Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.233.369
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Endymon kaže...
Neznam kako mislis sve.Ali ja sam skibuo steam app za mob i upalio steam guard.I sad kada stavim nesto na prodaju,iskoci mi na mobu prozor za potvrdjivanje itema.I to je to,valjda?

 je, to bi trebalo bit to..

neznam onda koji je problem, meni nema tog 7 dana zadržavanja od kad sam stavio app na mob.

11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Budem si jos jednom pogledao doma.Ipak hvala...
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

znamima me gdje najjftinije uzet rs6 sa steam ili s neke stranice a da nije starter pack i jos jedno kako netko moze prodat u igri item ako ga je tek dobio npr u pubg dobio hoodicu vec je ima na prodaji

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
To i ja ne razumijem.Posto evo preko moba sam stavio izem na sell i pise mi on hold i on sale za 15dana.Znaci ne sljaka app kako bi trebao
8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

kada tek skinete aplikaciju imate hold od 15 dana ako se ne varam. ako mijenjate password od steama, imate hold od 7-14 dana. ako niste ništa kupili na steamu unutar godinu dana, opet imate hold

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 14:30 (Skullscar1989).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Ako si tek sad postavio Steam Guard Mobile Authenticator App kao steam zastitu mora proci petnaest dana pa tek ces onda moci prodavati beđeve.

Ja prvi put kad sam postavio Steam Guard Mobile Authenticator App kao zastitu morao sam sacekati petnaest dana da bi prodao neke beđeve na steam marketu 

 

11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Aha.Znaci kada prodje tih 15dana,onda cu moci normalno prodavat iteme kao i prije,bez vremenske restrikcije?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Endymon kaže...
Aha.Znaci kada prodje tih 15dana,onda cu moci normalno prodavat iteme kao i prije,bez vremenske restrikcije?

 Da mocices bez ikakvih restrikcija prodavati 

11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Pozdrav.Evo planiram na svom streamu napraviti jedan giveway neke igre,pa me zanimaju vasi prijedlozi,koji bi nacin bio najbolji i najsigurniji?Mislio sam npr iz svog steam walleta giftat novac,ali citao sam da nije moguce.Pa ako imate kakav prijedlog?
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2018 12:10 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Endymon kaže...
Pozdrav.Evo planiram na svom streamu napraviti jedan giveway neke igre,pa me zanimaju vasi prijedlozi,koji bi nacin bio najbolji i najsigurniji?Mislio sam npr iz svog steam walleta giftat novac,ali citao sam da nije moguce.Pa ako imate kakav prijedlog?

 Pa kupi onda igru i toj osobi pošalješ kao gift ili kao key, ako nećeš kupiti direktno prek Steama. Mislim da baš novce iz walleta ne možeš giftati. Ili kupiš onaj gift card sa 5-10 eura na njemu pa pokloniš to. Osoba si ukuca u steam i ima pare.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Mislim da su ti kuponi caj i najbolji.Nista,onda cu na taj nacin.Hvala.
11 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pitanje - dali se ikako novci iz steam walleta mogu prebaciti na drugi account?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
ibme74 kaže...

Pitanje - dali se ikako novci iz steam walleta mogu prebaciti na drugi account?

 Pomoću "Steam gift card-a" sam ja to radio. 

 

Znači kupiš Steam gift card i pošalješ kao gift na taj drugi račun. Doduše poodavnije je to bilo al valjda još postoji ta mogučnost

MISCREATED
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 13:46 (nicky.sl).
11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

I mislio sam tako nešto, hvala. Jel steam tu uzima kakvu proviziju tokom kupnje ili?

10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
ibme74 kaže...

I mislio sam tako nešto, hvala. Jel steam tu uzima kakvu proviziju tokom kupnje ili?

 Koliko se sićam nije bilo provizije al nemoj me držat za riječ

MISCREATED
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
ibme74 kaže...

I mislio sam tako nešto, hvala. Jel steam tu uzima kakvu proviziju tokom kupnje ili?

 nope

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ekipa kada započinje Steam ljetni popust?

Te po vama dali vrijedi tih novaca House Flipper

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Gale92 kaže...

Ekipa kada započinje Steam ljetni popust?

Te po vama dali vrijedi tih novaca House Flipper

 navodno počinje 21. ako je suditi po leakovima. za igru pričekaj samu rasprodaju i tad će valjda vrijediti novaca 

14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
nicky.sl kaže...
ibme74 kaže...

Pitanje - dali se ikako novci iz steam walleta mogu prebaciti na drugi account?

 Pomoću "Steam gift card-a" sam ja to radio. 

 

Znači kupiš Steam gift card i pošalješ kao gift na taj drugi račun. Doduše poodavnije je to bilo al valjda još postoji ta mogučnost

Sad baš gledam tu opciju i vidim da su lopovi to ukinuli, sad se mora kupiti paypalom/karticom, ne kupuje se više steam walletom.

 

Please note that you cannot use existing wallet funds to purchase a digital gift card.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
11 godina
protjeran
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pitanje.

Gdje u RH kupiti steam gift card?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Jarvan kaže...

Pitanje.

Gdje u RH kupiti steam gift card?

 Nigdje, mozes jedino uzet prek steama ali digitalni kod

Battleog - 191silvinjo
15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Zna li netko zasto se ne mogu prijaviti preko chrome-a na stim, neke od stranica koje me traze pristup stimu preko kroma ne mogu, dok na mozilli ide lagano, do ceg je?

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Dudu kaže...

Zna li netko zasto se ne mogu prijaviti preko chrome-a na stim, neke od stranica koje me traze pristup stimu preko kroma ne mogu, dok na mozilli ide lagano, do ceg je?

 pokušaj obrisat chace od chromea...pa onda pokušaj... 

15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pokusao, ne radi i dalje..

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

 

nisam nikad prednaručivao na steamu pa imam dva pitanja (kupio bi monster hunter world, izlazi za 4 dana)

 

prvo, jel steam da onaj download prije nego što igra izađe, dakle da ja sad ili za dan dva skinem, i onda čim dođe 09.08. ja mogu igrati?

 

drugo, kakva je politika vraćanja novaca ako je igra prenaručena? mislim da će mi se svidjeti, gledao sam dosta gameplaya i baš me igra zanima, ali da mi slučajno nešto ne odgovara kada krenem igrati, jel je mogu vratiti iako sam je kupio u prednarudžbi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Cansee kaže...

 

nisam nikad prednaručivao na steamu pa imam dva pitanja (kupio bi monster hunter world, izlazi za 4 dana)

 

prvo, jel steam da onaj download prije nego što igra izađe, dakle da ja sad ili za dan dva skinem, i onda čim dođe 09.08. ja mogu igrati?

 

drugo, kakva je politika vraćanja novaca ako je igra prenaručena? mislim da će mi se svidjeti, gledao sam dosta gameplaya i baš me igra zanima, ali da mi slučajno nešto ne odgovara kada krenem igrati, jel je mogu vratiti iako sam je kupio u prednarudžbi?

Igra bi ti se trebala poceti skidati tocno kada izadje (znaci kada dodje cijena na steamu).

Iako si ti nju prednarucio, igra ti se opet pocinje skidat kad izadje na steam, tako da ju mozes refundat ako imas manje od 2 sata (ili tocno 2) igranja te igre ili nakon 14 dana.

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Na koji download server vam je namijesten Steam i preko kojeg providera neta?

Ja sam (t-com maxadsl) uglavnom bio na Hungary (full speed bez stucanja) dok nije pocelo trokirati ove godine pa koji puta prebacim na Austriju, iako ona uvijek steka bar malo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Mad Ant kaže...
Na koji download server vam je namijesten Steam i preko kojeg providera neta?

Ja sam (t-com maxadsl) uglavnom bio na Hungary (full speed bez stucanja) dok nije pocelo trokirati ove godine pa koji puta prebacim na Austriju, iako ona uvijek steka bar malo.

 Meni 98% vremena radi na Italy, kad nekad bude preopterecena veza onda se prebacim na Austriju ili Saudijsku Arabiju (ne znam zasto, ali na saudijskoj arabiji radi isto kao i na italiji)

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Interesantno. Ja sam cak isprobao i sve njemacke, posto, jel'te t-com, ali grozno sporo... Mogli bi oni i malo podebljat te servere ili staviti nesto za balkansku regiju, nije da se nema novaca. Mada znam da je cista fantazija...
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

ekipa prednaručio sam monster hunter world na steamu, release date je 09.08. dakle sutra, zanima me kad to točno omoguće za skidanje? po kojem vremenu se to uopće gleda? kolke su šanse da mi to danas u ponoć bude omogućeno? pitam jer bi mi bilo odlično kad bi mogao staviti po noći da mi se to skida

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice