Kako staviti igru na mobitel?

poruka: 44
|
čitano: 63.952
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Kako staviti igru na mobitel?
pitanje

Zanima me kako mogu staviti,orebaciti preko USB kabla ili bloothoot uredaja na mobitel. dali postoji neki program za to i gdje mogu skinuti neke igre za mob? imam sony ericson k510i i samsung sgh-e250

 

unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
bbb_pu kaže...

Zanima me kako mogu staviti,orebaciti preko USB kabla ili bloothoot uredaja na mobitel. dali postoji neki program za to i gdje mogu skinuti neke igre za mob? imam sony ericson k510i i samsung sgh-e250

 

unaprijed hvala!

 Google is your friend.

Na Googlu napiši Sony Ericsson K510i games. Izbacit će ti rezultate, ti pogledaj malo po stranicama, skini igru koju želiš...

Spojiš mob i komp putem kabla i preseliš s kompa u folder Games na svojem mobitelu.

To je to...
#smajli koji koluće očima#
16 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

Da, za SE je lako s igrama, a što se tiče s..sunga i igara, zaboravi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.8.2008 23:24 (Schumix).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?

Idi na stranicu www.woofree.com i regaj se besplatno.Tamo imas najnovije igre za sve modele mobitela i upute kako ih prebacivat na mob.pozdrav.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. AMD Athlon64 X2 5200,Ati radeon HD 4870 512ram,2xWD 160GB,Gigabyte GA-M57SLI,2 gb ram,OCZ 600w powerXstream,Zvučnici-Sony MHC-EC77,Kučište-Gigabyte Chasis Poseydon,Acer 19"
15 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

Za SE je vrlo lako. Znaći skineš igru na komp u .jar-u. Spojiš mob s kompom kao prijenos podataka i otvoriš folder ostalo, tamo paste igricu, odspojiš mob, odeš u ostalo i instaliraš ju u željenu datoteku =)

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kako staviti igru na mobitel?

Ovako, i ja imam Samsung e250, i ovakav je postupak: Prvo instaliraj na Pc dva programa: Softick PPP(kada instaliravaš Softick, stavi na "Usb port in exclusive mode", isto tako javit će ti gresku, ali je zanemari.), i Java uploader. Zatim skini s Torrent-a igre za mobitel-e. Kada ih download-aš, ubaci jar datoteku(igre koje želiš) u program Java Uploader, stvorit će ti jad datoteku. Zatim uključi mobitel u Pc. Na mobitelu(Samsung e250), otiđi na "Menu -Applications - Java World - Options - Network settings:APN : internet
username : <leave blank>
password : <leave blank>
proxy OFF
save settings".

Onda na mobitelu upiši *#52828378# i odi u OTA Type Setting meni te prebaci s GPRS OTA na Serial OTA. Zatim uključi Softick i otiđi na "Settings/ Bluetooth/Serial". Trebalo bi ti pisati Com7 ili Com4. Označi ga s strijelicom. Ako ti ne radi uključivaj mobitel u kompjuter, sve dok ti ne nađe uređaja. Zatim na mobitelu ponovno upiši *#52828378# šifru. Otiđi na Serial test, pa na PPP UP, pa na Bluetooth. Mobitel bi ti se trebao restartati. Zatim ponovi ovu scenu, ali sada nakon što otiđeš na Bluetooth mobitel ti se ne bi trebao restartati. Onda otiđi na serijsko učitavanje i igra će ti se početi sama instaliravati. A ako se neće instaliravati probaj s nekom drugom igrom, zato jer ova vjerojatno nije za taj mobitel. Za više informacija otiđi na
http://www.mobileplayground.co.uk/d500gamesinstall.htm. Tamo možeš download-ati Softick PPP, i Java uploader.

Goodbye
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

a gdje se moze skinut java uploader nigdje je nemogu nac

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
dinkO14 kaže...

a gdje se moze skinut java uploader nigdje je nemogu nac

 Postoji ti više verzija, ali ova je prava: http://www.mobileplayground.co.uk/d500gamesinstall.htm . Tamo imaš i Softick.
Goodbye
16 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

Na sony ericssonu - nadji na netu igru koja ima .jar ekstenziju(to je instaler) kopiraj preko USB-a na mob u direktorij "drugo" - izvadi usb - idi na mobitelu do toga i otvori file - trebao bi se sam instalirati i pitati te hoćeš li ga staviti u igre ili programe odaberi igre i to je to - poslije možeš obrisat onaj .jar file

Sve u gore napisanom tekstu je zaštićeno autorskim pravima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

Ovako skinuo sam sve programe i idem preko usb stavit igricu na mob otvorim java uploader stavim igricu u njega prispojim komp s mobom i u mobitel(samsung sgh e 250)upisem sifru *#52828378# otidem na OTA Type Setting menu prebacim sa GPRS OTA na Serial OTA,zatim odem na serial test i odbaerem serijsko ucitavanje otvori mi se na kratko slikica neka pise java i onda mi izbaci popis mojih igrica i kada na bilo koju igricu kliknem opcije otvori mi

 

1.launch

2.info

3.remove

4.application settings

 

neznam sta da stisnem kako bi ubacio igrucu pomoooziteeee

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
dinkO14 kaže...

Ovako skinuo sam sve programe i idem preko usb stavit igricu na mob otvorim java uploader stavim igricu u njega prispojim komp s mobom i u mobitel(samsung sgh e 250)upisem sifru *#52828378# otidem na OTA Type Setting menu prebacim sa GPRS OTA na Serial OTA,zatim odem na serial test i odbaerem serijsko ucitavanje otvori mi se na kratko slikica neka pise java i onda mi izbaci popis mojih igrica i kada na bilo koju igricu kliknem opcije otvori mi

 

1.launch

2.info

3.remove

4.application settings

 

neznam sta da stisnem kako bi ubacio igrucu pomoooziteeee

 Ok, sve u početku si dobro napravio, ali u Softicku ti treba biti uređaja. Trebaš staviti na PPP, i onda otići na opcije (bluetooth...), i zatim označiti serijski port koji bi ti se trebao pojaviti (budući da i ja imam sgh e250, trebao bi ti se pojaviti serijski port 4).
Goodbye
15 godina
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
bbb_pu kaže...

Zanima me kako mogu staviti,orebaciti preko USB kabla ili bloothoot uredaja na mobitel. dali postoji neki program za to i gdje mogu skinuti neke igre za mob? imam sony ericson k510i i samsung sgh-e250

 

unaprijed hvala!

 Nadjes na googleu neku igru ali mora biti .jar.
Ako imas bluethoot uzmi njega jer je mozda laksi kliknes desni klik na .jar datoteku (igru), i Send / Posalji > pa Bluethoot, zatim ukljucis na mobitelu blooethoot i nades ga na kompjutoru i posaljes.

Napisao sam ti kao maloj bebi, kad saljes sa bluetootom automacki di dosje na mob. dis spremit u Ige ili Programi!
Sa SE je najlaske , ja san svoj W810 potpuno sredio, nista nije kako je bilo(ikone, skinovi, flash teme,....).

Edit: Vidite gore kako je tesko stavit igru na samsunge zarazliku od SE, a tako je i u skoro svemu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2008 11:43 (markoal).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?

 

 Nadjes na googleu neku igru ali mora biti .jar.
Ako imas bluethoot uzmi njega jer je puno lakse kliknes desni klik na .jar datoteku (igru), i Send / Posalji > pa Bluethoot, zatim ukljucis na mobitelu blooethoot i nades ga na kompjutoru i posaljes.

Napisao sam ti kao maloj bebi, kad saljes sa bluetootom automacki di dosje na mob. dis spremit u Ige ili Programi!
Sa SE je najlaske , ja san svoj W810 potpuno sredio, nista nije kako je bilo(ikone, skinovi, flash teme,....).
 Govoriš za sony ericsson-ove mobitele, ili samsungove? Zato jer je za samsungove mobitele potpuno drugačije, nego za sony ericsson-ove.
Goodbye
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?

možete mi reči gdje se upisuje šifra *#52828378# (imam samsung sgh e250) i ovaj ostali dio na OTA Type Setting menu i prebacivanje  GPRS OTA na Serial OTA

15 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

JBT...ovo je nemoguce...zasto mi se mob restarta kada odem na serijsko ucitavanje..mi moze neko to malo pojasnit....zavaljujem!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

googlaj za igre

a za ovo si vjerojatno dobio kabel........samo spoji i to bi trebalo biti to

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

e ljudi...iam jedno pitanje....uspio sam prebacit igru na mob...sada kada opet to zelim...softick mi ne nalazi uređaje...dali neko mozda zna zasto...?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
bbb_pu kaže...

Zanima me kako mogu staviti,orebaciti preko USB kabla ili bloothoot uredaja na mobitel. dali postoji neki program za to i gdje mogu skinuti neke igre za mob? imam sony ericson k510i i samsung sgh-e250

 

unaprijed hvala!

 sony ericsson kao i svaki normalni nekomplikovani telefon, a samsung, spojis telefon na net i skidas sa waptrick.com
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
Rikson19 kaže...

možete mi reči gdje se upisuje šifra *#52828378# (imam samsung sgh e250) i ovaj ostali dio na OTA Type Setting menu i prebacivanje  GPRS OTA na Serial OTA

 Šifra *#52828378# se upisuje na glavnom ekranu, tj. tamo gdje upisuješ brojeve kada ideš nekog zvati ,a broj znaš napamet pa ti se neda ići u imenik.
Goodbye
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
IVAN007 kaže...

e ljudi...iam jedno pitanje....uspio sam prebacit igru na mob...sada kada opet to zelim...softick mi ne nalazi uređaje...dali neko mozda zna zasto...?

 Trebaš apply -at na softicku i označiti taj port 4 ili 7 ili koji već ti imaš.
Goodbye
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
IVAN007 kaže...

JBT...ovo je nemoguce...zasto mi se mob restarta kada odem na serijsko ucitavanje..mi moze neko to malo pojasnit....zavaljujem!!

Si ti pročitao ovaj dio:
 
Uključi Softick i otiđi na "Settings/ Bluetooth/Serial". Trebalo bi ti pisati Com7 ili Com4. Označi ga s strijelicom. Ako ti ne radi uključivaj mobitel u kompjuter, sve dok ti ne nađe uređaja. Zatim na mobitelu ponovno upiši *#52828378# šifru. Otiđi na Serial test, pa na PPP UP, pa na Bluetooth. Mobitel bi ti se trebao restartati. Zatim ponovi ovu scenu, ali sada nakon što otiđeš na Bluetooth mobitel ti se ne bi trebao restartati. Onda otiđi na serijsko učitavanje i igra će ti se početi sama instaliravati.
 
 
Nadam se da si ostalo napravio!?
Goodbye
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2009 22:13 (Axlus).
15 godina
offline
Kako staviti igru na mobitel?

pa igraj se samo prek sonya a ne prek samsunga

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kako staviti igru na mobitel?

Ja imam samsung sgh e251 i kada na njega stavim igru veću od 300 kilobajta stisnem instaliraj i onda mi izbaci poruku jar prevelik,jel tko zna zašto se to događa jer sam ograničen na neke glupe igre

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
IT pro. kaže...

Ja imam samsung sgh e251 i kada na njega stavim igru veću od 300 kilobajta stisnem instaliraj i onda mi izbaci poruku jar prevelik,jel tko zna zašto se to događa jer sam ograničen na neke glupe igre

Pogledaj koliko imaš prostora u Java Svijet. Ako tamo nemaš prostora izbriši neke igre i probaj ponovno s igrom većom od 300 kb.

Goodbye
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
IT pro. kaže...

Ja imam samsung sgh e251 i kada na njega stavim igru veću od 300 kilobajta stisnem instaliraj i onda mi izbaci poruku jar prevelik,jel tko zna zašto se to događa jer sam ograničen na neke glupe igre

Ne možeš instalirat igru vecu od 300 kb na Samsung....zato postoje posebne verzije igara za Samsunge

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 18:24 (Diavol).
14 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

Zasto meni Java uploader ne prepoznaje .jar fajlove???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

Hej ljudi ! Ja bih stavio na svoj Samsung SGH J700V klasičnog SuperMario Forever. Da lio je tomoguće i kako, molim. Step by step...

poletarac u duši i još sasvim zelen
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti igru na mobitel?
žeto kaže...

Hej ljudi ! Ja bih stavio na svoj Samsung SGH J700V klasičnog SuperMario Forever. Da lio je tomoguće i kako, molim. Step by step...

 Citiram sam sebe : molim ako zna tko... ( evo, prošlo več šest sati od mojeg vapaja i nitko da čuje i vidi?!)

poletarac u duši i još sasvim zelen
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.7.2009 21:50 (žeto).
14 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

jednostavno na mobile9 skines

instalaciju stavis je na mobitel i pokrenes, instaliras i igras

prosto ko slapa

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako staviti igru na mobitel?

za sony ericsson samo torrent i onda usb u mobitel

orks is made for two thing' fighting and winnning
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice