Njuskalo problem!

poruka: 31
|
čitano: 20.406
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo problem!

Bok,


tvoj oglas "" sadržavao je predmete koji se ne smiju prodavati na portalu, i zbog toga je oglas izbrisan.

 

Kad god stavim neku igru da prodajem pise mi tako i izbrisu mi oglas a drugim stoje takvi oglasi po par mj.

 

Zasto meni tako??

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Njuskalo problem!

Jel prodajes piratske igre? Lijepo naglasi da su original.

EnlightenedPhoenix rests in peace since 24.06.2011.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo problem!
Intelovac123 kaže...

Bok,


tvoj oglas "" sadržavao je predmete koji se ne smiju prodavati na portalu, i zbog toga je oglas izbrisan.

 

Kad god stavim neku igru da prodajem pise mi tako i izbrisu mi oglas a drugim stoje takvi oglasi po par mj.

 

Zasto meni tako??

Izbrisan ti je vjerovatno zbog piratskog sadržaja,jer mislim da na njuškalu je zabranjeno stavljati artikle koji krše autorska prava tj ilegalne kopije probaj kod drugi vidjeti stoji li im u imenu artikala da su  Licenca  i probaj prema svojim cjenama uporediti sa drugim koji nisu izbrisani vjerovatno ćeš vidjeti skuplje artikle.

RIDER-What color is your life ... :D
13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo problem!

Igre su orginal :D

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo problem!
Intelovac123 kaže...

Igre su orginal :D

Pa o kojim se igrama tačno radi?

RIDER-What color is your life ... :D
13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo problem!

Zar je to bitno??

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo problem!

ne!!

Bolje biti pijan nego plav xD
12 godina
protjeran
offline
Njuskalo problem!

Ajde kopiraj primjer oglasa pa da vidimo gdje si pogrijesio.

EnlightenedPhoenix rests in peace since 24.06.2011.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Njuskalo problem!
Intelovac123 kaže...

Igre su orginal :D

ja bih rekao da on prodaje one igre igre sto je dobio besplatno sa poljske stranice.

when I'm sad, I stop being sad and be AWESOME instead! True story :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo problem!
marinn95 kaže...
Intelovac123 kaže...

Igre su orginal :D

ja bih rekao da on prodaje one igre igre sto je dobio besplatno sa poljske stranice.

ne neke od tih sam iskoristio arma,k&l ali to ne prodajem prodajem svoje igre

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Njuskalo problem!

došao sam na njuškalo jer mi je pisalo da imam oglas koji je istekao. 

 

 

Piše mi:

 

Vaš korisniki račun trenutno nije aktivan

 

 

I nikakav mail, nikakav odgovor nisam dobio od njih zašto je to tako i šta vć. Što je najgore tražim podatke dobijem te za login (reko možda ne znam šifru), ali ne mogu se logirati.

Stalno piše da račun nije aktivan. 

I poslao sam im jučer mail. I evo nikakvog odgovora još nisam dobio.

Jako zanimljivo.  

 

 

I da svi oglasi su naravno izbrisani

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 10:27 (Franjo15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo problem!
Franjo15 kaže...

došao sam na njuškalo jer mi je pisalo da imam oglas koji je istekao. 

 

 

Piše mi:

 

Vaš korisniki račun trenutno nije aktivan

 

 

I nikakav mail, nikakav odgovor nisam dobio od njih zašto je to tako i šta vć. Što je najgore tražim podatke dobijem te za login (reko možda ne znam šifru), ali ne mogu se logirati.

Stalno piše da račun nije aktivan. 

I poslao sam im jučer mail. I evo nikakvog odgovora još nisam dobio.

Jako zanimljivo.  

Dali si klikao na zaboravljenu lozinku? Tad trebala stič korisničko ime i pass na mail.

Ako nije aktivan , može bit da obrisan zbog neispravnu OIB ili je netko prijavio pa su te brisali.

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 10:17 (Nello).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo problem!
Nello kaže...
Franjo15 kaže...

došao sam na njuškalo jer mi je pisalo da imam oglas koji je istekao. 

 

 

Piše mi:

 

Vaš korisniki račun trenutno nije aktivan

 

 

I nikakav mail, nikakav odgovor nisam dobio od njih zašto je to tako i šta vć. Što je najgore tražim podatke dobijem te za login (reko možda ne znam šifru), ali ne mogu se logirati.

Stalno piše da račun nije aktivan. 

I poslao sam im jučer mail. I evo nikakvog odgovora još nisam dobio.

Jako zanimljivo.  

Dali si klikao na zaboravljenu lozinku? Tad trebala stič korisničko ime i pass na mail.

Ako nije aktivan , može bit da obrisan zbog neispravnu OIB ili je netko prijavio pa su te brisali.

Imam svoj OIB i dobri pu podaci, ne znam zašto bi me netko prijavio: Uredno poslujem. 
I nikad nisam imao problema s kupcima.
Ispravni brojevi, ispravni mail, već godinama imam taj račun. Ali nikakvu obavijest nisam dobio.
Na zaboravljena lozinka dobijem već sve što znam.

Đuro#2155,
8 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo problem!
Book. Znaci tek sam se registrirala na njuskalo i htijela sam obajvit oglas za mobitel i na kraju mi pise da mi RACUN TRENUTNO NIJE AKTIVAN.
Nije mi jasno, sta trebam napravit?!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Njuskalo problem!
Kaja11 kaže...
Book. Znaci tek sam se registrirala na njuskalo i htijela sam obajvit oglas za mobitel i na kraju mi pise da mi RACUN TRENUTNO NIJE AKTIVAN.
Nije mi jasno, sta trebam napravit?!

 Potvrdi mail koji si dobila pri registraciji, tj. klikni na ponuđeni link u mailu ili pričekaj par dana.

14 godina
neaktivan
offline
Njuskalo problem!

da li još tko ima problema sa njuskalo, da mu sporo otvara ili uopće ne otvori oglase? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Njuskalo problem!
Jim Carrey kaže...

da li još tko ima problema sa njuskalo, da mu sporo otvara ili uopće ne otvori oglase? 

 Da bilo je problema, a možda ih još ima, odgovorili su da znaju za probleme i da rade na otklanjanju.

Za zahvalu klikni na Hvala
16 godina
offline
Njuskalo problem!

Ispričavam se ako "kradem" temu, međutim hitno je. Imam jedan dobar deal za mobitel i pita me prodavač jel imam PayPal. Jel to dobro ili ne? :D 
Znam da me PayPal može zaštititi, no strah me prevare, a ne mogu osobno po mob jer smo preko 500km udaljeni. Cijena je 2500kn. Tnx

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Njuskalo problem!
Lovac kaže...

Ispričavam se ako "kradem" temu, međutim hitno je. Imam jedan dobar deal za mobitel i pita me prodavač jel imam PayPal. Jel to dobro ili ne? :D 
Znam da me PayPal može zaštititi, no strah me prevare, a ne mogu osobno po mob jer smo preko 500km udaljeni. Cijena je 2500kn. Tnx

 Čim je online prodaja nikad nije 100% sigurno. Ideš na vlastitu odgovornost

Ficolinjo
16 godina
offline
Njuskalo problem!

Da... Budem probao dogovoriti pouzeće. Sumnjam da bi netko išao varati za iznos preko 2000kn dok ga se može kazneno goniti. Ali u "lijepoj našoj" nikad ne znaš...

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Njuskalo problem!
Lovac kaže...

Da... Budem probao dogovoriti pouzeće. Sumnjam da bi netko išao varati za iznos preko 2000kn dok ga se može kazneno goniti. Ali u "lijepoj našoj" nikad ne znaš...

 Otkud je kupac?

Svi smo mi Mentalist.
16 godina
offline
Njuskalo problem!

Prodavač, iz Dubrovnika je.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Njuskalo problem!

A ono, onda je teško reći, šanse su pola pola. Si ga probao guglati ili tražiti ovjde na temi prevaranti?  Pitaj za pouzeće ili reci da imaš prijatelja koji bi došao pokupiti pa vidi kako reagira na to.

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Njuskalo problem!

Ako je to ovaj što nema nego jedan oglas i nema telefon, a cijena je dosta povoljna, trebalo bi dobro provjeriti

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Njuskalo problem!

Kad sam pitao za banku, prestao se javljat, a oglas je nestao :)

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Njuskalo problem!
Lovac kaže...

Kad sam pitao za banku, prestao se javljat, a oglas je nestao :)

 

Eto, prilično jasno! :)

Svi smo mi Mentalist.
11 godina
offline
Njuskalo problem!

Pozdrav ljudi.Naletio sam na problem pri prodaji nekih komponenti PC-a.Tocnije danas mi je dosao mail.Tvoj oglas je privremeno deaktiviran,jer nema iskazanu stvarnu cijenu.Sta bi to trebalo znaciti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Njuskalo problem!
Endymon kaže...

Pozdrav ljudi.Naletio sam na problem pri prodaji nekih komponenti PC-a.Tocnije danas mi je dosao mail.Tvoj oglas je privremeno deaktiviran,jer nema iskazanu stvarnu cijenu.Sta bi to trebalo znaciti?

 Više ne priznaju oglase sa cijenom 1kn odnosno cijena po dogovoru, moraš barem otprilike stavit neku cifru..

A možda je samo njihova greška

11 godina
offline
Re: Njuskalo problem!

Bas stvarno neznam.Jer sam stavio cijenu komponenti,ali izgleda da moram svaku posebno postaviti na prodaju.Jer ja sam upisao komplet nekih komponenti i objavio cijenu.Mozda tako ne funkcionira njuskalo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 12:21 (Endymon).
14 godina
offline
Njuskalo problem!

Kako da namjestim da mi poruke s njuskala dolaze u primarno na gmailu a ne pod promocije? Ovako propustim obavijest svaki put

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice