Origin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 879
|
čitano: 265.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže...
error_666 kaže...

Pozdrav ljudi..

Nesta mi bf4 premium edition s popisa? Jel se dešavalo nekom, što mi je činiti, preko supporta da idem? Ključ nije kupljen na originu, da neće predstavljati to problem, nije valjda da su ga zbog toga maknuli jbt ? Hvala

 To sam čuo za Steam da se događalo. Za Origin nikad.

Makivali su igre za koje je otkriveno da su kupljene ukradenim kreditnim karticama.

Jesi možda kupio Premium preko G2A, il tak neke stranice?

 

A odi na support, ne znam kaj da ti velim...

 Hvala kolega :) Nije ukradenom karticom :D , ali da ,jeste kupljena je na tim stranicama, tj ovdje . Sta mislis bi li imalo smisla da otvorim ticket na ovoj stranici , proslo je vise od godine kako je kupljen ?

12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
error_666 kaže...

 

A odi na support, ne znam kaj da ti velim...

 Hvala kolega :) Nije ukradenom karticom :D , ali da ,jeste kupljena je na tim stranicama, tj ovdje . Sta mislis bi li imalo smisla da otvorim ticket na ovoj stranici , proslo je vise od godine kako je kupljen ?

 LOL, nisam mislio na tebe :D Oni kupe na sumnjive načine, preprodaju tebi, i onda ti imaš probleme kad ih skuže.

 

Ha čuj, ja bi pokušao sve što mogu... al prvo bi trebao imati dokaz da je njihova greška.. tj. opet ti ne gine razgovor sa Origin supportom.

 

Možda je na kraju neki glitch kod EA :)

 

P.S. još nisam čuo da se to nekome dogodilo, a prilično sam aktivan na Originu i svemu vezanom uz njega od kad je izašao.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 18:25 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Ma znam kolega , salio sam se malo :) . Ugl hvala za informacije , probat ću sve , jbg 30 eura  im ne mogu tek tako lako pustit .Lp

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pozdrav, može li mi netko reći ako Origin normalno radi. Zadnjih pola sata mi se čudne stvari događaju. :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
El Munjoko kaže...

Pozdrav, može li mi netko reći ako Origin normalno radi. Zadnjih pola sata mi se čudne stvari događaju. :)

 Ja se nemogu niti ulogirat više posli restarta kompa

 

16 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Svima čudno radi :D

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
nicky.sl kaže...
El Munjoko kaže...

Pozdrav, može li mi netko reći ako Origin normalno radi. Zadnjih pola sata mi se čudne stvari događaju. :)

 Ja se nemogu niti ulogirat više posli restarta kompa

 

 isto...Govnari

12 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Battlefield 1 beta. Milijuni ljudi se istovremeno logiraju.

Ko i svaki put kad im izađe novi BF...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže...

Battlefield 1 beta. Milijuni ljudi se istovremeno logiraju.

Ko i svaki put kad im izađe novi BF...

 

Već su trebali naučiti iz takvih situacija i unaprijediti infrastrukturu.  Valjda će biti bolje kada izađe Battlefield 10. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 21:30 (NiramX).
9 godina
odjavljen
offline
Origin - pitanja i odgovori

Uh, dobro je... Mislio sam da sam dobio nekakav ban, ili mi komp poludio. Na Originu za login mi kaže da su mi " your credientials are incorrect or have expired", pa se ti misli. :)

 

Pretpostavio sam da ima nekakve veze sa free BF 1... A taman ga htio isprobati. Thx na brzim odgovorima.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
NiramX kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Battlefield 1 beta. Milijuni ljudi se istovremeno logiraju.

Ko i svaki put kad im izađe novi BF...

 Već su trebali naučiti iz takvih situacija i unaprijediti infrastrukturu.  Valjda će biti bolje kada izađe Battlefield 10. 

 Trebali su već za trojku biti spremni.. pa nisu..

 

A valjda neće ni dalje.... Prevelik trošak za stotine novih servera, koji će biti puno 3-4 dana za vrijeme bete.

A ne kuže da im to smanjuje prodaju igara.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori
Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže...

 Neznam ja više jesu li oni pod napadom ili su oni napali mene jer otkad sam instalira BF1 betu komp ka da su napali gremlini. Najprije se nisan moga spojit na Origin a kad sam napokon uspija nisan moga ništa zaigrat samo neki erori, šlag na kraju sad mi komp ne pripoznaje wi-fi stikić.

Odustajem za sada pokušaću kad završe Teški zločini na RTL2

12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
nicky.sl kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Neznam ja više jesu li oni pod napadom ili su oni napali mene jer otkad sam instalira BF1 betu komp ka da su napali gremlini. Najprije se nisan moga spojit na Origin a kad sam napokon uspija nisan moga ništa zaigrat samo neki erori, šlag na kraju sad mi komp ne pripoznaje wi-fi stikić.

Odustajem za sada pokušaću kad završe Teški zločini na RTL2

 Ti si pametan.

Ja budala i dalje pokušavam.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
10 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže...
nicky.sl kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Neznam ja više jesu li oni pod napadom ili su oni napali mene jer otkad sam instalira BF1 betu komp ka da su napali gremlini. Najprije se nisan moga spojit na Origin a kad sam napokon uspija nisan moga ništa zaigrat samo neki erori, šlag na kraju sad mi komp ne pripoznaje wi-fi stikić.

Odustajem za sada pokušaću kad završe Teški zločini na RTL2

 Ti si pametan.

Ja budala i dalje pokušavam.

 Nemoj tako, ja sam se maknuo od kompa čisto radi njegovog zdravlja čije liječenje bi opet ja platija.

11 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Koristi li tko origin access? Ako moze pomoc oko kupnje

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Koristim ja, što te zanima?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Pozdrav,

jučer sam uzeo preko vpn kao da se spajam iz Rusije na Originu Battlefield 1. Platio sam 2000 rubalja što je oko 200kn. Dobio sam pay confirmation na mail i igra je dodana u moj library. No međutim s VISA kartice kojom sam kupovao nije povučen novac i kad odem na mPBZ ne vidim nikakvu uplatu tj. nije mi uzet nikakav novac? Jeli netko imao slična iskustva pa mu s kartce naknadno uzmu novac ili je to neka greška s njihove strane  ?

10 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Dali itko od vas tu zna kako da promjenim odgovor na ˝security question˝, zaboravio sam odg i nemogu se sjetit sta sam napisao

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Sada25 kaže...

Dali itko od vas tu zna kako da promjenim odgovor na ˝security question˝, zaboravio sam odg i nemogu se sjetit sta sam napisao

 Idi na support live chat.

8 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Ima li netko problema sa instaliranjem ovog novo govneta od Origina? Samo Error 3:0 i ništa drugo. Ako je netko imao problema sa tom greškom, kako ju je riješo?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Uzeo sam si onaj Origin Acces zasad mi se to cini kao prava stvar, zbilja cu hrpu igara odigrat za 4 eura

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Problem je kod velike većine ljudi (i ja među njima) što već imaju 90% origin access igara jer su bezbroj puta bili na 50-75% discountu.

7 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

skidao sam fifu ma origin sve super i onda nece da pokrene uopce

u cemu bi mogao biti problem

 

za fifu 15 mi pise

unhandled exception has in you application.If youclick Continue the application will ignore this error and attempt to continue.

Ifyou click Quit the application will close immediately.

 

Object reference not set to an instance of an object.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 12:19 (Boyka).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
A koje su igre uopce na origin accessu? Jel su sve s origina, need for speed 2015, fifa 17? Ili samo neke odredene?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
blackeagle29 kaže...
A koje su igre uopce na origin accessu? Jel su sve s origina, need for speed 2015, fifa 17? Ili samo neke odredene?

 https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/vault-games

SVEMOGUĆI
7 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Znaci na kompu na originu mi je izbacivalo da je u vaultu fifa 17 a sad na linku ga nema, upisem fifa 17 i pise da u origin access ju mogu igrat punih 10h, koje je sad onda dobro?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
blackeagle29 kaže...
Znaci na kompu na originu mi je izbacivalo da je u vaultu fifa 17 a sad na linku ga nema, upisem fifa 17 i pise da u origin access ju mogu igrat punih 10h, koje je sad onda dobro?

 10h možeš igrati i to je to. Takozvani Trial. A baš u Vault će vjerojatno doći za cca 6 mjeseci ako je suditi prema 16-ici. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

ja upravo skidan battlefield 4 trail...  zanima me, kad istekne tih 7 dana, jel mogu aktivirat sa keyem? nadam se da necu morat nista skidat opet...

noob al volim učit
10 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
smak420 kaže...

ja upravo skidan battlefield 4 trail...  zanima me, kad istekne tih 7 dana, jel mogu aktivirat sa keyem? nadam se da necu morat nista skidat opet...

 Možeš aktivirat bez problema i statsi nastavljaju di su stali

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice