Google chrome oznake?

poruka: 12
|
čitano: 4.334
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome oznake?

situacija je sljedeća;stradali windowsi 7 i hardware.Kupio novi komp i instalirao nove win7 e sada me zanima kako bih sa stare instalacije koja je još na starom disku prebacio oznake iliti bukmarke na novu instalaciju?nisam sinhronizirao chrome pa ne mogu tako...gdje se inače nalaze oznake u instalaciji chromea?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome oznake?

evo uspio sam!!!ako nekome pomogne...moraju biti vidljivi skriveni folderi....stari folder koji se nalazi u (kod mene je trenutno stara instalacija na E)   E/users/ime kompa/AppData/Local/Google/Chrome/User Data/Default mapu bookmarks kopirati i zamijeniti u novoj instalaciji istim putem i eto ga imate stare bookmarkse..

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 21:28 (reso28).
16 godina
offline
Re: Google chrome oznake?
reso28 kaže...

situacija je sljedeća;stradali windowsi 7 i hardware.Kupio novi komp i instalirao nove win7 e sada me zanima kako bih sa stare instalacije koja je još na starom disku prebacio oznake iliti bukmarke na novu instalaciju?nisam sinhronizirao chrome pa ne mogu tako...gdje se inače nalaze oznake u instalaciji chromea?

Moraš uključiti da ti sistemski fajlovi budu vidljivi.

 

[pogon]:\Users\[korisnik]\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default

 

Tu imaš file Bookmarks.

 

Možda čak možeš kopletan folder Chrome prebaciti na isto mjesto u novoj instalaciji, pa da ti sve postavke budu po starom, ali to nikad nisam probao pa ne garantiram da radi.

 

Edit: preduhitrio me kolega forumaš, pa se ovaj double reply može i brisati. {#}

What did the green grape say to the purple grape? Breathe, you idiot!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 21:30 (MSX).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome oznake?

C:\Users\<USER>\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default

 

 

C:\  -   ako je hard disk i dalje c:

<USER> je ime accounta (kompa) - starog, appdata ti je skriven folder

 

Edit: jesam brz... {#}

iddqd
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 21:31 (badmad).
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome oznake?

evo sada sam kopirao stari file i zamijenio ga novim i svi su tu.. i mape...potvrđujem da radi...pozz i hvala..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome oznake?

Da li netko ima problema sa oznakima da ih stavi u jednu mapu a one se vrate u zadnju koja je korištena. Isto tako ako obrišem više oznaka ili mapa neke mi se vrate nakon par minuta kao da nisam obrisao. Inače radi se o google chrome 64 bit verzija 39.0.2171.95 m, windows 7 sp1

Ujedno imam oko 10000 oznaka. Počelo mi se dešavati prije par tjedana pa do sada. Ujedno isto vrijeme događa mi se da bi zablokira Google Chrome u Start Manageru nema oznake da bi stao tj. uredno radi Status = Running. Ispravljam da ugasim preko Start Managera prisilno. Ujedno imam istalirani samo adblock plus i gmail.

Da nije možda virus. Antivirus imam Avira Free.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome oznake?
Jim Carrey kaže...

Da li netko ima problema sa oznakima da ih stavi u jednu mapu a one se vrate u zadnju koja je korištena. Isto tako ako obrišem više oznaka ili mapa neke mi se vrate nakon par minuta kao da nisam obrisao. Inače radi se o google chrome 64 bit verzija 39.0.2171.95 m, windows 7 sp1

Ujedno imam oko 10000 oznaka. Počelo mi se dešavati prije par tjedana pa do sada. Ujedno isto vrijeme događa mi se da bi zablokira Google Chrome u Start Manageru nema oznake da bi stao tj. uredno radi Status = Running. Ispravljam da ugasim preko Start Managera prisilno. Ujedno imam istalirani samo adblock plus i gmail.

Da nije možda virus. Antivirus imam Avira Free.

Meni je to pocelo kad sam instaliro CHrome bookmark manager,sad kad je izbrisan opet sve radi.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome oznake?

Nemam ga instaliranoga ( ako mislite na proširenja ? ), barem ga ne vidim u proširenjima. Dosta je frustirajuće moram više puta provjeravati da li su oznake u dobrim mapa. Ako netko zna možda drugačiji način za riješiti neka napiše. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome oznake?

jedno pitanje nevezano za google chrome oznake. zašto mi na chrome-u ne otvara playstation store, piše site not available kao da je neki maintenance. na drugim browserima mi otvara bez problema.

5 godina
neaktivan
offline
Google chrome instaliranje starije verzije

E porezna misli da treba instalirati neku od starijih verzija chroma da bi radila predaja podataka. Deinstalirao sam novu verziju i instalirao stariju, dvaput ali pokazuje da je opet instalirana 72.0.3626.109 ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome instaliranje starije verzije

Nije sigurno koristiti starije verzije web preglednika zbog sigurnosnih propusta. Ako i instaliraš stariju verziju Chromea, on će se kad tad automatski ažurirati tako da ne vidim poantu instaliranja starije verzije. Web stranica koja radi u starijoj verziji Chrome-a sigurno radi i u najnovijoj verziji; treba isprobati.

5 godina
neaktivan
offline
Google chrome oznake?

Prošli su podaci na poreznu i sa najnovijom verzijom. Oni na upit odgovore bilo što da te otkače a ti se muči. Knjigovođe danas moraju biti informatički stručnaci. Nešto se promjenilo u potrebi bržeg klikanja po aplikaciji...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice