Facebook profil ,cesta blokada,pomoc

poruka: 6
|
čitano: 1.136
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Facebook profil ,cesta blokada,pomoc

Pozdrav svima,dakle problem je sljedeci.Pokusao sam vise puta izraditi profil sa svojim imenom i svojom slikom i svaki put nakon 10ak minuta algoritam facebooka me blokira i trazi nekakve provjere,na istom racunalu prije sam imao profil na istom racunalu takodjer sa svojim imenom i slikom i koji sam potom izbrisao.Dakle Facebook ocito misli da je rijec o spamu a nije i sto bi jos mogao napraviti a da me ne blokiraju,ima li ko kakvu ideju? Tri-cetiri puta pokusavam izraditi profil i svaki put mi blokiraju,ima li smisla mjenjanje trazilice ili nesto slicno? Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Facebook profil ,cesta blokada,pomoc
robotman22 kaže...

Pozdrav svima,dakle problem je sljedeci.Pokusao sam vise puta izraditi profil sa svojim imenom i svojom slikom i svaki put nakon 10ak minuta algoritam facebooka me blokira i trazi nekakve provjere,na istom racunalu prije sam imao profil na istom racunalu takodjer sa svojim imenom i slikom i koji sam potom izbrisao.Dakle Facebook ocito misli da je rijec o spamu a nije i sto bi jos mogao napraviti a da me ne blokiraju,ima li ko kakvu ideju? Tri-cetiri puta pokusavam izraditi profil i svaki put mi blokiraju,ima li smisla mjenjanje trazilice ili nesto slicno? Hvala

 Mene samo zanima koja je poanta pravljenja lažnih FB profila?

4 godine
neaktivan
offline
Facebook profil ,cesta blokada,pomoc

Pa radim profil sa svojim imenom i prezimenom i svojom slikom a ne neki lazni profil

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Facebook profil ,cesta blokada,pomoc
robotman22 kaže...

Pa radim profil sa svojim imenom i prezimenom i svojom slikom a ne neki lazni profil

 Novi račun kreiran na ovom forumu, 6 minuta od kreiranja profila do objave ovog upita su mi dovoljna dva razloga da posumnjam u kreiranje lažnih naloga. Nisam inspektor, ali evo kako moj kolega koji je nedavno nanovo otvorio, novi, FB profil, nije imao takvih problema? Očito FB smatra da postoji neki problem čim te toliko puta zahtijeva provjeru. Vjerojatno postoji osoba koja na neki način upotrebljava istu sliku koju ti koristiš, u vidu profilne ili naslovne slike ili redovne FB objave.

Nitko nije glup niti informatički nepismen do te mjere da u 2019. godini ne može zaključit da se radi o nekoj muljaži. Mani se takvih stvari. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 14:08 (playjob).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Facebook profil ,cesta blokada,pomoc
robotman22 kaže...

Pa radim profil sa svojim imenom i prezimenom i svojom slikom a ne neki lazni profil

 Probaj s lažnim.

Npr. Robot Robot 

9 godina
offline
Facebook profil ,cesta blokada,pomoc

Stavi Re Captcha, možda te poštede.

Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice