Call of Duty: WWII

poruka: 537
|
čitano: 125.371
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Jel se spremate za betu? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Hojs kaže...

Jel se spremate za betu? 

Kad izlazi?

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

25.8. na PS, 1.9. na Xbox One.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Hojs kaže...

25.8. na PS, 1.9. na Xbox One.

PC?

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII

Nema

12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: WWII
Hojs kaže...

Nema

 čega nema? zasto mogu izabrati PC i kupiti je na Steam-u za Windowse?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 20:39 (Stjepanj).
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Stjepanj kaže...
Hojs kaže...

Nema

 čega nema? zasto mogu izabrati PC i kupiti je na Steam-u za Windowse?

 bureka

 

 

nema bete za PC, cekamo da izadje final release

CARPE DIEM
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Razoačralo me da nema bete za pc da vidim kako igra diše no dobro...zasad viđeno moram reći kao bf veteran koji je odavno objesio cod pločice veselim se moguće povratku jer igra izgleda zanimljivo i nudi puno toga.

 

Objective based, klase, onaj social hub, ww2 setting...sve mi se to jako sviđa.

Pratim razvoj do samog izlaska pa ću vidjeti uzet pa ako mi se ne svidi refund i dobro, tako ću odigrat svoju ''betu'' :)

 

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 1:03 (fila2208).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Nece bit natjecateljskog duha ka u cod2 i cod4... vise sema bf. 

Napet ce bit prvih 3mj onda igranost drasticno past ...

Sve sta tribaju napravit je obnovit cod2 i cod4, slicno sta je cs:go napravia , a ovo sa cod4 sta su napravili je ocajno 

Suba
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...

Razoačralo me da nema bete za pc da vidim kako igra diše no dobro...zasad viđeno moram reći kao bf veteran koji je odavno objesio cod pločice veselim se moguće povratku jer igra izgleda zanimljivo i nudi puno toga.

 

Objective based, klase, onaj social hub, ww2 setting...sve mi se to jako sviđa.

Pratim razvoj do samog izlaska pa ću vidjeti uzet pa ako mi se ne svidi refund i dobro, tako ću odigrat svoju ''betu'' :)

 

 

 

Na redditu je jedan od od devova potvrdil da bude beta i za PC, prvi COD nakon dugo vremena koji me bas privlaci tako da jedva cekam betu.

twice the pride double the fall
8 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Save kaže...

Nece bit natjecateljskog duha ka u cod2 i cod4... vise sema bf. 

Napet ce bit prvih 3mj onda igranost drasticno past ...

Sve sta tribaju napravit je obnovit cod2 i cod4, slicno sta je cs:go napravia , a ovo sa cod4 sta su napravili je ocajno 

 

Cod4 remake single player je dobar, ista igra samo bolja grafika, multi nisam probao.

 

Ali da WWII multiplayer je ocajan nista od toga, Batallion 1944 pokušava kopirat cod2 zasad izgleda dobro izlazi tek 2018.

13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Save kaže...

Nece bit natjecateljskog duha ka u cod2 i cod4... vise sema bf. 

Napet ce bit prvih 3mj onda igranost drasticno past ...

Sve sta tribaju napravit je obnovit cod2 i cod4, slicno sta je cs:go napravia , a ovo sa cod4 sta su napravili je ocajno 

 Zašto ne? Možda se i vrati. Vidim da se radi na spectate i na rankedu. 5v5 partije, objective based, mene to privlači.

 

Obnovit? obnavlja se sve, filmovi, glazba, igre...pun mi kurac više remastera i remakea. Nek naprave istu temu, drugi pristup i dobro, a vi kojima se igraju stare igre, slobodno ih upalite i igrajte na 9000fps.

 

Prvi cod nakon mw2 koji me privlači, BO2 uzeli jer je brat htio pa podjelili, ali inače, sviđa mi se i setting i oružja i sve dosad viđeno.

Ako bude beta za PC baš me zanima probati to kako spada.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
offline
Call of Duty: WWII

CoD WW2 vs BF1 video usporedba 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Beta se moze dobiti samo ko je uzeo preorder, ili?

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Da

13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Open Beta na PC-u počinje 29. ovog mjeseca click

twice the pride double the fall
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
dad0r kaže...

Open Beta na PC-u počinje 29. ovog mjeseca click

 WTF
da li je to samo za one koji su kupili preko steam-a key ili?
napravio pre-order na g2play ali key bi trebao biti isporucen tek pred izlazak igre 

 

 

btw

 

cod ww2 story trailer

CARPE DIEM
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
simeparanoja kaže...
dad0r kaže...

Open Beta na PC-u počinje 29. ovog mjeseca click

 WTF
da li je to samo za one koji su kupili preko steam-a key ili?
napravio pre-order na g2play ali key bi trebao biti isporucen tek pred izlazak igre 

 

 

btw

 

cod ww2 story trailer

 

Open beta je tako da svi koji žele mogu probati.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 20:51 (dad0r).
15 godina
offline
Call of Duty: WWII

ok, nevermind 

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 20:53 (simeparanoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: WWII

Igram betu, dobra je, nisam ocekivao. Jedino me muci sto mi ne radi nikakav ODS, ni rivatuner ni fraps...

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Za sad nisam extra odusevljen, odigrao sam nekih pola sata.. neki ce rec aa pola sata sta mozes u pola sata sta ovo sta ono. Bjeziba!

Ima par stvari koje me "nerviraju" nisu mi sjele. Tipa kod osvajanja zastave na recimo A, B, C, etc... moras stat uz zastavu da bi je osvojio ili obranio. Znam da nije za usporedjivat Battlefield i COD ali daleko bolje uradjeno u BF nego ovdje.
Dalje, pucam se sa likom i skine mi pola helta, maknem se u stranu i lik puca po zidu iza kojeg se nalazim i probusi me kroz zid i ubije? o.O (imam snimku jer sam udario shadowom dok je bio replay killa) dakle LOL.

Fizika mi se svija, grafika je cisto ok ma da su je mogli malo bolje uradit. Ljudi bi ocekivali nesto zesce nakon Bf-a ali mislim da ce mnogi ovdje sa betom bit razocarani. Kazem, nije za bacit i igra se da igrat.

Mislim da ce SP kampanja bit super, stovise mozda i samo radit Sp-a i vracanja u stare dane kad nije bilo MP-a kupim igru. 

Za prvih pola sata toliko, ajmo dalje!

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 21:15 (Dudu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: WWII

kako igrate kad tek od sutra starta na PC-u

ili picite na konzolama

a to se onda nece moci usporedit

Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Dudu kaže...

Za sad nisam extra odusevljen, odigrao sam nekih pola sata.. neki ce rec aa pola sata sta mozes u pola sata sta ovo sta ono. Bjeziba!

Ima par stvari koje me "nerviraju" nisu mi sjele. Tipa kod osvajanja zastave na recimo A, B, C, etc... moras stat uz zastavu da bi je osvojio ili obranio. Znam da nije za usporedjivat Battlefield i COD ali daleko bolje uradjeno u BF nego ovdje.
Dalje, pucam se sa likom i skine mi pola helta, maknem se u stranu i lik puca po zidu iza kojeg se nalazim i probusi me kroz zid i ubije? o.O (imam snimku jer sam udario shadowom dok je bio replay killa) dakle LOL.

Fizika mi se svija, grafika je cisto ok ma da su je mogli malo bolje uradit. Ljudi bi ocekivali nesto zesce nakon Bf-a ali mislim da ce mnogi ovdje sa betom bit razocarani. Kazem, nije za bacit i igra se da igrat.

Mislim da ce SP kampanja bit super, stovise mozda i samo radit Sp-a i vracanja u stare dane kad nije bilo MP-a kupim igru. 

Za prvih pola sata toliko, ajmo dalje!

 

Pa je tako nekako nije lose sve u svemu puno bolje nego one svemirske pizdarije ali moglo bi to bolje, neznam dal se to samo meni cini ili su SMG-i op naspram ostalih oruzja?

 

Evo mojih par min snimio za probu:

 

twice the pride double the fall
10 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Može se na steamu igrat vec.

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Dudu kaže...

 Ljudi bi ocekivali nesto zesce nakon Bf-a ali mislim da ce mnogi ovdje sa betom bit razocarani. 

 kojeg točno bf-a? bf1 je gubitak vremena i novca, bf4 je trebao dve godine da bude dobra igra.

Eventualno nakon bf3 koji je drugu doba. 

 

Nisam znao da se može halat, budem probao sad pa da vidim o čem se radi. Puno očekujem, vjerojatno ću se razočarati ali dobr0 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Call of Duty: WWII

puška tip 100, rapid fire i nema ravnoga

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: WWII

mislio sam da ce biti i bolje

cini mi se kao los remake cod 2, al ok ovo je samo beta 

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...
Dudu kaže...

 Ljudi bi ocekivali nesto zesce nakon Bf-a ali mislim da ce mnogi ovdje sa betom bit razocarani. 

 kojeg točno bf-a? bf1 je gubitak vremena i novca, bf4 je trebao dve godine da bude dobra igra.

Eventualno nakon bf3 koji je drugu doba. 

 

Nisam znao da se može halat, budem probao sad pa da vidim o čem se radi. Puno očekujem, vjerojatno ću se razočarati ali dobr0 

 Bf1 naravno, ti ne znas o cemu pricas ;) 

 

Svakako kazem da igra nije za bacit i slazem se sa kolegom u vezi toga da je bolja nego one svemirske pizdarije ,tako da...

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Dudu kaže...

 Bf1 naravno, ti ne znas o cemu pricas ;) 

 

Svakako kazem da igra nije za bacit i slazem se sa kolegom u vezi toga da je bolja nego one svemirske pizdarije ,tako da...

 bf1 je igra za djecu i one koji do jučer nisu znali što je bf. Zlatno doba bc su bf2 , bc2 i bf3, ostalo je sve downgrade.

 

Nego odigrao nekih sat i nešto i na prvu ugodno iznenađen.

Moram složit posatvke, sens i to, da nađem ruku no na prvu, djeluje mi kao WAW kojeg sam obožavao, samo kao da ima onaj neki svemirski engine, no u ww2 ruhu.

Imam nekakav microlag i moram vidjeti što je s postavkama, no zsad ok.

 

Igra sama po sebi nakrcana svime i svačime i to mi je ok. Divizije su fora, nema op stvari, iako mislim da će neke divizije bit malo igrane.

Sviđa mi se što, bar ja, igram sporije i taktičnije, ne rusham kao prije. (dobro puno partija bf3 esl i rainbow siege), ali svejedno da se igrat lijepo i metodično.

Moram izigirat betu, vidjeti kako diše pa znati hoću uzeti, ali zasad, pozitivno.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice