Amazon - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.506
|
čitano: 768.864
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Hoće li biti neki veliki ljetni popusti na Amazonu ovog ljetA?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Lp svima, ovako, cura je htjela naručit fotoaparat i ringlight s amazon.de, naručili smo to i stigla mi je obavijest kao da imam poruku verifikacije na e-mailu, otišao sam na e-mail i piše da mi je račun blokiran, ne mogu pristupiti računu.
To sam probao na čak tri računa, i svaki put nakon narudžbe, račun biva blokiran... Može li mi netko objasniti o čemu je riječ?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Mora pisati i razlog i mail na koji se mozes obratiti....
9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Torent kaže...
Mora pisati i razlog i mail na koji se mozes obratiti....

 Guten Tag,

der Zugang zu Ihrem Kundenkonto ist vorübergehend nicht möglich.

Noch nicht abgeschlossene Bestellungen wurden automatisch storniert.

Unser System führt regelmäßig Routineprüfungen von Bestellungen durch. Eine automatische Schließung erfolgt beispielsweise aufgrund von Zahlungsrückständen oder einer unbeantworteten Bitte um einen  Datenabgleich.

Sollte Ihnen der Grund für diese Schließung nicht bekannt sein, überprüfen wir gerne Ihr Kundenkonto.

Sie erreichen uns jederzeit per E-Mail über die gelbe Schaltfläche "Kontaktieren Sie uns" rechts oben auf unserer Hilfeseite (http://www.amazon.de/hilfe). Bitte nutzen Sie die Option „Log-In überspringen“ und klicken den Button „Anmeldung überspringen“

Freundliche Grüße

9 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Itko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Na koji e-mail da se obratim za pomoć?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Nisu skinuli ni lipu s racuna, zanima me moze li se kupovat preko ziro racuna iz PBZ banke na amazonu?
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
online
Re: Amazon - pitanja i odgovori
9 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Pozdrav ekipa moze malena pomoc.Kkao nisam nikad porucivo sa amazon.de zanima me dal cs biti kakvog dodatnog plavanja na carini?
Kako ide narucivanje preko amazona I koliko se dugo ceka?
Dal cu placat jos dodatnja davanja ili jebovo 245 eura konacna cijena?

 

Dal je najsigurnije kupovat bas direkt od amazon.de prime?

https://www.amazon.de/gp/aw/ol/B01KU...&condition=new

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

 Ne razumijem, ne mogu naručivat dakle? Ili moram imat neku posebnu karticu? Može li mi netko objasnit taj SEPA način plaćanja...

13 godina
online
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Sepa je neki europski bankarski sustav, ako ti je banka u sepa sustavu, a pretpostavljam da pbz je, onda koliko kužim ovo napisano, možes dodati svoj račun na amazon, trebaš iban i swift banke, ali za to vjerojatno trebaš tekući, a ne žiro
I imaj na umu da prilikom takve transakcije vjerojatno banka uzme neku naknadu, za detalje vidi u svojoj banci.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
playjob kaže...

Lp svima, ovako, cura je htjela naručit fotoaparat i ringlight s amazon.de, naručili smo to i stigla mi je obavijest kao da imam poruku verifikacije na e-mailu, otišao sam na e-mail i piše da mi je račun blokiran, ne mogu pristupiti računu.
To sam probao na čak tri računa, i svaki put nakon narudžbe, račun biva blokiran... Može li mi netko objasniti o čemu je riječ?!

Vjerojatno ti je shipping adresa različita od billing adrese pa zbog toga ili ti billing adresa nije 100% točna (podaci koje si upisao na amazonu ne podudaraju se sa onim podacima koje banka ima). Javi se amazon supportu i morat ćeš vjerojatno faksirati bankovno izvješće.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2017 18:41 (naPerk777).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Možej, ja sam kupovao bez problema.

12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

evo gledam kupiti kindle paperwhite i sad na amazon.de ne da mi odabrati obicni paperwhite s oglasima koji je 20 eura jeftiniji od onoga bez oglasa, dok ovaj skuplji bez oglasa mogu sasvim uredno naruciti?? ne razumijem u cemu je stvar, sta ima veze ako ce mi se prikazivati oglasi na njemackom... ali bar sad dopustaju kupovinu kindlea iz europe, a ne da se mora placat carina preko amazon.com

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Samo ga nemoj nikad kaciti na wifi i nemaš oglase. Ja ih nemam 😂 A i ti oglasi su samo u spisku knjiga i nema ih kad citas....
12 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

ma ne smetaju meni oglasi već je problem što ne mogu naručiti taj s oglasima jer mi javlja grešku da se uređaj ne može dostaviti na moju adresu, dok ovaj bez oglasa mogu sasvim uredno naručiti i može se dostaviti na moju adresu. Zanima me je li se to može ikako zaobići?

16 godina
online
Re: Amazon - pitanja i odgovori
etino kaže...

ma ne smetaju meni oglasi već je problem što ne mogu naručiti taj s oglasima jer mi javlja grešku da se uređaj ne može dostaviti na moju adresu, dok ovaj bez oglasa mogu sasvim uredno naručiti i može se dostaviti na moju adresu. Zanima me je li se to može ikako zaobići?

Naruči preko nekog (ako imaš) tko se nalazi na područjima gdje dostavljaju.

Dosta je logično da ne dostavljaju na područja koja sufinancijerima (oglašivačima) vjerojatno nisu interesantna.

13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
etino kaže...

ma ne smetaju meni oglasi već je problem što ne mogu naručiti taj s oglasima jer mi javlja grešku da se uređaj ne može dostaviti na moju adresu, dok ovaj bez oglasa mogu sasvim uredno naručiti i može se dostaviti na moju adresu. Zanima me je li se to može ikako zaobići?

 Koristi mailboxde.com
Inače Paperwhite bude jako jeftin kada je na akciji

robimarko@gmail.com
8 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
robimarko kaže...
etino kaže...

ma ne smetaju meni oglasi već je problem što ne mogu naručiti taj s oglasima jer mi javlja grešku da se uređaj ne može dostaviti na moju adresu, dok ovaj bez oglasa mogu sasvim uredno naručiti i može se dostaviti na moju adresu. Zanima me je li se to može ikako zaobići?

 Koristi mailboxde.com
Inače Paperwhite bude jako jeftin kada je na akciji

 uglavnom bude 99EUR na akciji a jednom sam vidio i za 79 EUR ali samo jednom.... Neka redvona cijena je 99EUR koliko sam i ja platio.... Nikad ga kacio na WIFI i nemam oglase nigdje a knjige prebacujem preko Calibre....

13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Bio je na Prime dayu prošli tjedan Paperwhite za 69 eura.
Inače zna često biti po 99.

Ja sam uzeo verziju s oglasima kada je bio po 79 eura i preko mailboxa forwardao u hr i onda mi je support for free ugasio oglase
robimarko@gmail.com
8 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
robimarko kaže...
Bio je na Prime dayu prošli tjedan Paperwhite za 69 eura.
Inače zna često biti po 99.

Ja sam uzeo verziju s oglasima kada je bio po 79 eura i preko mailboxa forwardao u hr i onda mi je support for free ugasio oglase

 To sam citao na nekim forumima i bio spreman da i sam zatrazim ali kako mi se nikad nisu pojavili nisam imao potrebu... Znaci to odrade uredno?

13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Pa neznam rade li to inače jer su meni rekli da inače nije free ali će mi ugasiti i ugasili su.
Vjerovatno samo jer sam rekao da je u Hrvatskoj Kindle
robimarko@gmail.com
8 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

To nije redovna usluga jer onda bi svi to trazili ;) To znam... Vjerovatno je to zbog hrvatske tj njima neinteresantnih podrucja za reklamiranje... Mada ni te reklame nisu n ista sto bi smetalo.... Kad citas nemas ih ionako....

12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

zašto na ovom artiklu ne mogu oznaćiti standard delivery opciju, već samo expedited, koja košta faking 15 eura?

 

https://www.amazon.de/Anker-SoundCore-Lautsprecher-unglaublicher-24-Stunden-Akkulaufzeit/dp/B016MO90GW/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1501355157&sr=8-4&keywords=anker+soundcore

 

1/4 cijene ispada poštarina, a nemam opcije standard shipping kao kod artikala koje sam naručuvio prošli tjedan - redmi note 4x i maskica za isti mobitel.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Hornet_93 kaže...

zašto na ovom artiklu ne mogu oznaćiti standard delivery opciju, već samo expedited, koja košta faking 15 eura?

 

Zato jer Amazon EU trenutno ima takva pravila kod slanja. Ako je artikl prodaje netko drugi, a Amazon ga šalje, dostupan je samo (skuplji) express shipping. 

 

I da, slažem se, to je prilično glupo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2017 21:18 (mlado1).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Da li je moguce naruciti s njemackog konta na hrvatsku adresu? Odnosno sta mislite hoce li stici? I da li ce se placati morati dodatno carina ? Ili je konacna cijena ona koju je Amazon izbacio?
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Hornet_93 kaže...

zašto na ovom artiklu ne mogu oznaćiti standard delivery opciju, već samo expedited, koja košta faking 15 eura?

 

https://www.amazon.de/Anker-SoundCore-Lautsprecher-unglaublicher-24-Stunden-Akkulaufzeit/dp/B016MO90GW/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1501355157&sr=8-4&keywords=anker+soundcore

 

1/4 cijene ispada poštarina, a nemam opcije standard shipping kao kod artikala koje sam naručuvio prošli tjedan - redmi note 4x i maskica za isti mobitel.

  BTW, na aliexpressu imaš anker store, čini mi se da i s carinjenem je jeftiniji od amazona.

9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Greetings from Amazon.de.

Thank you for contacting Amazon.de with regards to your recent order.

As previously requested, please fax us a copy of a recent credit card billing statement, confirming the name and address associated with the credit card presented for your order(s).

At your earliest convenience, please fax us a statement which displays the billing name and address for the card.

You can find our fax number on the Amazon.de Help page:

www.amazon.de/fax

Alternatively, you can ask the issuing bank of your credit card to contact us with verification of these details.

Please note that your Amazon.de account and order will remain on hold pending receipt of this fax. We do apologize for any inconveniencethis may cause you.

Thank you for your patience with our security measures. Please don't hesitate to contact us by E-Mail at adressen-bestaetigung@amazon.de should you have any questions.

Sincerely,

Amazon.de
http://www.amazon.de
====================

Jel mi može netko objasnit šta treba sad?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
playjob kaže...
Greetings from Amazon.de.

Thank you for contacting Amazon.de with regards to your recent order.

As previously requested, please fax us a copy of a recent credit card billing statement, confirming the name and address associated with the credit card presented for your order(s).

At your earliest convenience, please fax us a statement which displays the billing name and address for the card.

You can find our fax number on the Amazon.de Help page:

www.amazon.de/fax

Alternatively, you can ask the issuing bank of your credit card to contact us with verification of these details.

Please note that your Amazon.de account and order will remain on hold pending receipt of this fax. We do apologize for any inconveniencethis may cause you.

Thank you for your patience with our security measures. Please don't hesitate to contact us by E-Mail at adressen-bestaetigung@amazon.de should you have any questions.

Sincerely,

Amazon.de
http://www.amazon.de
====================

Jel mi može netko objasnit šta treba sad?

 Pa sve su ti napisali.

Traze neki izvod od kartice gdje se vidi ime i prezime i adresa vezani uz karticu kojom si platio

robimarko@gmail.com
9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
I mislio sam da ti traže, jel to 100% sigurno?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice