Najbolji otvoreni svijet u igri?

poruka: 36
|
čitano: 11.072
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Najbolji otvoreni svijet u igri?

 

open world igre su postale vrlo uobičajene, ali neki svjetovi su zanimljiviji, neki manje. volim open world i većinom u tim svjetovima izgubim sate i sate

 

iako sam igrao puno jako dobrih igara i dalje mi je apsolutni vrh Skyrim, naravno kada pričamo u kontekstu svijeta. na stranu to što mi se jako svidio taj hladni sjevernjački štih i atmosfera, ono što mi je jednostavno fantastično je što svaki npc u igri ili barem velika većina imaju svoje funkcije, imaju svoje kuće, ujutro su u polju ili u trgovini ili tako nešto, navečer budu u birtiji a poslije na spavanje. naravno ima bandita, stražara i takvih koji imaju smo tu jednu funckiju, ali ovi što su živahni stvarno dižu to sve skupa na jednu višu razinu. u svaku kuću se može ući, sve ima svoju funkciju, nije tu samo da bi ispunilo prazninu

 

witcher 3 mi je fantastična igra, ali nema te neke komponente, imaš npc ekipu koja ti daje questove, a sve ostalo je plastično, većina zgrada kuća i ljudi su tu da bi izgledali dobro, isto tako je u assassins creedu origins u kojem stvarno uživam i izgleda predivno, ali sva ekipa je totalno plastična 

 

u skyrimu stvarno postoji jedan osjećaj da možeš biti sve što želiš, i baš mi je naglašen osjećaj da sam stanovnik toga svijeta i moram se izboriti za svoje mjesto, dok sam u ovim gore navedenim igrama i sličnim uvijek imao osjećaj da je tu svijet zbog mene i da sam ja glavni

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?

 Meni je daleko najbolji otvoreni svijet od Gothic 2 igrice... Otok, jedan gradić, farma, koji dungeon, špilja itd. Relativno mala mapa ali ima od svega po malo ali ništa nakrcano i samo zato da je. Dizajn mape mi je odličan. Svi NPC imaju svoje dnevne rutine i poslove, monsteri su super raspoređeni i nemaju level. Svakog monstera se moraš bojat jer si curica na početku i puževim korakom otkrivat tu odlično dizajniranu mapu je bio pravi gušt. Pogotovo jebeni wargovi u šumi.

 A najgori su ti open worldovi od Bethesde, na svakom koraku neki kurac, prekrcano svim i svačim, jedan tren si na plaži i nakon dva koraka već na vrhu planine. Nakon 20 sati igre umjesto da satereš dabra sa jednim udarcem on satere tebe jer je u međuvremenu se taj isti dabar nabildao i naučio dnevne vještine kung fua. 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
8 godina
offline
Najbolji otvoreni svijet u igri?

The Elder Scrolls , svaka igra mi je legla(ESO nije !),open world i gameplay ,pravi  osjecaj neogranicenosti i bezbroj otvorenih opcija za RP !

waaagh
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
skank666 kaže...

 

 A najgori su ti open worldovi od Bethesde, na svakom koraku neki kurac, prekrcano svim i svačim, jedan tren si na plaži i nakon dva koraka već na vrhu planine. Nakon 20 sati igre umjesto da satereš dabra sa jednim udarcem on satere tebe jer je u međuvremenu se taj isti dabar nabildao i naučio dnevne vještine kung fua. 

 To vrijedi za njihove novije igre. Jedan Morrowind nema level scaling, i za mene ima najbolje dizajnirani otvoreni svijet koji sam vidio u nekoj igri.

12 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
Paolo Maldini kaže...
skank666 kaže...

 

 A najgori su ti open worldovi od Bethesde, na svakom koraku neki kurac, prekrcano svim i svačim, jedan tren si na plaži i nakon dva koraka već na vrhu planine. Nakon 20 sati igre umjesto da satereš dabra sa jednim udarcem on satere tebe jer je u međuvremenu se taj isti dabar nabildao i naučio dnevne vještine kung fua. 

 To vrijedi za njihove novije igre. Jedan Morrowind nema level scaling, i za mene ima najbolje dizajnirani otvoreni svijet koji sam vidio u nekoj igri.

 I meni je morrowind jedan od najboljih, igra me ocarala totalno zapanjujucim level dizajnom, kako napredujes tako sljede iznenadenja, isto to je bilo i u skyrimu mozda u nesto manjem obliku ali definitivno vrh u svijetu gaminga sto je i dokazao prodajom preko 50mil.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?

Meni je bilo fascinantno da morrowind tolika igra stala samo u 750 mb kolko je bila velicina cd-a u to vrijeme....Definitivno najjaci open world rpg... I gothic 3 nije bio los

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 9:21 (dado16).
6 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
dado16 kaže...

Meni je bilo fascinantno da morrowind tolika igra stala samo u 750 mb kolko je bila velicina cd-a u to vrijeme....Definitivno najjaci open world rpg... I gothic 3 nije bio los

 

 

Ova muzika, odma mi dođe da je instaliram, nakrcam modovima i odigram po 10 put. Onda mi padne na pamet da bi nekada ipak mogli dobiti kvalitetan službeni remake pa se ohladim (jer oni fan made nikako da se dovrše).

Pogledajte ove proračanske izjave iz tadašnjih najava, podsjećam radi se o 2003 g.

Certain to set standards for future RPGs.

Should redefine the genere when it arrives.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 9:29 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
Najbolji otvoreni svijet u igri?

Otvoreni svjet nekad i danas se dosta razlikuju. ne volim igre koje te vuku za rukav i tjeraju te na kvestanje,

bez da mozes istrazivati.

 

Meni je i dalje omiljena TLoZ - A Link to the Past. Mozes se izgubit u svjetu, krenuti gdje god hoces, naravno,

nije sve 100% otvoreno, ali mozes istrazivati, pa sve tehnikalije koje naucis nisu prisilne kroz tutorial, nego kroz iskustvo istrazivanja.

 

The Witcher (1) je isto tako odlican, makar nije otvoren, nego je vise linearan, ali sto se tice price i questanja, oni su otvoreni prema

vise grana - biti neutralan, prikljuciti se jednoj frakciji, drugoj, ili biti protiv svih. Witcher 2 i 3 nemaju te odabire,

tako da je 1. dio tu jedinstven, jer mozes si zagorcati zivot ako si skroz neutralan i ne priklonis se ni jednoj frakciji, ali to i jest car te igre,

svaki prohod je drugaciji - dok jedan Oblivion, Skyrim ili Morovind uvjek vuce na isto, samo je pitanje u koje ces se bratstvo prikljuciti,

dok je glavna prica uvjek ista - bez mogucnosti drugacijeg odabira, kraj ce uvjek biti isti.

 

Po meni jos jedna igra koja je pricom veoma otvorena je Chrono Trigger - mislim da jos uvjek nisam vidio sve zavrsetke,

a do sad sam otkrio njih 9 - tako da smatram veoma zanimljivu igru sa otvorenom pricom (ne toliko svjetom).

 

Takodjer Metroid i Super Metroid su prilicno otvorene za istrazivanje, nije svjet al je dio planeta, skoro svaki dio koji se istrazuje sadrzi po jedan tajni prolaz ili tajnu.

Veoma zabavno za istrazivanje - nema potrebe za trcanjem za glavnom pricom, nego cisto akcijski istrazivati sve oko sebe.

 

Radujem se ovogodisnjem Metro Exodusu - trebao bi biti nelinearan i zabavan za istrazivanje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 9:37 (Čitatelj).
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
Čitatelj kaže...

 

 Witcher 2 i 3 nemaju te odabire,

tako da je 1. dio tu jedinstven, jer mozes si zagorcati zivot ako si skroz neutralan i ne priklonis se ni jednoj frakciji, ali to i jest car te igre,

Ke? kako w3, pa i w2 nema odabire koje ti mijenjaju tijek ostatka igre? Ovako bi rekao kao da nisi igrao te nastavke uopće. Recimo u w3 možeš završiti na dosta načina, potpuno različitih. Možeš odlukama dovest do toga da Ciri u suočavanju sa Wild huntom pogine, a ti u post gameu tuguješ, a možeš je navest da postane kraljica, ili pak...withcerica :)

 

da ne govorim o tome da gotovo SVAKI quest ima više nacina za završit ga. Main quest line mozes odradit na masu nacina, ovisno o prethodnim odlukama i questovima. Jest da je main quest sami Wild hunt, i ne možeš se njemu priklonit. No bilo bi suludo dati i tu opciju... nije dio samog Lore-a i nije, na kraju krajeva, dio Geraltovog "moralnog koda". 

 

Witcher trilogija je, u mom pogledu, prosla razvoj i evoluciju, od prvog do zadnjeg nastavka. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
7 godina
protjeran
offline
Najbolji otvoreni svijet u igri?

Witcher 2 i 3 ne mozes biti neutralan - moras se uvjek nekome pridruziti. Ne mozes biti kao u knjigama,

umjesto manjeg zla - odabrati ni jedno. U Witcher 1 mozes - da otpilis i prstenovu druzinu i vatrene ruze.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 10:46 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
Čitatelj kaže...

 

 

Radujem se ovogodisnjem Metro Exodusu - trebao bi biti nelinearan i zabavan za istrazivanje.

 

baš će biti linearan, tj. barem što se svijeta tiče, otkrili su da ćemo se kretati kroz 4 mape i kada završiš jednu prelaziš na iduću bez mogućnosti povratka, i svaka mapa će imati svoje godišnje doba, tako da je neka ideja da ćemo odigrati događaje kroz godinu dana. jedino što neće biti linearno su izbori, kako se budemo odnosili prema frakcijama tako će nam to usmjeravati put

14 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
Cansee kaže...

 

 

iako sam igrao puno jako dobrih igara i dalje mi je apsolutni vrh Skyrim, naravno kada pričamo u kontekstu svijeta.

Kad ti je Skyrim dobar, onda sigurno nisi igrao njegovog dedu Morrowind? Ili pradjedu? Puuuuuno bolje i ozbiljnije igre od Skyrima...

9 godina
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
ansha kaže...
Cansee kaže...

 

 

iako sam igrao puno jako dobrih igara i dalje mi je apsolutni vrh Skyrim, naravno kada pričamo u kontekstu svijeta.

Kad ti je Skyrim dobar, onda sigurno nisi igrao njegovog dedu Morrowind? Ili pradjedu? Puuuuuno bolje i ozbiljnije igre od Skyrima...

 

nisam morrowind, igrao sam oblivion i to mi nije bila igra nego ovisnost

 

siguran sam da je bila fantastična, u dosta igara su ljudi podjeljeni, oko morrowinda se svi slažu tako da je prilično jasno sve, meni se sviđa dosta taj koncept kako većina ljudi i stvari u igri imaju svoju funkciju i to daje svijetu u kojem se krećeš jednu živost. meni je skyrim fantastičan, imao mi je par mana (npr. dark brotherhood) ali sam jako uživao

 

ono što mi nije jasno, kako su te igre bile toliko bolje? sve napreduje, developeri imaju puno više mogućnosti, zašto mora sve biti 2 koraka naprijed jedan korak nazad??? kad je fallout 4 u pitanju onda je 1 korak naprijed a dva nazad, barem meni. nije mi jasno kako se ne može ispoštovati jedna ljestvica koju si na kraju krajeva već sam postavio i onda malo nadograditi?? to zvuči laički i ja jesam laik za game development, ali siguran sam da mora biti način postići kvalitetu koju si imao u prošloj igri i još je nadograditi, kao i u svim drugim poslovima na svijetu.

 

15 godina
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
Cansee kaže...
ansha kaže...
Cansee kaže...

 

 

iako sam igrao puno jako dobrih igara i dalje mi je apsolutni vrh Skyrim, naravno kada pričamo u kontekstu svijeta.

Kad ti je Skyrim dobar, onda sigurno nisi igrao njegovog dedu Morrowind? Ili pradjedu? Puuuuuno bolje i ozbiljnije igre od Skyrima...

 

nisam morrowind, igrao sam oblivion i to mi nije bila igra nego ovisnost

 

siguran sam da je bila fantastična, u dosta igara su ljudi podjeljeni, oko morrowinda se svi slažu tako da je prilično jasno sve, meni se sviđa dosta taj koncept kako većina ljudi i stvari u igri imaju svoju funkciju i to daje svijetu u kojem se krećeš jednu živost. meni je skyrim fantastičan, imao mi je par mana (npr. dark brotherhood) ali sam jako uživao

 

ono što mi nije jasno, kako su te igre bile toliko bolje? sve napreduje, developeri imaju puno više mogućnosti, zašto mora sve biti 2 koraka naprijed jedan korak nazad??? kad je fallout 4 u pitanju onda je 1 korak naprijed a dva nazad, barem meni. nije mi jasno kako se ne može ispoštovati jedna ljestvica koju si na kraju krajeva već sam postavio i onda malo nadograditi?? to zvuči laički i ja jesam laik za game development, ali siguran sam da mora biti način postići kvalitetu koju si imao u prošloj igri i još je nadograditi, kao i u svim drugim poslovima na svijetu.

 

 To je zato sto je u novije doba samo pohlepa za novcem...prije su to developeri sa guštom radili igre, osjecaje i maštovitost....sad je što brže napravi za što brže pare dobiti... ehh..

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
Cansee kaže...

 

ono što mi nije jasno, kako su te igre bile toliko bolje? sve napreduje, developeri imaju puno više mogućnosti, zašto mora sve biti 2 koraka naprijed jedan korak nazad??? kad je fallout 4 u pitanju onda je 1 korak naprijed a dva nazad, barem meni. nije mi jasno kako se ne može ispoštovati jedna ljestvica koju si na kraju krajeva već sam postavio i onda malo nadograditi?? to zvuči laički i ja jesam laik za game development, ali siguran sam da mora biti način postići kvalitetu koju si imao u prošloj igri i još je nadograditi, kao i u svim drugim poslovima na svijetu.

 

Bile su puno zahtjevnije i teze, nisu te vukle za ruku, nije bilo level scallinga ni hrpe random dungeona. 

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
Cansee kaže...
ansha kaže...
Cansee kaže...

 

 

iako sam igrao puno jako dobrih igara i dalje mi je apsolutni vrh Skyrim, naravno kada pričamo u kontekstu svijeta.

Kad ti je Skyrim dobar, onda sigurno nisi igrao njegovog dedu Morrowind? Ili pradjedu? Puuuuuno bolje i ozbiljnije igre od Skyrima...

 

nisam morrowind, igrao sam oblivion i to mi nije bila igra nego ovisnost

 

siguran sam da je bila fantastična, u dosta igara su ljudi podjeljeni, oko morrowinda se svi slažu tako da je prilično jasno sve, meni se sviđa dosta taj koncept kako većina ljudi i stvari u igri imaju svoju funkciju i to daje svijetu u kojem se krećeš jednu živost. meni je skyrim fantastičan, imao mi je par mana (npr. dark brotherhood) ali sam jako uživao

 

ono što mi nije jasno, kako su te igre bile toliko bolje? sve napreduje, developeri imaju puno više mogućnosti, zašto mora sve biti 2 koraka naprijed jedan korak nazad??? kad je fallout 4 u pitanju onda je 1 korak naprijed a dva nazad, barem meni. nije mi jasno kako se ne može ispoštovati jedna ljestvica koju si na kraju krajeva već sam postavio i onda malo nadograditi?? to zvuči laički i ja jesam laik za game development, ali siguran sam da mora biti način postići kvalitetu koju si imao u prošloj igri i još je nadograditi, kao i u svim drugim poslovima na svijetu.

 

 Konzole su se desile i ljudi su opcenito zaglupljeni. Prije nije svatko igrao igre, danas svi pucaju na to da je igra zanimljiva "svima" jer treba da proda milijune kopija.

 

Od open world igara ja obozvam S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat igra koju stalno imam instaliranu na compu i svako malo joj se vratim pa makar samo da prosetam 10 minuta.

Eye In The Sky
14 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
Evil Access kaže...

 

Od open world igara ja obozvam S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat igra koju stalno imam instaliranu na compu i svako malo joj se vratim pa makar samo da prosetam 10 minuta.

Atmosfera je glavna, a S.T.A.L.K.E.R. je vrh kad je atmosfera u pitanju...

7 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
ansha kaže...
Evil Access kaže...

 

Od open world igara ja obozvam S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat igra koju stalno imam instaliranu na compu i svako malo joj se vratim pa makar samo da prosetam 10 minuta.

Atmosfera je glavna, a S.T.A.L.K.E.R. je vrh kad je atmosfera u pitanju...

 Puno stvari u toj igri je napravljeno kako treba, ekonomija je odlicna, ma sve, ono ta igra je bas malo remek dijelo. Vise ima atmosfere u jednom onom podzemnom bunkeru u Stalkeru nego u nekim cijelim igrama i to mislim na AAA igre.

Eye In The Sky
13 godina
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
Cansee kaže...

nisam morrowind, igrao sam oblivion i to mi nije bila igra nego ovisnost 

 

velika greška.. koliko sam samo sati utukao u tu igru.. gomilu stvari možeš pronaći samo ako se dobro potrudiš i provjeravaš svaki kutak (rijetko tko nađe npr. deadric face of god iz prve ili da ne pročita di se nalazi). sve je handcrafted, za razliku od generated/leveled contenta u oblivionu i skyrimu.. u potonja 2 doslovno već znaš da ne buš našao ništa posebno u dungeonu što već zapravo nemaš. nemaš razloga gledati i tražiti dalje. to je ono po čemu morrowind odskače..

morrowind je imao i neku slobodu po pitanju playsyle-a, mogao si doslovno postati bog i batina, raditi što želiš i kako želiš.. kad se samo sjetim, negdje već 3. ili 4. playthrough sam enchantao na sve iteme jump i još sam postao vampir. mogao sam preskočiti čitavu zgradu u vivecu  ili kada sam prvi puta sreo umbru, skužio sam da ima neki bolestan mač, ispričao mi je priču kako ga stotinama godina nikada nitko nije porazio.. kad sam se pofajtao zabio me ko debosa. ja sam onda otišao do grada, nakupio jedno 30-ak sumajami (ili kako se već zvala ta cuga) popio sve, digao str. na par stotina i 1-hitao ga  ahhh good times..

 

da bar mogu izbrisati sjećanje pa bi ga opet odigrao.. ovako mi nije fora jer i dalje znam da bih trčao ravno prema calderi po buce, onda do tel fyra po saviours hide itd itd.. 

možda ga i odigram opet ako skywind ikada izađe..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
offline
Najbolji otvoreni svijet u igri?

Witcher 3 je igra koju mogu imat na kompu samo da povremeno šetam po mapi i gledam onaj zalazak sunca.

 

A od starijih igri mi je najviše u sjećanju ostao Vice City koji sam prešao uzduž i poprijeko više puta kao klinac.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Najbolji otvoreni svijet u igri?

baš bio pod tušem i razmišljam si jbt. koliko se ja stvari iz te igre sjećam.

dok recimo iz nekih drugih igara, pogotovo mmo-ova koje sam igrao i po 2 godine, jedva da se sjetim pokojeg detalja, naziva bossa ili dungeona..

 

evo još jedan flashback na morrowind.. kada sam tek počeo igrati, tek nakon što sam sišao sa broda mrvicu sjeverno od seyda neena onaj frik kaj padne sa neba i ima scrollove of icarian flight.. mislim da nikada slađe nisam poginuo u ijednoj igri 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 23:50 (nine).
Moj PC  
5 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
nine kaže...

baš bio pod tušem i razmišljam si jbt. koliko se ja stvari iz te igre sjećam.

dok recimo iz nekih drugih igara, pogotovo mmo-ova koje sam igrao i po 2 godine, jedva da se sjetim pokojeg detalja, naziva bossa ili dungeona..

 

evo još jedan flashback na morrowind.. kada sam tek počeo igrati, tek nakon što sam sišao sa broda mrvicu sjeverno od seyda neena onaj frik kaj padne sa neba i ima scrollove of icarian flight.. mislim da nikada slađe nisam poginuo u ijednoj igri 

 Lol, sjecam se toga, lijevo od njega je prvi dungenon u koji sam usao u Morrowindu, bilo par dorbih scrolova tamo, malo dalje neki ork razbojnik u rusevinama u mocvari... To mi je prvo igranje igre i exploration. Igretina. Kada sada usporedis Vivec City sa gradovima u Skyrimu dodje ti da zaplaces.

 

Prema Elder Scroll loru i igrama imam neki love/hate odnos, toliko glupih stvari, a onda opet toliko genijalnih, nebesko tijelo lebdi iznad grada lol, predobro.

Eye In The Sky
6 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
nine kaže...

 

da bar mogu izbrisati sjećanje pa bi ga opet odigrao..ovako mi nije fora jer i dalje znam da bih trčao ravno prema calderi po buce, onda do tel fyra po saviours hide itd itd.. 

možda ga i odigram opet ako skywind ikada izađe..

 Morrowind pro player  

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 8:24 (Paolo Maldini).
12 godina
online
Najbolji otvoreni svijet u igri?

Cudi me da nitko nije spomenuo GTA 5 jos... Iako mi je Witcher 3 najbolja overall igra (single player) ikada, GTA 5 ima najrazvijeniji, najorganskiji (?) otvoreni svijet i ogroman sandbox sa hrpom opcija za zabavu za svakoga. I taj open world mi jedini ima osjecaj zivosti i da se svijet krece i bez mog lika.

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
Minneyar kaže...

Cudi me da nitko nije spomenuo GTA 5 jos... Iako mi je Witcher 3 najbolja overall igra (single player) ikada, GTA 5 ima najrazvijeniji, najorganskiji (?) otvoreni svijet i ogroman sandbox sa hrpom opcija za zabavu za svakoga. I taj open world mi jedini ima osjecaj zivosti i da se svijet krece i bez mog lika.

GTA V je super, likovi su vrhunski, Trevor mi je najdrazi lik iz neke igre uopce :) A tek drustveni komentar i sprdancija s holivudom/modernom amerikom, nesto kao south park...

Meni bolji od Witchera (najbolji Witcher mi je prvi dio). Witcher 3 mi je dobar s ekspanzijama, obe su mi bolje od osnovne kampanje.

10 godina
offline
Najbolji otvoreni svijet u igri?

MISCREATED meni najbolja igra. 

Ni nakon 1500 sati mi nije dosadila.

Još je u ranom pristupu ali najavili su da će do kraja ove godine izić iz toga. Ima bugova, nije baš najbolje optimizirana i traži dosta jaku grafiku. 

Mapa ima preko 50km kvadratnih. 

Ima dva moda igre PVP i PVE a ima i nešto privatnih servera gdje važe neka pravila. U svakom slučaju svatko može za sebe naći neki server gdje mu pravila odgovaraju. 

 

MISCREATED
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
nicky.sl kaže...

MISCREATED meni najbolja igra. 

 To je nešto ko Dayz? 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
10 godina
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
skank666 kaže...
nicky.sl kaže...

MISCREATED meni najbolja igra. 

 To je nešto ko Dayz? 

 Nisam igrao DayZ ali kažu ljudi da je slično. 

Ovdje nema zombija ovdje su mutanti i nema ih mnogo kao zombija u Dayz. 

Lutaš okolo po svijetu tražiš opremu, oružje, municiju koje nema u izobilju i trebaš vagat svaki metak. Treba tražiti recepte (guide) za kraftanje raznoraznih stvari ( dijelova za baze, zamke itd) 

Na PVP-u treba izbjegavat kontakt s drugim igračima jer velika većina će pucat bez upozorenja. Za početak preporučam PVE dok se na nauči ono najvažnije tj gdje je dobar loot.

MISCREATED
15 godina
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
nicky.sl kaže...
skank666 kaže...
nicky.sl kaže...

MISCREATED meni najbolja igra. 

 To je nešto ko Dayz? 

 Nisam igrao DayZ ali kažu ljudi da je slično. 

Ovdje nema zombija ovdje su mutanti i nema ih mnogo kao zombija u Dayz. 

Lutaš okolo po svijetu tražiš opremu, oružje, municiju koje nema u izobilju i trebaš vagat svaki metak. Treba tražiti recepte (guide) za kraftanje raznoraznih stvari ( dijelova za baze, zamke itd) 

Na PVP-u treba izbjegavat kontakt s drugim igračima jer velika većina će pucat bez upozorenja. Za početak preporučam PVE dok se na nauči ono najvažnije tj gdje je dobar loot.

 Koliko znam i taj e igra ko i dayz propala, player base je tako malen da je suludo igrat

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: Najbolji otvoreni svijet u igri?
dado16 kaže...

 Koliko znam i taj e igra ko i dayz propala, player base je tako malen da je suludo igrat

 Nije propala al nije ni daleko od toga. Ima dovoljno igrača da se ugodno igra.

MISCREATED
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice