PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

poruka: 331
|
čitano: 190.236
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
XXX-Man kaže...

Koliko imaš, tj. koliko pokušavaš povući na karticu?

 Za test mi je uplaćeno 10 australskih dolara, konverzija je odrađena i na stanju je nešto poviše 6 €. Bilo koji iznos manji ili jednak od toga ne prolazi uz navedenu poruku. Čitao sam neki članak  kako podebljati svoj rating jer očigledno oni imaju neki svoj mehanizam da te odobre za povlačenje novca što je meni baš glupo jer se kartica koristila za kupovinu (znači provjerena je). Čitao sam po forumima da ovisi i iz koje si države jer negdje moraju držat srestva i do mjesec dana prije nego ih možeš podić ... Sve OK, ali zašto nekom smislenom porukom ne obavijeste svoje korisnike o čemu je riječ pa da znaš na čemu si, ova generička poruka je bez veze

15 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Prije par dana kupovao sam neke iteme za starcrat 2 i podesio sam da mi konverzija ide preko banke. Da li sad prije potvrde svake transakcije moram ručno podešavati da conversion fee ide preko banke.

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
nani kaže...

 Za test mi je uplaćeno 10 australskih dolara, konverzija je odrađena i na stanju je nešto poviše 6 €. Bilo koji iznos manji ili jednak od toga ne prolazi uz navedenu poruku. Čitao sam neki članak  kako podebljati svoj rating jer očigledno oni imaju neki svoj mehanizam da te odobre za povlačenje novca što je meni baš glupo jer se kartica koristila za kupovinu (znači provjerena je). Čitao sam po forumima da ovisi i iz koje si države jer negdje moraju držat srestva i do mjesec dana prije nego ih možeš podić ... Sve OK, ali zašto nekom smislenom porukom ne obavijeste svoje korisnike o čemu je riječ pa da znaš na čemu si, ova generička poruka je bez veze

 Mislim da nemožeš manje od 10$...

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
9 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Svaki put provjeri kako ide konverzija jer je meni uvijek paypall.
Svaki put moram odabrati. Tako da je ok izgubiti tih 5 sekundi.
SSD koliko si mi života uštedio...
14 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Za konverziju sam našao (isto ovdje samo u onoj drugoj temi o PayPal-u) i stavio da mi je radi moja banka. Svakako čekam odgovor od PayPal-a pa ću bit pametniji. Hvala i javim odgovor
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Ipak je potreban minimum od 10 € prilikom podizanja s tim da oni uzimaju fiksno 4 € prilikom svakog podizanja

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Planiram kupit jaknu iz amerike tj online shopa-a. Kao tip dostave sam stavio USPS international express. Jakna košta 400$. Da li paypal podržava refund ako pošiljka ne stigne odnosno ako se ošteti. USPS-ove pošiljke su osigurane.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Što se sve plaća ako povlačim novac s Paypala u eurima na tekući račun u banci?

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Ekipa, brat je uzeo neko LED svijetlo za terenac, međutim prodavač nije imao u odgovarajućim watima, pa je refundao. Ti novci više nisu na kartici, nego na Paypal balance-u. 

 

Probao sam normalno kao i prije kupiti, međutim odbija mi karticu, tj. paypal ne povlači sredstva iz walleta, nego proba karticu, koja biva odbijana.

 

Šta da radim? Je li to problem u prodavaču koji ne prihvaća takav oblik plaćanja ili? btw. traži 30 kuna provizije za prijenos na karticu, 170kn u walletu. lol

No me interesa nada!
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 14:32 (marinn95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
marinn95 kaže...

Šta da radim? Je li to problem u prodavaču koji ne prihvaća takav oblik plaćanja ili? btw. traži 30 kuna provizije za prijenos na karticu, 170kn u walletu. lol

Ako se ne varam, nakon nekog vremena će PayPal sam prebaciti taj iznos na karticu. Ne znam koje je to vrijeme.

 

Tako da možeš čekati ili možeš na karticu staviti dovoljno love za transakciju.

6 godina
protjeran
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Pitanje: Može li se zaštićeni račun u fini, vezan uz neki tekući u nekoj banci, dakle uz neku karticu tekućeg, vezati uz paypal?

Salt n Pepa - Push It
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Pozdrav, otvorio sam danas paypal ali mi nezeli spojit karticu.

Napravio sam Visu Electron pred 2 tjedna.

Neki dan sam dodao 100 kuna na nju i danas sam ju aktivirao na bankomatu...

Nerazumijem zasto nezeli prihvatit da povezem karticu a imam novce na njoj i vec sam i potrosio 5 eura.

Evo o cemu pricam kada pokusavam spojiti:

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 21:05 (Marko54748).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Jesi novce sa kartice negdje prebacio ili?

Ako si prebacio na neku platformu potrosi ih, mozda si ih samo 'switcho'.

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Stavio sam 5 eura u wallet na steam i pare su otisle ali i dalje nemogu spojit karticu.

Ima ko kakve savjete?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Zasto se ne moze vise registrirat paypal na Hrvatsku? Prilikom registracije nema hrvatske i ne da mi da se registriram

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
njuskac kaže...

Zasto se ne moze vise registrirat paypal na Hrvatsku? Prilikom registracije nema hrvatske i ne da mi da se registriram

Kako nema?

 

10 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
kipo kaže...
njuskac kaže...

Zasto se ne moze vise registrirat paypal na Hrvatsku? Prilikom registracije nema hrvatske i ne da mi da se registriram

Kako nema? 

 nema, kod mene je drugacije, meni trazi grad , zip code i onda skračenicu od zemlje,a Hrvatske nema

13 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
njuskac kaže...

 nema, kod mene je drugacije, meni trazi grad , zip code i onda skračenicu od zemlje,a Hrvatske nema

Na kojem linku se pokušavaš registrirati? Daj screenshot.

10 godina
neaktivan
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Ljudi pomagajte pls

 

Kupujem mobitel preko SunSky stranice i svaki  put kad acceptam payment izaci mi ovo

''Sorry, but your MasterCard x-xxxx was declined. Please add another debit or credit card to complete your purchase.''

 

Kartica je verificirana i ne kuzim u cem bi mogo bit problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Kontaktiraj banku.
6 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

pise da potvrdim identitet  preko broja telefona, napisem broj moba i nece....

Ne mogu nikako u acc uci...

Moze pomoc ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Aportus kaže...

pise da potvrdim identitet  preko broja telefona, napisem broj moba i nece....

Jesi ispravno napisao broj? Jesi možda imao upisan broj 09....? Umjesto +3859....... Ili umjesto + može ići 00, znači 003859...

 

Ja sam baš sad išao pogledati kako meni stoji - stoji mi 09.... Onda sam pokušao promijeniti broj, prvi put tako da počne s +, a drugi put s 00, no i dalje mi piše da mi je broj 09... Uglavnom, pokušaj se malo igrati s oblikom pisanja telefonskog broja - možda ti prođe s +385 ili s 00385 ili jednostavno s 09...

 

 

PS Jesi možda u PayPalu imao upisan drugi (stari?) broj telefona?

 

Uglavnom, mi ti tu ništa ne možemo pomoći - to je između tebe i PayPala i morat ćeš to riješiti s njima.

6 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Budem se s time poigrao.

Ostao je stari broj.

Hvalaaa

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Pozz ekipa...zanima me sada ako ja posaljem nekom pare preko paypala,dali ih taj netko mozes prebacit na racun sebi ili ih mora potrosit s paypala?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)
Jucer oko 19:00 sam linkao svoju Visa Electron karticu na paypal, pa me zanima koliko dugo moram cekati da mi paypal naplati da dobijem onaj 4ero znamenkasti kod? U Erste banci sam i otvorio sam tekući devizni racun

Na racun sam stavio 10e i kad odem na mbanking aplikaciju pise stanje 10e, ali ispod pise raspolozivo 7.48e, al jos nista
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 7:28 (RedHill).
 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

dali se moze napraviti paypal kartica ako imas blokirani racin znaci nemam kreditnu karticu nego tipa da na tu paypal ulatim pa da s nje skinu?

7 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

 

Ave ekipa. Ima netko ovdje nekakvu firmu ili trgovinu te da prima i PayPal uplate ? Trebao bih par detalja oko tehnikalija ako ima volje za savjet...

 

😀

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Pozz

 

Napokon napravio PP acc pa me interesira da li vrijedi sve ono napisano na prvoj stranici ili se nesto u međuvremenu promijenilo?

Uspio sam nekako doć do one opcije da konverziju vrsi banka pa se nadam da sam dobro napravio (vidi sliku).

 

Da li treba obratiti paznju na jos nesto sto je bitno ili je to?

 

Zahvaljujem

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

U principu sve i dalje stoji kako i je tamo napisano. Možda su neke tehničke stvari drukčije, npr do tog izbornika za konverzaciju je jako teško doći, no u principu to je to.

 

Dobro si napravio, nema se tu šta posebno podešavati. Registracija, unos 4znamenkastog koda, promjena konverzije na bankovnu i to je to, kupuješ, primaš, radiš šta hoćeš

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
PayPal - Često postavljana pitanja (FAQ)

Sad sam htjeo napraviti account na pay pal i traži me National ID. Jel to broj osobne ili oib. Jel smijem upisati broj osobne ili oib radi sigurnosti podataka, a ako ne upišem onda ne mogu napraviti account.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice