Need For Speed 2015

poruka: 341
|
čitano: 95.137
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Mene je izrazito razocarala
igro sam doslovno sve NFS naravno sve sam ih prvo igro piratski :/

od originala imam u2 i pro street i reko da necu kupit ni jednu vise dok se ne poprave
i na kraju bila akcija za 2015 i ajd da uzmem

pa na kraju da moja grafa koja zadovoljava uvjete zapravo ne podrzava glupost neku tako da sam moro umirovit 6870 i uzet r9 i jos 4 gb rama

i krenem igrat u tjedan dana proso i glupiro se onda online
drift mode im je uzasan u MP znaci cijelo vrijeme 2 masu bodova na kraju zavrsimo dodem 6 (vecinu vremena se desi tako)
da ne kazem da vec su ukinuli podrsku za 2015 znaci nema updejta nema niceg i jos su najavili ubrzo ukidanje servera negdlje cito. A kako je igra online kad ukinu server mozes je bacit

Iako su govorili da ce napravit ofline patch da se moze igrat bez onlinu( naravno pisi kuci propalo)

 

stvarno vise nfs je postao sramota

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

Ja sam već odustao, previše toga ne štima.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
protjeran
offline
Need For Speed 2015

nevjerovatno kako iz nastavka u nastavak oni rade sve goru igru, kako to samo uspiju...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Stjepanj kaže...

nevjerovatno kako iz nastavka u nastavak oni rade sve goru igru, kako to samo uspiju...

 Pohlepa, samo štancaju igre bez obzira na kvalitetu. Zadnji NFS koji je valjao barem meni je bio World. Naravno dok ga nisu uništili čiteri.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
offline
Need For Speed 2015

Na laptopu sam morao OC GPU da bi imao 45-60 FPS s nekim medium detaljima na 1366x768, dok na kompu Asus GTX 770 fino vrti na FHD rezi s 50-60 FPS s ovim postavkama:

 Ostale mi dvije misije sa autima ispod 200/250KS, a takvih nemam u garaži
 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Mozes maknut djelove sa auta da mu smanjis snagu, ili jednostavno kupi opet Civic i rijesi misije. Tako sam bar ja, kupio opet Civic rijesio to, i prodao ga, jer prvi Civic sam nagurao na 900+ konja. PS4 verziju igram

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
TheDarkSide kaže...

Mozes maknut djelove sa auta da mu smanjis snagu, ili jednostavno kupi opet Civic i rijesi misije. Tako sam bar ja, kupio opet Civic rijesio to, i prodao ga, jer prvi Civic sam nagurao na 900+ konja. PS4 verziju igram

 Sad sam dobio i daily challange da pobijedim u 4 utrke s autom <260KS.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Stavis auto na default, i samo mu dodajes djelove koje zelis do 260 konja, ovisno o tome sta zelis, krajnju ili ubrzanje, tako se radi :)

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Need For Speed 2015

Prešao sam već prije par sati, sada radim Eddie's misije i poslije toga idem na Prestige mode.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Need For Speed 2015

reko sam si da cu prestat igrat ovaj nfs ali iz dosade igram haha 

 

malo getače 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed 2015

dal tko ima večeras problema s spajanjem na server?
meni jednostavno izbaci da se ne može spojit na server i vrati me na menu igre

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Gale92 kaže...

dal tko ima večeras problema s spajanjem na server?
meni jednostavno izbaci da se ne može spojit na server i vrati me na menu igre

 Kad dođem doma, javim ti dal se hoće spojit.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
x18x05x kaže...

 Kad dođem doma, javim ti dal se hoće spojit.

 ja igram preko ps4

14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Gale92 kaže...
x18x05x kaže...

 Kad dođem doma, javim ti dal se hoće spojit.

 ja igram preko ps4

 Valjda ima još netko tu igru na PS4. Aj, nemogu biti gori od Ubisofta. Kupio par igara i nemoš ih igrat po pola mjeseca zbog servera.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Jel bi se moglo igrati sa A6 7310 i R4 7310,4GB rama?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
big_guy kaže...

Jel bi se moglo igrati sa A6 7310 i R4 7310,4GB rama?

 Možda bi uspio pokrenuti igru. Sad koliko bi bila igriva i dal bi uopće bila i sa low postavkama.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Need For Speed 2015

kupio delux na originu, 20 eur, pa da damo novu sansu :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

Ja sam uzeo Acces na godinu dana i deluxe je tamo. Igram svaki dan lo 20-30 min, dulje igranje bi mi dosadilo.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
11 godina
offline
Need For Speed 2015

Pozdrav svima,

imam jedno pitanje vezano uz utrke.
Naime,kada završim tj. odigram bilo koju utrku,piše mi zelena kvačica kao da sam je prešao iako nisam završio s 1. mjestom.
Mene zanima zašto i kako da znam koje utrke sam prešao s 1. mjestom a koje s npr. trećim?

 

EDIT:kad igram utrku s drugim igračem i ja pobjedim,dok se zbrajaju bodovi (stilovi) na kraju utrke za tog drugog igrača piše DNF (did not finish).

Da li to znači da još vozi i nije završio utrku,ili znači da je napustio utrku prije kraja tj.da je izašao jer ne želi da ispadne da je izgubio?


Zna li tko?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2017 23:12 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed 2015

zivcira me stvar da stalno cesta mi nestaje pod kotacima i treba mi onda po minuta minuta i pol da me izloadira natrag na cestu i da nastavim vozit...do cega bi to bilo? ispada da sam opet kupio jednu igru zaQ...nakon gta v i permanent bana bez razloga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

i meni se isto dešava 

14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

Meni se zna ponekad zblokirati i moram je ugasiti u task manageru. Al i to je rijetko. Ovo sa propadanjem nisam još imao.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

Malo igrao pa uslikao pilu.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
9 godina
offline
Need For Speed 2015

,

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Zasto vec odavno nfs nije sta je bio, sve su arkade. Meni su zakon bile undergraund 2, carbon, most wanted i undercover.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Need For Speed 2015

Slazem se. Iskreno sam mislio da ce ovaj NFS biti top i barem doci na blizu UG2 ali kad jednom pocnes igrati sve pada u vodu...

Neznam sto ima je tako tesko napraviti remaster UG2 jer ovo sve novo je vise manje fail...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Niti sam ne znam kak sam došao do "levela 70" (nejde dalje) i do "Prestige moda" (kojeg sam riješio cca.30%, dalje nejde) a igra mi cijelo vrijeme trza, ono svaku sekundu trzne!!!

 

Kopajuči po bespućima interneta u potrazi za rješenjem, negdje sam naletio da igra ima problem sa višejezgrenim procesorima, jel to istina il nije,ne znam ali kada u Task Manageru odem na igru pa na "Set Affinity" te maknem kvačice sa dvije jezgre (meni najbolje pomaže uklanjanje 0 i 4, 1 i 3 ostavim uključeno), igra postane puno manje "trzava" ali onda mi se javlja drugi problem, svako malo mi javlja "bad ili čak very bad connection to the server" te opet počne cukati!

 

Kakve uopče veze ima taj "Affinity" sa trzanjem igre te ukoliko se tu neš isključi onda sa lošom konekcijom prema serveru???

 

I zašto mi igra uopče "trza" kada zadovoljavam minimalne uvjete 100% a preporučeni uvjeti bi mi isto bili 100% da imam grafu od 4GB VRAM-a umjesto 2GB VRAM-a koje ima moja RX560

 

Reinstalirao sam skroz PC, skoro pa ni nemam ništa od programa na njemu, NAT mi je Open/Connected, Porforwardao sam 80,443 i 8080 jer vele da su oni za EA servere, imam najnovije grafičke drivere, probavao sam sve in game rezolucije i sve stavio na "low", uključiva i isključivao "game mode", flushao DNS, resetirao firewall i network postavke...ne znam kaj sve još ne ali uvijek je to trzanje prisutno!!!

 

Ima li neko kakvu ideju kaj još da uradim???

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Samo da updejtam neke informacije...

 

...USPIO SAM RIJEŠITI PROBLEM...

 

Problem je bio do mog "Routera" koji je iz ko zna kojeg razloga radio problem sa "trzanjem" igrice, nakon što sam ga isključio iz struje, pričekao par minuta te ponovno uključio, problema više nema!!!

 

Čak mogu podesiti postavke igrice vrlo visoko i igra više ne trza 

 

Eto ako netko ima problem sa "trzanjem" tj. "nefluidnošću" igre a zadovoljava barem minimalne sistemske zahtjeve igrice, probajte usmjeriti svoju pažnju na stvari koje su povezane sa internetom a prvo pokušajte uraditi to sto sam i ja.

Također pazite da imate instalirane najnovije GPU drivere i one NET.Frameworkse i onaj Microsoft Visual C++ 2010 x64 Redistributables

 

Ak netko još igra ovu igru na PC-u i želi se povezati, moj nick je ANDI_x_HR

 

btw: meni je igra baš dobra i najbolje mi je legla što se tiče upravljivosti i fizike od svih koje sam igrao ( Carbon,Most Wanted,Underground... ), također mi policija uopče nije nikakva prijetnja pa se mogu fokusirati na utrke... jedino što me živcira je to šta ti drugi igrači znaju često zasmetati dok voziš utrku ( EA ih je trebao nekako isfiltrirati barem dok si u utrci ) i kamioni i taxiji koji kao da čekaju samo mene iza zavoja dok hvatam savršenu drift krivinu 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 12:18 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Need For Speed 2015

igrao sam je prije , al sam odustao zbog nepodrske tj nemogucnosti stimanja kontrola  za XBOX One controller .  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Ja imam xbox 360 controller na PC-u i sve uredno šljaka!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 21:50 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice