Game.co.uk - pitanja i odgovori

poruka: 1.295
|
čitano: 337.554
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk ? vas savjet?
pitanje

Kao sto mozemo procitati u novom Bug-u, najpovoljnije igre mogu

se kupiti na www.game.co.uk

 

Do sada sam koristio steam i neke druge izvore (algoritam),

no ovaj web shop cini se puno boljim u svakom pogledu...

 

Osobno sam zapeo na 2.koraku shopinga gdje se obavlja "placanje",

na upisu podataka o kartici, trazi se "FRIENDLY NAME" od kartice s kojom se placa

u opisu stoji "please enter a friendly name for the card"

 

Vise puta sam koristio razne kartice na raznim web shopovima ali

nikad nisam vidio niti cuo za pojam friendly name.

Dakle pitanje je, sto moramo ovdje upisat?

 

Eto ako netko ima volje neka napise kratke upute kako se registrirati

i obaviti shoping... ja bih to napravio ali eto zapeo sam na pola puta...

 

Pozdrav

× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2009 17:07 (Vicko).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk ? vas savjet?

jesi probao upisati svoje vlastito ime ili neki nick?

mozda te trazi ako ces ubuduce isto kupovati pa ces morati taj isti "friendly name" upisati za tu karticu

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk ? vas savje

game.co.uk je firma koja ima jeftine igre i ima transport do Hrvatske.Eto ukratko a koju igu točno tražiš.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk ? vas savjet?

ako jos imas probleme sa tom stranicom, probaj onda s www.dvd.co.uk

 

isto ima jeftine cijene i ja si bas mislim naruciti nesto od tamo, postarina je ispod 10kn i dostavljaju i u Hrvatsku

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk ? vas savje
autorov komentar
u polje friendly name navodno se moze upisati bilo sto... a nije mi odbijalo transakciju to, vec krivo odabrana kartica...

iako na kartici pise "visa electron", transakcija je prosla tek kad sam odabrao samo "visa"... sad cemo vidjet kad ce igra doc, narucio sam box izdanje poštom...
× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

e ovo je onda dobro znati jer i ja imam VISA Electron.

 

e a kolko si postarinu platio?

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Pls javi koliko si platio postarinu kad dobis igru.

E8400 3gHz // Gigabyte 9800 gtx // Corsair 1066 mHz 4 GB // WD 640GB // CORSAIR HX520W // Gigabyte EP35-DS3R // CM Cosmos // Genius Ergo 525 Laser Gaming Mouse Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Cijena poštarine je 4 funte kak piše kod njih kad naruciš

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

4 funte? malo je to puno u usporedbi sa dvd.co.uk, budem ja radje narucio od tamo onda

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
AA-d00d kaže...

4 funte? malo je to puno u usporedbi sa dvd.co.uk, budem ja radje narucio od tamo onda

 Zahebo sam se.
Upravo procito u mailu:

Delivery:  2.95 GBP

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

i dalje je visa, s one stranice je oko 7.50kn

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
autorov komentar
prihvaćeno rješenje
AA-d00d kaže...

e a kolko si postarinu platio?

 
 postarina je bila 2,95 funti sto je zaista prihvatljivo pogotovo
sada kad je funta dosta oslabila :-)

palo mi je na pamet narucit vise igri (za frendove) da bi postarina bila
jos manja kada se podijeli trosak, ali onda je opet pitanje dal bi trebalo
platit kakvu carinu/porez ili tak nesto

ukupni iznos sa postarinom je 12,94 funti za moju narudzbu,
za sto su mi vec skinuli s racuna 14,56 eur.... i to je sve, postaru necu nista
platit...

eto uzeo sam test drive unlimited radi multiplayera a inace mi je to jedna
od boljih "driving" igri... iako igram vec preko 10 godina... i na kraju ce me kostat
manje od 100 kuna... znam da je igra malo starija, ali nije za bacit...

iduca ce biti rainbow six vegas 2 koji je takoder dosta povoljan pa i nije tako star
samo najnovije igre su skuplje, a opet su puno jeftinije nego kod nas

takoder su veliki popusti ako narucite igru koja jos nije izasla npr fear 2, sims 3
ili starcraft 2 kojeg osobno nebi narucivao jer tko zna kad bu to gotovo :-)

i ovim putem moram izrazit svoje zadovoljstvo sto kupovina visa electron karticom
ide brzo i bezbolno... a manji je rizik jer na tom deviznom racunu mozete imat
samo onoliko novaca koliko vam treba za online kupovinu... dapace, mnogi shopovi
ne primaju amex koji koristim... ali visu da... koja uopce nije kreditna kartica vec kartica
deviznog racuna... dakle, visu moze imat svaka punoljetna osoba (mozda i maloljetna nisam ziher)
dok za amex morate biti zaposleni.
× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2009 10:58 (Vicko).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
autorov komentar
igra je stigla nakon tocno tjedan dana, sto i nije jako puno s obzirom na cijenu postarine i udaljenost... sve OK!
× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
16 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Game.co.uk mi je definitivno najdraži online shop. Kupujem kod njih sve i svašta već duže vrijeme i uvijek sam bio zadovoljan. Svakako preporučam svakome.

 

NPR: Jučer sam naručio dva PES 2009, za sebe i prijatelja, i došlo me sa dostavom manje nego jedan ovdje u Algoritmu. Još sam imao i neke bodove na members kartici i zakon. :)

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
autorov komentar
Danny_HR kaže...

 Još sam imao i neke bodove na members kartici i zakon. :)

 
zar nije ta kartica samo za korisnike iz UK-a i Irske?
× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Vicko kaže...
Danny_HR kaže...

 Još sam imao i neke bodove na members kartici i zakon. :)

 
zar nije ta kartica samo za korisnike iz UK-a i Irske?
 možda je u dijaspori :P
Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Vicko kaže...
Danny_HR kaže...

 Još sam imao i neke bodove na members kartici i zakon. :)

 
zar nije ta kartica samo za korisnike iz UK-a i Irske?
 Je, ali imam prijatelje u Leedsu i registrirao sam karticu na njihovu adresu.
Poslali su je njima doma i kad su je ovi dobili pročitali su mi broj pa je ja normalno koristim.
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
15 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Šta se ne može plačat american-om?

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3.... Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Ne, velika većina britanskih dućana ne prima Amex. Na žalost.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
autorov komentar
pajic3 kaže...

Šta se ne može plačat american-om?

  treba ti pola sata vremena da si otvoris devizni racun
npr u pbz-u... i s tom karticom mozes placat...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk ? vas savje

To je vjerovatno jedna od opcija ako želiš igru pokloniti nekom svojem frendu kao dar, gdje trebaš navesti i njegovu adresu na koju će igru poslati. Jawohl!

s.t.a.l.k.e.r.
15 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

E jako sam nov u web - shoppingu a uskoro cu kupit par igara preko game.co.uk pa me zanima kak oni to dostave jel to dodje na kucnu adresu il moras ic u postu pokupit to. sry na glupom pitanju al da ne zazujim.

Tko pod drugim jamu kopa nos!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Poštar ti donosi na kućnu address...

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Aha predobro jos ak dodje za tjedan dana necu vise nijednu igru kupit u hrv.

Tko pod drugim jamu kopa nos!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Donese ti poštar doma, ali ako nisi doma, i ako nema nikoga tko će uzeti pošiljku i potpisati moraš sam ići u poštu po to, jer se pošiljke šalju preporučeno.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Ja naručivao masovno prvih par godina. Sad me igre manje zanimaju pa kupim kad-tad u Sophos Labu u Rijeci. Živim blizu pa kad idem do Rijeke svakih par mjeseci ubodem si neku noviju igru...

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
autorov komentar
Danny_HR kaže...

Donese ti poštar doma, ali ako nisi doma, i ako nema nikoga tko će uzeti pošiljku i potpisati moraš sam ići u poštu po to, jer se pošiljke šalju preporučeno.

 
ovo nije sasvim tocno, meni je postar ubacio u sanducic... istina, moras imat dovoljno velik sanducic da moze ubacit...

dakle, to malo ovisi od postara do postara kako ce napravit... nije bas isto kad ti dolazi preporucena posiljka
iz eng sa softverom ili preporucen poziv na sud :-)
× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Ja samo znam da su mi par puta iz meni još ne sasvim poznatog razloga carinili robu (kupio sam tri komada softwarea), ali ne svaki puta kad sam naručio! Carina je bila 15% vrijednosti

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
stoncin3 kaže...

Ja samo znam da su mi par puta iz meni još ne sasvim poznatog razloga carinili robu (kupio sam tri komada softwarea), ali ne svaki puta kad sam naručio! Carina je bila 15% vrijednosti

 zna se i to dogodit, meni osobno nikad nisu carinili igre ( naručujem najmanje 3 komada, kucam u drvo tri puta)Smijeh
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Vicko kaže...
ovo nije sasvim tocno, meni je postar ubacio u sanducic... istina, moras imat dovoljno velik sanducic da moze ubacit...

dakle, to malo ovisi od postara do postara kako ce napravit... nije bas isto kad ti dolazi preporucena posiljka
iz eng sa softverom ili preporucen poziv na sud :-)
 Nebi vjerovao koliki mi je sandučić, sanduk čak. :) A opet nikada mi nije ostavio unutra.
stoncin3 kaže...

Ja samo znam da su mi par puta iz meni još ne sasvim poznatog razloga carinili robu (kupio sam tri komada softwarea), ali ne svaki puta kad sam naručio! Carina je bila 15% vrijednosti

 Još nikada mi nisu carinili ništa. Valjda sam imao sreće.
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice