Pokémon GO

poruka: 59
|
čitano: 20.320
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pokémon GO

Vidio sam kod frenda igru i zgleda zanimljivo.

 

Trebali su zadrzat ovaj princip,a borbe i hvatanje pokemona posloziti kao na 3ds/ds/gameboy.

 

Onda bi to bilo kak spada,ovako mi je to malo bezveze.

 

Čekam da dođe official na playstore da ga mogu skinuti, a veliki sam inace fan pokemona jos iz djetinjstva, a prije 2-3 god sam poceo gledati anime otpočetka, dogurao sam negdje do 7. sezone.

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokémon GO
Onda nisi dobro nes napravio... Jer meni radi
12 godina
protjeran
offline
Re: Pokémon GO
De nam objasni kako si napravio da ti radi? Ja sam probavao jucer I nije mi radilo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO
zviznemte kaže...
Onda nisi dobro nes napravio... Jer meni radi

pm

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2016 18:57 (crash11).
15 godina
offline
Pokémon GO

Pokemon Go od prije nekih 30 minuta dostupan i u HR 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokémon GO

jel rade na android 4.2.2 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pokémon GO

Ne. Minimalna potrebna Android verzija je 4.4.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO
Ljudi trebam pomoć ako neko zna kako dobiti one "zlatne novčiće" iz shopa bez da ih kupim pravim novcima.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pokémon GO

Zasto mi kad ja u stvarnosti hodam, ne hoda djecak u igrici? a ukljucena je i lokacija i mobilni podaci

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO
jura079 kaže...

Zasto mi kad ja u stvarnosti hodam, ne hoda djecak u igrici? a ukljucena je i lokacija i mobilni podaci

 

 nije to dječak to je pokemon trainer. Neš ti nevalja sa igrom onda.

 

14 godina
offline
Re: Pokémon GO
Pikachu2000 kaže...
Ljudi trebam pomoć ako neko zna kako dobiti one "zlatne novčiće" iz shopa bez da ih kupim pravim novcima.

 10 zlatnih novčića (i 500 stardusta) dobiješ svakih 21h za svaki gym u koji postaviš svog pokemona. U gymove možeš nakon 5 level-a.

Znači ako imaš pokemone u 3 gyma dobiješ 30 novčića i 1500 stardusta.

Skupljaš ih tako da kad odeš u shop stisneš simbol koji sliči kao štit u gornjem desnom kutu (vidi sliku).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO

Stisnem iz inventara ono crveno što kruži oko mog trenera da prizove pokemone. 3 puta su došli, ali se nikako nije kamera upalila i nakon minute-dvije nestane. O čemu je riječ?

14 godina
offline
Re: Pokémon GO

Danas su serveri u k...u i nista ne radi kako spada, možda je do toga. Inače neznam.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO

Koje pokeone se ispalti upgradeati i kako ih upgradeati? 

7 godina
neaktivan
offline
Pokémon GO

Ljudi imate odi upute kako promijenit GPS lokaciju:

 

http://www.7topgames.com/#!How-to-fake-your-GPS-location-in-Pokemon-GO/skho6/578be8370cf2779eabeeab6b

 

 

Provjereno radi

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO
Imao sam negativan stav prema igri,al vrijeme je da izadjem iz kuce :D
Idemooo huntaaaat.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO
Cab kaže...

Ljudi imate odi upute kako promijenit GPS lokaciju:

 

http://www.7topgames.com/#!How-to-fake-your-GPS-location-in-Pokemon-GO/skho6/578be8370cf2779eabeeab6b

 

 

Provjereno radi

 Kolege s obzirom da je doticni kolega 0 dana na forumu ne bih vam preporucio da klikate na doticnu poveznicu ...

a i koji je gust igrat ak cheat-aš

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO
ante5656 kaže...
Cab kaže...

Ljudi imate odi upute kako promijenit GPS lokaciju:

 

http://www.7topgames.com/#!How-to-fake-your-GPS-location-in-Pokemon-GO/skho6/578be8370cf2779eabeeab6b

 

 

Provjereno radi

 Kolege s obzirom da je doticni kolega 0 dana na forumu ne bih vam preporucio da klikate na doticnu poveznicu ...

a i koji je gust igrat ak cheat-aš

 Ljudima iz manjih gradova ili sela nema druge nego da cheataju...

PSN: RayzCRO
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pokémon GO

Ili da rade nesto korisno...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO

Taman vrijeme krumpira

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO
Torent kaže...

Ili da rade nesto korisno...

 Korist je relevantna stvar u današnje vrijeme. Zašto je korisnije pisati po BUG forumu nego igrati Pokemone? 

PSN: RayzCRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2016 20:12 (Rayz00).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pokémon GO

Na forumu teoretski mozes cuti i neku pametnu. Teoretski. Hvatanje pokemona te ni teoretski nece napraviti pametnijim. Samo mozes poginuti ;) Nisam protiv igranja ali pokemoni su dno dna...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO
Torent kaže...

Na forumu teoretski mozes cuti i neku pametnu. Teoretski. Hvatanje pokemona te ni teoretski nece napraviti pametnijim. Samo mozes poginuti ;) Nisam protiv igranja ali pokemoni su dno dna...

 Po tome što pričaš želiš jasno dati do znanja svima da igranje bilokakvih igrica (bar njih 99%) nema apsolutne nikakve koristi. Pa Pokemoni su samo igra i glavna svrha joj je zabava, ako ti se ne sviđa odmakneš se. Uostalom, bar je dosta ljudi zbog nje izašlo iz svojih kuća.

PSN: RayzCRO
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pokémon GO

I podletilo pod auto, upalo u saht  ili more.... Genijalna zabava....To mi zvuci i kako kad su zene gledale Sulejmana i pravdale kako je to istorijski taacna serija... Odjednom kucanice navalile na istoriju .... Kao da su pokemoni jedini nacin ili razlog da se izadje iz kuce....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon GO
Budala bi na ovaj ili onaj način podletila pod auto. Ovo je samo ubrzalo proces. To jedino može biti pozitivna strana igre...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pokémon GO

Ima li kakvih najava upgradeanja igrice. Postaje dosadna za poludit. Ratate i Pidgeje ću počet kamenjem gađat. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokémon GO
Ubrzo dolazi update koji će omogućiti da poke on hoda skupa stobom i svakih 2km dobiješ Candy za tog pokemona. To je jedan od update.

Do kraja godine bi trebao izaći trade i možda nadam se legendary pokemoni
I na početku 2017 bi trebali dodati 2.generaciju
11 godina
offline
Re: Pokémon GO
Pozdrav, nešto jako bitno dolazi sa novom verzijom 0.37.0 a to je da uređaji koji su rootani/jailbreakani neće moći igrati , to znači da im uopće neće ući u igru.

Jedini način je da ostanete na verziji 0.35.0 ili maknete root ili pričekajte dok se ne nađe neko riješenje u vezi toga.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice