Preporuka igara za vaše računalo izdvojena tema

poruka: 5.253
|
čitano: 727.762
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Lovac kaže...

Borim se s jednim teškim pitanjem. Imam love samo za jednu.

- Da li kupiti Dragon Age: Inquisition ili GTA V? (kod DA me mući što če imati 99 DLC-a, a za GTA se bojim optimizacije).

Zasad izbjegavati obje u širokom luku, izlaze informacije da Denuvo DRM rastura diskove, pogotovo SSD-e (link), radije počekaj pa makar kasnije jeftinije uzmeš.

Ne isplati se preorderati, pogotovo ako nije znatno niže cijene nego retail.

Potemkinhr#2800
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
p0temk1n kaže...
Lovac kaže...

Borim se s jednim teškim pitanjem. Imam love samo za jednu.

- Da li kupiti Dragon Age: Inquisition ili GTA V? (kod DA me mući što če imati 99 DLC-a, a za GTA se bojim optimizacije).

Zasad izbjegavati obje u širokom luku, izlaze informacije da Denuvo DRM rastura diskove, pogotovo SSD-e (link), radije počekaj pa makar kasnije jeftinije uzmeš.

Ne isplati se preorderati, pogotovo ako nije znatno niže cijene nego retail.

Jos se nezna da li ce GTA 5 koristit ovaj drm, no vjerovatno hoce, ako ga neprobiju vjerovatno ce vecina preci na njega, utjecaj na performanse je samo spekulacija jer se nemoze znati kako bi igra radila bez toga. Koliko je dostpno na netu radi se o 1 - 5% utjecaja ali opet to je samo špekulacija.

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
16 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
lGRACINA kaže...

Jos se nezna da li ce GTA 5 koristit ovaj drm, no vjerovatno hoce, ako ga neprobiju vjerovatno ce vecina preci na njega, utjecaj na performanse je samo spekulacija jer se nemoze znati kako bi igra radila bez toga. Koliko je dostpno na netu radi se o 1 - 5% utjecaja ali opet to je samo špekulacija.

I ja sam to čitao i "ohladio" se od kupnje do daljnjeg. Nije stvar u performansama tipa FPS drop radi Denuvo-a, stvar je u tome što skroz rošta/čita/piše po HDD-u odnosno SSD-u.

"The game's readwrite operations per 40 minutes resulted in 30 GB of data processed."

Za proći igru kako treba cca 60+ sati, ja ću pričekati makar da je to stvarno tako kritično digli bi se ljudi već kod Fife 15, pa ni govora o tome. Moguće da je samo trač kako bi se prisililo micanje Denuvo-a...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
15 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

moze preporuka racing igri igrao sve dijelove grid,dirt,f1,nfs, i preporuka dobrih pucacina osim bf i cod, moze i third person hvala

EUNE LOL: frenkySTYLE
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Jel ima stranica tipa system requirments lab, ali da ti ubaciš svoje komponente koje imaš ili ćeš imati pa da ti izbaci igrice koje možeš terat na njemu?

A da nebude Game-debate, jer on neradi. Utipkam sve i neće izbacit uopče igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Pošto nisam dobio odgovor na prijašnje pitanje.

Zanima me konkretno jel će ovaj komp sa ovim spiskom komponenti pokretat igrice novije: battlefield 3, GTA IV, Need for speed world, Call od duty black ops i mnoge druge...

 

GA-M61PME-S2P

 

DDR2 4 GB 1066 mhz

 

X4 phenom procesor na oko 3.0 ghz

 

Grafička nešto tipa HD 6670 ili r7 250?

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
tonik kaže...

Pošto nisam dobio odgovor na prijašnje pitanje.

Zanima me konkretno jel će ovaj komp sa ovim spiskom komponenti pokretat igrice novije: battlefield 3, GTA IV, Need for speed world, Call od duty black ops i mnoge druge...

 

GA-M61PME-S2P

 

DDR2 4 GB 1066 mhz

 

X4 phenom procesor na oko 3.0 ghz

 

Grafička nešto tipa HD 6670 ili r7 250?

 

LP

Hoće. Imam sličnu konfu (vidi moj pc). Naravno nećeš ih moći igrati na ultra i high postavkama ali na medium ide bez problema. pokrećem bf3 medium/high, bf4 medium/low, gta4 high, far cry 3 medium, mislim da bi i BlackOps trebao ići high bez problema. Uglavnom ako ne patiš od ultra/high detalja možeš pokrenuti gotovo sve.

13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Super. Ne patim od ultra detalja. Zadovoljan sam i da mogu na medium pićit igre. :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Poz momci. Mene interesira dali postoji kakva igra kao Dante's Inferno za PC? Odlična je igra no nažalost nema je za pc pa ništa od toga :/
PS: Igrao sam Prince of Persia i Assassins Creed skoro sve, tako da za to ne trebaju preporuke

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Pozdrav!

 

Imam Core2Duo (8500 na 3,17 GHz), 4 GB DDR2 i dijeljenu grafiku. Računalo nije bilo namijenjeno igrama, no stvari su se nešto promijenile. Zanima me mogu li se na njemu igrati sljedeći naslovi:

 

- LOTR: Shadow of Mordor

- Batman Arkham Knight

- Batman Dark Knight

- Assassin's Creed

 

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Imam laptop hp620 pa me zanima da li bi mogao igrati na njemu NBA 14, je li to prejaka igra za moj laptop? Inace koja od boljig igara sportskog ili akcionog tipa moze na moj laptop, pa makar i uz minimalnu rezoluciju?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Pozdrav.Možete mi preporučiti koju igru da skinem s pirate baya?Nadam se da smijem to ovdje napisati :/ Znaci da je igrica dobra,sad ovisi što vama znači dobra a što meni. Recimo da žanr može biti(akcija,avantura,fps,sportske,utrke) i da igra ima manje od 8,10 gb jer imam brzinu "mizernih" 2 mbps :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Moze preporuka par dobrih igrica za laptop, ne bitno koje su godine napravljenje i koji žanr...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Ovako....trazim igre u kojima se moze igrat zajedno s 2 kontrolera....znaci moj mali (12god) i ja....sve Lego smo presli pa sad ako se itko sjeti kakve hvala unaprijed...znam da je bila prije neka ako se dobro sjecam da se zvala Rage..nesto u dvoje neka tuca s bossovima i neka protiv robota koji hoce/ili su zauzeli svijet al ne sjecam se naziva....naravno da nije fifa..nba...tj osim sportova...

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 17:48 (Juka.sb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Juka.sb kaže...

Ovako....trazim igre u kojima se moze igrat zajedno s 2 kontrolera....znaci moj mali (12god) i ja....sve Lego smo presli pa sad ako se itko sjeti kakve hvala unaprijed...znam da je bila prije neka ako se dobro sjecam da se zvala Rage..nesto u dvoje neka tuca s bossovima i neka protiv robota koji hoce/ili su zauzeli svijet al ne sjecam se naziva....naravno da nije fifa..nba...tj osim sportova...

Jedino ceg se mogu sjetiti je rayman legends.

12 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Pogledao sam sad anime Sword Art Online (1 i 2)

I san sam se malo uzivio u MMORPG 

Zanima me neki takav MMo besplatan 

Instalirao sam Teru ali ono nije mi to to 

Najbitniji su mi macevi hahahh

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Kelam kaže...

Pogledao sam sad anime Sword Art Online (1 i 2)

I san sam se malo uzivio u MMORPG 

Zanima me neki takav MMo besplatan 

Instalirao sam Teru ali ono nije mi to to 

Najbitniji su mi macevi hahahh

guild wars 2

elder scrolls online

runescape

age of conan ha

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 17:40 (Ikarus01).
14 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Dajte mi neke ideje za igre koje mogu igrati na Asus Transformer T200(četverojezgreni Intel Atom Z3775 s integriranom grafikom i 2GB RAMa). Za sada sam probao Bioshock 1, Portal 2 i F1 2013, Bioshock i Portal se vrte jako lijepo na nativnoj 1366x768 rezoluciji i low-med postavkama, a F1 je na rubu igrivosti na najmanjim postavkama(mislim da sam čak smanjio rezoluciju, ali izbrisao sam je, a ne sjećam se točno). Volio bi igre koje su prilagođene za igranje s kontrolerom, žanr nije toliko bitan.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

sa kontrolerom

rayman origins

rayman legends

fife(starije ako ne idu nove)

pes

nba2k

super meatboy

batman arkham asylum

 

ostale

blur

flatout serijal

serius sam

binding if isaac rebirth

ftl

trine 1 2

overlord 1 2

hotline miami

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 17:47 (Ikarus01).
16 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Jako mi se igra nešto poput Jak & Daxter, Rachet and Clank etc. (ovu drugu sam probao na emulatoru i tako je zabavna, al se ne izvodi na žalost fino), pa bih molio preporuku za stvarno dobar 3D platformer u tom štihu. Tnx.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Lovac kaže...

Jako mi se igra nešto poput Jak & Daxter, Rachet and Clank etc. (ovu drugu sam probao na emulatoru i tako je zabavna, al se ne izvodi na žalost fino), pa bih molio preporuku za stvarno dobar 3D platformer u tom štihu. Tnx.

sly cooper serijal

spyro serijal osobito dvojka

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
16 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Ikarus01 kaže...
Lovac kaže...

Jako mi se igra nešto poput Jak & Daxter, Rachet and Clank etc. (ovu drugu sam probao na emulatoru i tako je zabavna, al se ne izvodi na žalost fino), pa bih molio preporuku za stvarno dobar 3D platformer u tom štihu. Tnx.

sly cooper serijal

spyro serijal osobito dvojka

 

Hvala, no ipak bih PC igru (na emulatoru uvijek, prije ili poslije, nešto zeza).

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

u tom slučaju

rayman origins i rayman legends

shank 1 2

mark of the ninja

child of light

zadnje dvije su must play

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
10 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Imam ovaj laptop  , buni me što u " can you run it " kada mi pogleda konfiguraciju uvjek mi kaže da je nedostatak

grafika , dali je ova moja integrirana stvarno tako jadna .

A za one igre gdje bi grafika bila ok ne piše da su za Vistu.

Što mislite šta bi ja mogao igrati sa ovime.

Probao sam  call od duty 4 i presporo mi je ne mogu igrati.

 Hvala        

 

Računalo

Tip računala ACPI x86-based PC  (Mobile)

Operativni sustav Microsoft Windows Vista Home Premium

 

Matična ploča

Procesor Mobile DualCore Intel Pentium T2310, 1466 MHz (11 x 133)

Naziv matične ploče Toshiba Satellite L40

Chipset na matičnoj ploči Intel Crestline-GML GL960

Sistemska memorija 2550 MB  (DDR2-667 DDR2 SDRAM)

DIMM1: Samsung M4 70T6554EZ3-CE6 512 MB DDR2-667 DDR2 SDRAM  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)  (3-3-3-9 @ 200 MHz)

DIMM2: Kingmax KSCE88F-B8MO5 2 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)  (3-3-3-9 @ 200 MHz)

Tip BIOS-a AMI (08/21/07)

 

Grafika

Grafička kartica Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family  (448 MB)

Grafička kartica Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family  (448 MB)

3D akceleratorski čip Intel GMA X3100

Monitor AU Optronics B154EW02 V6  [15.4" LCD]

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Pozdrav !

 

Jel ima kakva novija igra s auto utrkama za PC , a da je slicna Shift-u 2 i da se dâ igrat s Logijem G25 ?  Ne volim bas simulacije tipa GTR , Live4Speed i sl. ! 

 

 Lp !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Haf932 kaže...

Pozdrav !

 

Jel ima kakva novija igra s auto utrkama za PC , a da je slicna Shift-u 2 i da se dâ igrat s Logijem G25 ?  Ne volim bas simulacije tipa GTR , Live4Speed i sl. ! 

 

 Lp !

test drive unlimited 2

dirt 2

probaj project cars morti ponovo zavoliš simulacije

probaj i asseto corsa

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 21:42 (Ikarus01).
13 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

TDU2 sam cijeli presao s G25 i znam si jos tu i tamo malo odigrat .

Dirt 2 sam nesto sitno igrao i ne privlaci me .

Project cars cu si pogledat na youtubeu , pa ako mi se svidi , dat cu mu priliku .

Music As A Weapon !!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Haf932 kaže...

TDU2 sam cijeli presao s G25 i znam si jos tu i tamo malo odigrat .

Dirt 2 sam nesto sitno igrao i ne privlaci me .

Project cars cu si pogledat na youtubeu , pa ako mi se svidi , dat cu mu priliku .

zaboravio sam reći da probaš i asseto corsa slovi kao ultimativan car experience

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
9 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Neki fps. Specs pod moj PC

ToniK
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Toni RAZOR kaže...

Neki fps. Specs pod moj PC

wolfenstein new order

titanfall

planetside 2

natural selection 2

serius sam serijal

doom 3

fear

 

ako voliš kompetivno onda

cs 1.6 ili cs go

i definitivno probaj quake 3 arena i njegov online spinoff quake live

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice