WTF?! Koliko beskrupulozan može biti pojedinac?

poruka: 63
|
čitano: 19.327
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: WTF?! Koliko beskrupulozan može biti pojedinac
thamdra kaže...

 

Nadam se da ćeš tako razmišljati i kada tebe netko opljačka ili nešto gore (nemoj me krivo razumjeti ne želim to niti tebi niti nekome drugome), lako je tu pisati o toleranciji i ljudskim pravima kada je riječ o kriminalcima dok neka od takvih kreatura ne naudi tebi, drugačije ćeš razmišljati kada ti se to dogodi.

kamenovat ću ga ili rasčetvorit... BTW Amnesty International

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
14 godina
neaktivan
offline
RE: WTF?! Koliko beskrupulozan može biti pojedinac

Sorry, ali radi takvih koji misle da kriminalci imaju prava kao i pošteni građani događaju se situacije da isti izađu van na dopust (ne znam tko normalan može ubojicu ili bilo kojeg drugog kriminalca koji služi zatvorsku kaznu slati na dopust) i da ubiju/siluju/ukradu na tom istom dopustu.

 

Naravno i ti i drugi imate pravo na svoje mišljenje, ali isto tako dozvoli da i ja imam pravo na svoje mišljenje bazirano na osobnom iskustvu s jednim takvim koji je imao prava kao i svi mi ostali, a po meni zaslužio je metak u potiljak, mada bi mu možda bilo bolje priuštiti sporo i bolno umiranje.

16 godina
neaktivan
offline
RE: WTF?! Koliko beskrupulozan može biti pojedinac
thamdra kaže...

Sorry, ali radi takvih koji misle da kriminalci imaju prava kao i pošteni građani događaju se situacije da isti izađu van na dopust (ne znam tko normalan može ubojicu ili bilo kojeg drugog kriminalca koji služi zatvorsku kaznu slati na dopust) i da ubiju/siluju/ukradu na tom istom dopustu.

 

Naravno i ti i drugi imate pravo na svoje mišljenje, ali isto tako dozvoli da i ja imam pravo na svoje mišljenje bazirano na osobnom iskustvu s jednim takvim koji je imao prava kao i svi mi ostali, a po meni zaslužio je metak u potiljak, mada bi mu možda bilo bolje priuštiti sporo i bolno umiranje.

Nadam se da ćeš izvršiti samoubojstvo kad budeš nešto ukrao, jer ("hvala dragom bogu" na dostignutim standardima i manjini ljudi kao što si ti) hrvatska država te neće ubiti.

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 23:43 ((s)izgoreo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice