Facebook

poruka: 455
|
čitano: 207.615
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Facebook

Nisam nikada imao problem sa fb i sad sam dobio ovu obavijest.  

You re restricted from seeing profiles of people you don t know until 21. ožujka u 18:05.

Kako riješiti taj problem i zašto sam dobio ovu obavijest.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2015 19:17 (REAKTOR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Facebook

Pitanje nikako ne mogu obrisati clear searches na fb profilu uvek mi stoje istih 5 pretraga stranica iako sam sve izbrisao,sta uraditi ?

8 godina
neaktivan
offline
Facebook

Pozdrav svima!

 

http://prntscr.com/74bqhq

 

Sta znaci ovo kada izbaci na necijem profilu,da li je obrisan nedavno ili nemam pristup profilu?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook

prijavljivao sam se na facebook sa brojem mobitela, znači ne sa mailom, sad sam taj account ugasio, a sms poruke mi i dalje dolaze na mobitel - vezano za taj moj bivši account, nešto kao notification-si..kako da to rješim da ne stiže više ništa na mob?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook
vtx kaže...

Pozdrav svima!

 

http://prntscr.com/74bqhq

 

Sta znaci ovo kada izbaci na necijem profilu,da li je obrisan nedavno ili nemam pristup profilu?

 

 nemaš pristup profilu 

8 godina
protjeran
offline
Re: Facebook

Logirao se i nemam ništa u lijevom sidebaru osim imena/prezimena i ispod edit profile, nemam pages i ostalo. pokušao f5 ništa ne pomaže..

13 godina
offline
Re: Facebook
<div class="editor_quote"><div class="editor_quote_header">Kresimir4 kaže...</div><div class="editor_quote_content"><p>Logirao se i nemam ništa u lijevom sidebaru osim imena/prezimena i ispod edit profile, nemam pages i ostalo. pokušao f5 ništa ne pomaže..</p></div></div><p>&nbsp;</p>
Kako radi u drugim browserima?
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2015 15:35 (Marko :D).
8 godina
protjeran
offline
Re: Facebook

Chrome isto. Znači kad se logirate link je https://www.facebook.com/ i u pijevom sidebaru samo to imam. Još nešto jeli možete viditi ovaj page https://www.facebook.com/blizzheartstone  ? 

 

edit: očistio cookie i cache ista stvar. Ovu stranicu gore nemogu otvoriti cijela bijela stranica i jedino je u IE mogu vidit. Nisam se pokušao logirati s IE.

 

vratilo se samo..

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2015 20:24 (Kresimir4).
10 godina
neaktivan
offline
Facebook

Par slika imam šta sam sa Instagrama podijelio na FB-u i Timelineu iz 5.mjeseca..... u početku su bile vidljive svim mojim prijateljima kad uđu na moj profil,a sad ih nema?

Kako ih vratit da budu vidljive opet?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook

u ovih para dana, totalno mi se pobrkao chat, pa me zanima da li neko ima slično iskustvo sa ovim i koja je solucija...

naime, na fb-u sa strane na onom sidebaru za chat, uvijek su mi bili izdvojeni prijatelji sa kojima sam najviše chatao, a ispod njih sam imao ostale prijatelje sa fb-a posložene po alfabetu.. ali u ovih nekoliko dana, to mi se totalno izmiješalo, na vrhu imam ljude sa kojima bukvalno nisam nikada chatao niti kojima sam posjećivao profil(ako je to možda neki kriterij), a moji standardni prijatelji sa kojima chatam su sada pali među ove "ostale"..

 

zanima me, kako da vratim na staro i koji je razlog toga?

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Facebook

Pozdrav, kako da napravim da  mi se  vidi moj rođendan,a samo da će čestita preko poruke, a da druga osoba ne može pisati na mom zidu, drugim rječima kako blokirati svoj zid, da mi ne pišu za vrijeme rođendana, nego da mi pišu samo preko poruke? Pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2015 1:48 (keyofdestiny13).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook

Imam jedno pitanje u vezi Facebook-a. Ako na chat listi pored imena osobe nema nikakav znak (telefon, kada je zadnji put bila na Facebook-u) šta to znači?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook
zombie kaže...

Imam jedno pitanje u vezi Facebook-a. Ako na chat listi pored imena osobe nema nikakav znak (telefon, kada je zadnji put bila na Facebook-u) šta to znači?

 vjerojatno ima isključen chat

9 godina
odjavljen
offline
Facebook

Možete li mi reći zašto neki profili kao da nemaju zid na kojemu možeš pisati (SLIKA 1), a nekima možeš (SLIKA 2), a da smo svi prijatelji. Kako se to može napraviti?

 

SLIKA 1 SLIKA 1
SLIKA 2 SLIKA 2
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook

Ispod svoje naslovnice klikni na one tri tockice i odaberi postavke vremenske crte zatim na prvu stavku kliknes uredi.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Facebook

Ovaj problem sam primijetio večeras. Naime, kada uđem na Facebook, sa desne strane se nalazi chat lista. Znate i sami kako ide, prvo su prikazani profili 10-tak osoba, pa poslije piše "još online prijatelja" i broj koliko ih je trenutno online. Eh, tu je kvaka. U početku mi piše pravi broj online prijatelja, recimo, 50 ili 60, da bi se nakon nekoliko minuta taj broj spustio na 7-8. Kada se odjavim i opet uđem u Facebook, onda mi opet piše normalan broj online prijatelja, ali nakon nekoliko minuta opet se dogodi isto - broj se pusti na 7-8. U čemu je problem?

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook

Pozz facebook znalci, znači imam osobu koja je poprilično dosadna sa svojim objavama na fb-u pa sam stavio tamo da je ne pratim,no shvatio sam da ipak trebam neke stvari zbog posla pa me sad zanima jel bi se vidjelo kad bih ja kliknuo tamo natrag da je pratim (osoba je poprilično osjetljiva pa ako vidi da sam je unfolowao moglo bi biti problema)?

 

Hvala.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Facebook

pozdrav, imam jedno pitanje:

 

ponekad iskljucim chat, ali ostanem online na facebooku. tada se drugima pored moga imena pokaze "1m". problem nastaje kad ja nesto radim na stranici, npr. refresham ju, onda mi se opet pojavi "1m" iako nisam ukljucivao chat u međuvremenu. da li je nekako moguce maknuti tu oznaku, da ne pise kad sam zadnji put nesto napravio, jer ovako je ocito da sam na facebooku, kad cijelo vrijeme pise "1m"? trazio sam po guglu, ali nisam uspio nista naci.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook
Kada nekom posaljete poruku a nije vam u prijateljima.. Tj poslao xy osobi poruku nismo u prijateljima stoji da je poslano ali ne i isporuceno.. U cemu je fora??
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Facebook
Jeti kaže...
Kada nekom posaljete poruku a nije vam u prijateljima.. Tj poslao xy osobi poruku nismo u prijateljima stoji da je poslano ali ne i isporuceno.. U cemu je fora??

 Mislim da to ovisi o postavkama privatnosti osobe kojoj se šalje, ovisi kako su oni podesili od koga da primaju poruke.

Klikom na inbox ikonu gore na vrhu se vidi "Nedavno" i "Zahtjevi za poruku". Kad xy osobi posaljes poruku njemu dođe pod "Zahtjevi za poruku" i ti ne mozes vidjet jel on pogledao poruku dok on ne odabere prihvati ili ignoriraj.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
9 godina
neaktivan
offline
Facebook
imam puno lajkanih stranica i zelim ih izbrisati 95% ali ne znam kako ima li neki brži način
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Facebook
Udjem u sviđanja i hocu da vidim svi 520 like stranica da ih mogu sve unlike i nece da mi izbaci sve nego samo 20 str. pa ubio ih bog sta uradise od facebooka
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook

Ekipa dali ima tko problema s otvaranjem facebooka? Jaaaaaaako sporo mi ga loada,brže mi njušku loada neg facebook,probao i na chromeu i oper i IE i isti slučaj,počistio kolače i sve moguće i opet isto sranje :/
Konfa pod moj pc.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Facebook

probaj na mozzilli ili provjeri postavke interneta

L.P
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook
xXTheLuka1998xX kaže...

probaj na mozzilli ili provjeri postavke interneta

 Svugdje isto,postavke interneta kao i prije mjesec dana i sve je uredno radilo,sam odjednom je počeo jest go*na.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com
9 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook
Defa.psd kaže...

Ispod svoje naslovnice klikni na one tri tockice i odaberi postavke vremenske crte zatim na prvu stavku kliknes uredi.

 Jesam, hvala ti, a jeste li primijetili da nakon toga više nemožete vratiti zid da vaši prijatelji pišu nešto, probao sam na isti način vratiti zid, ali ostaje za sada bez zida.

10 godina
neaktivan
offline
Facebook

da li mi netko moze objasniti sljedecu pojavu:

posaljem nekome poruku i dolje nista ne pise da je poruka procitana. i prođe neko vrijeme, nista ne pise, vratim se nakon nekoliko sati, otvorim poruku i onda pise seen i vrijeme kad je poruka poslana. dakle po tome ispada da je poruka procitana cim sam je poslao, ali meni se to tek kasnije prikaze.

 

wtf, kakvi su to trikovi?

jel moguce da facebook zabrijava??

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook
Zna li itko kako postaviti profilnu sliku,ali da je ne moze nitko
lajkat
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Facebook

Opet polako Facebook mijenja izgled stranica. 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook

unazad zadnjih mjesec dana a  više imam problem da mi facebook sam dodaje ljude koje ne poznajem i lajka stranice, skeniro sam komp malwarebytesom i avastom al i dalje je taj problem, ima li netko rješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice