Preporučite mi igre za klinca od 7 god

poruka: 54
|
čitano: 10.059
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god
killer4987 kaže...

l4d 2 definitivno Šutim + resident evil 5 + FEAR + doom 3 ... taman igre za djete od 7g..

 Ma nemoj! Pa kad ne bude moago po cijele noći sam spavati jer stalno ima osjećaj da ispred njega iskaču čudovišta, što ćeš mu onda reći da igra?

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
14 godina
neaktivan
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

Najbolja igra za klinca od 7god.,je ona vani,negdje na igralistu!

Premlad je da bi se odmah "navukao" na komp. igre!

Puno je pametnije instalirati mu nekakav Office,da pise i da uci!Namigiva

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

FEAR sve djelove mu stavi :D...sala naravno

stavi mu trackmaniu...ne stvara ovisnost neku a i zabavna je

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god
captain_soap_McTawish kaže...
killer4987 kaže...

l4d 2 definitivno Šutim + resident evil 5 + FEAR + doom 3 ... taman igre za djete od 7g..

 Ma nemoj! Pa kad ne bude moago po cijele noći sam spavati jer stalno ima osjećaj da ispred njega iskaču čudovišta, što ćeš mu onda reći da igra?

Ti ne shvaćaš šalu jelda? Neodlučan

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
15 godina
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

Machinarium. Ja sam svojim nečakinjam instalirao,doduše nešto su starije ali ako hoćeš da mu se razvija inteligencija nek to proba. Iskreno,mislio sam da će im biti preteško ali je upravo zapanjujuće koliko tim klincima danas rula mozak :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

Ma daj malome da igra Postal 2 i ekspanziju te naravno Manhunt 1 i 2 pa da vidiš kako tamo negdje 2016. mali pola škole izmasakrira :) Šalim se naravno, takve igre samo meni odgovaraju i još nekolicini psihopata.

U toj dobi bi mu stvarno bolje bilo s legićima (ja ni ne znam kuda ću s njima koliko ih imam), sportom ili Officeom kako je netko već prije spomenuo.

Si vis pacem, para bellum.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2010 18:37 (Silence1488).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

Igre NE! (zarazne su)

 

Instaliraj mu Office i neka se uči u Wordu i PowerPointu. Vjeruj mi trebat će mu mnogo prezentacija PPT.

 

A ako baš želi neku igru instaliraj mu neki NFS i neku simulaciju koja se dobije u Nestle žitaricama :D

 

Također možeš mu instalirati i igru: Dobrodošli na nogometno igralište! Uzmite loptu i igrajte se! (najbolja igra, netreba ti tipkovnica i miš, dovoljne su noge, prsa i glava; RUKE NIKAKO :D)

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god
lordlojkus kaže...

Igre NE! (zarazne su)

 

Instaliraj mu Office i neka se uči u Wordu i PowerPointu. Vjeruj mi trebat će mu mnogo prezentacija PPT.

 

A ako baš želi neku igru instaliraj mu neki NFS i neku simulaciju koja se dobije u Nestle žitaricama :D

 

Također možeš mu instalirati i igru: Dobrodošli na nogometno igralište! Uzmite loptu i igrajte se! (najbolja igra, netreba ti tipkovnica i miš, dovoljne su noge, prsa i glava; RUKE NIKAKO :D)

Ja vas stvarno ne kužim.

Zašto tjerati djecu da sad uče neke naprednije programe kad mu neće trebati narednih 5 godina.

Drugo zašto mu braniti da se igra, ima milijuna igara koje usput obrazuju.

Evo ja sam bratu kupio Memory karte s državama Europe.

Par čine karta s podacima o zemlji i druga karta na kojoj je zastava te zemlje.

I eto nekidan ga vidim da je sam našao na internetu igru u kojoj mora pogađati zemlje na karti Europe.

Uzeo je svoje memory karte i riješio je skoro 80% točno.

 

Mislim da djecu u tim godinama treba pustiti da budu djeca, pa pobogu od 7. razreda osnovne do penzije će ga samo j*bati u mozak.

Naravno sve uz brigu starije osobe.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
14 godina
neaktivan
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

Danas su Word i Powerpoint OSNOVE PISMENOSTI.

Idem u osnovnu i znam koliko je to potrebno jer mi je prošle godine radi prezentacije o animiranom filmu profa zaključila 5 iz hrvatskog. PPT i razni projekti povisuju prosjek.

Igre su OK do neke mjere btw. ti si spomenuo društvenu igru, a ne računalnu. Bolje da sada uči čitat jer će se u 1. razredu hebeno mučit.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

A da probaš s djetetom "raditi" na MicroSoft_-ovom programu Kodu,. ovo je dobar program s kojim će se djeca zabaviti, ali nešto i naučiti.

Možda je ovo malo previše "GEEK" rješenje, ali sigurno razvija kreativnost djeteta bolje od igara, koje predlažu ovi tu pacijenti (čast izuzecima).

 

PS:Neznam dali je ovo već predloženo, ali nadam se da će ti pomoći, iako mislim da je igralište najprikladnije mjesto za njega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god
lordlojkus kaže...

Igre NE! (zarazne su)

 

Instaliraj mu Office i neka se uči u Wordu i PowerPointu. Vjeruj mi trebat će mu mnogo prezentacija PPT.

 

A ako baš želi neku igru instaliraj mu neki NFS i neku simulaciju koja se dobije u Nestle žitaricama :D

 

Također možeš mu instalirati i igru: Dobrodošli na nogometno igralište! Uzmite loptu i igrajte se! (najbolja igra, netreba ti tipkovnica i miš, dovoljne su noge, prsa i glava; RUKE NIKAKO :D)

Jesi ti tako krenuo da si pisao u power pointu...

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
offline
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god
lordlojkus kaže...

Danas su Word i Powerpoint OSNOVE PISMENOSTI.

Idem u osnovnu i znam koliko je to potrebno jer mi je prošle godine radi prezentacije o animiranom filmu profa zaključila 5 iz hrvatskog. PPT i razni projekti povisuju prosjek.

Igre su OK do neke mjere btw. ti si spomenuo društvenu igru, a ne računalnu. Bolje da sada uči čitat jer će se u 1. razredu hebeno mučit.

S kime se ja idem raspravljat o odgoju djece LOL.

Sa samom djecom...

 

Pitam se jesu li tebe roditelji tjerali da radiš u Wordu.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
13 godina
neaktivan
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

nek djete prođe cod2 pa još malo visi na mp to je najedukativnija igra, ja sam tamo naučio riječ švaba

psn: trash98 UP THE IRONS FROM CROATIA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god

da... kao npr. moj bratic kad me zviznuo mikrofonom po glavi, a to mu nije bilo prvi put Sramim se

Nudim pozivnice za Lockerz. PM na mail (leonardo.vrcek@gmail.com) ili za invite posjetite ovu stranicu: http://www.wix.com/invitez/tehlockerzinvitez
14 godina
online
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god
disaster98 kaže...

nek djete prođe cod2 pa još malo visi na mp to je najedukativnija igra, ja sam tamo naučio riječ švaba

 Vjerujem da si naučio još puno riječi jer cod2 ima vrlo bogat riječnik. Pa kad ti mali počne psvoat kao kočijaš onda ga pitaj odakle je to naučio.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god

Može li mi netko od vas samoukih genijalaca pedagoga-i-što-sve-već-ne, reći što će se to desiti s djetetom koje ne izlazi vani igrati se nogometa, skrivača i lovice s vršnjacima?

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

C++ i autocad,kao sedmogodisnjak cijele dane sam provodio uz te progreme <3

 

i da.naravno da je bolje vani se igrati,ali nemam nista protiv sat-dva na kompjuteru uz neku igricu makar to bio i l4d,procitam sam negdje da su cak i takve igre dobre za djecu,mislim da je to tu negdje pisalo

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2010 20:47 (luka_cro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

jer se ispucaju

ஜ۩۞۩ஜ NSR u ♥ ja u kurcu ஜ۩۞۩ஜ feel the fire that burns in your heart --&amp;gt; MOTORBIKES ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

Nijedna igra nemože zamijeniti druženje s prijateljima i igru vanka. Pogotovo kod sedmogodišnjaka

Neznam šta da napišem :) xf:cerina14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

Tako je.

Gajba pive, prasic na raznju nek' okrece i nek' se maleni navikava.

Kada malo odraste ce i curice da ganja ili decke (ovo je nesto moderno sada valjda), sto ga vec zanima, pa ce imati manje vremena i za pivu i prasice, a kamoli za igrice.

A i pisu da igranje stvara agresivnost kod djece, pa je mozda najbolje odmah upoznati ga sa recimo igrom tipa - Knights of Xentar (ili kako se vec zove, proslo je dosta vremena), pa ce sve odmah pronaci na jednom mjestu kroz tako lepe slikice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2010 21:04 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Preporučite mi igre za klinca od 7 god

sad cu vam nesto reci.. imam 14 god... prvu igru sam zaigrao na ps1... imao sam oko 4 god... sa negdje 5-6 sam igrao aliens vs predator na plejki.. i obozavao sam tu igru... sad.. posljedica je bila da sam prije spavnja pogledao prozore dali je alien vani.. al brzo sam se odvikao i manje sam se svega bojao.. tak da ... rani strah posle prelazi u vecu sigurnost

ஜ۩۞۩ஜ NSR u ♥ ja u kurcu ஜ۩۞۩ஜ feel the fire that burns in your heart --&amp;gt; MOTORBIKES ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god
Daniman123 kaže...
lordlojkus kaže...

Igre NE! (zarazne su)

 

Instaliraj mu Office i neka se uči u Wordu i PowerPointu. Vjeruj mi trebat će mu mnogo prezentacija PPT.

 

A ako baš želi neku igru instaliraj mu neki NFS i neku simulaciju koja se dobije u Nestle žitaricama :D

 

Također možeš mu instalirati i igru: Dobrodošli na nogometno igralište! Uzmite loptu i igrajte se! (najbolja igra, netreba ti tipkovnica i miš, dovoljne su noge, prsa i glava; RUKE NIKAKO :D)

Jesi ti tako krenuo da si pisao u power pointu...

Nisam međutim ako krene pisati u PPT-u  to je izuzetno lagano

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
online
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god
killer4987 kaže...

sad cu vam nesto reci.. imam 14 god... prvu igru sam zaigrao na ps1... imao sam oko 4 god... sa negdje 5-6 sam igrao aliens vs predator na plejki.. i obozavao sam tu igru... sad.. posljedica je bila da sam prije spavnja pogledao prozore dali je alien vani.. al brzo sam se odvikao i manje sam se svega bojao.. tak da ... rani strah posle prelazi u vecu sigurnost

 Što bi tek bilo da si barem trećinu toga vremena što si proveo igrajući čitao knjige?

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporučite mi igre za klinca od 7 god
captain_soap_McTawish kaže...
killer4987 kaže...

sad cu vam nesto reci.. imam 14 god... prvu igru sam zaigrao na ps1... imao sam oko 4 god... sa negdje 5-6 sam igrao aliens vs predator na plejki.. i obozavao sam tu igru... sad.. posljedica je bila da sam prije spavnja pogledao prozore dali je alien vani.. al brzo sam se odvikao i manje sam se svega bojao.. tak da ... rani strah posle prelazi u vecu sigurnost

 Što bi tek bilo da si barem trećinu toga vremena što si proveo igrajući čitao knjige?

Alooo,ljudi,cool down!

Niti komp igrice,niti knjige nisu za tako malu djecu,u svakom slucaju "otupe"

Igraliste,bicikl,lopta ili barbika(Cak i za nju nisam sigurna)!

Kompjuterizacija je neizbjezna,stoga,treba pustiti djete da malo protipka,nikakve igrice!

Notepad ili Paint su sasvim dovoljni i za djecu zanimljivi,probajte,pa cete vidjeti!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice