Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

poruka: 42
|
čitano: 452.149
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati facebook????????

ako ko zna neka kaže kako mogu izbrisati profil na facebooku i na msn-u

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Kako izbrisati facebook????????

Za trajno brisanje Facebook accounta odeš tu:
http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

A za MSN, nisam siguran da se može, ali jednostavno ga prestaneš koristiti...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 11:52 (Danny_HR).
15 godina
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

i hotmail acc se može obrisati - sad ne znam kako tačno ali kad udješ u mail otidji na opcije i u help nadji. bit će ti objašnjeno sve u koracima kako da ugasiš svoj acc.

Svako ima pravo na moje mišljenje Hrabrost je kada dodeš kući usred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: "Čistiš ili se spremaš nekud odletiti?" I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

fala!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

hmm, ma šta nije bilo na više mjesta napisano-rečeno da zapravo nije moguće u potpunosti obrisati account s facebooka? da se razumijemo, bilo bi normalno-logično da se account može fakat pobrisati kada to poželimo, ali navodno to nije tako lako...

Da se Facebook server srusi, 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali, stavi ovo u sig...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

ja san sad brisa i piše da če se u potpunosti izbrisati ako se ne bude prijavljiva idećih 270 dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

270?!

 

Meni je bilo 15 dana. I nakon tih 15 izbrisan je.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

nene zaj sam se to 270 na hotmail acc

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

Jel moguce blokirat(da mi ne dolaze vise) poruke koje mi dolaze od facebooka na hotmail...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 1:15 (dogman).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

najbolje ti je na msn izbrises sve clanove i ostavis msn prazan............. i ako se izbrise dobro se izbrisao ako ne nista =)

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?
dogman kaže...

Jel moguce blokirat(da mi ne dolaze vise) poruke koje mi dolaze od facebooka na hotmail...SLIKA

 Napravi neki bezveze e-mail account. Odi na fejs i promjeni e-mail na koji ćeš da ti dolaze te poruke. Stavi da idu na taj bezvezni acc. i rješen problem.
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?
Bellatrix kaže...
dogman kaže...

Jel moguce blokirat(da mi ne dolaze vise) poruke koje mi dolaze od facebooka na hotmail...SLIKA

 Napravi neki bezveze e-mail account. Odi na fejs i promjeni e-mail na koji ćeš da ti dolaze te poruke. Stavi da idu na taj bezvezni acc. i rješen problem.
 Ili jednostavno u opcijama isključi da dobivaš obavijesti na e-mail
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali balkan nikako iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

pa moze se i tako da se ode na podesenja accounta na fejsu pa oznacis u kucicama za sta zelis dobivati  obavijesti na mail a za sta ne

15 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

Ali kako god dodaješ one nove applikacije i kvizove oni ti se nadodaju da šalju i opet ćeš dobivati od njih poruke. Tako da je najbolje se riješit toga po kratkom postupku.Smijeh

Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2009 23:59 (Bellatrix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

OK momci rjesio sam to,zamijenio sam e-mail adresu

14 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

meni piše da treba 14 dana...da bude potpuno izbrisan profil na fb...Smijeh Smijeh

melis
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2009 12:43 (melys).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

Posalji Facebook sluzbi za korisnike mail da ti izbrisu profil zbog povrede privatnosti.

Ne znam koliko sada traje ali je prije trebalo dosta (u mjesecima).

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

Moilio bih ako mi se može objasniti kako izbrisat facebook profil koji je neko drugi napravio s mojim podacima, ili bar da se ostavi facebookov mail na koji treba poslati da mi to izbrišu(bezuspješno sam gogla). Unaprid hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

.... hvala .. pomogli ste mi da izbrisem fejs..   koji je vas razlog brisanja fejsa... meni ucenje,,, i pprevvvissse vremena praovdim na njemu

vvvvv
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?
Danny_HR kaže...

270?!

 

Meni je bilo 15 dana. I nakon tih 15 izbrisan je.

  meni isto jucer sam ga obrisala... mislim to napravila.. i kao kaze nakon 14 dana .. ce mi izbristat fejs ... i ja sam se pokusala prijavit vise se nemogu prijavit... ljudi sta mislite o   fejsu

vvvvv
14 godina
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

off topic : Jel zna neko šta se dogodi sa fejsom kad čovjek umre?

Dobra vila mi je ispunila dvije želje. Treći put nisam mogao.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2009 22:37 (cuspajz).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?
cuspajz kaže...

off topic : Jel zna neko šta se dogodi sa fejsom kad čovjek umre?

Vjerovatno ga pobrišu ako se javi adminima i objasni razlog...

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

treba mi pomoc

prije vise od godine dana sam deaktivirala svoj profil na facebooku i nocas sam vidjela da se ponovo pojavio tamo.ne sjecam se koja mi je bila sifra a nemam vise ni mail sa kojim sam bila registrovana.treba mi pomoc kako to ponovo da iskljucim.please pomagajte

maja
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

Takđer nemogu izbrisati profil na fejsu, ustvari nemogu ni pristupit svom računu jer mi je netko popalio lozinku i promjenio mi postavke

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

ako netko zna nek mi napiše za taj broj od admina????i gdje to brišem i kako ako mi je nedostupan pristup mailu na fejsu...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?
irina kaže...

Takđer nemogu izbrisati profil na fejsu, ustvari nemogu ni pristupit svom računu jer mi je netko popalio lozinku i promjenio mi postavke

odi na facebook kao da se želiš logirati, pa onda na help center -> security -> dalje slijedi opcije koje najbolje opisuju tvoj problem.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2010 15:09 (Paolo2612).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?
Paolo2612 kaže...
cuspajz kaže...

off topic : Jel zna neko šta se dogodi sa fejsom kad čovjek umre?

Vjerovatno ga pobrišu ako se javi adminima i objasni razlog...

 

nista se ne dogodi, ostane tamo gdje je, to s javljanjem adminima mozda i pali, nismo probali.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

ko bi to znao, evo ja se trudim već skoro godinu dana da izbrišem jedan svoj profil na kojem mi je neko promjenio lozinku i nikako nisam mogla pristupiti tom profilu....pokušavala sam toliko puta po uputstvima za brisanje lozinke i dodjele koda za ponovni ulazak na profil....poruka uvijek glasi "poslat vam je kod za resetovanje lozinke na e-mail" a taj e-mail nikad nisam primila. Jednostavno bih htjela izbrisati taj svoj stari profil., ne znam šta raditi...??

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?
miki29 kaže...

ko bi to znao, evo ja se trudim već skoro godinu dana da izbrišem jedan svoj profil na kojem mi je neko promjenio lozinku i nikako nisam mogla pristupiti tom profilu....pokušavala sam toliko puta po uputstvima za brisanje lozinke i dodjele koda za ponovni ulazak na profil....poruka uvijek glasi "poslat vam je kod za resetovanje lozinke na e-mail" a taj e-mail nikad nisam primila. Jednostavno bih htjela izbrisati taj svoj stari profil., ne znam šta raditi...??

Ne sjećam se točno da li ta opcije uopće postoji u facebuku, ali možda kada je promijenio lozinku je promijenio i e-mail adresu?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
neaktivan
offline
Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

Facebook se obrise nakon 14 dana,ako ne dodes na njega inace ce se nastavit. Brijem da njega nemozes obrisat ko ni slike,jer to sve ostaje u njihovim folderima tako da oni sa tvojim slikama mogu raspolagat,ti ih izbrises sa tvog acc-a ali njima i dalje ostaju tvoje slike. Iako mislim da je facebook takva glupost sto je covjek mogo smislit da je to strasno.

 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice