Rješavanje nekih Facebook pitanja zaključana tema

poruka: 97
|
čitano: 37.267
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Gledam ja tko forum, kad ono tona tema o Facebook-u, nedostupnim računima i ostalo.

Zato, jedna jedinstvena tema, kako riješiti Facebook probleme.

Ako pronađete nekakav novi problem oko kojeg se često 'diže prašina' na forumu, napišite ga u post, i ja ću ovdje nadopuniti.

I da, za vas koji koristite Facebook, pojavila se nekakva gamad, koja vam klikom preuzima profil i šalje random poruke na engleskom ljudima na chatu. 

Ako tema nije korisna, prijavite poruku, meni karton, tema se zaključa, sve 5 {#}

 

1. 'Ne mogu na fejs, neka poruka da je račun trenutno nedostupan i da pokušam kasnije'

  • Razlog je jednostavan da jednostavniji ne može biti. Strpi te se i u roku 2-3 sata sve će biti kao i prije

 

2. 'Želim "hackati" nekome Facebook pa me zanima koji su programi dobri za to' (iako ovo nije problem)

  • Program za to ne postoji. I ne znam što je tu zanimljivo zabadati svoj nos u tuđi život.

 

3. 'Jao ovaj novi fejsov chat me živcira, ima kaki program da se to vrati'

 

4. 'Kako mogu saznati tko mi gleda profil' (ako ovo nije problem)

  • To je jednostavno nemoguće, pa vjerujem da ni sam Mark to ne može.

 

5. 'Kako blokirati neke od aplikacija da objavljuju na moj zid i slične stvari?'

  • Account -> Privacy settings -> Kategorija 'Apps and Websites' -> klik na 'Edit your settings' -> klik na 'Remove' link pokraj crvenog križića -> odabertie i obrišite aplikacije koje ne želite

6. Moguće vraćanje 'starog' chata' ->

 

7.'The application you are using is not responding' error

  • Error još uvjek nije riješen i čeka se odgovor Facebook-ovih developera.

 

6. Chapta (unos teksta sa slike) prilikom objavljivanja nekih poveznica.

  • To je sve najnormalnije, i unesite text sa slike, sve 5

 

8. 'This message contains blocked content that has previously been flagged as abusive or spammy. Let us know if you think this is an error.'

  • Kliknite na 'LET US KNOW' i prijavite problem Facebooku, također, događa se prilikom objave nekih poveznica.
Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 11:45 (_Dangerous_Lickz_).
Moj PC  
10 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
_Dangerous_Lickz_ kaže...
3. 'Jao ovaj novi fejsov chat me živcira, ima kaki program da se to vrati'

 

Morat cu te malo ispravit, moguće je dobiti nešto slično starome chatu, ali bar prikazuje samo one koji su online, a ne da moraš tražit.

Za Mozillu je prvo potrebno instalirati Greasemonkey, pa onda skriptu, dok je za Chrome dosta instalirati samo skriptu, a dodana je i podrška za Operu {#}

 

Nakon instaliranja skripte je vrlo vjerojatno da ce vam biti potreban refresh stranice sa Ctrl + F5, kako bi se izbrisao Cache stranice {#}

 

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2011 17:11 (Mitsuoka).
14 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Ja sam ciljao na Facebook-u da postoji opcija u postavkama da vrate stari chat, ali da, skripte postoje, rade, testirano {#}

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
Postoji ekstenzija za Operu koja vraća stari chat, u potpunosti funkcionalan.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

ima li ikoji vrag da izbrise sve povezice sa zida i statuse..ono sveee..neda mi se 1 po 1

 

errando discimus Make your choice
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja

ne vjerujem da ovo gore radim posto vidim da je iz 2009te godine i facebook je dosta napredovao od te godine

nisam siguran da li mozes obrisati postove ali ih mozes sakriti tako da ih niko ne vidi

tacnije nestace ti cjeli zid mozda je to i bolje (barem po meni)

ides na podesavanja privatnosti > pa ides na izmjeni podesavanja > na pocetku ces vidjeti "Moje objave" i tu ides na prilagodi podesavanja te izaberes samo sebe da mozes da vidis svoje postovei to je to

poz

Cedo
15 godina
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
Cedolino kaže...

ne vjerujem da ovo gore radim posto vidim da je iz 2009te godine i facebook je dosta napredovao od te godine

nisam siguran da li mozes obrisati postove ali ih mozes sakriti tako da ih niko ne vidi

tacnije nestace ti cjeli zid mozda je to i bolje (barem po meni)

ides na podesavanja privatnosti > pa ides na izmjeni podesavanja > na pocetku ces vidjeti "Moje objave" i tu ides na prilagodi podesavanja te izaberes samo sebe da mozes da vidis svoje postovei to je to

poz

  Makroe i dalje možeš koristit bez obzira što više nije 2009-a, samo ih moraš ponovo sam snimati.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Ako se nekome ne sviđa novi chat, i želi stari.

evo link kako vratiti: 

http://www.pcgeekblog.com/2011/07/get-back-old-facebook-chat-finally.html

 
0 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja
e ljudi zna li mozda netko kako rjesiti ovaj error koji se pokazuje kad hocu kupit nes na faceu ' The application you are using is not responding' ??
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
Light_Legend kaže...
e ljudi zna li mozda netko kako rjesiti ovaj error koji se pokazuje kad hocu kupit nes na faceu ' The application you are using is not responding' ??

Čitao Facebook forum, googlao, ali ništa. Ne događa se samo tebi, nego i mnogima drugima. Jedino što ti preostaje je čekanje {#}

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
Facebook pun bugova ali popravice omi to vremenom zato sjedni i cekaj a za ovo iz 2009 probacu cisto sumljam da ce uspjeti
Cedo
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
Cedolino kaže...
Facebook pun bugova ali popravice omi to vremenom zato sjedni i cekaj a za ovo iz 2009 probacu cisto sumljam da ce uspjeti

Probaj pa javi ;) .. ako radi, da stavim u prvi post. 

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
12 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Bok, na laptopu san imala 2-3 trojana, antivirus mi je uništia i nisan mogla na internet, itd. Virus sam dobila preko facebook-a. Prijatelj mi je uspia maknit trojana i instalirat novi antivirus, te sam mogla uć na internet. Ali kad sam htjela otvorit facebook stranicu piše "Unable to connect. Firefox can't establish a connection to the server at www.facebook.com." , a sve ostale stranice mogu otvorit. Neznam zasto, molim pomoć!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja
Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja

probala san sve šta piše na toj stranici, ali ne pomaže. opet mi isto pise i samo na facebook stranicu ne mogu uć.

15 godina
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
buffy kaže...

probala san sve šta piše na toj stranici, ali ne pomaže. opet mi isto pise i samo na facebook stranicu ne mogu uć.

 @buffy

 

 

uradi kako piše u ovom postu....još uvijek imaš trojance na računalu...zbog toga i ne možeš na fejs

12 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja
ili joj se mozda facebook nasao na block listi :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

 

Pozdrav Bugovci !

 

Istina Facebook ima dosta problema u posljednje vrijeme. Dosta bugova se javlja k'o i ne zadovoljnih korisnika. Moj Facebook profil se razbolio. Šta mu je bilo zapravo ?

Nisam im'o chat-a (nest'o bukvualno), nisam mog'o pogledat' otvorit' starije objave i nisam mog'o pregledavat' slike tj. non-stop bi me vraćalo na 2. sliku u albumu (bilo kojem).

 

Problem sam htio izložit' vama pa da vidim vaše mišljenje al' sam uspio r'ješit ovaj problem.

Naime problem je bio u tome što je  http protokolu (http://www.facebook.com) a ne sigurniji https (https://www.facebook.com). https možete dodavati ručno (što vam ne bih preporučio) il' možete postavit' u novim Facebook postavkama. Nakon izmjene opcije HTTPS tri (nabrojana predhodno) buga nestaju. I probleme r'ješen.

 

 

EDIT: Istina  chat se može vratiti pomoću skripti.

HTTP protokol ! Chat ne radi + ostali bugovi. HTTP protokol ! Chat ne radi + ostali bugovi.
Izgled prozora u kojem treba podesiti opciju. HTTPS - chat radi i FB rade bez bugova. Izgled prozora u kojem treba podesiti opciju. HTTPS - chat radi i FB rade bez bugova.
Konačan izgled s HTTPS protokolom. SVE RADI bez problema. Konačan izgled s HTTPS protokolom. SVE RADI bez problema.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 0:52 (Zizy1994).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Dodano:

 

6. Chapta (unos teksta sa slike) prilikom objavljivanja nekih poveznica.

  • To je sve najnormalnije, i unesite text sa slike, sve 5

 

8. 'This message contains blocked content that has previously been flagged as abusive or spammy. Let us know if you think this is an error.'

  • Kliknite na 'LET US KNOW' i prijavite problem Facebooku, također, događa se prilikom objave nekih poveznica.
Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
_Dangerous_Lickz_ kaže...

Gledam ja tko forum, kad ono tona tema o Facebook-u, nedostupnim računima i ostalo.

Zato, jedna jedinstvena tema, kako riješiti Facebook probleme.

Ako pronađete nekakav novi problem oko kojeg se često 'diže prašina' na forumu, napišite ga u post, i ja ću ovdje nadopuniti.

I da, za vas koji koristite Facebook, pojavila se nekakva gamad, koja vam klikom preuzima profil i šalje random poruke na engleskom ljudima na chatu. 

 

........................................

kakva je to gamad, stalno onak otvori random frend chat, posalje "how are you ?" i onda ko da je offline... ??? ma fejs se proširio da ga je nemoguće kontrolirati

Пролетарии всех стран, соединяйтесь!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
Diplomirani pješak kaže...
Skaćen citat

kakva je to gamad, stalno onak otvori random frend chat, posalje "how are you ?" i onda ko da je offline... ??? ma fejs se proširio da ga je nemoguće kontrolirati

Googlao, i kaže da je to 'Koobface' virus. Po vrsti to je crv.  Ako imaš koobface, skeniraj sa bilo kojim antivirusnim programom (googlao i kaže da je najbolji "SPYWARE TERMINATOR"), i skeniraj računalo.

FACEBOOK - riječ 'book' čitana sa desna na lijevo je 'koob' + facebook = koobface

 

EDIT: http://hassam.hubpages.com/hub/How-To-Remove-Koobface-Virus 

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 12:53 (_Dangerous_Lickz_).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
total kaže...
buffy kaže...

probala san sve šta piše na toj stranici, ali ne pomaže. opet mi isto pise i samo na facebook stranicu ne mogu uć.

 @buffy

 

 

uradi kako piše u ovom postu....još uvijek imaš trojance na računalu...zbog toga i ne možeš na fejs

http://www.speedyshare.com/files/29710007/OTS.Txt

15 godina
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
buffy kaže...
total kaže...
buffy kaže...

probala san sve šta piše na toj stranici, ali ne pomaže. opet mi isto pise i samo na facebook stranicu ne mogu uć.

 @buffy

 

 

uradi kako piše u ovom postu....još uvijek imaš trojance na računalu...zbog toga i ne možeš na fejs

http://www.speedyshare.com/files/29710007/OTS.Txt

 zatvori web preglednik i sve otvorene prozore

-otvori OTS i ovo kopiraj u prazno polje

 

[Unregister Dlls]
[Processes - Safe List]
YN -> roguekiller.exe ->
[Win32 Services - Safe List]
YN -> (ZwankySearch Service) ZwankySearch Service [Auto | Stopped] ->
YN -> (wxpdrivers) wxpdrivers [Auto | Stopped] ->
YN -> (srvsysdriver32) srvsysdriver32 [Auto | Stopped] ->
YN -> (srviecheck) srviecheck [Auto | Stopped] ->
YN -> (srvbtcclient) srvbtcclient [Auto | Stopped] ->
YN -> (HidServ) Human Interface Device Access [Disabled | Stopped] ->
YN -> (avgwd) AVG WatchDog [Auto | Stopped] ->
YN -> (AVGIDSAgent) AVGIDSAgent [Auto | Stopped] ->
YN -> (avgfws) AVG Firewall [Auto | Stopped] ->
YN -> (AVG Security Toolbar Service) AVG Security Toolbar Service [On_Demand | Stopped] ->
[Driver Services - Safe List]
YY -> (Avgldx86) AVG AVI Loader Driver [Kernel | System | Running] -> C:\WINDOWS\system32\drivers\avgldx86.sys
YY -> (Avgtdix) AVG TDI Driver [Kernel | System | Running] -> C:\WINDOWS\system32\drivers\avgtdix.sys
YY -> (AVGIDSEH) AVGIDSEH [Kernel | Boot | Running] -> C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\AVGIDSEH.Sys
YY -> (Avgmfx86) AVG Mini-Filter Resident Anti-Virus Shield [File_System | System | Running] -> C:\WINDOWS\system32\drivers\avgmfx86.sys
YY -> (Avgrkx86) AVG Anti-Rootkit Driver [File_System | Boot | Running] -> C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\avgrkx86.sys
YY -> (AVGIDSFilter) AVGIDSFilter [Kernel | On_Demand | Running] -> C:\WINDOWS\system32\drivers\AVGIDSFilter.sys
YY -> (AVGIDSDriver) AVGIDSDriver [Kernel | On_Demand | Running] -> C:\WINDOWS\system32\drivers\AVGIDSDriver.sys
YY -> (AVGIDSShim) AVGIDSShim [Kernel | On_Demand | Running] -> C:\WINDOWS\system32\drivers\AVGIDSShim.sys
YY -> (Avgfwfd) AVG network filter service [Kernel | On_Demand | Stopped] -> C:\WINDOWS\system32\drivers\avgfwdx.sys
YY -> (Avgfwdx) Avgfwdx [Kernel | On_Demand | Running] -> C:\WINDOWS\system32\drivers\avgfwdx.sys
[Registry - Safe List]
< Internet Explorer Settings [HKEY_USERS\S-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003\] > ->
YN -> HKEY_USERS\S-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003\: URLSearchHooks\\"{A3BC75A2-1F87-4686-AA43-5347D756017C}" [HKLM] -> Reg Error: Value error. [Reg Error: Value error.]
YN -> HKEY_USERS\S-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003\: "ProxyOverride" -> *.local
< FireFox Extensions [Program Folders] > ->
YY -> ZwankySearch   -> C:\Program Files\Mozilla Firefox\extensions\{5F321A53-3F65-45F2-9903-587E3CA15404}
YY -> QuestScan   -> C:\Program Files\Mozilla Firefox\extensions\{F0E1168A-B4B5-484C-B77E-0D28E6B64096}
YN -> No name found ->
< HOSTS File > ([2011.07.27 09:44:02 | 000,203,160 | -H-- | M] - 100105 lines) -> C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
YN -> Reset Hosts ->
YN -> 127.0.0.1 vkontakte.ru ->
YN -> 127.0.0.1 www.vkontakte.ru ->
YN -> 127.0.0.1 login.vk.com ->
YN -> 127.0.0.1 vk.com ->
YN -> 127.0.0.1 www.vk.com ->
YN -> 127.0.0.1 odnoklassniki.ru ->
YN -> 127.0.0.1 www.odnoklassniki.ru ->
YN -> 127.0.0.1 facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 www.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 af-za.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 az-az.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 id-id.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 ms-my.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 bs-ba.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 ca-es.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 cs-cz.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 cy-gb.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 da-dk.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 de-de.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 et-ee.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 en-gb.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 es-la.facebook.com ->
YN -> 127.0.0.1 eo-eo.facebook.com ->
< BHO's [HKEY_LOCAL_MACHINE] > -> HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\
YN -> {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} [HKLM] -> Reg Error: Value error. [Reg Error: Value error.]
YN -> {A3BC75A2-1F87-4686-AA43-5347D756017C} [HKLM] -> Reg Error: Value error. [Reg Error: Value error.]
< Internet Explorer ToolBars [HKEY_LOCAL_MACHINE] > -> HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\ToolBar
YN -> "{CCC7A320-B3CA-4199-B1A6-9F516DD69829}" [HKLM] -> Reg Error: Value error. [Reg Error: Value error.]
< Internet Explorer ToolBars [HKEY_USERS\S-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003\] > -> HKEY_USERS\S-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\
YN -> WebBrowser\\"{CCC7A320-B3CA-4199-B1A6-9F516DD69829}" [HKLM] -> Reg Error: Value error. [Reg Error: Value error.]
< Run [HKEY_LOCAL_MACHINE\] > -> HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
YN -> "AVG_TRAY" -> [C:\Program Files\AVG\AVG10\avgtray.exe]
YN -> "tray_ico" -> []
YN -> "tray_ico2" -> []
YN -> "tray_ico3" -> []
YN -> "tray_ico4" -> []
< Trusted Sites Domains [HKEY_USERS\S-1-5-19\] > -> HKEY_USERS\S-1-5-19\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\
YN -> clonewarsadventures.com .[*] -> Trusted sites
YN -> freerealms.com .[*] -> Trusted sites
YN -> soe.com .[*] -> Trusted sites
YN -> sony.com .[*] -> Trusted sites
< Trusted Sites Domains [HKEY_USERS\S-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003\] > -> HKEY_USERS\S-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\
YN -> clonewarsadventures.com .[*] -> Local intranet
YN -> freerealms.com .[*] -> Local intranet
YN -> soe.com .[*] -> Local intranet
YN -> sony.com .[*] -> Local intranet
< Standard Profile Authorized Applications List > -> HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\AuthorizedApplications\List
YN -> "C:\WINDOWS\services32.exe" -> [C:\WINDOWS\services32.exe:*:Enabled:C:\WINDOWS\services32.exe]
YN -> "C:\WINDOWS\update.1\svchost.exe" -> [C:\WINDOWS\update.1\svchost.exe:*:Disabled:C:\WINDOWS\update.1\svchost.exe]
YN -> "C:\WINDOWS\update.2\svchost.exe" -> [C:\WINDOWS\update.2\svchost.exe:*:Disabled:C:\WINDOWS\update.2\svchost.exe]
YN -> "C:\WINDOWS\update.tray-12-0\svchost.exe" -> [C:\WINDOWS\update.tray-12-0\svchost.exe:*:Disabled:C:\WINDOWS\update.tray-12-0\svchost.exe]
< SafeBoot AlternateShell [HKEY_LOCAL_MACHINE] > -> HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot
YN -> "AlternateShell" -> services32.exe
< MountPoints2 [HKEY_CURRENT_USER] > -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2
YN -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{1b6bec5f-99c6-11df-bb33-001b380e312d}\shell\AutoRun ->
YN -> \{1b6bec5f-99c6-11df-bb33-001b380e312d}\shell\AutoRun\\"" -> [Auto&Play]
YN -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{1b6bec5f-99c6-11df-bb33-001b380e312d}\shell\AutoRun\command ->
YN -> \{1b6bec5f-99c6-11df-bb33-001b380e312d}\shell\AutoRun\command\\"" -> [G:\IZUVAS\\\\izcipica.exe]
YN -> \{1b6bec5f-99c6-11df-bb33-001b380e312d} ->
YN -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{1b6bec5f-99c6-11df-bb33-001b380e312d}\shell\explore\command ->
YN -> \{1b6bec5f-99c6-11df-bb33-001b380e312d}\shell\explore\command\\"" -> [G:\IZUVAS\\\\\izcipica.exe]
YN -> \{1b6bec5f-99c6-11df-bb33-001b380e312d} ->
YN -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{1b6bec5f-99c6-11df-bb33-001b380e312d}\shell\open\command ->
YN -> \{1b6bec5f-99c6-11df-bb33-001b380e312d}\shell\open\command\\"" -> [G:\IZUVAS\\\\\izcipica.exe]
YN -> \{1c98eb44-2226-11e0-a6f7-001e4cdb75a7} ->
YN -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{1c98eb44-2226-11e0-a6f7-001e4cdb75a7}\Shell ->
YN -> \{1c98eb44-2226-11e0-a6f7-001e4cdb75a7}\Shell\\"" -> [AutoRun]
YN -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{1c98eb44-2226-11e0-a6f7-001e4cdb75a7}\Shell\AutoRun ->
YN -> \{1c98eb44-2226-11e0-a6f7-001e4cdb75a7}\Shell\AutoRun\\"" -> [Auto&Play]
YN -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{1c98eb44-2226-11e0-a6f7-001e4cdb75a7}\Shell\AutoRun\command ->
YN -> \{1c98eb44-2226-11e0-a6f7-001e4cdb75a7}\Shell\AutoRun\command\\"" -> [H:\Autorun.exe]
YN -> \{9bf72954-255c-11e0-859f-001e4cdb75a7} ->
YN -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{9bf72954-255c-11e0-859f-001e4cdb75a7}\Shell ->
YN -> \{9bf72954-255c-11e0-859f-001e4cdb75a7}\Shell\\"" -> [AutoRun]
YN -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{9bf72954-255c-11e0-859f-001e4cdb75a7}\Shell\AutoRun ->
YN -> \{9bf72954-255c-11e0-859f-001e4cdb75a7}\Shell\AutoRun\\"" -> [Auto&Play]
YN -> HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{9bf72954-255c-11e0-859f-001e4cdb75a7}\Shell\AutoRun\command ->
YN -> \{9bf72954-255c-11e0-859f-001e4cdb75a7}\Shell\AutoRun\command\\"" -> [I:\Autorun.exe]
[Files/Folders - Created Within 30 Days]
NY ->  update.tray-8-0-lnk -> C:\WINDOWS\update.tray-8-0-lnk
NY ->  update.tray-8-0 -> C:\WINDOWS\update.tray-8-0
NY ->  ufa -> C:\WINDOWS\ufa
NY ->  rpcminer -> C:\WINDOWS\rpcminer
NY ->  phoenix -> C:\WINDOWS\phoenix
NY ->  WinRAR -> C:\Documents and Settings\NetworkService\Application Data\WinRAR
NY ->  update.5.0 -> C:\WINDOWS\update.5.0
NY ->  update.2 -> C:\WINDOWS\update.2
NY ->  av_ico -> C:\WINDOWS\av_ico
NY ->  update.1 -> C:\WINDOWS\update.1
NY ->  update.tray-12-0-lnk -> C:\WINDOWS\update.tray-12-0-lnk
NY ->  update.tray-12-0 -> C:\WINDOWS\update.tray-12-0
NY ->  4 C:\WINDOWS\*.tmp files -> C:\WINDOWS\*.tmp
NY ->  2 C:\WINDOWS\System32\*.tmp files -> C:\WINDOWS\System32\*.tmp
[Files/Folders - Modified Within 30 Days]
NY ->  agremove.exe -> C:\WINDOWS\System32\agremove.exe
NY ->  RealUpgradeLogonTaskS-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003.job -> C:\WINDOWS\tasks\RealUpgradeLogonTaskS-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003.job
NY ->  RealUpgradeScheduledTaskS-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003.job -> C:\WINDOWS\tasks\RealUpgradeScheduledTaskS-1-5-21-1060284298-1284227242-725345543-1003.job
NY ->  info1 -> C:\WINDOWS\info1
NY ->  phoenix.rar -> C:\WINDOWS\phoenix.rar
NY ->  unrar.exe -> C:\WINDOWS\unrar.exe
NY ->  ufa.rar -> C:\WINDOWS\ufa.rar
NY ->  rpcminer.rar -> C:\WINDOWS\rpcminer.rar
NY ->  43758-star_trek_ds9_-_season_2__hr__fps_23,976_.rar -> C:\Documents and Settings\Mile\Desktop\43758-star_trek_ds9_-_season_2__hr__fps_23,976_.rar
NY ->  geoiplist.rar -> C:\WINDOWS\geoiplist.rar
NY ->  loader2.exe_ok -> C:\WINDOWS\loader2.exe_ok
NY ->  geoiplist -> C:\WINDOWS\geoiplist
NY ->  54 C:\WINDOWS\Temp\*.tmp files -> C:\WINDOWS\Temp\*.tmp
NY ->  54 C:\WINDOWS\Temp\*.tmp files -> C:\WINDOWS\Temp\*.tmp
NY ->  54 C:\WINDOWS\Temp\*.tmp files -> C:\WINDOWS\Temp\*.tmp
NY ->  4 C:\WINDOWS\*.tmp files -> C:\WINDOWS\*.tmp
NY ->  2 C:\WINDOWS\System32\*.tmp files -> C:\WINDOWS\System32\*.tmp
NY ->  17 C:\Documents and Settings\Mile\Local Settings\Temp\*.tmp files -> C:\Documents and Settings\Mile\Local Settings\Temp\*.tmp
NY ->  17 C:\Documents and Settings\Mile\Local Settings\Temp\*.tmp files -> C:\Documents and Settings\Mile\Local Settings\Temp\*.tmp
[Files - No Company Name]
NY ->  phoenix.rar -> C:\WINDOWS\phoenix.rar
NY ->  ufa.rar -> C:\WINDOWS\ufa.rar
NY ->  rpcminer.rar -> C:\WINDOWS\rpcminer.rar
NY ->  geoiplist -> C:\WINDOWS\geoiplist
NY ->  geoiplist.rar -> C:\WINDOWS\geoiplist.rar
NY ->  unrar.exe -> C:\WINDOWS\unrar.exe
NY ->  info1 -> C:\WINDOWS\info1
NY ->  loader2.exe_ok -> C:\WINDOWS\loader2.exe_ok
[File - Lop Check]
NY ->  QuestScan -> C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\QuestScan
NY ->  ZwankySearch -> C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ZwankySearch
NY ->  AVG -> C:\Documents and Settings\Mile\Application Data\AVG
NY ->  AVG10 -> C:\Documents and Settings\Mile\Application Data\AVG10
[Alternate Data Streams]
NY -> @Alternate Data Stream - 124 bytes -> C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\TEMP:0B4227B4
[Empty Temp Folders]
[EmptyFlash]
[CreateRestorePoint]
[ClearAllRestorePoints]
[Reboot]

 

klik na RUN FIX

-log koji dobiješ nakon restarta kopiraj na speedyshare

 

2.skini combofix i spremi na desktop

-isključi antivirus

-pokreni combofix i na sve što traži odgovori potvrdno

-log koji dobiješ isto tako kopiraj na pastebin

 

nakon OTS skripte moći ćeš bez problema na fejs i računalo će biti ćisto...combofix nam treba da izbriše još neke zaostale servise i nakon toga će biti sve ok :)

 

edit: možda se dogodi da se OTS skripta ne može izvršiti, ne brini za to ...samo nastavi sa combofixom

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 11:57 (total).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja

napravila sam prvi korak, i nakon restarta laptopa ne mogu nikako na internet, ne moze mi nać ostale wireless mreže, nista mi ne pokazuje. Šta ću sad?! ovo pisem na stolnm kompjuteru

15 godina
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
buffy kaže...

napravila sam prvi korak, i nakon restarta laptopa ne mogu nikako na internet, ne moze mi nać ostale wireless mreže, nista mi ne pokazuje. Šta ću sad?! ovo pisem na stolnm kompjuteru

 nastavi sa drugim korakom, internet ćemo kasnije....reci mi samo imaš li internet ikonicu u task baru ?...ikonica je prekrižena ?

 

prebaci combofix sa tog računala na laptop ili se spoji kabelom na laptop

14 godina
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Mislim da je ovo poprilicno dobro i da radi, pa probajte

 

http://www.cleanmywall.net/

U zdravom hardveru zdrav softver
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje nekih Facebook pitanja
pirat01 kaže...

Mislim da je ovo poprilicno dobro i da radi, pa probajte

 

http://www.cleanmywall.net/

e fala ovo radi je.....{#}

errando discimus Make your choice
14 godina
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

jel ikako moguce da zabranim dolazak emaila od fb na moj email.... svaki put kad mi neko posalje por ili bocne dode email kao notif, imam preko 2000 emaila... kako da to uklonim ?

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice