sa emulatorima koji omogucavaju da igrate mobilne igre na pc-u? Nasao sam ih dosta preko youtuba ali cesto vidim da ljudi dobiju viruse i/ili instalira im svoje preglednike (vec sam 1 instalirao i dobio to pa sam se jedva toga rjesio). Sada sam nasao neki koji se zove NoxPlayer5, pa bi htio komentare ako netko ima iskustva ili ako mi mozete preporuciti neki drugi bolji koji je provjeren vez virusa i nasilnih instalacija drugih preglednika.

 

P.S.- imam pentium dual core e5300 2,6ghz cpu i radeon r7 250 1gb oc edition gpu, 4gb ddr2 ram, ocu moci s time pokrenut to?

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Igranje mobilne igre na PC-u
Kruha i igala...
15 godina
odjavljen
offline
Igranje mobilne igre na PC-u

Bluestacks je star emulator, ali isto tako i spor sa svime ispod 8 giga RAM-a. Odnosno, gladan je memorije. Sa 2 gige se doslovno vuce.

Uz to sa njime dolazi i hrpa bloatware-a.

 

Za druge ne znam, jer kada mi je trebao emulator nije ih bilo na trzistu... Tako da ne mogu dati savjet. Za nox sam cuo da je dobar...

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2018 14:07 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Igranje mobilne igre na PC-u

Navodno je i bluestacks sad upotrebljiv.

Navodno.

A najbolje rješenje je napraviti bootabilni usb s Remix OS-om ili sličnim pa bootati i onda je to to.

 

 

Kruha i igala...
11 godina
neaktivan
offline
Igranje mobilne igre na PC-u

Vidi Anbox

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Igranje mobilne igre na PC-u

Hmm, ak sam dobro shvatio, neisplati mi se jer ako nemam 8gb rama, jako ce lagovati? I sto kazete na ovaj nox, evo videa al nevjerujem videu kad ima jako malo pregleda, pa se bojim da je taj lik sve to napravio accove jer sam i na takve naisao 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2018 15:13 (NistaNeznam).
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Igranje mobilne igre na PC-u

Zahtjevnije igre budu sigurno laggale.

Kažem, probaj Remix OS (ne moraš ga instalirati na hard disk, bootaj s usb-a) i ako ima hardversku akceleraciju za tvoju grafu to bude onda išlo ko ludo.

 

 

 http://www.jide.com/remixos

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2018 15:19 (fer-de-lance).
10 godina
neaktivan
offline
Igranje mobilne igre na PC-u

To isto emulator koji sam instaliram i gotovo ili? Jer zelim igrat bas ovu igru Last Empire war z i trebam se moc spojit na google play jer tako imam save na toj igri

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Igranje mobilne igre na PC-u

Ne, nije emulator.

To ti je baš instalacija Androida na PC.

Znači isto kao kad instaliraš Windowse.

S tim da kao i na Linux distribucijama ne moraš uopće instalirati na hard disk nego bootaš s usb sticka.

Ako vidiš da sve radi ok instaliraš si na hard disk da dobiješ brže učitavanje itd.

Ima i podršku za multi boot pa onda instaliraš uz Windowse i kas pališ PC biraš kaj da se boota.

Možeš si instalirati i u virtualku (npr. Virtual Box) ali ne znam kak onda šljaka hardverska akceleracija.

Koliko sam vidio tvoja grafa bi trebala imati punu akceleraciju.

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2018 15:59 (fer-de-lance).
10 godina
neaktivan
offline
Igranje mobilne igre na PC-u

Uh, nebi to onda jer trebam pc i za druge stvari. Ne zelim ga pretvorit u android xD Zato mi treba neki emulator bas

 
0 1 hvala 0
7 godina
online
Re: Igranje mobilne igre na PC-u

Onda ga pokreni u virtualki.

 

 

Kruha i igala...
10 godina
neaktivan
offline
Igranje mobilne igre na PC-u

U cemu?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Igranje mobilne igre na PC-u
Ajde mu jos preporucite da kupi novi komp.
Probaj Bluestacks, ja sam ga isprobao za par stvari i radi ok. Ovu tvoju igru nisam. Ako radi lose, deinstaliras, big deal.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Igranje mobilne igre na PC-u
Ajde mu jos preporucite da kupi novi komp.
Probaj Bluestacks, ja sam ga isprobao za par stvari i radi ok. Ovu tvoju igru nisam. Ako radi lose, deinstaliras, big deal.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Igranje mobilne igre na PC-u
Ajde mu jos preporucite da kupi novi komp.
Probaj Bluestacks, ja sam ga isprobao za par stvari i radi ok. Ovu tvoju igru nisam. Ako radi lose, deinstaliras, big deal.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Igranje mobilne igre na PC-u
Ajde mu jos preporucite da kupi novi komp.
Probaj Bluestacks, ja sam ga isprobao za par stvari i radi ok. Ovu tvoju igru nisam. Ako radi lose, deinstaliras, big deal.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Igranje mobilne igre na PC-u
Ajde mu jos preporucite da kupi novi komp.
Probaj Bluestacks, ja sam ga isprobao za par stvari i radi ok. Ovu tvoju igru nisam. Ako radi lose, deinstaliras, big deal.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Igranje mobilne igre na PC-u

Kao da mu je problem par sekundi uzeti za ugasiti pc i bootati u remix pa  igrati kak spada a ne preko emulacije...

Ali dobro, svakom svoje.

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice