Samostalno online učenje engleskog jezika

poruka: 14
|
čitano: 110.287
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samostalno online učenje engleskog jezika

 

English-Online — učenje engleskog jezika uz video/audio snimke i tekstualne materijale koje prezentiraju izvorni govornici. U procesu učenja koristi se metodologija namijenjena usvajanju novih riječi i izraza.

Ovaj sajt napravljen je za sve koji žele brzo poboljšati percepciju engleskog jezika i povećati svoj vokabular.

 

English-Online temelji se na 5 efikasnih principa učenja jezika: motivacija za učenje, percepcija govora, imitiranje izvornih govornika, redovitost, optimalni intenzitet.

Uz gledanje i slušanje zanimljivog sadržaja, a samim tim i lakšim pamćenjem riječi, korisnik u najkraćem roku povećava svoj vokabular i percepciju engleskog jezika.

 

Nakon jednostavne registracije dobit ćete svog ljubimca –dupina. Zajedno s njim ćete zaroniti u ocean engleskog jezika. Na početku korištenja, dupin će Vam objasniti svaki dio internetske stranice.

Pronaći ćete spotove, filmove, pjesme, audioknjige, prezentacije, edukativni materijal — sve na engleskom jeziku.

Sadržaj lako možete filtrirati i sortirati. Svaki korisnik može dodati svoj sadržaj u Ocean — najveću zbirku materijala na engleskom jeziku. Prilikom čitanja teksta, jednim klikom na nepoznatu riječ dobit ćete njezin prijevod i bit će dodan s desne strane - u kontekstnom rječniku.

 

Nove riječi dodaju se u osobni rječnik, zajedno s kontekstom u kojem ste pronašli tu riječ. Za pamćenje riječi postoje 3 stupnja jezičnih vježbi. Riječi koje ste savladali na jednom stupnju prelaze na drugi. Nakon što prijeđe sva tri stupnja, riječ ste sigurno zapamtili pa se ona dodaje u osvojene riječi. Na ovaj način vokabular raste brzo i efikasno!

Zbog lakše orijentacije, stranicama koje ste savladali možete dodijeliti status «osvojena». Ovo omogućava lakše pronalaženje mjesta gdje ste stali s učenjem, ponavljanje osvojenog ili traženje novog sadržaja.

 

Učenje engleskog jezika može biti zanimljivo!

Pozivamo Vas da se uvjerite u to —English-Online

Napišite nam svoje dojmove, ideje i želje!

Zaronite u Ocean engleskog jezika zajedno s English-Online!

 

Engleski online Engleski online
engleski jezik preko neta engleski jezik preko neta
 
12 1 hvala 12
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samostalno online učenje engleskog jezika

jako dobar sajt, hvala za link!

14 godina
neaktivan
offline
Samostalno online učenje engleskog jezika

Pitanje svima s foruma koji imaju iskustva i ukoliko znaju;

koji su ponajbolji free siteovi za učenje engleskog jezika za nas hrvate recimo?

Bacite koji link.

Puno hvala.

It puts the lotion on its skin or else it gets the hose again.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samostalno online učenje engleskog jezika

odlična je stranica, ja svako jutro posvetim pola sata i stvarno vidim napredak

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samostalno online učenje engleskog jezika

nije loša stranica ,

ali najbolji su tecajevi u obliku video predavanja , ima i na youtube.

ja sam skinuo par tecajeva u orginalnom video formatu , sestra oduševljena .

Može se staviti na usb stick i ušteka se u LCD TV i fino svaki dan lekcija po lekciju.

evo primjer

 

ovo šta sam ja skinuo je u HD kvaliteti i s pdf knjigama 3 komada,  koje sam isprintao. 

ima nekih 15ak GB , cjeli tecaj, pocetni , napredni i 3. stupanj.

Preko youtube možete isto uciti engleski, ako nekome trebaju knjige uz taj tečaj , pošaljem vam na mail u pdf formatu i isprintate si.

Ako je netko u ZG , mogu vam spržiti na 3 DVD kompletni tečaj i fino si kod kuce ucite i uštedite si masu novaca. ono , play , stop,pausa, vratite ako nešto niste razumili.

Bolje nego škola u živo .

Da napomenem , taj orginalni tečaj engleskog s knjigama košta 200 eura , ali eto pošto smo sirotinja, moramo se snalaziti. 

franc
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2013 19:24 (franc_32).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samostalno online učenje engleskog jezika
franc_32 kaže...

nije loša stranica ,

ali najbolji su tecajevi u obliku video predavanja , ima i na youtube.

ja sam skinuo par tecajeva u orginalnom video formatu , sestra oduševljena .

Može se staviti na usb stick i ušteka se u LCD TV i fino svaki dan lekcija po lekciju.

evo primjer

 

ovo šta sam ja skinuo je u HD kvaliteti i s pdf knjigama 3 komada,  koje sam isprintao. 

ima nekih 15ak GB , cjeli tecaj, pocetni , napredni i 3. stupanj.

Preko youtube možete isto uciti engleski, ako nekome trebaju knjige uz taj tečaj , pošaljem vam na mail u pdf formatu i isprintate si.

Ako je netko u ZG , mogu vam spržiti na 3 DVD kompletni tečaj i fino si kod kuce ucite i uštedite si masu novaca. ono , play , stop,pausa, vratite ako nešto niste razumili.

Bolje nego škola u živo .

Da napomenem , taj orginalni tečaj engleskog s knjigama košta 200 eura , ali eto pošto smo sirotinja, moramo se snalaziti. 

 

e pa bas to sam vidjela ovdje: http://english-online.hr/c/Extra+English 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samostalno online učenje engleskog jezika
xxxmajaxxx kaže...

 

e pa bas to sam vidjela ovdje: http://english-online.hr/c/Extra+English 

ali nema titlove na engleskom , lakše je kad ti budu na ekranu titlovi na engleskom  ono što su oni izgovorili.  čitaš i slušaš izgovor , a nema ni pdf knjiga . ja sam ih skinuo u pdf formatu 

... ali nema veze , ima na youtube s titlovima   

franc
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2013 17:38 (franc_32).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samostalno online učenje engleskog jezika
franc_32 kaže...

nije loša stranica ,

ali najbolji su tecajevi u obliku video predavanja , ima i na youtube.

ja sam skinuo par tecajeva u orginalnom video formatu , sestra oduševljena .

Može se staviti na usb stick i ušteka se u LCD TV i fino svaki dan lekcija po lekciju.

evo primjer

 

ovo šta sam ja skinuo je u HD kvaliteti i s pdf knjigama 3 komada,  koje sam isprintao. 

ima nekih 15ak GB , cjeli tecaj, pocetni , napredni i 3. stupanj.

Preko youtube možete isto uciti engleski, ako nekome trebaju knjige uz taj tečaj , pošaljem vam na mail u pdf formatu i isprintate si.

 

 Hvala za sjajnu preporuku, molila bih Vas ako ste jos uvek raspolozeni da mi posaljete knjige u .pdf formatu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samostalno online učenje engleskog jezika
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samostalno online učenje engleskog jezika

bog,ja sam u Rijeci i volio bih da nekako dodem do ta 3dvd  da li postoji ikakva mogucnost

hvala unaprijed

placam pouzecem moji troskovi postarine

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samostalno online učenje engleskog jezika

Poštovani Franc, zainteresirana sam za te DVD-e i PDF-ove ako su još dostupni. Starija sam osoba, (penzioner), ali pokusavam uciti i to bi mi dobro došlo. Mozete me kontaktirati putem emaila ili moba: 098/1954-863.

 

Hvala unaprijed.

 

Normabella{#}

9 godina
neaktivan
offline
Samostalno online učenje engleskog jezika

Zanimljiva stranica, hvala na linku i opisu. Engleski je dosta jednostavan i moze se nauciti po sluhu, dakako za gramatiku i poslovni engleski je potrebno nesto vise, upisati tecaj. Sve ovisi za sto vam treba engleski jezik. Ja sam isla na tecaj poslovnog engleskog jer mi je trebalo bas za posao, i mogu reci da sam jako zadovoljna, i cijenom i znanjem koje sam dobila, mislila sam da znam engleski dosta dobro, ali tek sad vidim koliko toga mi je nedostajalo :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samostalno online učenje engleskog jezika
English-Onine.hr would like to:
Know who you are on Google
View your email address
By clicking Accept, you allow this app and Google to use your information in accordance with their respective terms of service and privacy policies. You can change this and other Account Permissions at any time.
ovo mi je doslo na mail da potvrdim pa cu moci nastaviti dalje sa tutorialom samo mi je cudno ovo,nikad se nisam susreo sa tim ,sta ovo konkretno znaci ?? da ce mi instalirati neke tracker ili slicni spy :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 14:08 (dasan).
16 godina
offline
Samostalno online učenje engleskog jezika

Zanimljive web stranice putem kojih možete pronaći skype sugovornika koji će vam pomoći u razvijanju govornog engleskog jezika, ali sto tako i vi možete pomoći drugima.

 

http://www.speaking24.com/

 

http://www.conversationexchange.com/

 

http://www.learnenglish.de/learnenglishonskype.html

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.2.2015 19:06 (Nix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice