Router ne radi nakon grmljavine

poruka: 8
|
čitano: 1.476
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Router ne radi nakon grmljavine

Nakon velike grmljavine otkazao mi je wlan router tenda, samo neznam kako je se to moglo desit,  taj router je prikopčan jednim kraćim kabelom sa modemom koji sam dobio od teleoperatera, a modem normalno radi, a i na ovom roteru gore lampice samo nema pristupa internetu i kako je moglo samo to otkazat a da ne otkaže sve komplet.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Router ne radi nakon grmljavine
kezol kaže...

Nakon velike grmljavine otkazao mi je wlan router tenda, samo neznam kako je se to moglo desit,  taj router je prikopčan jednim kraćim kabelom sa modemom koji sam dobio od teleoperatera, a modem normalno radi, a i na ovom roteru gore lampice samo nema pristupa internetu i kako je moglo samo to otkazat a da ne otkaže sve komplet.

 Jedan uređaj može imati osjetljivije komponente od drugog. Može izgorjeti samo jedan čip, ili samo jedan njegov dio.

 

Nego , ne možeš znati što je i na kojem uređaju neispravo ako oba ne spojiš na ispravne uređaje i testiraš. Dobro si testirao, siguran si da je tako kako si napisao?

Da slučajno ne baciš ispravan uređaj.. ili zadržiš neispravam i kasnije imaš probleme.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Router ne radi nakon grmljavine
kezol kaže...

, a i na ovom roteru gore lampice samo nema pristupa internetu 

 jesi ga ugasio i ponovo upalio?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Router ne radi nakon grmljavine
Wolverine kaže...
kezol kaže...

, a i na ovom roteru gore lampice samo nema pristupa internetu 

 jesi ga ugasio i ponovo upalio?

 jesam isključivao iz struje i opet uključivao, jer posebnog prekidača za uključivanje i isključivanje nema.

4 godine
neaktivan
offline
Router ne radi nakon grmljavine

Ono logično bi mi bilo da kad nešto strada od groma da izgubi svaku funkciju, znači ne bi uopće gorile lampice.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Router ne radi nakon grmljavine
kezol kaže...

Ono logično bi mi bilo da kad nešto strada od groma da izgubi svaku funkciju, znači ne bi uopće gorile lampice.

 Moglo je spaliti samo taj neki čip koji je ključan za WiFi, lampice mogu svijetliti kako hoće i dalje.

 

Ako ima garanciju nosi na servis i šuti o gromu, a ako nema, jbg.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
moderator
online
Re: Router ne radi nakon grmljavine
kezol kaže...
jesam isključivao iz struje i opet uključivao, jer posebnog prekidača za uključivanje i isključivanje nema.

Jesi probao s drugim mrežnim kabelom? Da ne bi ispalo da se potrebilo da se nešto baš tad dogodilo i s kabelom. Router ti ima žaruljicu uz WAN/Internet Ethernet port? Ta žaruljica svjetlucka?

 

Također, jesi provjerio postavke u routeru? Da možda probaš resetirati postavke pa ga ponovno podesiti?

14 godina
offline
Router ne radi nakon grmljavine

Kukavica, uplašio se!

 

Dakle, šalim se. Vrlo vjerojatno dobio "po repu". Najbolje novi i prst u uho...

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice