Problem s imdb-om

poruka: 14
|
čitano: 3.722
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem s imdb-om

imam samo jedno pitanje a tiče se imdb-a (internet movie database-a). naime, već drugi dan ne mogu učitati stranicu, tj browser javlja standardnu poruku kako je stranica ili trenutno "down" ili se premjestila. samo me zanima da li i vi ne možete otvoriti stranicu jer mi je čudno da je već dva dana tako velika stranica srušena. mislim, s obzirom da sve ostalo funkcionira normalno, jeli moguće da je neučitavanje jedne stranice individualni problem, s browserom, ip adresom ili nečim trećim?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem s imdb-om
meni radi normalno..moguce problem s browserrom :D a i ono u vezi trecim
15 godina
neaktivan
offline
Problem s imdb-om

Meni radi ok.A vidi,ako imas FireFox obrisi ga pa ga ponovno instaliraj.Imao sam i ja slicnih problema s nekim stranicama.Nakon sto bih instalirao FireFox(ili neki drugi browser u vecini slucajeva)nanovo,sve bude ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s imdb-om

thanx, ljudi. vidjet ću što se da napravit

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s imdb-om

Ni ja ne mogu pristupiti toj stranici kao ni amazon.com i još nekima

Mislim da je neki problem s routerom negdje na putu između našeg isp-a i tih stranica.

Koji ti je ispis komande "tracert imdb.com"

Meni nakon xe-11-1-0.was12.ip.tiscali.net (89.149.185.198) izbacuje "Request timed out" tako da mislim da je problem u tom tiscalijevom routeru u njemačkoj.

Bojim se da ne možemo ništa osim čekati da poprave problem...

 

EDIT: sada su mi proradili svi sajtovi.

EDIT2: sada opet ne rade... haha

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2009 12:42 (Jeebt).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem s imdb-om

da ne otvaram novu temu...znaci na imdb-u mi,kad ukucam ime nekog filma na izvornom jeziku(bilo eng.,spa.,fra.itd..)izbaci taj film ali ime filma pise na nasem jeziku...nisam imao tih problema prije dok nisam na jednom forumu gdje se preporucuju filmovi kliknuo na link filma na imdb-u i tu je ime filma pisalo na nasem,,i od tad mi je to tako...nije da je neki problem,,ali mi smeta jer su prevodi filmova pravo debilni...

Bolje zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s imdb-om

Registriraj se i onda u postavkama isključi prevođenje.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Problem s imdb-om

da ne otvaram temu bez veze. uglavnom, ima par dana san se registrira na imdb i kao poslali mi mail na mail da mogu koristis vise stvari na imdb.

 

i odem si na mejl, i nema nikakvog mejla od imdba, i nemogu kao acceptati link koji su mi oni poslali .. ako neko zna ...

antevukusic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem s imdb-om

pogledaj u spamu!

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
12 godina
neaktivan
offline
Problem s imdb-om

neman uopce na mejlu nista ... u niti jednom folderu ...

antevukusic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem s imdb-om

Bok svima!

Već neko vrijeme imam problema sa imdb stranicom. Nekad su se otvarali filmovi ,nekad nisu, search nije radio pa je radio itd.

Dakle sve ostale stranice na kojima surfam rade izvrsno. Imam Chrome, instalirao sam i operu i mozillu i ništa , probao na exploreru i ništa..

Dakle ovaj čas, uvodna stranica radi www.imdb.com, vijesti sve rade, glumci kad kliknem otvara, režisere otvara ali neće niti jedan film ili seriju otvoriti.

Prazna bijela stranica bez da išta piše, nikakav error ništa... Update-ovi svi napravljeni, update chroma napravljen, java, flash, sve zadnji update.

Win7 Ultimate 64-bit. Zadnjih 10 godina nikakvih problema.

Imam bnet a na poslu metronet. Na poslu je isto zezalo nešto zadnjih 10-ak dana, tamo imam metronet, morat ću sutra vidjeti kakva je tamo situacija.

90% surfanja mi se odnosi na imdb pa bi volio to nekako što prije riješiti.

 

Ako netko ima sličnih iskustava slobodno se javi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 11:45 (horrorist).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Problem s imdb-om

Mislim da nije potrebno previse objasnjavat, slike govore tisucu rijeci....jaooo! 

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem s imdb-om

Strelica desno za sortirat uzlazno/silazno?

 

 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2016 1:07 (The Unforgiven).
9 godina
offline
Re: Problem s imdb-om
The Unforgiven kaže...

Strelica desno za sortirat uzlazno/silazno?

 

 

 Probao sam jos prije nije do toga. I nemam ja jedini ovaj problem, ima theard na imdbu, dosta ljudi je ovako, kazu da su svjesni problema i da rade na tome. Eto ako jos tko ima ovaj problem da zna, vidjet cemo dal ce rijesit.

Barcelona - Mes que un club
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice