Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

poruka: 574
|
čitano: 69.950
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Svu sam transakciju obavio, Dobio sve ovo kao da je obavljeno. Kreirao account na Humble u, s istim email om s kojim sam vec uzeo ovaj Humble TWD Comics e. Ali jednostavno nista ne dobivam na email niti imam u kolekciji ovaj paket od 15 dolara. Kome se sad zaliti i gdje ?? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 15:52 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
L1nNk kaže...

Svu sam transakciju obavio, Dobio sve ovo kao da je obavljeno. Kreirao account na Humble u, s istim email om s kojim sam vec uzeo ovaj Humble TWD Comics e. Ali jednostavno nista ne dobivam na email niti imam u kolekciji ovaj paket od 15 dolara. Kome se sad zaliti i gdje ?? 

Sve rijeseno, problem je bila nestrpljivost i iscekivanje email koji je stigao nakon 20 dobrih minuta :D 

11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Jesu to ovi iz Justcoina dodali Fee za dizanje na coinbase :S? Koji jadni potez. 

 

Dodajte me na steam: koken44 :))
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 16:14 (koken1000).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

ima li neko da mi posalje 0,5$ da ogu kupiti na humble bundle novi kad izadje-ako neko ima evo nick na stellar-u almiric11 

Almir
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
koken1000 kaže...

Jesu to ovi iz Justcoina dodali Fee za dizanje na coinbase :S? Koji jadni potez. 

 

Da, uveden je Fee. Baš su šupci.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Pošto meni ne uspijeva spojiti accountove sa Facebookom, a ne mogu ni verifyati mail kod, ako netko ima vremena i može poslat po 850 stellar pointsa* sa 2 accounta neka mi se javi na PM, možemo se dogovorit za neki Steam item, neku igricu ili slično.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 17:28 (Tomek.Klc).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Tomek.Klc kaže...

Pošto meni ne uspijeva spojiti accountove sa Facebookom, a ne mogu ni verifyati mail kod, ako netko ima vremena i može poslat po 850 stellar pointsa* sa 2 accounta neka mi se javi na PM, možemo se dogovorit za neki Steam item, neku igricu ili slično.

 

ja sam sve svoje već pretvorio u BTC.

12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

kud onda s BTC, jel se može to kako na račun prebacit? imam 20 000 stellara i nemam baš neku ideju...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ima li tko voljan razmjeniti ovako:

Moj Square Enix HB (1$) - za vaš Sci-Fi Weekly HB (1$)?

Ja sam zabunom uzeo Square Enix, a već ga imam. Slobodno se javite u inbox ;)

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 17:40 (Komunist Izet).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
nOObIlO kaže...

kud onda s BTC, jel se može to kako na račun prebacit? imam 20 000 stellara i nemam baš neku ideju...

 

nemam pojma, ili te bundleove, ili nešt drugo što se može uzeti s BTC. ja ću probat, ako skupim bar nekih 15-ak dolara neki item uzet za DOTA-u ili CS: GO.

12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

evo našao sam jednu pouzdanu stranicu koja prodaje keyeve od igara a prima bitcoin

 

CJS CD Keys

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Imam problem, kad napravim account, nedobijem ono da rjesim zadatke kao ode http://i.imgur.com/X4VbZCm.png

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
chrispy450 kaže...

Imam problem, kad napravim account, nedobijem ono da rjesim zadatke kao ode http://i.imgur.com/X4VbZCm.png

Refrešaj stranicu i logiraj se ponovo ako ne želi pokušaj tako par puta, imali su već problem taj u gornjim postovima i tako su ga riješili 

Dodajte me na steam: koken44 :))
10 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
koken1000 kaže...
chrispy450 kaže...

Imam problem, kad napravim account, nedobijem ono da rjesim zadatke kao ode http://i.imgur.com/X4VbZCm.png

Refrešaj stranicu i logiraj se ponovo ako ne želi pokušaj tako par puta, imali su već problem taj u gornjim postovima i tako su ga riješili 

kodmene ga i dlaje nema..

jos uvijek ima taj problem..

nadam se onim 3.5 k sutra(nocas) pda dgnem malo vise para :D

Amber Heard <3
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ma uredu sad sam uspio, al nije mi jasno zasto se predugo ceka za ove zadatke rjesit?

 

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
chrispy450 kaže...

Ma uredu sad sam uspio, al nije mi jasno zasto se predugo ceka za ove zadatke rjesit?

 

Velika navala očito.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ocajno rjesena stranica, izbugano totalno, poslao prijatelju 100 i nisam dobio natrag 100

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Molio bih ako ima koja dobra duša viška stellarsa da mi pošalje 900 ,toliko mi jos fali za full bundle, a traje jos sat vremena...vraćam sutra,prekosutra čim skupim :)

 

EDIT: nick je: Slavonac

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 18:39 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Zna li netko sto je problem? :S

Recovery je nevazeci a za fb je loading :S

http://prntscr.com/49tj7h

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Trebali smo bit pametniji i odmah jučer napravit tipa 5 accountova.

Sad je stranica skroz u banani, a onih 6900 od jučer sam dobio bez problema. 

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Kako napraviti više accounta? Svaki novi Facebook account mi prepozna kao spam

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ja jos uvijek nisam dobio onih 3500...

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Evo da se pohvalim, uspio sam preko ovoga uzeti full bundle za 15$, skupio na knap, ostalo mi 10 centi haha...sve u svemu dobra fora, ali treba puno zahebancije preko fejsa i server im je pretrpan pa sve šteka, ko ima živaca  isplati se za ubost neki humble bundle, a vidim da ekipa vamo vec naveliko kemija i za nesto ozbiljnije. Samo je pitanje koliko će trajati to još, ali mi i dalje nije jasno na koju duminu to sve funkcionira, jer nema ništa džabe u životu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ja sam se povezao sa vise razlicitih facebook racuna, sto zenin, moj od nekoh poslova, uglavnom imam 4-5 racuna koje sam koristio ili jos uvijek koristim, tako da su svi prosli, sada cekam da mi dodaju i onih 3500 stellara, samo imam problem jer se jos uvijek nisam uspio reg na justcoin.

 

Danas sam s posla probao vise puta posalti kod, i pise mi da je poslano ali mi ne dolazi na mob, sada od kuce mi pise Try again later.

Ako tko ima u hrv broj na koji bi mogao poslati kod pa da mi javi da se registriram...

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Jel ima neka dobra dusa da mi da 1100 na Stellaru :)

 

nick: ogi1802

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Probaj ih kontaktirati da to srede ili da ti pošalju manualno ponovo.

Dodajte me na steam: koken44 :))
9 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

6 accounta na stellaru, sve skupa sam digao 11 dolara. na jednom accountu mi još uvijek kaže  "Set up password recovery

You're in the queue and should receive your reward soon!" za mail. ne znam hoće li to uspjeti ili ne. to mi je još 1 dolar ako upali. znači za facebook potvrdu, mail te slanje 100 stellara dobivam 2 dolara po accountu.

a što je sa tih 3500 stellars? koliko se to dugo čeka i dali se uopće više dobiva?

pokušao sam napraviti još jedan facebook da ga potvrdim i uzmem pointe no pokazuje ono za spam, ne priznaje više. a bez facebooka mi ne da niti potvrditi e-mail nažalost

 

 

što da napravim kako bi priznalo facebook account, da ga ne smatra spamom itd? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 21:12 (Robocraft22).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Dobit ces tih 3.5k u roku od dan dva, a za facebook profil : ... prepoznao je spam, jer na novom profilu nemas niti jednog prijatelja, dodaj ih oko 40ak pa ces moc :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Jel se moze kupovat i iz Humble Bundle storea sa bitcoinsima? :S

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice