Internet konekcije

poruka: 6
|
čitano: 2.032
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Internet konekcije
Ovako,sestra mi je u zg-u na faxu u domu.I sad ima lan kabal da se spoji na net preko lana.I ima korisnicko ime i sifru ,to je od doma zastita valjda i sad mene zove doma da se nemoze spojit na net.Reinstaliran je bio windows i to sedmica, sad preko videnda i sad kad je dosla u zg nemoze se spojit i mene zivka da joj to rijesim.I ja predpostavljam da je modem stavljen na bridge mod i da zato trreba ta sifra i korisnicko ime.Dali netko zna kud treba ic da se to korisnicko ime upise i da se spoji na net?Jel treba kreirat novu konekciju ili sta?Jel ni ja sam nerazumijem bas.Sam da kazem da nije do drivera od lana jel oni rade 100% njih sam sam doma spojio kablom i provjerio i pritom je naravno wireles bio iskljucen da nebi neko to pretpostavio.Dali iko zna sta napravit, onak dosta je hitno:) Hvala unaprijed!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Internet konekcije

Evo tu imaš upute LINK

...I think I've discovered the secret of life - you just hang around until you get used to it...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet konekcije
E hvala puno ovo je bas trebalo!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet konekcije
E jel ti mozda znas zasto nam se na tom programu securew2 kojeg je instairala sa cd.a kojeg je dobila od doma nepojavljuje profil StuDOM?Sve je islo glatko do djela kada se otvorio program securew2 i nije mogla odabrat profil StuDOM nego je bio sam DEFAULT?
12 godina
neaktivan
offline
Internet konekcije

Moze li mi ko pomoci sta mi treba da napravim svoju vlastitu konekciju i kako....{#}

S1CK
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Internet konekcije

pozzz gospodo da li zna neko da mi kaze postoji li program za internet primer kao tajmer da podesim konekciju da se ugasi na neko odredjeno vreme hvala unapred

 

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice