Internetsko kupovanje i prilike P&O

poruka: 52
|
čitano: 26.930
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

"Službeno" otvaram temu gdje se mogu voditi diskusije o internetskoj kupovini i prilikama na određenim stranicama.

Može se pričati o bilo kojoj stranici tipa dealextreme.com ili pitanja o PayPalu.

 

Otvorio sam temu jer i ja imam pitanje, da li je moguće primati "donacije" na PayPal na bilo koju karticu i kako to funkcionira ?

 

Lista popularnih stranica za "web shopping" :

Za naručivanje sa dolje navedenih stranica trebat ćete PayPal račun sa valjanom karticom (mora biti MasterCard, Visa ili American Express) 

 

Recenzije sljedećih stranica vjerojatno ćete naći na ovoj stranici 

 

Dealextreme.com - vjerojatno najbolja stranica odnosno dućan sa velikim brojem proizvoda, te zanimljivih stvarčica, besplatan shipping i carina (uključujući poreze) ispod 26$, ako vaš "paket" prelazi tu cijenu najbolje je uzeti naljepnicu kojom se prekriva dealextreme te se stavlja gift znak, čime se može izbjeći carina. Redovno naručujem sa dotične stranice, a proizvodi stižu za nekih 12 radnih dana. Vrlo dobar support, i najviše se isplati čitati komentare prije naručivanja.

 

FocalPrice.com - relativno nova stranica, radi na sličnom principu kao i Dealextreme te tako predstavlja velikog konkurenta. Nisam naručivao, pa budite oprezni.

 

Chinavasion.com - meni najbolja uz Dealextreme, vrlo kvalitetni proizvodi, uz malo više cijene nego kod Dealextrema no stranica sa najviše sigurnosnih certifikata.

 

DealsDirect.com.au -   kvalitetna stranica sa većim brojem proizvoda koji imaju status "Free shipping", većina proizvoda je "genuine" odnosno kvalitetne marke (tipa Samsung...)

 

Kaidomain.com - neki smatraju da spada pod dealextreme, no nezna se još ali su veoma slične osim što su na ovoj stranici cijene mrvicu više, ne preporučujem baš, ali neka se nađe

 

eBay.com - vjerojatno svima poznata, radi na principu aukcija, za više informacija pitajte Batistu (jedinog za kojeg sigurno znam da ga koristi) ili nekog usera koji nudi pomoć, mogu se naći novi (zapakirani) proizvodi a i rabljeni.


Amazon.com - također vrlo popularna stranica sa provjerenim proizvodima, neki pu imaju free shipping.

 

Swimshop.co.uk - najkvalitetnija stranica sa opremom za vodene sportove

 

Game.co.uk - povoljna stranica sa mnoštvom različitih gaming predmeta, od poznatih igara do gaming odjeće, za nas nažalost se plaća porez i dostava u iznosu od oko 4 £

 

Molio bih da ako netko ima prijedloge da ih napiše u temu, hvala ;)

 

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.1.2011 12:03 (Mitch).
 
15 0 hvala 16
15 godina
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

predlažem sticky

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O

Predlazem i ja Sticky

My Life Is A Very Serious Game...
16 godina
neaktivan
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

i ja predlažem sticky :)

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

Ma kvragu, predlažem i ja{#}

aka ReaverTVZ
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

Evo ja ću prvi, dealextreme.com je jako zgodna stranica, prodaju razne ''gadgete'' po kineskoj tvorničkoj cijeni uz njihovu sitnu proviziju. Proizvodi su mnogobrojni i jeftini, a dostava i svi njeni troškovi su besplatni. Carina se kod nas plaća ako cijena paketa prelazi 26$ tj. 150kn. Stranica podržava sve načine internetskog plačanja

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
protjeran
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

Sticky! - Ako ne, sve vas modove prijavljujem Mentalistu i idete na Deathlistu :P

Sting like a bee, flow like a butterfly...
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

Uskoro stavljam listu jeftinih a kvalitetnih siteova za naručivanje različitih stvari, od elektronike, do komponenti (po kategorijama). Hvala na podršci !

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
 
6 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

ma kud svi tud i mali mujo :D predlažem i ja :D

MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O
Mitch kaže...

Uskoro stavljam listu jeftinih a kvalitetnih siteova za naručivanje različitih stvari, od elektronike, do komponenti (po kategorijama). Hvala na podršci !

e to sam htio čuti ;)

MMA is not game , MMA is life!!!
14 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O
Mitch kaže...

"Službeno" otvaram temu gdje se mogu voditi diskusije o internetskoj kupovini i prilikama na određenim stranicama.

Može se pričati o bilo kojoj stranici tipa dealextreme.com ili pitanja o PayPalu.

 

Otvorio sam temu jer i ja imam pitanje, da li je moguće primati "donacije" na PayPal na bilo koju karticu i kako to funkcionira ?

Koliko ja znam nemozes dobivati novce na paypal i stavit na svoju karticu ako je registrirana u HRV. mozes se posluziti trikom i registirati se na sloveniju i onda ce raditi...funkcionira tako da netko uplati preko paypala znaci sve sto mu treba je tvoj username ili mail...

My Life Is A Very Serious Game...
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2011 21:17 (CroVandal).
13 godina
protjeran
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

STIKI!!!!!!!!!!

 

Ebay,kupujte sigurno nemate brige da cete ostati bez novaca!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

Ako netko ima dobre stranice neka slobodno posta

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

da li je moguce otvoriti paypal acc bez kreditne kartice i koje kartice su u hrv podrzane (uskoro namjeravam otvorit jedan acc za steam kupovinu)

 

kako npr. novce koje imam na alertpayu prebacit na paypal (nekih par stotina $$$)

 

nadam se dobrim odgovorima

Moj XFire je: markoidzan MSN: marko.idzan@windowslive.com GMail: midzan21@gmail.com AOL: midzan21@aol.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O

mogu ce je otvoriti acc ali neznam kako ces platiti bez kartice posto nemozes prebaciti direktno sa ap na pp nego moras uplatiti i staviti na svoju kartici i platiti preko paypal-a

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

Odlićno...Sticky {#}

Sve za Mitcha...{#}

Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O
CroVandal kaže...

mogu ce je otvoriti acc ali neznam kako ces platiti bez kartice posto nemozes prebaciti direktno sa ap na pp nego moras uplatiti i staviti na svoju kartici i platiti preko paypal-a

znaci nista dok ne odem po novu karticu (barem acc mogu otvoriti {#})

 

za sve ostalo tu je nova kartica :P

Moj XFire je: markoidzan MSN: marko.idzan@windowslive.com GMail: midzan21@gmail.com AOL: midzan21@aol.com
15 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O
CroVandal kaže...
Mitch kaže...

"Službeno" otvaram temu gdje se mogu voditi diskusije o internetskoj kupovini i prilikama na određenim stranicama.

Može se pričati o bilo kojoj stranici tipa dealextreme.com ili pitanja o PayPalu.

 

Otvorio sam temu jer i ja imam pitanje, da li je moguće primati "donacije" na PayPal na bilo koju karticu i kako to funkcionira ?

Koliko ja znam nemozes dobivati novce na paypal i stavit na svoju karticu ako je registrirana u HRV. mozes se posluziti trikom i registirati se na sloveniju i onda ce raditi...funkcionira tako da netko uplati preko paypala znaci sve sto mu treba je tvoj username ili mail...

eh ta Slovenija...

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
14 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O
Na ovom dealextremu stvarno ima zgodnih stvarčica, zapela mi za oko još i prije :)

sticky :)
Acta, non verba.
16 godina
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

Teme za većinu navedenog već postoje (PayPal, eBay, Amazon, Game itd...), iz iskustva govorim kad kažem da univerzalna tema ovog tipa može biti samo kaotična i ništa drugo, ponajmanje može biti korisna krajnjem čitatelju jer sadrži previše informacija o previše servisa pa je gotovo nemoguće snaći se kako spada.

 

Neću staviti sticky, ali ostavljam nekim drugim modovima da procijene vrijedi li ili ne, svatko naravno ima svoje mišljenje.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
3 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O

Evo momci ja bih naricio ovaj mobitel Odyssey ,...on je oko 100$......sta trebam da uradim da ga narucim ,

http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/odyssey-wifi-quadband-dualsim-cellphone-w-3-inch-touchscreen/

15 godina
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

Jučer mi je stigla ova tipkovnica : http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.50407

Da ne bi bilo da lažem evo slika. Platio sam ju 26.70 $ i uzeo sam gift naljepnicu pa nisam platio carinu. Stigla je za točno 14 dana, odnosno 10 radnih.

 

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

jučer naručio,platio, danas kod pošiljke još uvijek piše order recived :(  valjda neće još dugo..pa kolko im treba da pošaju :D

MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O

ajoj treba ima dosta pisat ce ti to pa packing i onda za par dana shipped...ali posto je postarina besplatna nemas se pravo zalit uvjek mozes uzeti ekspres...

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O
Hrvojestr kaže...

jučer naručio,platio, danas kod pošiljke još uvijek piše order recived :(  valjda neće još dugo..pa kolko im treba da pošaju :D

10-13 radnih dana i stići će doma

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O
CroVandal kaže...

ajoj treba ima dosta pisat ce ti to pa packing i onda za par dana shipped...ali posto je postarina besplatna nemas se pravo zalit uvjek mozes uzeti ekspres...

naravno :) ne žalim se daleko od toga :D :D samo pitam da nebi bilo nekih neugodnih iznenađenja :D

 

 

 

 

 

EDIT: Zanima me jel znate kakvu stranicu za kupovinu robe(odjeća,obuća) da imaju shipping u Hrvatsku i da nije preskupo :)

MMA is not game , MMA is life!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.1.2011 12:30 (Hrvojestr).
15 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O
Hrvojestr kaže...
CroVandal kaže...

ajoj treba ima dosta pisat ce ti to pa packing i onda za par dana shipped...ali posto je postarina besplatna nemas se pravo zalit uvjek mozes uzeti ekspres...

naravno :) ne žalim se daleko od toga :D :D samo pitam da nebi bilo nekih neugodnih iznenađenja :D

ma neće i da oće 90% novca će sigurno vratit,   najbolje je kod njih što ne mijenjaju cijene kad se tečaj promijeni

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
14 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O

ako vam nedode posljika u 14radnih dana od dana kad je poslana mozete se zaliti i traziti ili novce ili da vam opet posalju!

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
neaktivan
offline
Internetsko kupovanje i prilike P&O

Kako kupovati preko Amazon.com?

 

asjdl
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Internetsko kupovanje i prilike P&O
budala498 kaže...

Kako kupovati preko Amazon.com?

 

Pa princip stavljanja u košaricu a od tamo ideš na svoje podatke i unos s čim plaćaš, sigurna je stranica bez brige ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice