Firefox dodaci (add-ons) izdvojena tema

poruka: 189
|
čitano: 104.959
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Firefox dodaci (add-ons)
glagoljica kaže...

da li postoji neki addon za FF koji može ripat video s YT?

 

znam da ima addona koji skidaju video s YT, ali nisam našao ništa što bi mi pomoglo da ripam određeni video.

: ne mogu skinuti video sa ostalih kamera (gore lijevo u kutu su opcije koji se prijenos tj kamera želi pratiti - commented, tatami 1, tatami 2, tatami 3, tatami 4) koji god addon probam uvijek mi skida video s kamere "commented".

 

Hmm.imam neku ideju pa pokusaj.

 

Pritisni npr na kameru tatami 1 i onda na video desni klil "copy video URL at current time" i otvori novi tab i pasteaj taj link, enter i onda pokusaj da ti skida.

A za rippat to neznam. jedino skini poseban program koji ce ti snimati. :/

 

EDIT: ili pokusaj ovo

Nadam se da sam ti pomogao

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.12.2014 16:17 (zviznemte).
13 godina
offline
Firefox dodaci (add-ons)

Da li postoji kakav add-on koji bi sprijecio da me se automatski re-directa.. Npr htio bi otvorit www.pokerstars.fr, ali me automatski re-directa na www.pokerstars.eu

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Firefox dodaci (add-ons)
marijanooo kaže...

Da li postoji kakav add-on koji bi sprijecio da me se automatski re-directa.. Npr htio bi otvorit www.pokerstars.fr, ali me automatski re-directa na www.pokerstars.eu

 http://hola.org/

 

Instaliraj ovo i onda si odaberi da ti otvara kao pod državu Francuska

9 godina
neaktivan
offline
Firefox dodaci (add-ons)

Možete li preporučiti neki jednostavni TabRenamizer addon?

Idealno bi bilo kada bi se rename temeljio na trenutnom URL-u, a ne samo na nazivu domene.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Firefox dodaci (add-ons)

Postoji li neki add on s kojim bih mogao skinuti nesto sa zakon.hr? znaci cijelu stranicu u pdf naprimjer. Tako da ne trebam slati sms kako bih skinuo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.6.2017 11:32 (M1972).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Firefox dodaci (add-ons)

Ako mozes odstampati onda moze i odstampati u pdf. Besplatnih pdf printera imas more na netu. JA koristim pdf creator....

6 godina
protjeran
offline
Firefox dodaci (add-ons)

zašto vlasnik X-Notifier ekstenzije koja je najbolja za firefox više ne želi surađivati s Mozillom ?

znam da je objasnio na svojoj stranici da firefox iz temelja mijenja "mašinu" pa on više neće raditi za njih tu ekstenziju.

 

meni je ta ekstenzija uvijek bila najbolja za mail zato jer zbog posla a i privatno imam više raznih mail adresa koje nisu samo Gmail.

 

postoji li za Firefox nešto slično i tako funkcionalno kao X-notifier ???

 

Ja sam nakon puno godina na Firefoxu prešao na Chrome baš zbog te jedne šugave ekstenzije.

Da, JA lično i osobno !
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Firefox dodaci (add-ons)

Već poduže ne radi Lazarus Form Recovery, ima li kakva funkcionalna zamjena?

 

@Anđeo bez falinge

X-notifier kod mene radi normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Firefox dodaci (add-ons)

Pozdrav.

 

Nekidan sam žurio naći stream Europa lige i pritom mi je iskočilo nešto preko ekrana u stilu "Accept Google add ons", tako nešto.

Nisam nikako to mogao maknuti sa ekrana dok nisam prihvatio, browser je bio Firefox...(FF je default kod mene).

E sad, kad Googlam nešto (prva slika, Chrome je browser ali ista muka je i sa defaultnim Firefoxom), ne otvara mi ono što sam kliknuo u novom tabu nego u tom istom tabu - druga slika...

Kako podesiti da opet otvara u novom tabu?

 

Hvala.

 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice