Potrebna pomoc oko fb stranice...

poruka: 14
|
čitano: 8.395
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Potrebna pomoc oko fb stranice...

znači da vam skratim,

napravio sam stranicu na face-u, zove se:

"kako pisati naopaka slova"

i sve je to objašnjeno u info-u, ali to svako može pročitati (i ako je lajko i ako nije)

 

i ako neko zna da mi pojasni kako uključit onu opciju da ništa ne može vidjet dok ne lajkaš stranicu

 

hvala

bolje pirari i biti glup 5 minuta, nego šutjeti i biti glub cijeli život
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Potrebna pomoc oko fb stranice...
Posjetite http://www.MojPortal.com.hr i naš forum http://www.MojPortal.com.hr/forum/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Potrebna pomoc oko fb stranice...

i meni je potrebna pomoć oko fb stranice - izgleda da sam greskom izbrisala (ne vjerujem ni sama) admina sa stranice i sad jednostavno ne mogu vise nista napraviti... ili mozda mogu? stranica nije dovoljno velika (nema toliko lajkanja da bi je FB preuzeo)

hvala

15 godina
neaktivan
offline
RE: Potrebna pomoc oko fb stranice...
micka kaže...

i meni je potrebna pomoć oko fb stranice - izgleda da sam greskom izbrisala (ne vjerujem ni sama) admina sa stranice i sad jednostavno ne mogu vise nista napraviti... ili mozda mogu? stranica nije dovoljno velika (nema toliko lajkanja da bi je FB preuzeo)

hvala

WTF?daj pojasni malo. kakvog admina?

Jahao sam pješice.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 16:24 (luka_cro).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Potrebna pomoc oko fb stranice...
administratora
13 godina
neaktivan
offline
RE: Potrebna pomoc oko fb stranice...

administratora - ne da mi nista raditi na samoj stranici tj. ne mogu je uredjivati

:(

15 godina
neaktivan
offline
Potrebna pomoc oko fb stranice...

LOL, kakvoj stranici?jel pise nesto?daj malo objasni :/

Jahao sam pješice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Potrebna pomoc oko fb stranice...

Pozz !

Molim pomoć , što hitnije - napravljen mi je phishing na fb , i sad ne mogu ući u profil . Imam mail , ID . Kako da vratim stari profil ?!

HVALA

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potrebna pomoc oko fb stranice...

Zar se to jos pada na phishing?

Idu dva momka jedan je pametan,a drugi također navija za Sarajevo!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Potrebna pomoc oko fb stranice...

Kaj ja znam na kaj se pada . Došla ma poruka da se neko ulogiro prtek moba , imam i adresu s koje se ulogiro , i nakon tog nemrem više niš . A i nisam neš osobito spretan s informatikom , tek učim . Uglavnom , ne znam kaj da sad napravim .

11 godina
neaktivan
offline
Potrebna pomoc oko fb stranice...

Ovako imam problem sa fb stranicom... Ukratko kad želim da komentarišem na drugoj stranici preko moje stranice piše mi da je greška i da pogledam neka uputstva...

Ako neko zna kako da se riješim ovog problema molim da mi pomogne :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Potrebna pomoc oko fb stranice...

Moze li mi ko pomoci kako da vratim fb stranicu jednostavno je nestala,,nestale su mi dvije istovremeno,,al da mi je vratiti ovu sto je imala 37 hiljada like

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Potrebna pomoc oko fb stranice...
Dzimi kaže...

Moze li mi ko pomoci kako da vratim fb stranicu jednostavno je nestala,,nestale su mi dvije istovremeno,,al da mi je vratiti ovu sto je imala 37 hiljada like

 

 Jesi li primio kakvu obavijest da je stranica kršila standarde zajednice? Jesi li bio jedini administrator ili vas je bilo više? Ako vas je više, možda je neko izbrisao stranicu (note: svi admini prime obavijest o tome, a stranica se briše nakon 14 dana ako nitko ne odustane od brisanja).

The ignorant are ignorant of their ignorance.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Potrebna pomoc oko fb stranice...

bio je jos jedan admin,,nije nista brisao i njegova stranica je nestala i moje dvije preko noci,,nikakvu poruku nismo dobili,,kad udjem na link pise da je blokirana stranica,,da ne postoji vise

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice