Mracnjak.com

poruka: 7
|
čitano: 59.305
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Mracnjak.com

 

Po kojim dozvolama oni objavljuju ovakve strasne videe ? O klanju ljudi, samoubojicama, palez ljudi benzinom, skakanje sa zgrada na beton, hladnokrvno ubiti covjeka metkom sa udaljenosti od 1m u glavu....

 

Slucajno sam naletio na ovu stranicu i ostao sam zaprepasten ... {#}

 

http://www.mracnjak.com/

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mracnjak.com

Di pise da se ne smije? {#}

 

Jedno je sto zakon govori, a drugo sto odrednjene stranice misle da je neprikladno stavljati nekakav sadrzaj na njihove stranice.

Op Op Op Gangnam Style!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mracnjak.com

Pa posaljem to kolegi i kaze da je ta stranica vec aktivna 2 godine. Nije mi jasno, kako netko to ne prijavi ili bilo sta ucini da se uklone ti videi. To je zivi uzas prikazan u videima.

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mracnjak.com

to ti je surova realnost... hvala na stranici btw

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
Mracnjak.com

Stranica postoji jako dugo a i nije jedina... Svi ti vide-i dolaze sa "Heavy-r" slična stranica ko mračnjak.

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mracnjak.com
Karlovac_047 kaže...

Pa posaljem to kolegi i kaze da je ta stranica vec aktivna 2 godine. Nije mi jasno, kako netko to ne prijavi ili bilo sta ucini da se uklone ti videi. To je zivi uzas prikazan u videima.

Čini mi se i dosta vše. Stranica prikazuje realnost, pregledao sam desetke videa tamo. Nije ti nikakav zivi uzas nego ono što se dešava u svijetu i treba bit dostupno svima. I ima još mnogo takvih stranica.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mracnjak.com

pa da baš treba biti dostupno svima.... ne. tu i tamo pogledam, raztužim se i dosta mi je. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice