Google AdSense-YouTube

poruka: 52
|
čitano: 32.655
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Google AdSense-YouTube

Da ne otvaram novu temu postavit ću pitanje ovdje.

 

Pročitao sam da se novci od google oglasa mogu isplatiti tek kad se skupi  70 eura.

 

Mene sad zanima šta ako npr. u jednom mjesecu skupim 5 eura a u drugom 20, treće 10 itd.

 

Prenose li se ti novci komulativno dok ne skupim 70 eura ili se poništavaju prethodni novci?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google AdSense-YouTube
mmmnnn kaže...

Da ne otvaram novu temu postavit ću pitanje ovdje.

 

Pročitao sam da se novci od google oglasa mogu isplatiti tek kad se skupi  70 eura.

 

Mene sad zanima šta ako npr. u jednom mjesecu skupim 5 eura a u drugom 20, treće 10 itd.

 

Prenose li se ti novci komulativno dok ne skupim 70 eura ili se poništavaju prethodni novci?

 

Hvala

Da, prenose se. Ti mozes skupit 500 eura i tek onda unovcit te novce, ali namanje kaj mozes je 70...

11 godina
neaktivan
offline
Google AdSense-YouTube

Kao 1. tamo sam vidio u prvom postu pise da na yt moras da budes partner... to nije istina jer partner uzima sebi 30-40 % zarade i time ako ste zaradili 100$ vi cete "na ruke" dobiti 60-70$. 

Kao drugo ne trebas imati najmanje 70€ nego 5€ ili 10€ (bar sam ja tako cuo) nije sad da nesto pretjerano znam ali eto

 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Google AdSense-YouTube
interesuje me dali mogu dodati jos neki youtube kanal na AdSense ili svaki youtube kanal mora imati poseban adsense. LP
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google AdSense-YouTube

ekipa kaj ovo znaci, jesam zaradio kaj?

heh heh
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 16:04 (anonymous_Zg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google AdSense-YouTube
anonymous_Zg kaže...

ekipa kaj ovo znaci, jesam zaradio kaj?

 bilotko?

15 godina
neaktivan
offline
Google AdSense-YouTube

jesi, 0,67 eura.

Čini mi se da trebaš skupiti 70 eura i tek onda možeš zatražiti kupon

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google AdSense-YouTube
mmmnnn kaže...

jesi, 0,67 eura.

Čini mi se da trebaš skupiti 70 eura i tek onda možeš zatražiti kupon

 a kaj je ovo 2.05 eura rpm? Haha

12 godina
offline
Google AdSense-YouTube

ponudena su mi ona tri nacina za isplatu, mislio sam odabrat onaj check? al me zanima sta je to, jel mi to dode postom i ja to dignem u banci, i zanima me kojoj banci? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google AdSense-YouTube

vec si zaradio 70 eura?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google AdSense-YouTube

jesam, onda mi se nije refreshalo

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google AdSense-YouTube

kako da podignem novce preko WU, samo dodem u tu poslovnicu koji to mogu i dam osobnu ili? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Google AdSense-YouTube

Jel si zaradio? Gdje postavljas oglase?
__________________
Google oglasi

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 9:37 (Dario10Novak).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google AdSense-YouTube

Takodjer me zanima kako to ide preko Western Uniona, ako je netko vec imao isplatu neka napise proceduru please :) Jel dobijete neku notifikaciju kada se moze podizat i sta treba predati ?

Battlelog: D3lBoy-00
8 godina
neaktivan
offline
Google AdSense-YouTube

Vidim da ovdje ima raznih pitanja , pa ću dati sve odgovore koji su važni , pošto se bavim youtube zaradom već godinu dana:

 

1.Nikakav se porez ne mora plaćati kad se unovčava ček. Banka ti samo uzme 2-3 eura za uslugu otkupa čeka i to je sve. Ne znam da li ovo vrijedi za isplate na western union i kreditne kartice , ali za čekove vrijedi.

 

2.Možeš više youtube kanala spojiti na jedan adsense.

 

3.Ako primaš uplate čekom , moraš čekati oko 10 dana da ti ček stigne poštom. U Zagrebačkoj banci odmah unovčavaju ček i sve bude gotovo za 5 minuta.

 

3.Ako ti youtube ukine račun ili ga privremeno kazni zbog copyright prekršaja , to ti ne može blokirati adsense račun.

 

4.Klikanje na vlastite reklame je strogo zabranjeno i samo jedan klik je dovoljan za trajno blokiranje adsense računa. Adsense će otkriti svaku prijevaru bez obzira da li koristite najbolji proxy server ili VPN. Osim toga , svakako nema smisla klikati na vlastite reklame jer morali bi svaki dan kliknuti bar 10.000 puta da bi se tu pokazala neka zarada , a nitko ne može toliko klikati jer bi mu otpao prst.

 

5.Korištenje adsensa vas ništa ne košta - sve kuverte , čekove , PIN kodove plaća Google tako da ste pošteđeni od bilo kakvih troškova.

 

6.Adsense za sada može isplaćivati preko čekova , western uniona i direktnom uplatom u banku preko SWIFT i IBAN brojeva. PayPal i ostali platni procesori još nisu podržani. Ja sam neki dan poslao adsensu poruku sa prijedlogom da uvedu PayPal i ostale servise , jer to su već odavno trebali napraviti.

Sony DSC-F828
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google AdSense-YouTube

Evo skupilo se na računu 70 eura pa me zanima par stvari.

 

Izabrao sam isplatu putem čeka.

Zanima me hoće li oni automatski poslat ček ili ja to trebam zatražiti?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google AdSense-YouTube

pozz,danas sam na videima skupio 60k pregleda,i ako sad ja obrisem te videe sve da li cu ja bit isplacen od tih videa,tj da li cu dobit tu zaradu ili ce i ona otic s videima

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Google AdSense-YouTube

Ček će automatski biti poslan.

Sony DSC-F828
8 godina
neaktivan
offline
Re: Google AdSense-YouTube

Ako izbrišeš te videe , to ti neće izbrisati zaradu koju si ostvario na njima.

 

Ali , zašto brišeš te videe kad na njima imaš tako mnogo pregleda i dobru zaradu?

 

Ti pregledi ti donose odličnu zaradu i ako ih obrišeš , pozdravi se sa svom budućom zaradom.

 

Ja ni u ludilu ne bih obrisao videe na kojima mjesečno zarađujem između 150 i 200 eura. Nisam lud da zauvijek ostanem bez sveg tog novca.

Sony DSC-F828
12 godina
offline
Google AdSense-YouTube

da ali problem je sto to nisu moji videi,skino sam ih sa neta i ubacio a ta medijska kuca ciji su je pocela copyright

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google AdSense-YouTube

Pozdrav, dobio sam e mail ovakvog sadržaja (s ovog emaila: Google Publisher Policy - publisher-policy-noreply@google.com):

 

Poštovani izdavaču,

ovo izvješće o pravilima za Googleove izdavače pruža vam pregled nedavne aktivnosti u vezi s kršenjima pravila na određenim stranicama vaših web-lokacija. Budući da se statusi provedbe mogu mijenjati s vremenom, trenutačni popis aktivnih kršenja potražite u odjeljku "Provedbe na razini stranice" u AdSense centru za pravila.

Ovo izvješće ne pokriva kršenja koja se mogu dogoditi na razini web-lokacije ili računa. Ako se pronađu kršenja na razini web-lokacije ili računa, možete primiti obavijest u zasebnoj e-poruci. Oglasi će se i dalje prikazivati ako nema kršenja pravila na razini stranice ili web-lokacije.

 

U zadnja 24 sata:

Otkrivena su nova kršenja. Stoga je prikazivanje oglasa ograničeno ili onemogućeno na stranicama na kojima je utvrđeno kršenje Programskih pravila za AdSense. Da biste riješili probleme, možete ukloniti sadržaj koji krši pravila i zatražiti pregled ili ukloniti oglasni kôd sa stranica na kojima se krše pravila.

Dodatne pojedinosti o mjerama možete pronaći u centru za pomoć za AdSense. Da biste saznali više o našim programskim pravilima, pročitajte programska pravila za AdSense.

 

S poštovanjem,
tim za pravila za Googleove izdavače

 

Na računu u spomenutom odjeljku ne pronalazim nikakve opomene ni upozorenja.

O čemu se radi?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google AdSense-YouTube

Ekipa, nisam uspio jedan ček naplatit jer banke u mom mjestu više ne otkupljuju čekove.

Zanima me kako doći do novca od ovog čeka?

U adsense postavkama sam promjenio da mi sad novac ubuduće uplaćuju na devizni račun.

 

Kako kontaktirati google vezano za ovaj nenaplaćeni ček? Na koju email adresu?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice