Google neradi

poruka: 9
|
čitano: 1.087
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Google neradi

pozdrav kolege, zadnjih tjedan dana imam neobičan problem, internet mi radi samo ako upišem adresu direkt u browser, netflix radi, you tube isto, mail radi. U google-u  kad nešto tražim prvo melje koju sekundu i ispiše da nije povezan na internet, tako je na svim mobitelima, PC-u i tabletu preko wifi-a, ako laptop povežem kablom onda google search radi, pokušao sam resetirati router..ništa, factory setting..ništa, što bi moglo biti?

Da mi kompa bude Mažuranić, frend Stjepan Radić, prijatelj Marulić, kao buraz Ante Starčević...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google neradi

Probaj promijeniti DNS servere na 8.8.8.8 i 8.8.4.4, pa vidi jel onda sve radi.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Google neradi
Marko :D kaže...

Probaj promijeniti DNS servere na 8.8.8.8 i 8.8.4.4, pa vidi jel onda sve radi.

 probao već,kad bi bilo do toga nebi radio ni na kablu, izgleda da ću u trgoš morat po novi router jer sam probao router od frenda kod sebe doma i sve radi like a clockwork.

Da mi kompa bude Mažuranić, frend Stjepan Radić, prijatelj Marulić, kao buraz Ante Starčević...
13 godina
offline
Google neradi

Promijeni kanal na kojem se nalazi Wi-Fi mreža.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google neradi
Marko :D kaže...

Promijeni kanal na kojem se nalazi Wi-Fi mreža.

 no luck,  u cjeloj kući su još 3 routera spojena na glavni, za svaki kat jedan, drugdje sve radi kako mora samo kod mene eto zadnjih tjedan dana ne.

Da mi kompa bude Mažuranić, frend Stjepan Radić, prijatelj Marulić, kao buraz Ante Starčević...
7 godina
protjeran
offline
Google neradi

 

Pokreni CMD kao administrator i kucaj slijedeće.

 

netsh winsock reset
ipconfig /flushdns
ipconfig /renew

netsh int ip reset reset.log

netsh winsock reset catalog

 

rebootaj pc i probaj onda.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2017 12:04 (sh92).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google neradi
exe kaže...

pozdrav kolege, zadnjih tjedan dana imam neobičan problem, internet mi radi samo ako upišem adresu direkt u browser, netflix radi, you tube isto, mail radi. U google-u  kad nešto tražim prvo melje koju sekundu i ispiše da nije povezan na internet, tako je na svim mobitelima, PC-u i tabletu preko wifi-a, ako laptop povežem kablom onda google search radi, pokušao sam resetirati router..ništa, factory setting..ništa, što bi moglo biti?

CTRL+F5 na google.com.

 

Ili brisati cijeli temp files i cache.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Google neradi

Sve pet ali neradi google searche ni na jednom uređaju koji je spojen preko wifi-a, ne na mobitelima, ne na tablici i ni na jednom pc-u osim kad pc spojim kablom onda radi. Kad sam na poslu moj mobitel i tablet rade uredno preko wifi-a. Bizarno, kažem vam.

Da mi kompa bude Mažuranić, frend Stjepan Radić, prijatelj Marulić, kao buraz Ante Starčević...
16 godina
neaktivan
offline
Google neradi

Eto, od svih stvari nisam probao najtrivijalniju, pogledat kable, iako sam njih u startu isključio kao moguće jer ,kakve veze ima to da google search neradi a internet radi u svemu drugom. Več isfrustriran sam uhvatio router da ga izčupam iz zida pa vidjeh da su na kablu pri konektoru poneke žice gole, odlučih se zamjenit prije nego sve bacim u kantu kad ono, radi, svašta. Škola za sljedeći put :)

 

Može lock

Da mi kompa bude Mažuranić, frend Stjepan Radić, prijatelj Marulić, kao buraz Ante Starčević...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice