Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.177
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Jebi me ako ovo nije najvjerniji prikaz šume u nekoj igri. Ja sam svog arabiana "boundo" na max statse konj je zvijer, već sam pisao obavezno otići riješiti pantheru uzeti Perfect panther pelt, otići sa time kod trappera skraftati Jaguar Saddle, i otići u stable po to sedlo, daleko najbolje statistike ima a treba se samo 1 stvar napraviti, ja ganjam legendary satchel sada da mi stane više stvari u torbu, iznimno mukotrpan posao ali isplati se.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
doktor1 kaže...

Slučajno našao ovog konja... Odlične "performanse"...

Treba napomenut da sam na 9% main story sa igrom tako da mi je ovo dobrodošlo...

 bome si imao sreće, to je najbolji konj u igri

16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ima odličan guide na YT-u kako optimizirati postavke, pa pogledaj malo:

 

 

Lijep pozdrav ;)
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Digital Foundry je detaljno prošao kroz sve grafičke opcije, pa eto korisno za pogledati.

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
doktor1 kaže...
Skullscar1989 kaže...

povećao sam resolution scale na 1.250 i imam 35-38 fps u valentines ali igra izgleda neopisivo ljepše ovako. sad moram smisliti što smanjiti da dobijem malo više fps a da ne kvarim previše detalje. 

 

 Imaš AMD karticu, uključi Radeon Image Sharpening i vrati rezoluciju na normalu.

 Probao ali nije mi to to, igra izgleda ljepše s povećanim teksture resolution. Fps ne pada ispod 35 i vjerovao ili ne, baš je ugodno za igranje. Primijetio bih razliku prije sa starim cpu-gpu ako fps padne ispod 30 ali sada mi je ok a igra izgleda super. Probao sam s texturama na 1.0 i 60 fps te sa ovako povećanima i 35 -40 fps. Osjećaj pri igranju mi je isti. Igrao sam i online bez ikakvih problema, uopće nemam osjećaja da je riječ o 35 a ne 60. No tako je bar meni

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

4 slike. prva s sharpening on i tsaa high. druga s tsaa off. treća bez sharpening ali s tsaa high. četiri je bez sharpening i bez tsaa

resolution scale je 1.0 na svima

 

prva mi izgleda bolje od ostalih, kako se vama čini?

kvragu, pa uploadam slike ali ih ne pokazuje grrr

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 13:25 (Skullscar1989).
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
oce mi objasnit netko tu shemu vpn russia?? sta se tako igra kupi jeftinije il?? Malo sam u besparici.
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

igram pretežito online zasad i nisam nasao niti jednu razliku medju konjima u brzini.

 

Frendovi imaju konje 8 speed i 6 acceleration, a ja 4-3 i nisam ništa sporiji od njih. Malo mi je to bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...
oce mi objasnit netko tu shemu vpn russia?? sta se tako igra kupi jeftinije il?? Malo sam u besparici.

 pretrazi par stranica nazad, sve ti ej fino objasnjeno

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Gdje je najpovoljnije uzeti igru. Vidim tu neke kombinacije sa VPN.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
gledo do ,57 i nenadjem?!!
R33mba#2892
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
gledo do ,57 i nenadjem?!!
R33mba#2892
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Za sad se suzdržavam od igranja.

 

Nadam se nekom patchu koji će drastično popraviti stabilnost i optimizaciju.

 

Jel ima nade za to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

radeon sharpening off, tsaa high, ono ispod on a msaa off. 1080p, ultra teksture, ostale postavke ultra ili high a voda i mirrors low. u saint denis imam 3-4 fps manje a inače sam na 40-45. cijeli dan se igram s postavkama

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 14:58 (Skullscar1989).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
unique83 kaže...

Molio bi ako ima itko da igra na GTX 1070 na 1440p rezoluciji da podijeli svoje postavke i koliki fps postiže u igri. 

Meni se čini da dobivam manje FPSa nego bi trebao. I ono što mi je čudno...netko je napisao da na snijegu ima manje fpsa nego kada ode negdje u šumu...kod mene je to obrnuto...na snijegu radi glatko, a čim sam došao u onaj dio gdje nema snijega, pada fps. Npr. onaj dio kada ekipa ide pljačkati vlak. Sa nekih 45-50 padne na nepodnošljivih 30-ak. 

Ne znam, možda bi morao kompletno počistiti drivere i ponovno instalirati...

 Imam 1070ti na 1440p, postavke vecina medium, osim teksture ultra imam oko 55-60 fpsa poslat cu veceras screenshot

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ovo je bilo mukotrpno tko god ovo bude išao raditi želim mu puno sreće i strpljenja!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Pozdrav ekipa. Evo da malo sa vama podijelim svoje dojmove o igri. Meni igra na sreću radi bez ikakvih problema. Prije kupnje sam instalirao nove windowse, skinuo sve najnovije nadogradnje, instalirao nove drivere za grafičku i skinuo najnoviju verziju biosa. Vjerujem da i to ima neke veze sa tim da mi igra radi bez problema. Na mom ryzen-u 3700x i Sapphire rx 5700 xt Nitro+ 8gb na 1440p na ultra mi sve ide oko 60fps-a. Preporučam svima koji imaju AMD da malo smanje rezoluciju i uključe Radeon image sharpening, igra će izgledati odlično a dobit ćete koji fps. Isto tako stavite power plan na High performance i isključite sve aplikacije koje rade u pozadini.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Tek sam pred malo skužio kako stavit pušku na rame jer pritiskom na LB samo bi je spustio u ljevoj ruci..

Pa ako netko nezna - treba odabrati šaku...

 

 

Btw, ovaj konj je predivan i moćan... Baš se šepuri

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 15:38 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Postoji li neka fora kao mijenjanje zemlje da se igra može kupiti jeftinije? Kao studentu teško mi je dati 400kn za igru.

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

cekaj jogurt verziju..

10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

 

dosao drugi dio za optimizaciju grafickih settingsa

 

 

The_K pise ti par postova gore

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Na kojem ste chapteru? Nisam si nista spoilao ali citam po netu da je najbolje explorat i sto duze ostat u chapteru 3,trenutno sam u 2.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
dani20 kaže...
Na kojem ste chapteru? Nisam si nista spoilao ali citam po netu da je najbolje explorat i sto duze ostat u chapteru 3,trenutno sam u 2.

već sam prešao igru na konzoli. ja exploram u chapteru 2 i ciljano sam si ostavio neke misije nepređene jer ih trenutno ne želim preć zbog priče, a paralelno imam moddani save file sa pređenim cijelim storyjem koji je konvertiran s konzole.

za gameplay je najbolji kraj igre, ali zbog xy razloga koje ne želim spoilati ljudi vole chaptere 2 i 3. npr. meni je u chapteru 2 između ostalog i bolji kamp.

 

za ekipu koja ne zna gdje nešto naći na mapi evo https://rdr2map.com/

13 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

good guy Rockstar

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

 Ja koristim da mi nvidia experience prebaci na optimalne postavke i to je to, još malo podesim isto nvidine filtere i fps mi je od 30 do 65.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sam na 12 sati, 27% sa time da sam sa glavnom pričnom na 14%

I nakon par misija, pronađenog nekog blaga moj Arturo se doživio pravu preobrazbu; novi holster, sređen pištolj, sređena puška, bolja obleka, odličan konj...

do sada - sada

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kewin kaže...

good guy Rockstar

 ma nemoguće, pa kaže Stjepanj da je igra 10 godina ispred svog vremena po grafici pa radi toga ne radi kak spada. 

Da je sasvim normalno da na 2080ti na 1080p imaš 44 fpsa 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 21:44 (Jack Sparrow).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice