Podizanje novca za PayPala

poruka: 3
|
čitano: 4.030
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Podizanje novca za PayPala

Pozdrav svima za početak.

 

Imam pitanje u vezi prebacivanja novca sa PayPal računa na banku.

Primio sam uplatu na PayPal od 90$ i sada kada idem prebaciti to na svoju MasterCard Prepaid (OTP) karticu uopće mi izbaci da mogu odabrati tu karticu (slika1). Danas sam negdje i pročitao da te MasterCard prepaid kartice ne podržavaju podizanje novca pa mi nije jasno zašto su mi u banci rekli da podržava. Nakon što nisam uspio sa Prepaid karticom išao sam dodati svoju Debitnu ali mi izbaci neku grešku kao da banka nije odobrila ovu transakciju (slika2). Uglavnom sada me zanima zašto ne mogu dodati svoju Debitnu karticu i koje kartice uopće PayPal podržava kada se radi o podizanju novca?

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Podizanje novca za PayPala

Jesi rijesio?

Inace povratne transakcije mozes raditi koliko ja znam samo na Visa kartice , MasterCard ti nije podrzana , nema to veze s prepaid karticama (osim onih poklon prepaid), ja sam imao Visa prepaid postanske banke pa je islo.

Uvijek mozes nekome poslati novce preko paypala i on ti da gotovinu.

 

9 godina
offline
Re: Podizanje novca za PayPala

Ma nisam više ni pokušavao, izgubio sam živce sa službenicima u banci. xD

Uzeo sam 3 vrste kartica (Visa Electron, MasterCard Debitna i Prepaid) ali ih PayPal ne prihvaća. 

U banci kažu da je sve u redu i da kontaktiram PayPal, a PayPalov support isto ne zna u čemu je problem.

 

Uglavnom saznao sam da ima dosta trgovina u HR koje primaju PayPal pa sam si naručio neke stvari tako da je riješeno. :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice