Amazon - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.503
|
čitano: 767.022
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Momci pozdrav,

Zna li netko iz prve ruke kolika je cijena dostave Amazona.de.

Planiram uzet još jednu Strix 1070 OC

 

Nisam nikako uzima s Amazona, a ovde (iako imam account, ne vidim cijenu dostave).

9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Cijena dostave uvijek ovisi uvijek ovisi o to me kaj naručuješ (veličina i težina paketa..).

 

Za ovo kaj si linkao meni dostava ispada 50 EUR.

14 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Avensac kaže...

Cijena dostave uvijek ovisi uvijek ovisi o to me kaj naručuješ (veličina i težina paketa..).

 

Za ovo kaj si linkao meni dostava ispada 50 EUR.

 Kako to vidiš, kad idem na checkout traži mi paypal podatke i to. Gdje se vidi poštarina?

9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

PayPal sigurno nećes vidjeti na Amazonu jer je PP bio u vlasništvu Ebay-a.. A Ebay - Amazon su konkurencija.

 

Ugl ideš na Checkout, moraš unest sve svoje podatke (Adresa i to, način plačanja, i na zadnje ti izbaci konačnu cijenu i cijenu dostave).

7 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Hocu uzet PS4 Pro s Amazon.de pa bih bio zahvalan ako mi moze ko reci koliko se ceka dostava i moram li placati postarinu za igru koju uz to planiram uzeti?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Hocu uzet PS4 Pro s Amazon.de pa bih bio zahvalan ako mi moze ko reci koliko se ceka dostava i moram li placati postarinu za igru koju uz to planiram uzeti?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Iz de dolazi za max tjedan dana, obicno i krace

 

A ovo za igru ne razumijem, ako narucujes posebno naravno da ces platiti postarinu zasebno, ako narucis odjednom sve, Amazon zna kombinirat narudzbe ako se sve salje iz njihovog skladista. 

 

Ugl. cijena dostave ce ti pisati pa vidi jel ti se svida ili ne

12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Jel moguće na amazonu kupovati uz pomoć paysafecarda?

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
kruskar kaže...

Jel moguće na amazonu kupovati uz pomoć paysafecarda?

 Nabrojani načini plaćanja.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Par pitanja. 

 

Dal vrijedi Prime za sve Amazone? 

 

I7 7700K ma Amazon.com dođe 281$ uz Prime. 

 

Na to definitivno ide 25% PDV i kaj još? 

 

Koliko bi ispalo da ga naručim  al da računam na to da će me naši za sve oderat?

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

naručio na amazonu nešto, order sve napravio i sad mi nije jasno kad je plaćanje dao sam im broj kartice ali na kratici nemam love trebam je tek staviti, a oni već pišu kao da je sve gotovoi piše da čekaju pakiranje ? kako se i kad plaća

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Jel kupovao itko na Amazonu bežićne slušalice,ali one sportske koje se mogu nekako okačiti na uho pa da se u njima bez problema može trčati,skakati itd itd...
može nekakve preporuke,da je zvuk dobar..ali ipak nebi nesto skupo jer imam vec troje vrlo vrlo kvalitetnih i skupih slušalica...a ovo bi mi trebalo samo za sport

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

PROBLEM!!

 

Prvi put sam naručivao s Amazona. Uglavnom naručio sam 2 knjige i došla je 1 do sad. I sad mi je došao mail da je KNJIGA zadržana na carini i traže me da dostavim čudesa ak je želim podići i što duže čekam zaračunavat će mi 10 kuna po danu!!! WTF??? Što se na knjige ne plaća carina i uvoz ili što već?

 

Što moram napraviti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Naručio sam neke stvari s amazona.uk i prije nego je pošiljka poslana otkazao sam narudžbu. Prošlo je dosta vremena od tog i još nisam dobio novce nazad na račun. Jel itko imao isti problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Jel netko kupovao mobitel preko njemačkog amazona? Zanima me da li se dobije i račun uz garanciju, s obzirom da bi mi vjerovatno obadvoje trebalo u našim servisima. Ili najbolje riješiti garanciju prek sellera? Ima ko iskustva s tim?
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Ja sam dobio i u slučaju kad je prodavao Amazon i kad je prodavao neki seller. Jedino sam se kod zadnje kupnje natezao sa sellerom da mi pošalje račun na kojem je VAT ID od firme, jer mi je račun trebao za knjigovodstvo. A za rješavanje garancije ne znam.

12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Htio sam naručiti jedan sprej za autostakla i dodje 10funti i kad odem na proces naruđžbepise dostava 50 funti....pa koji...kako tako puno za 500ml dezodoransa

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Ovako dobio sam amazon giftcard e sad ja bih to prodao frendu pa me zanima da li to osoba koja mi je giftala moze vidjeti da je neko drugi iskoristio i tocno ko ili ne moze?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Pozdrav svima!

 

Zanima me da li je možda netko od Vas naručivao konzole (Nintendo Wii U, Switch, PS) sa njemačkog ili francuskog Amazona?

 

Kakva su iskustva sa naruđbom i dostavom s obzirom na veličinu i težinu paketa?

 

Carina se ne plaća kad smo u EU, je li tako?

 

Hvala unaprijed!

 

ps. je li Vam poštar dostavio paket ili ste morali ići na poštu po paket?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
kbenzema kaže...
Jel netko kupovao mobitel preko njemačkog amazona? Zanima me da li se dobije i račun uz garanciju, s obzirom da bi mi vjerovatno obadvoje trebalo u našim servisima. Ili najbolje riješiti garanciju prek sellera? Ima ko iskustva s tim?

 Ja uvijek narucujem s americkog amazona i nikad problema. Uvijek je sve doslo na vrijeme

12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Ne znam dal se isplati PS4 pro s amazona, oko 2400 kn izadje. Kod nas nadjes za manje para 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
exer1234 kaže...

Ne znam dal se isplati PS4 pro s amazona, oko 2400 kn izadje. Kod nas nadjes za manje para 

 Pričekaj idući tjedan, u petak (24.11) će biti black friday popusti, cijeli vikend akcije i cyber mondey 27.11. PS4 / Pro će biti isto sniženi. Prati ovdje moju temu Black friday 2017

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Pozdrav svima, imam jedno pitanje pa ako netko zna bio bih zahvalan na odgovoru:

 

Na US amazonu se pojavila dobra ponuda za digitalnu verziju igre Forze Motorsport 7 (Xbox One / Windows 10). Kada pokušam završiti kupovinu izbaci mi grešku regionalnog ograničenja i da ponuda ne vrijedi za HR. Preusmjerava me na amazon UK ali tamo je igra skuplja 65% . Da li se netko susreo sa ovim problemom i kako ga riješiti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Jel imal ko slučaj da mu je amazon kod narudžbe uzeo 1€/$/pound sa računa prije obračuna normalnog računa? Meni se to dogodilo za vikend i na amazon.uk i na amazon.de

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
HrcHC kaže...

Jel imal ko slučaj da mu je amazon kod narudžbe uzeo 1€/$/pound sa računa prije obračuna normalnog računa? Meni se to dogodilo za vikend i na amazon.uk i na amazon.de

 Meni nisu, ali su mi dva puta skinuli iznos od ~€50. Sutra ću kontaktirati amazon da vidim o čemu se radi jer u narudžbi piše da je količina 1.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Planira li tko u roku 7 sati odsad danas uzimati sto sa amazona ? ja bih uzeo nesto no nisam vjest sa narudzbom

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Narucio sam nesto i otkazao nakon nekoliko sati, dosao mi je mail da se ne moze otkazat jer je paket poslan (kad prije..), sada me zanima kako ga vratit amazonu DE? Jeli mogu samo odbit primit paket da ga posalju nazad ili?

16 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Kresimir4 kaže...

Narucio sam nesto i otkazao nakon nekoliko sati, dosao mi je mail da se ne moze otkazat jer je paket poslan (kad prije..), sada me zanima kako ga vratit amazonu DE? Jeli mogu samo odbit primit paket da ga posalju nazad ili?

 Ja pitao ovoga iz Oversesa što je meni dofurao paket da vratim jedan od tih, kaže da moram to riješiti s Amazonom odnosno ide o tvom trošku. Pročitao sam da Amazon subvencionira troškove slanja njima do €8.50, e sada koliko bi na kraju izašlo slanje nazad njima...

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Kupio bi nekoliko knjiga sa americkog amazona pa me zanima ima li tko iskustva s tim. Pise da imam besplatnu postarinu na racun 34 usd. Hoce li se na tu cijenu racunati porez i carina kad paket dode u hr?

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Danas zovem dhl da vratim amazonu nazad paket, kaze mi zenska 600kn i to vec zapakiran u kutiji ssd od 0,25kg, gledam na hr posti stranici da bi me doslo 75-80kn, tako ako imate vracat koristite hr postu jer ovo od dhla je lopovluk.

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice