KONZOLE ili PC za igranje???

poruka: 41
|
čitano: 11.888
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
KONZOLE ili PC za igranje???

Pozdrav...

 

Evo kao što stoji u naslovu teme, mene zanima šta da kupim za igranje, šta je bolje, šta je isplativije, šta je kvalitetnije, sa čime ću biti zadovoljan više godina...???

 

Planiram kupiti ili PS4 Pro ili Xbox One X ili novi Gaming PC pa...

 

Ne znam se odlučiti šta bi mi bilo bolje jer ne znam ništa o Konzolaškom Univerzumu.

 

Znači zanimaju me prvenstveno NFS 2015,NFS Payback,nadolazeči NFS Heat...  a volim i dobar FPS tipa FarCry, GRAW, CoD, Battlefield...( Single Player sam uvijek igrao na PC-u )

 

Koju konzolu mi preporučate za te igre?

 

Osim kupnje same konzole i igara, koji su mi još potrebni troškovi ( one neke pretplate da bi uopče mogao igrati ), kolko sve to godišnje košta i kak se to radi, kak to sve funkcionira???

 

Nova ili rabljena konzola?

 

Nove ili rabljene igre?

 

Koji su problemi na koje mogu naići, što hardwerski što softwerski?

 

Da li mi je bolje možda uložiti u Gaming PC ili ne???

 

 

HVALA ;)

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 22:27 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
KONZOLE ili PC za igranje???

Nove konzole su "iza ugla" pa da se mene pita ne bih baš sad trošio neke ogromne pare. Uzmi PS4 Slim ili PRO s njuškala, tih desetak must play igara i zabavljaj se s time do PS5. Ili uzmi Xbox ako igraš baš samo arkadne trke radi Forze Horizon. Ili uzmi PC ako te FPS-ove ne možeš igrati kontrolerom iako se šuška da bi nove konzole mogle imati bolju podršku za miš + keyboard.

 

Obje konzole traže pretplatu za igranje online osim za free to play igre. Kod Sonya je to cca 450kn godišnje, mislim da kod Msofta nije puno manje. Dobiješ free igre i popuste kao dio pretplate, ali upitno je koliko ljudi bi istu kupovalo da nije uvjet za Online gejmanje.

 

Osobno uzimam rabljene igre kad god stignem. Pošto Playstation ima daleko više korisnika kod nas, puno je lakše kupiti/prodati igre.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 23:53 (Hexfire).
Moj PC  
3 3 hvala 1
10 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
@andi.cro
Za pucacine pc naravno, sve ostalo konzole. Ako je generalno gaming u pitanju i nista drugo, konzola ispred pc-a. Za ostatak love si uzmes solidan laptop.
8 godina
neaktivan
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???

računaj da za konzolu trebaš i dobar tv, naravno što je veći ekran to bolje. imao sam konzole ali moj izbor je uvijek pc. jednostavno miš i tipkovnica nemaju zamjene kod mene

14 godina
offline
KONZOLE ili PC za igranje???

Da...ne znam kako bih uspio igrati FPS-ove bez tipkovnice i miša...ali večinom igram NFS i FH sa gamepadom...

Gaming PC je duplo skuplji od konzole i kad kupim igru, mogu je igrat "zauvijek" bez i jedne dodatne kune a kod konzola svako malo moraš nekaj dodatno plačat bez obzira šta si kupio igru!  To me muči... za par godina također neće više niti biti novih naslova za npr.PS4 a kod PC-a to nije slučaj ( čak nije niti kod XBX-a jer kolko sam skužio možeš igrati sve igre sa svakom verzijom XBX-a ).

 

Sa druge strane, PC pak pati od problema sa svakakvim stvarima, nekompatibilnost,loša verzija drivera, loš neki update...pa crash igre ko zna zbog čega, pa BSOD poneki put...stalno nekaj moraš pazit, čačkat, čistit,updejtat,instaliravat...svašta nešto...a konzole od toga ne pate, sve uvijek radi kak treba (ak konzola nije pokvarena)!

 

Svaka opcija ima neke prednosti i nedostatke i ne znam kolko sam se puta več odlučio za jednu opciju i onda opet promijenio mišljenje i tako ukrug se mučim več par dana!!!

 

Nikako da nađem neki čvrsti razlog za bilo koju opciju te da se napokon odlučim!!!

 

Ako bi se odlučio za konzolu, onda bih definitivno trebao kupit i UHD TV jer inače nema smisla!

U tom slučaju, došao sam do cijenovnog  izjednačavanja pa mi je konzola izgubila najprivlačniji argument!

 

Izgleda da ću ipak na Gaming PC... (ili neću) 

 

 

 

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 12:03 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
andi.cro kaže...

 

 

Izgleda da ću ipak na Gaming PC... (ili neću) 

 

 

 nisi baš siguran jesi li neodlučan ili ne? 

 

(+ za pc)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
KONZOLE ili PC za igranje???

imam 14 godina i mama mi je kupila plejstejšn 3.. jako sam zadovoljan..sigram se puno ali mi zbog toga pati učenje...nekada pobjegnem iz škole da se sigram na plejki..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???

@andy

Kako si i sam zakljucio, nema univerzalnog odgovora i trajnog rjesenja.

Uvjek izlaze nove igre koje će te periodično natjerati da kupiš novu konzolu ili noviji pc hardwer ako hoćeš baš tu neku novu igru.

Glede jednostavnosti , konzola je u prednosti.

Glede cjena igara, pc je u prednosti jer skoro da nema igre koju nemozes besplatno zaigrati ( pogotovo u single player modu, uvjek je tu neki hack, trainer i sl datotekice ... ).

Glede dostupnosti igara, najbolje za svaku igru koja te zanima provjeriti za koje je platforme izdana.

Cjena trenutna ps4 je cca 2000 kn ( mall i sl shopovi ), plus tv , ali tv itako imaju svi doma pa ga nemozemo racunati kao nuzni izdatak.

Pc sa jakim hardwerom je daleko skuplji, hp omen ti je npr od 7000 pa do 18000 kn, a npr alienware je u rasponu 15000 pa do 50000 kn. Trebalo bi tocno izracunati za neki period troskove ( par konzoli vs pc sa par nadogradnji grafe, napajanja i sl...).

Glede upotrebljivosti, pc je u velikoj prednosti jer ti osim za gejmanje moze posluziti i za druge namjene. Uz konzolu bus svejedno posjedovao i komp, no uz komp konzola i nije neophodna...

Bezicni kontroler, kablovinje, raspored kutijetina u dnevnom boravku...to je već stvar osobnosti...

Konzole ti povremeno nude i telekom operateri uz neke svoje usluge, pa prati njihove fb grupe: HT je u jednom supertjednu nudio ps4 za 39 kn mj uz neku mobilnu tarifu na dve godine...


Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 11:19 (bunker).
 
1 0 hvala 0
7 godina
online
KONZOLE ili PC za igranje???

A jeste skužili najjaču kvaku?

Praktički svakome PC treba za igrati FPS-ove,  a oni jedini zahtijevaju moćan hradver.

Na kraju se pitanje svede na: igrati FPS ili sve ostalo...

 

 

Kruha i igala...
 
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???

Neodigrati par zvucnih fps-ova a smatrati se gamerom... ??? Buuuaaaaa !! 😀

Znas da i danas tisuće lutaju stalkerovom zonom, a igra skoro 20 god stara...
10 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???

Ne svodi se pitanje uopce na igranje FPS, nego igranje bilokoje igre na 60-75-144Hz na 1080-1440-4K rezoluciji s grafickim detaljima koje plejka nije u mogucnosti pruziti ili ne. S druge strane plejka je oke za casual gamere.

 

Bilo bi puno lakse odgovoriti na pitanje da znamo koji je potencijali budzet za gamingPC ??

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 11:52 (The_Fichek).
11 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
andi.cro kaže...

Pozdrav...

 

Evo kao što stoji u naslovu teme, mene zanima šta da kupim za igranje, šta je bolje, šta je isplativije, šta je kvalitetnije, sa čime ću biti zadovoljan više godina...???

 

Planiram kupiti ili PS4 Pro ili Xbox One X ili novi Gaming PC pa...

 

Ne znam se odlučiti šta bi mi bilo bolje jer ne znam ništa o Konzolaškom Univerzumu.

 

Znači zanimaju me prvenstveno NFS 2015,NFS Payback,nadolazeči NFS Heat...  a volim i dobar FPS tipa FarCry, GRAW, CoD, Battlefield...( Single Player sam uvijek igrao na PC-u )

 

Koju konzolu mi preporučate za te igre?

 

Osim kupnje same konzole i igara, koji su mi još potrebni troškovi ( one neke pretplate da bi uopče mogao igrati ), kolko sve to godišnje košta i kak se to radi, kak to sve funkcionira???

 

Nova ili rabljena konzola?

 

Nove ili rabljene igre?

 

Koji su problemi na koje mogu naići, što hardwerski što softwerski?

 

Da li mi je bolje možda uložiti u Gaming PC ili ne???

 

 

HVALA ;)

 

Imam sve relevantne konzole kao i ovaj pc pod moj pc i sto se tice cisto multiplata moja preporuka ti je Xbox one X.

Ako te privlaci neka od Sony ekskluziva onda je jedini izbor Ps Pro....

Pc je uvjek ona prica...koliko para toliko muzike ali realno za dobar pc vise klase u Njemackoj moras iskesirat oko 2000eu bez monitora i ostaloga,naravno pricamo o kompu koji ce ti drzat par godina ok.

13 godina
online
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
Više se svodi na to kakve igre igraš. Ako su to 3rd person tabačine, akcijske avanture i slično onda je plejka no brainer. Praktički svaka PS4 ekskluziva tog tipa može ući u raspravu za najbolju igru zadnjih par godina, a neke komotno na sam vrh liste.

A grafika je "u oku promatrača". Đabe ti 144 fps 4K kad na PC-u nemaš grafičke perverzije tipa RDR2, Horizon, God of War.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
fer-de-lance kaže...

A jeste skužili najjaču kvaku?

Praktički svakome PC treba za igrati FPS-ove,  a oni jedini zahtijevaju moćan hradver.

Na kraju se pitanje svede na: igrati FPS ili sve ostalo...

 

 

 A jesu glupi... koliko bi im se prodaja pojačala da su omogučili spajanje miša i tipkovnice !!!

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
The_Fichek kaže...

Ne svodi se pitanje uopce na igranje FPS, nego igranje bilokoje igre na 60-75-144Hz na 1080-1440-4K rezoluciji s grafickim detaljima koje plejka nije u mogucnosti pruziti ili ne. S druge strane plejka je oke za casual gamere.

 

Bilo bi puno lakse odgovoriti na pitanje da znamo koji je potencijali budzet za gamingPC ??

 cca.soma ojra

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
Hexfire kaže...
Više se svodi na to kakve igre igraš. Ako su to 3rd person tabačine, akcijske avanture i slično onda je plejka no brainer. Praktički svaka PS4 ekskluziva tog tipa može ući u raspravu za najbolju igru zadnjih par godina, a neke komotno na sam vrh liste.

A grafika je "u oku promatrača". Đabe ti 144 fps 4K kad na PC-u nemaš grafičke perverzije tipa RDR2, Horizon, God of War.

 Pa rekoh... NFS, Forza Horizon, Crew...( to bi najviše igrao ) ali također i FPS-ove tipa G.R.A.W., Battlefield, CoD, FarCry, Sniper Ghost Warrior... i takve!

 

U oba slučaja ( PC ili Konzola ) trebam kupiti barem 1440p monitor ili tv jer sada imam jedino u dnevnom 1080p TV na kojeg  ionako ne mogu računat jer uvijek neko gleda telku!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 12:19 (andi.cro).
14 godina
offline
KONZOLE ili PC za igranje???

Nitko tko ima konzole mi još nije odgovorio koliko ga košta multplayer igranje i kaj sve tu treba kupiti/pretplatiti da si miran barem godinu dana?

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???

Ja bih tu išao na komp, ali ne kaj se preporučuje na forumu, nego polovno + novo uz savjete + solo slaganje, ak oces max. uloženo/dobiveno pc za te pare, iako ni nov komp koji bi ti preporučio ibme na temi slaganja nebi bio nimalo loš, dapače. Ak nemaš živaca onda kupi plejku.

14 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
andi.cro kaže...

Nitko tko ima konzole mi još nije odgovorio koliko ga košta multplayer igranje i kaj sve tu treba kupiti/pretplatiti da si miran barem godinu dana?

Xbox konzola.

Xbox Gold, 12 mjeseci €59.99, dobiješ pristup MP, 3 igre gratis svaki mjesec. Tvoje su dok imaš pretplatu, tj možeš ih igrati. Imaš i druge načine igranja, EA Access te Game Pass. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 12:38 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
x18x05x kaže...
andi.cro kaže...

Nitko tko ima konzole mi još nije odgovorio koliko ga košta multplayer igranje i kaj sve tu treba kupiti/pretplatiti da si miran barem godinu dana?

Xbox konzola.

Xbox Gold, 12 mjeseci €59.99, dobiješ pristup MP, 3 igre gratis svaki mjesec. Tvoje su dok imaš pretplatu, tj možeš ih igrati. Imaš i druge načine igranja, EA Access te Game Pass. 

 A u slučaju PS4 ?  Cijena je slična za godinu dana?

 

Znači kroz rasdoblje od 4-5g. trebam uložiti još cca. 2000kn.da bi se mogao igrati?

 

U tom slučaju cijena konzole u biti nije 4000kn nego 6000kn plus TV ili Monitor još gore i več si na 7-8000kn!!!

 

Konzola na prvu zvuči kao jeftinija opcija ali u biti nije kroz duži vremenski period...a i igre su 2x skuplje!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 13:04 (andi.cro).
11 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
andi.cro kaže...
x18x05x kaže...
andi.cro kaže...

Nitko tko ima konzole mi još nije odgovorio koliko ga košta multplayer igranje i kaj sve tu treba kupiti/pretplatiti da si miran barem godinu dana?

Xbox konzola.

Xbox Gold, 12 mjeseci €59.99, dobiješ pristup MP, 3 igre gratis svaki mjesec. Tvoje su dok imaš pretplatu, tj možeš ih igrati. Imaš i druge načine igranja, EA Access te Game Pass. 

 A u slučaju PS4 ?  Cijena je slična za godinu dana?

 

Znači kroz rasdoblje od 4-5g. trebam uložiti još cca. 2000kn.da bi se mogao igrati?

 

U tom slučaju cijena konzole u biti nije 4000kn nego 6000kn plus TV ili Monitor još gore i več si na 8000kn!!!

Za iducih pola desetljeca gejmanja nije ti dosta 1000eu za adekvatan pc plus monitor....

14 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
andi.cro kaže...
x18x05x kaže...
andi.cro kaže...

Nitko tko ima konzole mi još nije odgovorio koliko ga košta multplayer igranje i kaj sve tu treba kupiti/pretplatiti da si miran barem godinu dana?

Xbox konzola.

Xbox Gold, 12 mjeseci €59.99, dobiješ pristup MP, 3 igre gratis svaki mjesec. Tvoje su dok imaš pretplatu, tj možeš ih igrati. Imaš i druge načine igranja, EA Access te Game Pass. 

 A u slučaju PS4 ?  Cijena je slična za godinu dana?

 

Znači kroz rasdoblje od 4-5g. trebam uložiti još cca. 2000kn.da bi se mogao igrati?

 

U tom slučaju cijena konzole u biti nije 4000kn nego 6000kn plus TV ili Monitor još gore i več si na 7-8000kn!!!

 

Konzola na prvu zvuči kao jeftinija opcija ali u biti nije kroz duži vremenski period...a i igre su 2x skuplje!

 Tv 4k već imam, kupio Xbox One X na akciji na Otto.de za 360 €. Za mene je to odlična kupovina. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
MEGATAMA kaže...

Za iducih pola desetljeca gejmanja nije ti dosta 1000eu za adekvatan pc plus monitor....

Ako sam posljednjih pola desetlječa igrao skoro sve igre na konfi pod "MojPC" (jedino sam u grafu uložio prije kojih godinu dana, do tada je bila XFX AMD Radeon HD 6870), onda bih i sa novim Gaming strojem (Ryzen 5 2600+RTX2060) bio sigurno miran sljedečih 5g.!
Možda ne na najvišim postavkama ali definitivno vrlo igrivo sa svim igrama u sljedečih 5g.

x18x05x kaže...

 Tv 4k već imam, kupio Xbox One X na akciji na Otto.de za 360 €. Za mene je to odlična kupovina. 

Super si našo akciju 

 

Kod nas je najjeftiniji "X" cca.3500kn

 

...ali ja si razmišljam, skoro sve što imam na XBOX-u u biti mogu imati i na PC-u pa ne vidim baš neki veliki razlog njegove kupnje a i na PC-u imam miša i tipkovnicu za FPS-ove 

Some people are so poor... all they have is money!
12 godina
offline
KONZOLE ili PC za igranje???

Kaj se tice pretplate, uvijek postoje akcije. Ja sam si tajmiral kupovanje PS+ pretplate tako da uvijek istekne za vrijeme velikih popusta. Prosle godine za bozic, 15mj pretplate 350kn cini mi se... Neka me netko ispravi ako sam cijenu krivu napisal. 

 

Ako igras sportske igre, utrke i tu i tamo neki FPS, konzola ti je najbolji odabir. Kaj se tice FPSa,mislio sam da nikad necu na joy naucit. A trenutno mi nije problem pobijediti u Apexu ili u BFu imat pozitivan score. Sve je u tome jesi li spreman malo se zrtvovat na pocetku. 

 

Uz Sony imam Lenovo Yoga, sasvim dovoljno za potrebe faksa, multimedije i surfanja. 

 

Tako da, gaming je skup ako si nestrpljiv. Hoces igrat odmah po izlasku, plati. Ako neces... Pricekaj par mjeseci i PS store je pun snizenja. Nikad jeftinije gejmanje nije bilo... Pogotovo na konzoli. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
Skullscar1989 kaže...

računaj da za konzolu trebaš i dobar tv, naravno što je veći ekran to bolje. imao sam konzole ali moj izbor je uvijek pc. jednostavno miš i tipkovnica nemaju zamjene kod mene

 Za PC gaming ne treba dobar monitor?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
antimadridista kaže...
Skullscar1989 kaže...

računaj da za konzolu trebaš i dobar tv, naravno što je veći ekran to bolje. imao sam konzole ali moj izbor je uvijek pc. jednostavno miš i tipkovnica nemaju zamjene kod mene

 Za PC gaming ne treba dobar monitor?

 svakako je jeftiniji nego tv...meni najbolji izbor je pc+ps i sve si pokrio..

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
KONZOLE ili PC za igranje???

Ok...napokon sam se odlučio 

 

Idem na Gaming PC 

 

- Mogu igrat i sa GamePadom utrke, mogu i sa mišem FPS-ove

- Ne trebam ništa dodatno ulagat za igranje osim naravno kupnju igre

- Nove igre koje će izači i za 5g. ću bez problema moći instalirati i igrati (možda ne na Ultra ali na High ili Medium sigurno) a ne npr. kao kod PS-a koji će tada sve nove  igre izbacivati samo za PS5 i svi koji sada imaju PS4 ili ga kane uskoro kupiti neće moći igrati te nove igre

- Na PC-u mogu snimat gameplay, obraditi ga u Video Editoru i uploadat na YT

- Ne trebam kupovat novi veliki 4K TV koji bi bio idealan za igre na PS-u, dovoljan mi je  27" ili 30" 1440p monitor kojeg mogu postaviti na mjesto trenutnog za PC stolom, nemam niti mjesta negdje postaviti još jednu telku na zid gdje bih eventualno igrao PS

 

Kaj se tiče PC problematike, riješavati ću to kao i do sada...

 

Hvala svima na savijetima...

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 23:59 (andi.cro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
KONZOLE ili PC za igranje???

Nema smisla investirati sada u konzolu iz 2013-e kada dogodine dolazi ps5, a i igre koje te zanimaju možeš na pc-u igrati. S druge strane katalog dobrih igara za pc je puno manji od PS ponude sa fantastičnim ekskluzivama

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: KONZOLE ili PC za igranje???
andi.cro kaže...

Ok...napokon sam se odlučio 

 

Idem na Gaming PC 

 

- Mogu igrat i sa GamePadom utrke, mogu i sa mišem FPS-ove

- Ne trebam ništa dodatno ulagat za igranje osim naravno kupnju igre

- Nove igre koje će izači i za 5g. ću bez problema moći instalirati i igrati (možda ne na Ultra ali na High ili Medium sigurno) a ne npr. kao kod PS-a koji će tada sve nove  igre izbacivati samo za PS5 i svi koji sada imaju PS4 ili ga kane uskoro kupiti neće moći igrati te nove igre

- Na PC-u mogu snimat gameplay, obraditi ga u Video Editoru i uploadat na YT

- Ne trebam kupovat novi veliki 4K TV koji bi bio idealan za igre na PS-u, dovoljan mi je  27" ili 30" 1440p monitor kojeg mogu postaviti na mjesto trenutnog za PC stolom, nemam niti mjesta negdje postaviti još jednu telku na zid gdje bih eventualno igrao PS

 

Kaj se tiče PC problematike, riješavati ću to kao i do sada...

 

Hvala svima na savijetima...

 

 Ok odluka. Mada ja bi pričekao i šparao novce za novi Xbox/PS5 te pretplatu i novi 4K tv.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
neaktivan
offline
KONZOLE ili PC za igranje???

Ja jos rokam po xbox 360. PC se moze povezati na 60 inncni TV (sto sam i uradio) a konzole se mogu igrati i preko kompjuterskih monitora. Screen capture ne bi trebao biti problem s Xbox One.  Konzole skoro nikad ne zadaju probleme sto nije slucaj s kompjuterima. Ako si pokrenuo ovu temu ili volis pricati o tehnici ili bi ti mozda bolje odgovarala konzola.

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice