Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.798
|
čitano: 4.674.507
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na ovoj stranici možeš vidjeti najpovoljnije trgovine za kupnju cd key: http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/

U večini slučajeva ti ne obračunavaju pdv pošto su trgovine izvan EU, a ako ti obračunavaju onda će ti ga obračunati kada napraviš svoj account.

BF3:fluffy_inside
11 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

super,hvala,vidim da je GTA 5 tu,neki cu izabrat i uzet,vjerovatno par eura vise da je na steamu...

 

ali sta s minecraft,ne kuzim jer ih ima vise,za razne konzole i to,vjerovatno bi trebao za PC,ali imaju klinci i PS3,pa sad...kako da znan kojeg izabrat,u čemu je razlika,neki su stariji,neki noviji,jel su to nastavci ili sta??neki DLC?jel može netko tko se dobro kuži uputit me šta da znan uzet,da ne falijen...hvala...Lp...

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ak hoćeš baš originalni Minecraft za PC ja se osobno ne bi previse mučio zbog možda 2-3€ razlike, odeš na službeni minecraft.net i bar si 100% siguran da nije nekakav scam. Kolko vidim cijene su ionak svugdje skoro iste ko na službenoj stranici, negdje mrvicu manje negdje čak i veće.

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

imam pitanje, pokušao sam sada kupiti battlefield 1 na kinguinu (više puta sam već tu kupovao) i maltene sam dovršio kupnju i sad mi odjednom traži da platim preko paysafea, nikad prije nisam to radio, šta je s tim? zašto nisam imao drugog izbora, kak se to plaća, jel netko zna? i kinguin mi je već poslao račun, ne znam šta da radim s tim sada

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Cansee kaže...

imam pitanje, pokušao sam sada kupiti battlefield 1 na kinguinu (više puta sam već tu kupovao) i maltene sam dovršio kupnju i sad mi odjednom traži da platim preko paysafea, nikad prije nisam to radio, šta je s tim? zašto nisam imao drugog izbora, kak se to plaća, jel netko zna? i kinguin mi je već poslao račun, ne znam šta da radim s tim sada

Tamo je BF1 oko 34€ ? Javi se u BF1 temi pa ce ti oni rec kak nabavit BF1 Ultimate Edition za 38€...

Battleog - 191silvinjo
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Pozdrav, znam da možda nije pitanje za ovu temu, ali ako netko možda zna, igre za ps4 gdje bi se mogle naci po povoljnim cjenama, znam da su na storeu popusti i da kao psn+ pretplatnik imam popuste, ali uvijek može jeftinije haha 
hvala unaprijed :)

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
atiHD kaže...

Pozdrav, znam da možda nije pitanje za ovu temu, ali ako netko možda zna, igre za ps4 gdje bi se mogle naci po povoljnim cjenama, znam da su na storeu popusti i da kao psn+ pretplatnik imam popuste, ali uvijek može jeftinije haha 
hvala unaprijed :)

 Ti bi jeftinije od 135 kn za uncharted 4, 110 kn za no mans sky, 120 za RnC ????

MadeInCroatia
11 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ima dobra ponuda na g2a "spring sale" ja uzeo Mafia III + dlc za 12.99 eur

Na Steamu je Uplay kolekcija na akciji..

I Killing Floor 2 je "weekend free"

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ja sam uzeo mafiu 3 za 8€ na kinguinu prije 2 mjeseca :D

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Bastion za 3.75$

https://www.indiegala.com/store/product/bastion/107100

 

Sto se mene tice velika preporuka

 

Edit: vidim sada da na allkeyshop ima i jeftinije, 1,5€http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-bastion/

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 9:42 (goodye).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

FM2017 je besplatan cijeli vikend na steamu i onda se može kupiti po 50% popusta.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na Bundle Starsu već neko vrijeme traje Spring Sale.

Kruna te akcije je poklon 100 000 keyeva igre Megabyte Punch (ne bi bilo loše požuriti jer se 100 000 igara brzo podijeli). Potrebno je logirati se na svoj acc (ili registrirati novi) i ispuniti rubrike koje su ispod (podrška za facebook, twitter itd...). Oni koji su već uzimali takve besplatne igre preko Bundle Starsa već će to djelomično imati popunjeno i bit će brzo gotovi. Besplatni key se nakon toga prikaže na stranici te se dobije i e-mail potvrde.

Megabyte Punch na Steamu.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Pozdrav, dali netko zna za neki program kako igre koje parcjalno podržavaju kontroler da budu na potpunom podržavanju! Ako me možete usmijeriti na pravu temu, sry!

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

predpostavljam da ovo tražiš

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
xDISORDERx kaže...

predpostavljam da ovo tražiš

 Hmm, znan da ima neki program koj instaliraš i onda se igre koje inače igraš sa tipkovnicom, može igrati sa gamepadom, šta je meni nekako bolje! Igro bim BFBC2, i još neke naslove a one podržavavaju partial support, tako da tražim taj programčič! Znam da sa steamovim gamepadom može, ali sa XBOX ONE trebam nači! Sada ako je to taj onda super!? Nekako mi izgleda poznat taj program, koliko se siječam nije mi radio, ali možda sam negdije griješio putem konfiguracije! . Thx!

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

ja radim tako da za svaku igru koju želim igrat preko joystika, u mom slučaju ps2 joystik, kopiram ovu aplikaciju u instalacijski folder od igre i pokrenem je, aplikacija prepozna o kojoj je igri riječ i ponudi mi da skinem postavke sa interneta za tu igru, ja prihvatim i zatvorim je i pokrenem igru.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

xpadder

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
veseli007 kaže...
xDISORDERx kaže...

predpostavljam da ovo tražiš

 Hmm, znan da ima neki program koj instaliraš i onda se igre koje inače igraš sa tipkovnicom, može igrati sa gamepadom, šta je meni nekako bolje! Igro bim BFBC2, i još neke naslove a one podržavavaju partial support, tako da tražim taj programčič! Znam da sa steamovim gamepadom može, ali sa XBOX ONE trebam nači! Sada ako je to taj onda super!? Nekako mi izgleda poznat taj program, koliko se siječam nije mi radio, ali možda sam negdije griješio putem konfiguracije! . Thx!

 Nedavno je bio update steam big picturea, u kojem su punu podršku dobili i PS i XBOX controlleri za punu konfigurabilnost kao i steam controller (nisam isprobao doduše jer imam steam controller pa mi ne treba).

Ako funkcionira kako treba, dodaj BFBC2 u steam library i konfiguriraj si controller kako ti odgovara.

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Chivalry: Medieval Warfare free na steamu 

 

Edit: punuda traje samo 24 sata

MadeInCroatia
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 19:42 (Ghost777).
Moj PC  
13 0 hvala 27
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

 

 Nedavno je bio update steam big picturea, u kojem su punu podršku dobili i PS i XBOX controlleri za punu konfigurabilnost kao i steam controller.

Ako funkcionira

 Pozdrav! Kako da to provijerim!? Controller mi radi super za igre koje imaju full controller support. Ne kužim šta bi trebao učiniti? To sa big picturom ne razumijem! Ako ti nije teško malo da pojasniš. 

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Nemam xbox1 controller pa neznam sa sigurnoscu kako je za njega, ali probao spojit ps3 copy controller, i odmah mi ponudilo kinfufuraciju. Kad si u steam big picture, odi na settings pa controller config i tamo ili odi choose comunity config ili sam probaj podesiti. Da ne oftopicarimo ako te jos nesto zanima pitaj na pm
Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Chivalry: Medieval Warfare

 

besplatan na steamu još jako kratko pa požurite!

 

samo se doda u steam library i igra ostaje zauvijek.

Moj PC  
0 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

GEKNK6-5FSQVH-DEA3GV green man gaming 25 posto off na loot box

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Fallout Shelter je od danas na steamu (free to play naravno)
http://store.steampowered.com/app/588430/

 

Napomena: Bio je i ranije free to play, ali se tek od danas može naći i na steamu.

 
4 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

zasto meni na ovom linku prikazuje cijenu za GTA 4 od 4 ili 5 eura,a kad kliknen cijena je 8,a jos doda 2 za porez i jos 3.23 za ka zastitu??nakraju kad se skontalo ispalo da meni preko paypala igrica kosta nekih 21 euro??ne kuzin nista,u cemu je fora,mislim od 4 da dode do skoro 22???kako kupit tu igricu za 4 eura ili slicno,a ne da me izade preko 20??hvala unaporijed...LP...

 

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-4-cd-key-compare-prices/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
johnyaces777 kaže...

zasto meni na ovom linku prikazuje cijenu za GTA 4 od 4 ili 5 eura,a kad kliknen cijena je 8,a jos doda 2 za porez i jos 3.23 za ka zastitu??nakraju kad se skontalo ispalo da meni preko paypala igrica kosta nekih 21 euro??ne kuzin nista,u cemu je fora,mislim od 4 da dode do skoro 22???kako kupit tu igricu za 4 eura ili slicno,a ne da me izade preko 20??hvala unaporijed...LP...

 

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-4-cd-key-compare-prices/

Mouce da su ostale cijene od vikend akcije, pa da nisu apdejtali.

Stavis da si izvan eu i iskljucis zastitu.
Od nebrojenih keyeva koje sam kupio na kinguinu ili g2a, samo sam jednom dobio duplicate key, i poslali su mi novi, iako nisam platio taj "buyer protection".

Trenutno je cijena nekih 7.6-8 eura na tim stranicama a za vikend mislim da je bilo oko 4.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Free Overlord za Steam

 

Igru možete uzeti ovdje

https://store.codemasters.com/eu/product/286599/overlord

 

A riječ je naravno o ovoj igri

http://store.steampowered.com/app/11450/

 

Edit: Napravili su restock i opet se može uzeti igra.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2017 7:46 (RaskoIjnikov).
 
4 0 hvala 7
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
RaskoIjnikov kaže...

Free Overlord za Steam

 

Igru možete uzeti ovdje

https://store.codemasters.com/eu/product/286599/overlord

 

A riječ je naravno o ovoj igri

http://store.steampowered.com/app/11450/

 

Edit: Gotovo, završilo je, nije više free...

 Nije gotovo, upravo sam isprobao i dobio sam key.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice