Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.232.570
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Prema ovom, preloada neće biti. A prema SteamuThis game will unlock in approximately 22 hours 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
9 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Ekipa, imam neke igrice koje stvarno ne planiram igrat i bezveze mi produžuju spisak igara na Steamu, kako mogu uzeti ključeve tih igara i podijeliti ih?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

ne možeš to, igre ostaju trajno na tvom računu

9 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Jel ih mogu sakrit ikako, poduži mi je popis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
playjob kaže...
Jel ih mogu sakrit ikako, poduži mi je popis...

 Osobno koristim onu opciju da mi samo prikazuje instalirane igre. Gore lijevo gdje je search bar, desno od njega umjesto games odabereš installed. A ako ti se da zezati, klikneš desni klik na igru i ideš pod set category te na dnu klikneš hide in library. Ubuduće će biti u kategoriji hidden na ovom mjestu desno od search bara.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Super, hvala na velikoj pomoći!
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

EDIT: BRISATI

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 18:31 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

klasicni scam, bjezi od toga

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

jel koristi netko steam controller? pitam jer me zanima jel se svaka igra koja izađe na steamu može pičit sa time ili samo neke označene za to? i kakva je kustomizacija? trenutno mi ne treba al bi igrao sekiro: shadow die twice kad izađe na kompu ali sa joystickom pa mi nekako to izgleda optimalno. najbitnije mi je da ne moram svaki put kad izađem iz igre pa se vratim namještati kontrole, volio bi da su mi kontrole po defaultu već prirodno postavljene

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

ja ga nisam proba, al sam se isto mislia kupit ga.. a nisam ga kupia iz sljedećih razloga:

 

- reviewi na steamu nisu nešto pozitivni, ljudi se žale na svašta, od same kvalitete izrade, kompitabilnosti i slično..

- cjena mu nije ništa manja od ps4 i xbox kontrolera koji su po meni puno logičnji izbor s obzirom da na njima igra cili svit

- ne znam kako radi van steam klijenta, tipa na originu, uplayu i slično dok za ps4 i xbox kontroler trebaš malu aplikaciju poput input mapper koja omogućava korištenje kontorlera ne samo u igrama nego na razini operacijskog sustava

- šta se tiće same kustomizacije na steamu, sve igre koje imaju full controller support možeš igrati bez ikakvog podešavanja bilo na steam/ps4 kontroleru, jer steam ima podršku i za ps4 kontorler

- neovisno koji kontroler imaš, za ostale igre koje imaju partial support ili nemaju nikakav, trebaš podesiti.. možeš po svome ili još bolje skinuti neki layout sa steamovog communitya koji su postavili neki drugi useri i stvar je rješena

 

ja sam na kraju kupia ps4 kontroler za cca 400 kuna sa dostavom

11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Cansee kaže...

jel koristi netko steam controller? pitam jer me zanima jel se svaka igra koja izađe na steamu može pičit sa time ili samo neke označene za to? i kakva je kustomizacija? trenutno mi ne treba al bi igrao sekiro: shadow die twice kad izađe na kompu ali sa joystickom pa mi nekako to izgleda optimalno. najbitnije mi je da ne moram svaki put kad izađem iz igre pa se vratim namještati kontrole, volio bi da su mi kontrole po defaultu već prirodno postavljene

 ja ga imam i dobar je. zamjena za tipkovnicu i misa ( znam da je svaki controller to) te je zamisljen tako da mozes svaku igru preko steama igrati sa njim bez obzira da li igra ima controller support ili ne (isto tako svaku igru se moze customizirati po pitanju kontrola/gumba).

nemam zamjerke, kvaliteta izrade je super, dimenzije su taman i udoban je. veliki plus je taj sto se jaaako brzo naviknes na njega, touch pad funkcionira ko mis i stvarno ga je jednostavno koristiti.

od mene je definitivno preporuka

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
11 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Kad instaliram steam na C disk, dali onda prilikom downloada igre se igra sprema na C disk ili mogu osobno izabrati gdje ju mogu instalirati.

Jer sam si C disk ostavio nekih 300gb, a za D disk ostatak od 1TB memorije.

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
mp3david kaže...

Kad instaliram steam na C disk, dali onda prilikom downloada igre se igra sprema na C disk ili mogu osobno izabrati gdje ju mogu instalirati.

Jer sam si C disk ostavio nekih 300gb, a za D disk ostatak od 1TB memorije.

 Možeš ti sam izabrati gdje će igra biti instalirana. Na početku instalacije ti piše putanja gdje će bit instalirana i to možeš po želji promijeniti samo prije toga na D disku napravi mapu u koju će to ić. 

Možeš i u postavkama Steam-a oderditi zadanu mapu tako da ne moraš uvijek paziti na putanju prilikom instalacije.

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 13:01 (nicky.sl).
15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pitanjce, do cega bi moglo biti... ugl. kad pokrenem igru na stimu, dođe dole ikona od te igre na alatnoj, i za sekundu, dvije nestane i "izadje" iz igre, izadje pod navodnicima jer nije predhodno niti uslo u istu, vec se samo ikona pojavila kao da ce uci ali nije. Zna li netko sto bi moglo biti? Igra je verifikovana, nije do tog. Steam sam resetovao, nije do tog...

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Pokrećeš li steam i igru kao administrator? Možda jednostavno imaš slabiji pc pa ne može pokrenuti igru 

15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Da, do sad sam pokretao kao todoricev gost igru, kaj ti je.. Pc spec imas u opisu profila, ugl. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

A gle, to mi se znalo dešavati kad se steam zblesira pa se ne pokrene kao admin. Ili na starom računalu ako bi igra bila hardverski zahtjevnija. Vidim igru u procesima no za par sekunda se ugasi 

16 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Ako kupim igru u Njemackoj i na njoj pise da je samo na njemackom, a onda je aktiviram preko steama i cijelu downloadam sa steama (znaci DVD uopce ne koristim, samo uzmem key s njega), dal ce mi onda  ta igra svejedno biti na njemackom ili cu imati i englesku verziju? Konkretno, Far Cry 5 i Primal

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
macgyver kaže...

Ako kupim igru u Njemackoj i na njoj pise da je samo na njemackom, a onda je aktiviram preko steama i cijelu downloadam sa steama (znaci DVD uopce ne koristim, samo uzmem key s njega), dal ce mi onda  ta igra svejedno biti na njemackom ili cu imati i englesku verziju? Konkretno, Far Cry 5 i Primal

Ako se nevaram, kada kupiš retail (znači samo dvd) taj key će ti vrijedit samo za uplay no ne i za steam tako da pazi kada kupuješ ako želiš za stvarno imati igru na steamu a ne samo prečac.
Ukratko.

12 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Jeli netko primjetio da je malo off novi steam friend ui?

Ja neke friendove vidim ingame da nesto igraju, dok pajdo ne vidi, vidi da su samo online. Ponekad mene vidi kao away iako meni pise da sam online.

Itko primjetio ista slicno?

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
breader kaže...
macgyver kaže...

Ako kupim igru u Njemackoj i na njoj pise da je samo na njemackom, a onda je aktiviram preko steama i cijelu downloadam sa steama (znaci DVD uopce ne koristim, samo uzmem key s njega), dal ce mi onda  ta igra svejedno biti na njemackom ili cu imati i englesku verziju? Konkretno, Far Cry 5 i Primal

Ako se nevaram, kada kupiš retail (znači samo dvd) taj key će ti vrijedit samo za uplay no ne i za steam tako da pazi kada kupuješ ako želiš za stvarno imati igru na steamu a ne samo prečac.
Ukratko.

 

Hm, izgleda da si u pravu. Pregledao sam malo detaljnije kutije i nigdje se ne spominje Steam na njima. Par puta sam vec tako kupio retail igru, upisao key i skinuo cijelu igru sa Steama, ali njima je na pozadini kutije pisalo da se aktiviraju na Steamu

 

Ali ako je kupim, jel znas dal je mogu aktivirati na UPlayu samo s keyem i skinuti je cijelu s Uplaya? Pitam zato jer nemam DVD citac na laptopu, pa da se ne moram gnjaviti s externim citacima

11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
macgyver kaže...

 


Ali ako je kupim, jel znas dal je mogu aktivirati na UPlayu samo s keyem i skinuti je cijelu s Uplaya?

 da, jer nema druge. i da imas citac, svejedno bi trebao skidati dio igre koji je izasao nakon izdavanja fizicke verzije te neces moci igrati dok ne skines.

 

ukratko, mozes i moras preko uplaya skinuti bez obzira di kupis igru

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Skidam Extintion update za Ark...20 gb...skinuo sam oko 50% i onda sam ugasio pc i kada sam ga ponovo pokrenuo ovo sranje od steama ga pocelo ponovo skidat...posto imam katastrofa vezu ne ostavlja mi se pc upaljen 3 dana, dal netko zna sta uradit da mi nastavi skidat gdje je stao!?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozz ekipa, malo je offtopic  ali mislim da bi opet mnogima od vas moglo biti zanimljivo.

Jedan frend je pokrenuo FB stranicu gdje ubjavljuje sve besplatne Steam ključeve koje nađe, i bundleove sa popustima, pa ako vas zanima udrite like za podršku ;)

Steam Key Radar

IRebic
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 1:01 (IRebic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozz ljudi jel jos netko ima bug sa steamom uglavnom dogodi se kad se klikne store  pa onaj prozor ispadne ovako nemozes ga ukloniti dok god ne resetiras pc ili uradis singout na pc-u pokusao update ali ne funkcionira neznam koji je vrag jedino ostaje uninstall pa eto ako netko ima bolju ideju neka  napise 

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 21:12 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Kupio sam Hitmana 2 u prednarudzbi i cekao 13.11 da krene download odmah, i sad mi jos uvijek pise da igra jos nije izasla, ne razumijem kad ce onda biti?

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
mp3david kaže...

Kupio sam Hitmana 2 u prednarudzbi i cekao 13.11 da krene download odmah, i sad mi jos uvijek pise da igra jos nije izasla, ne razumijem kad ce onda biti? Vjerovatno ces moci igrati od 19 sati

Od 19 sati navecer ces moci igrati Hitman 2

Available: 13 November

This game will unlock in approximately 5 hours

16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
macgyver kaže...

Ako kupim igru u Njemackoj i na njoj pise da je samo na njemackom, a onda je aktiviram preko steama i cijelu downloadam sa steama (znaci DVD uopce ne koristim, samo uzmem key s njega), dal ce mi onda  ta igra svejedno biti na njemackom ili cu imati i englesku verziju? Konkretno, Far Cry 5 i Primal

 I dalje stoji originalno pitanje, samo sto aktivacija ne ide preko Steama nego preko Uplaya. Ali ako na kutiji pise da je na njemackom, da li mogu prilikom skidanja odabrati da bude na engleskom?

13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Društvo oprostite ako nije mjesto i ako je no danas sam kupio preko Steam-a Ship Simulator Extremes (i sve DLC-ove). Sve je uredu igrica uđe i radi ali (ne znam dali sam ja glup ili šta) ne znam koju su tipke u igri. Recimo odem na Play, odem na Mision i uopće ne znam koja je tipka za vratit se na prethodni menu? Uopće mi nema nekog gumba ili nečega da se vratim pa po tome ne znam kako započeti igrati... Ako može mala pomoć bio bih zaista uvelike zahvalan

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

jel to sutra kreće sale. točno u ponoć kod nas ili kako

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice