Mobilni internet t-mobile problem

poruka: 61
|
čitano: 28.902
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

sa revouninstallerom uklanjaj ta komplicirana rjesenja.  ne restartaj mashinu kada aplikacija to zatrazi.  tek kada u revu sve tragove pobrises koje ces izabrati,onda restart.

autorun...pa ugasi ga brutalno :))

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Carduelis_spinus
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

Netko će mi morati objasniti što točno da napravim korak po korak jer sam se počeo gubiti :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

opcenito koristi ovaj programcic za deinstalaciju bilo cega. on je temeljit i pouzdan. skini free verziju.

za pocetak,probaj se spajati samo iz izbornika gdje vidis sve veze,kao sa one prve slicice. ako nema problema,onda ukloni softwer. nema potrebe da ga uklanjas prije probe.

druga stvar prije uklanjanja, probaj tu tcom aplikaciju gonit u kompatibilnom modu xpsp3 ili vista sp2.

svi smo mi u debelom qrcu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 23:08 (torrente).
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
torrente kaže...

opcenito koristi ovaj programcic za deinstalaciju bilo cega. on je temeljit i pouzdan. skini free verziju.

za pocetak,probaj se spajati samo iz izbornika gdje vidis sve veze,kao sa one prve slicice. ako nema problema,onda ukloni softwer. nema potrebe da ga uklanjas prije probe.

druga stvar prije uklanjanja, probaj tu tcom aplikaciju gonit u kompatibilnom modu xpsp3 ili vista sp2.

ok, isključio sam autorun, uspio sam se spojiti bez software

 

Jučer sam pokušavao prebaciti u mod xpsp3 nije pomoglo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 23:13 (futzi).
13 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

ćim obrišem t mobile software odmah gubim konekciju

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
futzi kaže...

ćim obrišem t mobile software odmah gubim konekciju

vjerojatno obrišeš i drivere...

pusti software na kompu, samo ga makni iz startupa

vratio sam se jači nego ikad :) i vratili su mi zvjezdice :D
13 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

zasada zbilja izgleda dobro sve, s nekim stranicama imam problema, ali to vjerojatno ima veze sa opterećenjem tih stranica kao što su index.hr i pogotovo posao.hr..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
futzi kaže...

zasada zbilja izgleda dobro sve, s nekim stranicama imam problema, ali to vjerojatno ima veze sa opterećenjem tih stranica kao što su index.hr i pogotovo posao.hr..

index i meni nekad šteka, ali posao.hr mi je ok...

vidjet ćeš još dač će bit bolje, a možda je ovo sad i do browsera

vratio sam se jači nego ikad :) i vratili su mi zvjezdice :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
XXX-Man kaže...
futzi kaže...

zasada zbilja izgleda dobro sve, s nekim stranicama imam problema, ali to vjerojatno ima veze sa opterećenjem tih stranica kao što su index.hr i pogotovo posao.hr..

index i meni nekad šteka, ali posao.hr mi je ok...

vidjet ćeš još dač će bit bolje, a možda je ovo sad i do browsera

Imaš pravo,treba misliti pozitivno, ovo sada je veliki napredak u odnosu na ono kako je bilo...

13 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

Hvala Vam svima na pomoći {#}

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

Sad me zvali iz t mobilea. "Gospodine uklonili smo kvar na mreži, sad se probajte spojiti. Više korisnika sa istim problemom smo obavjestili i oni su potvrdili da se situacija popravila." Ja se spojio preko t mobile software, a ono nakon što sam otvorio 3 taba, opet nećže otvarati stranice. TRAGIKOMIČNO!! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
futzi kaže...

Sad me zvali iz t mobilea. "Gospodine uklonili smo kvar na mreži, sad se probajte spojiti. Više korisnika sa istim problemom smo obavjestili i oni su potvrdili da se situacija popravila." Ja se spojio preko t mobile software, a ono nakon što sam otvorio 3 taba, opet nećže otvarati stranice. TRAGIKOMIČNO!! :)

ma sad bi ti ja rekao što su oni otklonili, al neću bit nepristojan {#}

 

dal radi bez tog smeća od softvera?

vratio sam se jači nego ikad :) i vratili su mi zvjezdice :D
13 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

Radi, malo još šteka povremeno, ali je puuuuuno bolje nego prije

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

..kada ovo citam ne znam niti sam da li da se prebacujem na t-mobile...
koristim vip preko 3 god..i imam sasvim solidan signal izvan grada,iako je edge ali je ok i super signal u gradu..hsdpa
Prebacio bi se na t-mobile samo iz razloga manje cijene...110kn (carnet) i 20 gb nasuprot vipa 160 kn 10gb...no zaista ne znam kako funkcionira t-mobile u mjestima gdje meni treba.Navodno grad ima hsdpa,no mjesto van grada je edge.Nije mi problem sa signalom vipa cak i na edge-u jer zadovoljava moje potrebe kada sam izvan grada.
sto se tice aplikacija..zaboravite ih...upisite podatke direktno u control panel/phone and modem ...dalje vec znate i raditi ce puno pouzdanije nego prije.Kabal oko 4 m dobrodosao(moj je povucen na tavan i radi predobro).
Sve ovo sto prolazi sada t-mobile prosao sam sa vipom...
No mene sada zanimaju iskustva sa t-mobile..da li stvarno svi imaju problema sa aplikacijom i kada ju zaobidu sve je ok?
Koji od navedenih modema(stickova) t-mobilea ima problema,a koji nema...ili sva 3 u sadasnjoj ponudi su problematicna?
Usput..postoji li nacin da dobijem nekakav popust na flat od t-coma preko carneta..dakle zicna mreza?
Svaki link ili napomena dobrodosla...

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 1:47 (insight).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
Tako je i meni ali ja imam na bonove
T-MOBILE STIK , signal mi je uvjek
pun do kraja. a ne mogu otvorit niti jednu
stranicu. mislim da stalno puca
veza, jer kad skidam sa torrent nešta
vidim da jedno 20minuta ide sve ok onda odjednom
padne brzina, moj mišljenje
PUCA VEZA SVAKIH 20-30MIN
rappy
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
rappy kaže...
Tako je i meni ali ja imam na bonove
T-MOBILE STIK , signal mi je uvjek
pun do kraja. a ne mogu otvorit niti jednu
stranicu. mislim da stalno puca
veza, jer kad skidam sa torrent nešta
vidim da jedno 20minuta ide sve ok onda odjednom
padne brzina, moj mišljenje
PUCA VEZA SVAKIH 20-30MIN

To što puca vezu razlog je pregrijavanje u samom sticku. Isto i meni pucalo kad sam probao rukom na stick i bio vruč. I sačekao da se hladi i probam jel vruči nije ionako je bio uštekan. Zanimljivo kod EDGE ne puca vezu ali se manje zagrije nego kod jačeg signala kao što su HSDPA jer dosta znatno vuče  zato zagrijava pa uzrokuje pucanja vezu u samom  sticku.

R.I.P EnlightenedPhoenix 24,06,2011
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem

Može bit samo mi nije bilo jasno

kako veza nije pucala kad sam

bio na preplati, već sad kad uzimam

na bonove ovaj njihov flat.

 

rappy
16 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

pozdrav,

imam asus eeepc , mobilni internet preko t-mobilea, spaja se preko SIM kartice spojene u netbooku.  NAkon sto upalim program za konekciju (3G Connection manager), upsem PIN, prikaze mi ime mreze T-Mobile HR, i ispod toga pise nije spojeno i da bi trebalo provjeriti postavke profila u 3G manageru.  No tamo nema nikakvog profila, kao da je obrisan...

ima li netko slican probem i zna li netko barem nesto kako bi se ovo moglo rijesiti....

 

 

 

It s me against the world
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mobilni internet t-mobile problem

Ako ti net radi kada uštekaš direktno u port a zajebava te na 5 metarskom usb kablu, da li nisi pomislio da je možda malo ipak predugačak da bi ga komp ili lap normalno snabdjevao sa strujom? da u tome je stvar uzmi krači kabel, ja već sa dva po metar imam problema a kamoli ne na 5 metara

 

i ne smeta web'n'walk manager vipovom vmc-u niti kontra jer imam oba instalirana već duže vrijeme... na 7 ultimate sp1 x86

 

da uostalom kuda si odmah trčao sa vipa na t-mobile? ja sam ostao na vipu, zato što sam u sred pretplate ali i zato što sam znao da će vip sa nečim odgovoriti :)

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2011 3:42 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
gamer2 kaže...

pozdrav,

imam asus eeepc , mobilni internet preko t-mobilea, spaja se preko SIM kartice spojene u netbooku.  NAkon sto upalim program za konekciju (3G Connection manager), upsem PIN, prikaze mi ime mreze T-Mobile HR, i ispod toga pise nije spojeno i da bi trebalo provjeriti postavke profila u 3G manageru.  No tamo nema nikakvog profila, kao da je obrisan...

ima li netko slican probem i zna li netko barem nesto kako bi se ovo moglo rijesiti....

 

  a sam ga upiši tj. stvori i stavi ga za defaultni, jer to nije web'n'walk od t-mobilea da bi već imao upisane postavke, ima možda od bog te pitaj čije mreže, apn je web.htgprs, dial up je *99***1# ili samo *99# ako treba, ime postavke stavi sam t-mobile recimo, pass i user name prazno osim ako nisi preko carneta ali onda je i drugi apn valjda njega ne znam jer ne koristim

 

i stavi taj data sim u neki mobitel i makni to traženje pina koji će ti......

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2011 3:57 (Oldy).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
Oldy kaže...
gamer2 kaže...

pozdrav,

imam asus eeepc , mobilni internet preko t-mobilea, spaja se preko SIM kartice spojene u netbooku.  NAkon sto upalim program za konekciju (3G Connection manager), upsem PIN, prikaze mi ime mreze T-Mobile HR, i ispod toga pise nije spojeno i da bi trebalo provjeriti postavke profila u 3G manageru.  No tamo nema nikakvog profila, kao da je obrisan...

ima li netko slican probem i zna li netko barem nesto kako bi se ovo moglo rijesiti....

 

  a sam ga upiši tj. stvori i stavi ga za defaultni, jer to nije web'n'walk od t-mobilea da bi već imao upisane postavke, ima možda od bog te pitaj čije mreže, apn je web.htgprs, dial up je *99***1# ili samo *99# ako treba, ime postavke stavi sam t-mobile recimo, pass i user name prazno osim ako nisi preko carneta ali onda je i drugi apn valjda njega ne znam jer ne koristim

 

i stavi taj data sim u neki mobitel i makni to traženje pina koji će ti......

 napravio sve  izbacxi error : the conection with remote computer couldnt be established, check network settings i ispod toga kaze da mi preporucuje provjeru postavki  u profilima... i opet sam na istom...

anyone...

It s me against the world
14 godina
offline
Mobilni internet t-mobile problem

A odnesi u t centar ako su ti oni prodali pa imaju da i naprave da radi,

 

ja kada ručno i trebam unositi za vip i t-mobile na zte sticku, nemam problema nemam pojma što je drugačije sa tim integriranim modemom, očito ima svojih mušica

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mobilni internet t-mobile problem

malo da osvježim temu, imam isti problem naravno... tmobileov stick koristim od 9. mjeseca u zagrebu. u početku je bilo sitnih problema s pucanjem veze al ništa tak strašno. i onda od cca 10 mjeseca do sad je radilo jednostavno savršeno. skidalo doslovno punom brzinom od 7.2 mbps, ni sam nisam vjerojavo. inače nisam iz zagreba tako da do ove nedjelje, 5.2., nisam bio u zgu nekih 2 tjedna nego doma, u bjelovaru, i stick nisam koristio. kad sam se vratio u zg, plač majke božje, stick jednostavno neće radit na hsdpa mreži, full signal ali ne. vezu sam imao jedino jučer do 13 sati i danas tu i tamo. da li su vremenski uvjetu možda problem za odašiljače? dakle dijagnoza- iako je signal full, veze ako ima užasno je spora, dok edge radi normalno, ali svojom brzinom jel... da napomenem koristim bonove i uzimam dnevne flat pakete i izađe me oko 200kn mjesečno, i ova fora bez korištenja softwarea baš i nema efekta...

Don't drink and drive, Take joint and fly!! ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
antishiptar kaže...

malo da osvježim temu, imam isti problem naravno... tmobileov stick koristim od 9. mjeseca u zagrebu. u početku je bilo sitnih problema s pucanjem veze al ništa tak strašno. i onda od cca 10 mjeseca do sad je radilo jednostavno savršeno. skidalo doslovno punom brzinom od 7.2 mbps, ni sam nisam vjerojavo. inače nisam iz zagreba tako da do ove nedjelje, 5.2., nisam bio u zgu nekih 2 tjedna nego doma, u bjelovaru, i stick nisam koristio. kad sam se vratio u zg, plač majke božje, stick jednostavno neće radit na hsdpa mreži, full signal ali ne. vezu sam imao jedino jučer do 13 sati i danas tu i tamo. da li su vremenski uvjetu možda problem za odašiljače? dakle dijagnoza- iako je signal full, veze ako ima užasno je spora, dok edge radi normalno, ali svojom brzinom jel... da napomenem koristim bonove i uzimam dnevne flat pakete i izađe me oko 200kn mjesečno, i ova fora bez korištenja softwarea baš i nema efekta...


Mislim da je stvar isključivo vezana uz T-Mobile i njihovu infrastrukturu, a ne uz tvoj modem/lokaciju, a koja u određenim vremenskih periodima zbog porasta broja korisnika nemože izdržat toliko ljudi, pa je propusnost nikakva/nemoguće koristiti internet( prodaju nešto što nemogu isporučit). Veza ne puca ili puca rijetko, a signal je gotovo uvijek prek 90% no beskorisno. Obicno mi se to dešavalo ujutro od 8-10h, popodne oko 14h, i sad u zadnje vrijeme redovito navecer 20-23h.. nemam niti pol megabita od nazivnih 7.2Mbit, iako pise HSPA 7.2Mbit. Nedaj Boze da se zakacim na youtube.. No u zadnje vrijeme imam problem s Skype-om.. spoji se gore, otvorim neki kontakt, pocinjem pisati nesto i nastupi reconnect.. konstantno gubljenje veze s Skypeom u razlicitim vremenskim intervalima, ostali programi rade ok. Kad sam na Skypu preko imo.im webstranice, pucanja veze nema.. Što bi mogao biti problem?

 

15 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

pozz svima.. cimerica ima tmobile mobilni internet i sve je radilo u redu do neki dan, od kad se vise ne moze spojiti na njega.. zvala je t-com, rekli su joj da je kod njih sve u redu i da oni ne vide nikakav problem.

kada njen stick stavim u svoj laptop, ja se uspijem spojiti, i kad se ona proba spojiti s mojim stickom, ne moze.. znaci do njenog laptopa je problem.. ima windowse xp.. ako tko ima kakvu ideju sto bi moglo biti, bile bi vam jako zahvalne :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
janna kaže...

cimerica ima tmobile mobilni internet i sve je radilo u redu do neki dan, od kad se vise ne moze spojiti na njega

Ne znam točno kako je kod t-mobilea jel ima neki softver instaliran od njih preko kojeg se spaja? 

- ako ima nek pokuša reinstalirati. Kod vipa sam imao takav problem reinstalacija je riješila sve.

15 godina
offline
Re: Mobilni internet t-mobile problem
janna kaže...

pozz svima.. cimerica ima tmobile mobilni internet i sve je radilo u redu do neki dan, od kad se vise ne moze spojiti na njega.. zvala je t-com, rekli su joj da je kod njih sve u redu i da oni ne vide nikakav problem.

kada njen stick stavim u svoj laptop, ja se uspijem spojiti, i kad se ona proba spojiti s mojim stickom, ne moze.. znaci do njenog laptopa je problem.. ima windowse xp.. ako tko ima kakvu ideju sto bi moglo biti, bile bi vam jako zahvalne :)

JEl znaš možda verziju wins-a? AKo su 64 bitni, nijedan t-stick ne radi na njima...

Ako nisu, onda samo reinstalacija tmobile managera i wnw managera šta se več koristi...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

ma radio je stick kod nje normalno par godina.. sad ne radi, a nista nije mjenjala.. i zvala je i tcom i rekli su da sa stickom nema problema, kod njih da sve radi kolko oni vide, a i kao sto sam rekla, kad njen stick stavim u svoj laptop, radi.. znaci nije do sticka.. a sto se tice reinstaliranja, reintalirale smo vec par puta, nije ni to

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

jel to bez programa radi i na XPu ? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mobilni internet t-mobile problem

postovanje! evo da se i ja malo požalim na t-shit! net mi je radio savršeno do prije 15ak dana kad mi se pocelo to sto i svima dešavat ,a to je da ne mogu otvoriti niti jednu stranicu itd. sve radi normalno ,ali naravno nece nista otvoriti! pa sam odlucio krenuti iz očaja ispočetka! novi windowsi - nista ,deinstalirannje programa -nista,zvao x puta -nista,mjenjao portove ,bez sa kablom produznim ,cak i novi stick koji podrzava windows 8 -nista,lock na 3g+ i opet nista... uglavnom oni mi ne mogu pomoc ,a sam ne znam vise sta da probam ,cc cleaner isto nista.. kome vise da se obratim ,dobio sam danas informaciju da odem zamjenuti karticu pa cu sutra javiti sta je bilo ,mada nemam previse nade u to! 15 +dana placam za nista ... poludio sam -.-! ako neko ima neko riješenje neka slobodno napise ,hvala LP!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice