Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.798
|
čitano: 4.675.484
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

The Tiny Bang Story

Free permanent copy of The Tiny Bang Story! Offer ends Tuesday at 10am Pacific Time

https://store.steampowered.com/app/96000/The_Tiny_Bang_Story/

Moj PC  
5 0 hvala 12
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Zanima me jel jos vrijedi na originu trik da promjenis na meksiko ili neku drugu državu da bi kupio jeftinije igru? Ima li opasnosti od bana? Kupio bih fifu 19.

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
The_K kaže...

Zanima me jel jos vrijedi na originu trik da promjenis na meksiko ili neku drugu državu da bi kupio jeftinije igru? Ima li opasnosti od bana? Kupio bih fifu 19.

Vrijedi, ali moraš pazit na svaku točku u navedenom postupku, ja sam jednu točku preskočio kad sam kupovao fifu 18 prošle godine pa su me skontali i blokirali mi acc s fifom 15, 16, 17 i 18.
Radije kupi na nekoj third-party stranici, 50kn više al je jednostavnije i nema rizika(barem mislim da nema).

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
playjob kaže...
..

Vrijedi, ali moraš pazit na svaku točku u navedenom postupku, ja sam jednu točku preskočio kad sam kupovao fifu 18 prošle godine pa su me skontali i blokirali mi acc s fifom 15, 16, 17 i 18.
Radije kupi na nekoj third-party stranici, 50kn više al je jednostavnije i nema rizika(barem mislim da nema).

 A koju si to točku preskočio?

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Avensac kaže...
playjob kaže...
..

Vrijedi, ali moraš pazit na svaku točku u navedenom postupku, ja sam jednu točku preskočio kad sam kupovao fifu 18 prošle godine pa su me skontali i blokirali mi acc s fifom 15, 16, 17 i 18.
Radije kupi na nekoj third-party stranici, 50kn više al je jednostavnije i nema rizika(barem mislim da nema).

 A koju si to točku preskočio?

 Ne znam.

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Poklanjam kodove, imam ih preko 30 (vrijede do 31.12) za 50kn popusta na sve https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igre.aspx igre u Santa Domenici vrijedi i na već snižene igre, inbox ako netko treba , imam i kodove za 200 kn popusta na PlayStation 4 Pro & VR 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 20:19 (ZABORAVKOO).
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
The_K kaže...

Zanima me jel jos vrijedi na originu trik da promjenis na meksiko ili neku drugu državu da bi kupio jeftinije igru? Ima li opasnosti od bana? Kupio bih fifu 19.

 vrijedi. kupujem od kad je izasao premium za bf3 na taj nacin i nikad nisam imao problema. kupovao sam preko mexica, singapura, j. koree i indije)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
The_K kaže...

Zanima me jel jos vrijedi na originu trik da promjenis na meksiko ili neku drugu državu da bi kupio jeftinije igru? Ima li opasnosti od bana? Kupio bih fifu 19.

 Najbolji trik kako da ustedis pri kupnji fife 19 je da igras fifu 17 ili fifu 18 ako je imas, ili da kupis fifu 18 haha. Ista igra već 3 godine of fife 17.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

10 posto popusta na kinguinu koji vrijedi od 1.10 do 5.10

 

7KC1LS5QEEAB

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Odličan deal! 21€ - 3 Igre (GOG) (ne može se aktivirati na steamu)

 

 

Kingdom Come: Deliverance - Zvjezda ovog deal-a jer je najjeftiniji bio nekih 35 € na Steam-u.

 

Battle Chasers: Nightwar

Shadows Tactics: Blades of the Shogun

Moj PC  
4 0 hvala 3
6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Odaberite koju igru želite dobiti besplatno povodom 10. rođendana GOG-a

https://www.gog.com/10years

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 6
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Imam par ključeva igara za STEAM koje bi podjelio. Jel to mogu ovdje ili ima posebna tema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

ekipa danas mi je humble bundle skinio 12 dolara sa računa. ja nisam nikada bio pretplaćen na to, al dao sam mlađem bratu da si nekad kupi neku igru. on nikad nije uzimao taj mjesečni supscription, ali je znao kupiti tako neke akcije, par igara u kompletu i šta ja znam. kako oni sad mogu skinit te novce bez da smo mi bilo šta od njih naručili/kupili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Cansee kaže...

ekipa danas mi je humble bundle skinio 12 dolara sa računa. ja nisam nikada bio pretplaćen na to, al dao sam mlađem bratu da si nekad kupi neku igru. on nikad nije uzimao taj mjesečni supscription, ali je znao kupiti tako neke akcije, par igara u kompletu i šta ja znam. kako oni sad mogu skinit te novce bez da smo mi bilo šta od njih naručili/kupili?

 A da to upitaš njih ???

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
nicky.sl kaže...
Cansee kaže...

ekipa danas mi je humble bundle skinio 12 dolara sa računa. ja nisam nikada bio pretplaćen na to, al dao sam mlađem bratu da si nekad kupi neku igru. on nikad nije uzimao taj mjesečni supscription, ali je znao kupiti tako neke akcije, par igara u kompletu i šta ja znam. kako oni sad mogu skinit te novce bez da smo mi bilo šta od njih naručili/kupili?

 A da to upitaš njih ???

  jesam, odmah sam im poslao ticket, samo me zanimalo jel netko ovdje ima iskustva jel se to nekom možda već događalo

6 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Kriva tema ljudi...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
nemoguće...sto posto je aktivirao monthly...ili kupio monthly
Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Oni ponekad reklamiraju Monthly preko igre koja se dobija tog meseca, pa je možda kliknuo na reklamu da bi tu igru kupio za $12 i nije bio ni svestan da je uzeo pretplatu.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 16:37 (Ivan(4)).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Koji ste glasali na gog.com za neku od 3 giveaway igre, možete je već od 16 sati besplatno preuzeti.

Ja sam glasao za Shaddow Warrior 2 i preuzeo na moj Gog Galaxy account.

(Ne znam da li možete preuzeti bilo koju od 3 igre koje su bile na giveawayu ili samo onu za koju ste glasali proteklih dana)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
glasalo se za te 3 igre i koja je imala najviše glasova sada je free a to je shadow warrior 2, ja nisam glaso, a evo mogu preuzeti igru free, tako da je free za svakog.
Be Water My Friend
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Micek kaže...

Koji ste glasali na gog.com za neku od 3 giveaway igre, možete je već od 16 sati besplatno preuzeti.

Ja sam glasao za Shaddow Warrior 2 i preuzeo na moj Gog Galaxy account.

(Ne znam da li možete preuzeti bilo koju od 3 igre koje su bile na giveawayu ili samo onu za koju ste glasali proteklih dana)

 za sve je Shadow warrior 2. ja sam glasao za Firewatch

9 godina
offline
Moj PC  
8 0 hvala 13
6 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Gledam da ubodem nešto krevet gaming i naletim na Journey za 30kn

https://store.playstation.com/en-hr/product/EP9000-CUSA00470_00-JOURNEYPS4061115

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Nikako da mi PS store odobri karticu. Koristim 3 kartice i ni jednu nece.

6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Zajeb kaže...

Nikako da mi PS store odobri karticu. Koristim 3 kartice i ni jednu nece.

 Kupio (imam VISU), i upravo odigrao. Jako čudno gaming iskustvo, i unikatno. Ipak mala zamjerka, ono što je najveći forte igre - da naletiš na druge igrače, sada nije tako čest slučaj, ipak je igra stara 6 godina, u 2 sata koliko igra traje naletio sam samo na 3 druga igrača.

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na GOG-u su 10th Anniversary Collection bundle-ovi, uzeo treći bundle

Shadow Tactics, Kingdom Come i Battle Chasers za 21.59EUR, prva liga,

čekao da prve dvije budu na većem popustu i ovo je super uletilo.

Odlična prilika tko još nije a želi nabaviti navedene.  

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Pozz ekipa,

 

sa 14-15.10. ce vam Escape From Tarkov bit na 25% popusta, tako da se standard edition moze uzeti za nekih 200njak kn,

 

igra je dosta napredovala od izlaska,i najavljene su velike izmjene u kratkom vremenu ,barem je meni uspjela pokvariti dozivljaj puno drugih fps-ova koje sam igrao dosada, next lvl je.

 

uzet je mozete preko njihove stranice, nema je na DD platformama za sada,

 

pozz.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
1 0 hvala 3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice