Instagram sigurnost

poruka: 4
|
čitano: 1.201
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Instagram sigurnost

Ako nemam Instagram profil i gledaj slike na načijem profilu, da li ta osoba može vidjeti da joj gledam slike?

 

Ako imam Instagram profil, ali nisma na mreži, gledam slike na nečijem profilu, da li ta osoba može vidjeti da joj gledam slike?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Instagram sigurnost

Ukratko, oba odgovora ne. Slobodno možeš gledat ženske, ne budu znale da ih stalkaš. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Instagram sigurnost

Kolega ti je sve odgovorio.

 

Samo pazi da slučajno ne ostaviš srčeko na slici iz 2015te..

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Instagram sigurnost

Pozdrav... pretpostavljem da mi je hakiran IG profil ...  ili mi ga je IG uklonio - makar mi je to čudno ... naime, prije cca 3 mjeseca sam privremeno deaktivirala Instagram, a prije mjesec dana sam i dobila njihov mail da se vratim (See what you may have missed from the people you follow on Instagram) i jučer sam se pokušala ulogirati … i javlja mi- No user found. Također, išla sam preko IG Help centra i tamo pokušala prijaviti problem (točnije da mi je hakiran profil) i dođe do dijela da prijavim – da upišem svoj username/telefonski broj ili mail – i ništa mi ne prepoznaju/povezuje – dakle i dalje je poruka “No user found", tako da nit ne uspjevam doći do dijela gdje im šaljem kod/papir i svoju fotku … ima li netko iskustva/ideju/savjet što i kako ih kontaktirati?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice