Ingress / Niantic Project

poruka: 20
|
čitano: 15.422
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ingress / Niantic Project

Nije baš samo "mobilna" igra (radi se o kombinaciji web, mobilne i igre u stvarnom svijetu - Augmented Reality Game) ali svejedno:

 

Uvod - http://www.phonearena.com/news/Ingress-in-depth-hands-on_id36732

Zaplet - http://www.nianticproject.com/

Wiki - http://niantic.schlarp.com/

 

Igra li već netko kod nas?

Jedna od pet lokacija iz uvoda je u kontinentalnoj Hrvatskoj:

http://niantic.schlarp.com/investigation:tycho_posters#poster_4

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ingress / Niantic Project

Traži aktivacijski kod...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ingress / Niantic Project
trap kaže...

Traži aktivacijski kod...

Naravno. Kod ARG žanra je pretpostavka da si pročitao narativni dio prije no što se kreneš "igrati".

Za kôd se prijavi na stranici, dok se upoznaš s materijom valjda će stići i aktivacija... {#}

15 godina
neaktivan
offline
Ingress / Niantic Project

moze netko objasnit o cemu se ovdje radi?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ingress / Niantic Project
Eol kaže...

Naravno. Kod ARG žanra je pretpostavka da si pročitao narativni dio prije no što se kreneš "igrati".

Za kôd se prijavi na stranici, dok se upoznaš s materijom valjda će stići i aktivacija... {#}

Nema ti to veze sa time, nego je beta faza.

 

Uostalom, trenutno se ne daju baš kodovi šakom i kapom, nego ih moraš zaslužit ili sam pronać.

 

@luka, zagonetke, istraživanje, etc. Sve je poprilično tajnovito, a u tome je i čar.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Ingress / Niantic Project

Meni  malo  baca  na  Fringe,  ako  gleda  tko.  OK,  to  je  samo  moj  dojam  po  onom  nekom  traileru.  Mozda  ima  nesto  i  Losta,  nisam  gledao  Lost,  a  negdje  sam  vidio/citao  da  prste  u  ovome  ima  neki  lik  sta  je  s  JJ  Abramsom  suradjivao  na  Lostu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ingress / Niantic Project

evo dobio sam jutros invite

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ingress / Niantic Project

ima ko code da mu netreba? :)

Phone: Samsung Galaxy SIII [I9300]
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ingress / Niantic Project

hoće tko igrati za Ressistance (u Rijeci:)? Ako tko želi invite, nek se javi na pm

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 14:24 (jollyb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ingress / Niantic Project

Stigao invite danas :-D

 

Putem do posla prolazim taman do 4 portala, a po downtownu ih ima bilijuncic...

They say freak, when you're singled out...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ingress / Niantic Project
Deus ex machina kaže...

Stigao invite danas :-D

 

Putem do posla prolazim taman do 4 portala, a po downtownu ih ima bilijuncic...

Koji faction i grad? 

last.fm/user/jolly_bravo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ingress / Niantic Project

Resistance, Montreal ;-)

Jos uvijek lootam equipment i lurkam po kanalu, ne da mi se udruzivati jos nego soliram. Cemo ben, pomalo...

They say freak, when you're singled out...
16 godina
offline
Re: Ingress / Niantic Project
Deus ex machina kaže...

Resistance, Montreal ;-)

Jos uvijek lootam equipment i lurkam po kanalu, ne da mi se udruzivati jos nego soliram. Cemo ben, pomalo...

Također ressistance, ali Rijeka, Level 7 - pa što se čeka? :)

last.fm/user/jolly_bravo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ingress / Niantic Project

Ma, opcenito igram casual... onako kad idem negdje, pa mozda malo pomaknem put da dohvatim portal ili dva. Tek sam na pola AP-a za Lvl2 :-)

 

I covjece bozji, al se to cudo uspori nabrzaka kad ima nekoliko portala na ekranu.

They say freak, when you're singled out...
16 godina
offline
Re: Ingress / Niantic Project
Deus ex machina kaže...

Ma, opcenito igram casual... onako kad idem negdje, pa mozda malo pomaknem put da dohvatim portal ili dva. Tek sam na pola AP-a za Lvl2 :-)

 

I covjece bozji, al se to cudo uspori nabrzaka kad ima nekoliko portala na ekranu.

To ovisi o mobu, ali ako imaš "slabiji" android po hardveru onda je iskustvo igranja ingressa lošije, u što se sam možeš uvjeriti.

 

Sretno u igranju i levelupanju :)

last.fm/user/jolly_bravo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ingress / Niantic Project

M'da, mislim da se moja Xperia bas ne nosi dobro s Ingressom.

 

Ali hvala kolega, takodjer sretno tebi. Neke highlevel zelenjave su mi preotele portal u kvartu i ostavile lvl6 zastitu. Potrosio sam sav loot, nisam ni okrznuo portal :-(

 

Imas neki savjet kako da se leveluppam brze, bez da ukljucuje rad s drugim ljudima?

They say freak, when you're singled out...
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2013 22:26 (Deus ex machina).
16 godina
offline
Re: Ingress / Niantic Project
Deus ex machina kaže...

M'da, mislim da se moja Xperia bas ne nosi dobro s Ingressom.

 

Ali hvala kolega, takodjer sretno tebi. Neke highlevel zelenjave su mi preotele portal u kvartu i ostavile lvl6 zastitu. Potrosio sam sav loot, nisam ni okrznuo portal :-(

 

Imas neki savjet kako da se leveluppam brze, bez da ukljucuje rad s drugim ljudima?

nažalost, preslab si level, a oni prejaki da bi se brže levelupao. zasad ti preostaje hackanje, a to je presporo. treba netko od plavih, da ti očisti portale, pa ih ti digneš i linkaš. naravno, ako si ispraznio sav inventory ili muku mučiš sa bursterima, onda moraš skupljati hackanje, i tu dolazi u priču da protivnički portali su škrti, dok plavi radodajke. recimo da se nećeš baš usrećiti ako si lonewolf. i ako sad muku mučiš na početnim levelima, sve ovisi o gradu gdje si. npr, ukucaj rijeka u search pa da vidiš kako je nama :) jako brzo smo se digli plavci, većina nas je L7 ali bogme imamo portala za to i taktički smo se plavci uzdružili. nas je jedan plavac spasio, kad je došao, očistio grad od zelenih a mi ga poplavili i čim je jedan skočio na L6, lako su i drugi linkanjem se digli. sad mi rasturamo grad :) evo, baš danas frend skupio 80 k ap bodova linkanjem :)

last.fm/user/jolly_bravo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ingress / Niantic Project
jollyb kaže...

nažalost, preslab si level, a oni prejaki da bi se brže levelupao. zasad ti preostaje hackanje, a to je presporo. treba netko od plavih, da ti očisti portale, pa ih ti digneš i linkaš. naravno, ako si ispraznio sav inventory ili muku mučiš sa bursterima, onda moraš skupljati hackanje, i tu dolazi u priču da protivnički portali su škrti, dok plavi radodajke. recimo da se nećeš baš usrećiti ako si lonewolf. i ako sad muku mučiš na početnim levelima, sve ovisi o gradu gdje si. npr, ukucaj rijeka u search pa da vidiš kako je nama :) jako brzo smo se digli plavci, većina nas je L7 ali bogme imamo portala za to i taktički smo se plavci uzdružili. nas je jedan plavac spasio, kad je došao, očistio grad od zelenih a mi ga poplavili i čim je jedan skočio na L6, lako su i drugi linkanjem se digli. sad mi rasturamo grad :) evo, baš danas frend skupio 80 k ap bodova linkanjem :)

Kuzim... bas je istunirano sve da moras raditi u kompi.

 

A hebiga, cu polako i natenane onda ;-) Ne zuri mi se.

 

Trenutno sam na nekih 3/4 do level 2.

They say freak, when you're singled out...
14 godina
offline
Ingress / Niantic Project

Ova tema zaslužuje bump i više postova :)
Jučer se vratili iz Minhena gdje je 27. održan Helios XM Anomaly - crossfaction fajt - Plavi (Resistance) vs Zeleni (Enlightened)
Skupilo nas se više od 2k i fino smo se nalandrali po Minhenu. U jutro sakupljanje, kroz sredinu dana fajt (pobijedili plavi {#}),
popodne zajednički tulum i proglašenja, a na večer po pivama.

U ožujku je bila Recursion XM anomaly i u Zagrebu.

Ingress se i u HR igra sve više, a od nedavno je dostupan i za iPhone uređaje.

 

Možda bi mogla i kakva tema u bugu o Ingressu?

 

Btw. Go enlightened! {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ingress / Niantic Project

Jel ko probo ovu igri evo video 

 

ima na apk, igra ima sličan princip pokemon go, virtualna stvarnost, samo mi se čini malo za stariju ekipu. Treba probat. Idem probat dok ne prorade pokemon serveri.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2016 16:34 (crash11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice