Temple Run-iOS

poruka: 22
|
čitano: 13.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Temple Run-iOS

Evo tema za ovu genijalnu i besplatnu iOS igru. Cilj je bježati iz hrama i skupljati coinove (kojima se kupuju razne moći )ispred nekih demona. Igra je veoma popularna(trenutno #1 na Top Free listi u US Storeu), a znam da su i u mojoj školi svi ludi za time(u razredu je 5 iPhonea i igra se ni na jednom ne gasi cijeli dan). Definitivno trebate isprobati, pogotovo zato jer je besplatna.

 

Ovu temu sam zapravo otvorio da bi podijelili rekorde, pa ako igrate ostavite SS ili prepišite.

Moj trenutni rekord Moj trenutni rekord
Igra Igra
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Temple Run-iOS

Igrica je stvarno super i u mom okruženju ju igraju svi.Svi se natječu tko će imati najveći rezultat.
Ako nekoga zanima kako lagano nabaviti coinse(samo za one sa jailbreakom) sa kojima se kupuju upgradeovi neka dodaju source:apt.xsellite i instaliraju iAP cracker

mix100
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2012 23:17 (mix100).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Temple Run-iOS

Nije fora s cheatanjem.

 

Jedan mali HINT: kad otključate sve da dobijete objective izbrišite igru, ali ostavite u Game Centeru i instalirajte je ponovno. Tako ostanu riješeni objectivi, ali moći i coinovi idu ispočetka i sada do kraja kupite samo boost, coin magnet i triple value coins, tako jednako često budu moći, ali samo ove bitne, boost i coin magnet. Puno brže se napreduje jer umjesto mega coina svakih 200m se dobije boost ili magnet koji znače puno više.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Temple Run-iOS
Postoji li ta igra za Android, ja je nisam pronašao?... :)
Sviđa mi se, i mi je igramo po razredu... :)
'mrzim kad mi Metro 2033 ide manje od 250fps || EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Temple Run-iOS
tonchy kaže...
Postoji li ta igra za Android, ja je nisam pronašao?... :)
Sviđa mi se, i mi je igramo po razredu... :)

Wikipedia kaže da izlazi idući mjesec i za Andorid

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Temple Run-iOS

Evo i ja sam je počeo igrat nakon šta si na fejs stavio onaj SS, nije loša igrica, jednostavna, a vrlo zarazna!

STOP ACTA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Temple Run-iOS
Da, upravo te jednostavne kontrole (prstom gore dolje lijevo desno) ju čine vrlo jednostavnom, a zaraznom... :)
'mrzim kad mi Metro 2033 ide manje od 250fps || EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Temple Run-iOS
tonchy kaže...
Da, upravo te jednostavne kontrole (prstom gore dolje lijevo desno) ju čine vrlo jednostavnom, a zaraznom... :)

To je recept za sve hit igre na mobitelima(Angry Birds, Fruit ninja, Flight Control, Tiny wings...). Sve ove igre koje su na prvi pogled "jaw-dropping" zbog grafike(npr. Modern Combat) brzo dosade jer nisu takav gušt za igrati.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Re: Temple Run-iOS
power_user kaže...
tonchy kaže...
Da, upravo te jednostavne kontrole (prstom gore dolje lijevo desno) ju čine vrlo jednostavnom, a zaraznom... :)

To je recept za sve hit igre na mobitelima(Angry Birds, Fruit ninja, Flight Control, Tiny wings...). Sve ove igre koje su na prvi pogled "jaw-dropping" zbog grafike(npr. Modern Combat) brzo dosade jer nisu takav gušt za igrati.

Točno to, najčešće su te do 10 mb igre najbolje, jedine igra koja je velika(oko 400 mb) i da je dobra je pes i fifa, sve ostalo je loše, pogotovo one gameloftove.

STOP ACTA!
14 godina
offline
Re: Temple Run-iOS
Zar nije danas trebala doci na market? :o
'mrzim kad mi Metro 2033 ide manje od 250fps || EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Temple Run-iOS
tonchy kaže...
Zar nije danas trebala doci na market? :o

klik

15 godina
offline
Re: Temple Run-iOS
tonchy kaže...
Zar nije danas trebala doci na market? :o

Došla je, ali nije mogla u istom danu bit indeksirana na Temple Run :)

searchaj imangi studios...

 

ako imate kakvih pitanja za Android verziju pitajte u moju temu u vijesti by forumasi ili u android borbeni komplet...tamo je rasprava vecinom :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Temple Run-iOS

Novi Temple Run: Brave

 

Gameplay

[URL="HDPLAY iOS"]
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Temple Run-iOS

vidim stigao Temple Run 2 na iOS, jeli se zna kad bi trebala doći verzija za Android?

 

edit. evo pročitao sam da na Android stiže vjerojatno sljedeći tjedan.

stavite malo dojmova ako je netko probao iOS verziju :)

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 16:15 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Temple Run-iOS
antimadridista kaže...

vidim stigao Temple Run 2 na iOS, jeli se zna kad bi trebala doći verzija za Android?

 

edit. evo pročitao sam da na Android stiže vjerojatno sljedeći tjedan.

stavite malo dojmova ako je netko probao iOS verziju :)

Evolucija, ali ništa specijalno novo. Ima par novih prepreka i povremena vožnja tračnicama u vagonu, ali to je više manje to. Više ne postoje krila već se double-tapom pokreće moć po izboru(prije igre, ne in-game) koja se puni svaki put kad se napuni coin-meter do kraja, a umjesto krila se nakon pada može ponovno nastaviti igrati plaćanjem u gemovima(nova valuta uz već postojeće coinove koja se može rijetko pokupiti u igri ili platiti pravim novcem, pa malo daje osjećaj mužnje novaca). Igra nije baš najbolje optimizirana(na iPhoneu 4 ponekad zatrza, a i na iPadu 3 se vrti ispod očekivnja), ali najveći problem je crashanje(nije često, ali nervira kad si na 15ak milijuna bodova pa se sruši)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
Re: Temple Run-iOS
Pozdrav,vrtim ovu igru na androidu i zaista je super.Na dvici mi je rekord milja,ali na originalu ne mogu preko 100 k.U skoli kazu da su im rekordi od 1-15 mil.
Ima li igdje neka lista najvecih rekorda,koji su vasi?
15 godina
offline
Re: Temple Run-iOS
Coutinho kaže...
Pozdrav,vrtim ovu igru na androidu i zaista je super.Na dvici mi je rekord milja,ali na originalu ne mogu preko 100 k.U skoli kazu da su im rekordi od 1-15 mil.
Ima li igdje neka lista najvecih rekorda,koji su vasi?

Jedinica 12 milja, dvica 10....

 

Na Androidu ne valja skripta za bodove u jedinici

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Temple Run-iOS

Cuj 10 miliona.Pa jel koristis kakve boostove,imas li neke trikove ili...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Temple Run-iOS
Coutinho kaže...

Cuj 10 miliona.Pa jel koristis kakve boostove,imas li neke trikove ili...

Pa samo kupujem ressurection i iskoristim dok ide :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Temple Run-iOS
Jel se moze vise puta u jednom runu uzeti taj ress.?
15 godina
offline
Re: Temple Run-iOS
Coutinho kaže...
Jel se moze vise puta u jednom runu uzeti taj ress.?

Da...reload-a se svakih 30s

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Temple Run-iOS

Ja kupujem one od 500 coinsa i mogu ih u jednom runu samo jednom iskoristiti.Mogu ih imati 100 ali u jednoj partiji samo jednom.A ono od 10 000 coinsa nisam gledao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2013 12:44 (Coutinho).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice