Metro 2035

poruka: 15
|
čitano: 4.806
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Metro 2035

 Dakle, najavljena je nova knjiga a samim time i nova igra u svijetu Metro-a. Godina je 2035 i nastavlja se direktno na prošle nastavke ali sada Artyom (ako se ne varam, izborima kroz igru on je mogao i poginuti na kraju) se bori s ostatkom ekipe za povratak ljudi na površinu (tako će bit u knjizi što ne znači da će tako biti i u igri). 

 Osobno sam oduševljen serijalom, što se tiće storytellinga, vjerovatno najbolji serijal (u FPS žanru tj.) tako da željno iščekujem nove informacije. Malo više infoa na http://www.eurogamer.net/articles/2016-11-08-a-new-metro-game-has-been-teased-for-next-year

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Metro 2035

Prvi je bio smećast u nekim segmentima, ali srećom popravili su to u Redux verziji. Dvojka je bila sasvim ok. Veselim se i ovom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Metro 2035
skank666 kaže...

 Dakle, najavljena je nova knjiga a samim time i nova igra u svijetu Metro-a. Godina je 2035 i nastavlja se direktno na prošle nastavke ali sada Artyom (ako se ne varam, izborima kroz igru on je mogao i poginuti na kraju) se bori s ostatkom ekipe za povratak ljudi na površinu (tako će bit u knjizi što ne znači da će tako biti i u igri). 

 Osobno sam oduševljen serijalom, što se tiće storytellinga, vjerovatno najbolji serijal (u FPS žanru tj.) tako da željno iščekujem nove informacije. Malo više infoa na http://www.eurogamer.net/articles/2016-11-08-a-new-metro-game-has-been-teased-for-next-year

 Prilično si krivo prenio vijest. Nema nove Metro igre za sada!

Metro 2033 igra = Metro 2033 knjiga

Metro Last Light igra = Metro 2035 knjiga

Metro 2034 knjiga nema adaptaciju u obliku igre.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
odjavljen
offline
Re: Metro 2035

Pa metro 2035 će se zvat knjiga, tu je i sajt http://metro2035.com/ koji se upravo tako i zove metro 2035. Krivo sam se izrazio da je igra najavljena - nije najavljena ali je kao neki hint ovaj bacio što ne mora biti ali je lako moguće da je.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
16 godina
protjeran
offline
Re: Metro 2035
skank666 kaže...

Pa metro 2035 će se zvat knjiga, tu je i sajt http://metro2035.com/ koji se upravo tako i zove metro 2035. Krivo sam se izrazio da je igra najavljena - nije najavljena ali je kao neki hint ovaj bacio što ne mora biti ali je lako moguće da je.

 Onda ti je tema u krivom podforumu.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
odjavljen
offline
Re: Metro 2035
Prince-Artas kaže...
skank666 kaže...

Pa metro 2035 će se zvat knjiga, tu je i sajt http://metro2035.com/ koji se upravo tako i zove metro 2035. Krivo sam se izrazio da je igra najavljena - nije najavljena ali je kao neki hint ovaj bacio što ne mora biti ali je lako moguće da je.

 Onda ti je tema u krivom podforumu.

Možda i je - vrijeme će pokazati. :D Nadam se da nije jer priću u obliku igre moramo zaključiti (iako već 2 puta jesmo)

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
16 godina
protjeran
offline
Metro 2035

Metro su stvarno posebne igre s vrhunskom atmosferom. Naravno da ne bih imao ništa protiv novog dijela.

EDIT: ipak dolazi nova igra, samo se nezna ime, na ovoj stranici što je linkana ima timeline:

 

 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 15:06 (Prince-Artas).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Metro 2035
Prince-Artas kaže...

Metro su stvarno posebne igre s vrhunskom atmosferom. Naravno da ne bih imao ništa protiv novog dijela.

EDIT: ipak dolazi nova igra, samo se nezna ime, na ovoj stranici što je linkana ima timeline:

 

 

 Pa kažem ti... Nije mi eng. stran jezik. :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
16 godina
protjeran
offline
Metro 2035

Evo "prepravili" su timeline. Više ne stoji bezimena Metro igra već bezimeni Metro projekt. Netko se zaletio...

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Metro 2035
Prince-Artas kaže...

Evo "prepravili" su timeline. Više ne stoji bezimena Metro igra već bezimeni Metro projekt. Netko se zaletio...

 I sad je pitanje što će na kraju bit... Fak, nadao sam Metro-u.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
15 godina
odjavljen
offline
Metro 2035

Fak jea!! Najavljen novi metro exodus!!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Metro 2035

Ukrivu si ti.
Kako metro 2035 kaj je izasao 2015.god moze bit bazirano na igrici iz 2013.god?
Metro 2033-igrica je metro 2033 Artyom baca nuklearnu bombu na one iz tame
Metro 2034- Homer, Hunterova avantura, igrica metro the last light 
Metro 2035-seoba naroda Artyom trazi prezivjele na povrsini zato i je Exodus 

15 godina
offline
Re: Metro 2035
StefanPerica kaže...

Ukrivu si ti.
Kako metro 2035 kaj je izasao 2015.god moze bit bazirano na igrici iz 2013.god?
Metro 2033-igrica je metro 2033 Artyom baca nuklearnu bombu na one iz tame
Metro 2034- Homer, Hunterova avantura, igrica metro the last light 
Metro 2035-seoba naroda Artyom trazi prezivjele na povrsini zato i je Exodus 

 Bravo! Nek' si ti ispravio post star skoro 3 godine. 

 

Daj malo prošvrljaj tamo od početka foruma možda ima još krivih iz 2008 godine...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
6 godina
protjeran
offline
Metro 2035

vidim ja 
Prince Artas protjeran a sad je online... 

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Metro 2035

Ja sam doso na ovaj forum samo zato sto gledam gdje mogu nabavit metro 2035 knjigu na hrvatskom ili engleskom :P

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice