Paladins: Champions of the Realm

poruka: 130
|
čitano: 31.163
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Pozz...Ako tko igra ovu igru,dodajte me na Steam...Nick-MegaPiwi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
Pozdrav ekipa
Igramo frendovi i ja i nedostaje nam 1 za championship

Dodajte me na steamu bagigalaxy :D
Pa se čujemo :)
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
BagiGalaxy*
9 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Kinessa/Skye trazim team, info u pp za steam i ostalo.

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

pozdrav,ako netko igra mozete me dodati na steamu:corel4d2

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Kakvi botovi ovo igraju, frajer uzme tank i ode flankat, point na midu slobodan oni setaju okolo njega, di je mozak?? Ako ima netko normalan da igra igricu po nekoj logici i timski neka mi se javi u pm za party

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
Evo ja imam par ljudi sa kojima zbamo igrat.MegaPiwi steam nick
9 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Dodaj me ingame : parlaballer

flank/damage , party mogu vecinom navecer

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
el.šef kaže...

Dodaj me ingame : parlaballer

flank/damage , party mogu vecinom navecer

 Tebe imam ingame, vjr smo se dodali nakon neke partije. 

Mozete i mene dodat, ingame: DK1HR a na steamu legendic1911

 

igram tank i dmg pretezito, svaku vecer od 23h na dalje dva frenda i j.a

Battlelog: D-Ki11aML
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 2:46 (Legendic1911).
11 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Pozz ekipa.Neko vrijeme sam bio van Paladinsa pa me zanima ova informacija.Jel stvarno igra postala P2W ili ljudi su lijeni da se malo oznoje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
Nije, ja imam sve karte i 200k essenca. A ni ne trebaju ti sve 3 karte mozes dobro igrati i s jednom koju dobijes free. Plus bilo koji hero koji ti je level 1,2,3,4,10 dobijes 2500 esenca, znači 12 000 a tolika je i cijena legendarne karte. Plus kupujes skrinje za nekih 2300 zlata i za rare item koji već imas dobijes preko 2000 esenca. Ja imam preko 200k esenca viška, sve karte a fali mi samo par legendarnih koje ni neću craftat jer mi ne pašu.
Dodajte me.... Gogi7 u igri, 115lvl igram ih već od samih početaka open bete
9 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Gluposti ima previse. Na casualu uvijek ali uvijek ima barem 2 ili 3 flanka u mom teamu, ja sa Androxusom uvijek dobro odigram, flankam, KDA u svakom matchu preko 2 ali ne mozes ti kad imas jos jednog majmuna koji zeli flankat a nema pojma. To je 4v5. I najgore od svega DMG u 7 od 10 matcheva ne pomaze na midu nego glumi Skye, pa kako da tank i heal naprave neki dmg na Drogozu, Torvaldu i Grohku kada Tyra ili Viktor iz mog teama nisu na midu!? Tyra primjer kupi Reaload Speed umjesto Wreckera,halo?! Ljudi da malo koriste mozak ne bi igrali competitive. Evo ako lazem ja ne laze statistika, znaci 5 lossova, na koju foru molim te neka mi objasni netko? Jer znam po svojoj igri da sam zasluzio barem 4 wina. LINK

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm

Ma smijeh je u šta se ova igra pretvorila, neću ni komentirat jer će me možda neko prozvat OW fanboyem. Samo ću reć da je šteta što je igra izgubila dušu zbog praćenja trenda. Slično se i sa SMITEom desilo, Hi-Rez stvarno sam sebi kopa jamu.

9 godina
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
Ma nitko ne shvaća ozbiljno casual mod, ako zeliš dobre partije idi competitive. Imaš survival takoder, super je, match ne traje puno.
9 godina
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
Gogy7 kaže...
Ma nitko ne shvaća ozbiljno casual mod, ako zeliš dobre partije idi competitive. Imaš survival takoder, super je, match ne traje puno.

 Frende igram ovo na drugom accountu na starom sam imao 35 lvl, skye diamond, kinessa master, androxus diamond. Tad je igra jos bila dobra, imao sam oko 120 odigranih matcheva na competitive i postotak pobjeda 62%. Competitive nije nimalo ozbiljan, pa evo ja sinoc carry sa Androxusom, Stone Keep, Kinessa i njihova Skye se vjerovatno nisu uspjeli spawnat od mene, score na kraju 44-7 , 23 solo killa, i za sta?? Kada igram s kretenima koji ne znaju stajat na midu, iskoriste ultimate na gluposti.. zalosno da od ovih 5 matcheva koje sam odigrao na novom accu ljudi jos uvjek nisu shvatili da 2 tanka,1 heal,1 flank i 1 damage su skoro uvijek losse, pa tko ce ti radit damage frajeru, jedan Viktor? Mah..Ja isto izaberem igru koja je previse bazirana na teamplayu a igram sa random ljudima

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.3.2017 13:28 (el.šef).
9 godina
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
Ma znam. Ja sam jučer dobio deserter na 2h jer nisam htio igrati u timu s kinesom skye i sha lin protiv ying tor i barik. Još kazu pick tank, ma da me razvale u sredini
8 godina
neaktivan
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
Ima li vas jos aktivnih igraca?
Ja igram pretezno support
Ako ima tko neka se javi u pm pa ga dodam :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Paladins: Champions of the Realm

Competitive je sranje trenutno, izgubi se po 100 bodova za gubitak a za pobjedu dobiješ 20-30 bodova (zavisi kako kada) i + još tome počela je ekipa koristiti drophack na veliko pogotovo competitive, malo je pre očito da nas sve izbaci taman pred pobjedu ili gubitak u glavni menu. Ali dobro Hirez ipak radi na tome. Nema smisla igrat competitive u ovoj situaciji. Također koliko volim igru toliko je i nekad mrzim. Zadnjih mjesec dana imam takav lose strike da to nije humano. 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.3.2017 16:37 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Inace mene najvise zivcira sto dodaju skinove i nove gluposti umjesto da srede matchmaking sistem i malo se potrude oko tog compa. Za sad nije ni koplje iznad casuala. Jedina je razlika sto ces na casualu u timu dobit 2 flanka a na compu 2 tanka ali pazi to ti ne garantira pobjedu. Pa ja sam znao nanizat po 15 pobjeda na casualu kad sam u partyu s normalnim ljudima, kad igram sam 2 win - 1 losse i tako u krug. Mislim da to govori sve.

 

Mene mozete dodati in game : PARLAballer

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Ima tko za competitive? Moj profil

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Neznam sta se ljudi zale.Svi nesto pricaju prvo da je postala P2W.

1-NIJE

2-Igra je i dalje jako dobra,jedino sta treba rijesiti je onog Torvalda,koji nije dobro balansiran.

3-Karte koje se otkljucavaju sa Essence uopce ne davaju neku vecu prednost.

4-Naucite da je ovo game/zabava

5-Naucite gubiti

 

 

Najbolje bi bilo da stalno pobjedjujte.Onda bi te svi bili zadovoljni.Ja inace kada krenem dal to bio casual ili neki drugi mod,uvjek gledam zadnji birat.A ne ko seronja odmah prvi i onda da gundjam sta je tko uzeo.I ono sto me nervira kod nekih ljudi je taj njihov leave pri biranju likova.To su ljudi koji ne vole gubiti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Paladins: Champions of the Realm

 A što se tiče igre nemam zamjerki generalno ne postoji pay2win eto nikakve muke nemam sa kupovinom novih championa jel se gold za sada farma fino. Jedino eto ima svojih buha i bugova ali izgleda da im je sad u interesu napunit igru sa skinovima.. I da wtf je ovaj fernando box danas 200 kristala jedan box? i još ubace skinove od cassie i bucka i minigunček od ruckusa  možda je to kompenzacija zato što ima samo tri stvari u tom setu... samo je sranje sa essence sistemom za novije igrače... ja eto imam trenutno preko 200k essencea i možda ni to neče biti dosta jednog dana kad uleti još hrpa championa. Torvald je mala beba, sa wreckerom mu se rastopi štit i dalje je laganica ga ubit. samo sa random ekipom kolika je šansa da to i naprave 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 19:13 (Kewin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
Kewin kaže...

 A što se tiče igre nemam zamjerki generalno ne postoji pay2win eto nikakve muke nemam sa kupovinom novih championa jel se gold za sada farma fino. Jedino eto ima svojih buha i bugova ali izgleda da im je sad u interesu napunit igru sa skinovima.. I da wtf je ovaj fernando box danas 200 kristala jedan box? i još ubace skinove od cassie i bucka i minigunček od ruckusa  možda je to kompenzacija zato što ima samo tri stvari u tom setu... samo je sranje sa essence sistemom za novije igrače... ja eto imam trenutno preko 200k essencea i možda ni to neče biti dosta jednog dana kad uleti još hrpa championa. Torvald je mala beba, sa wreckerom mu se rastopi štit i dalje je laganica ga ubit. samo sa random ekipom kolika je šansa da to i naprave 

 Slazem se.Ali kada vidim u protivnickom timu Torvalda,znoj me oblije xD

13 godina
neaktivan
offline
Paladins: Champions of the Realm

Znaš kaj je najgore? kad se moj tim toliko uplaši da ni hodat ne znaju od straha i onda se dogodi taj rejp od neprijateljskog tima, ironija na ovom videu je bila ista situacija naši su se ukenjali jel su nas spušali u roku 2 minute, i moja penta ih je malo preplašila i eto uspjeli smo pobjedit. Dosta igrača nema baš volje i morala, I čim udari neka euforija odma 4/0 za nas . Ima tu dosta nedostataka ali beta je u pitanju. A moj savjet ti je nemoj se nikada preplašit nikoga u igri. Jel zbog toga nekad se i izgubi :).

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 19:28 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Mene zanima jedna stvar. Kako to da je scena na balkanu u Paladinsu tako slaba? Siguran sam da dosta ljudi igra. Mozda bi se trebalo potrudit oko nekog discord servera pa skupit dosta ljudi sa prostora ex-yu..

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Pozdrav, tko želi malo party Casual, nek me doda yinnx

 

Napomena: Loše igram.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Paladins: Champions of the Realm
el.šef kaže...

Mene zanima jedna stvar. Kako to da je scena na balkanu u Paladinsu tako slaba? Siguran sam da dosta ljudi igra. Mozda bi se trebalo potrudit oko nekog discord servera pa skupit dosta ljudi sa prostora ex-yu..

 Previše ljudi igra Overwatch, pa čak i djece nebi vjerovo. 

11 godina
offline
Paladins: Champions of the Realm

Kao neko ko pokušava popunit ulogu koja fali većinom me zapadne igrat tanka, ako ti je tim loš doslovno nemoš napravit nikakvu razliku, ja ko tank iman 25k damage, siluju me na pointu, moja cassie i sha lin skupa 10k.

Mali savjet nemojte pokušavat popunit ulogu, silovat će vas, snervat ćete se, igrajte što vam je zabavno, nećete se iznervirat i kad izgubite.

 

Btw lex je OP.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Paladins: Champions of the Realm

Ja se držim uvjek 2 main damage-a nekad i tri 1 support 2 flanka i 2 tanka i ne igram druge. Mislim igrao sam sa drugima al eto držim se onih koji su meni zabavni. Nema smisla govorim svojima da ne mjenjaju svaku rundu championa ko čarape jel kretnja sa svakim je drugačija i zahtjeva da se igra duže da se savlada. a ne svaka runda drugi champ i onda wtf kako nas rejpaju. Da lex je op... napravio sam pentu sa njime prvi dan a nisam do sada s nikim napravio.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 12:26 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Paladins: Champions of the Realm

Evo pred mjesec dana naletio na ovog lika, isto igrao s aimbotom. Reportao ga moj tim i protivnicki ali on sve jedno i dalje igra. 

U biti jedno sto se vidi je da report sustav ne radi.

 

 

Ovog puta cu im probat poslat i video.

Battlelog: D-Ki11aML
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2017 3:21 (Legendic1911).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice