Satellite Direct

poruka: 15
|
čitano: 16.377
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Satellite Direct

Pozdrav, ekipo. Naletio neki dan na ovo na netu

 

http://www.satellitedirect.tv

 

pa me zanima jel imo ko ikakva iskustva s time.  Jel to radi, koji su kanali itd.

Navodno su hd kanali a sad....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Satellite Direct
Dj_Jelak kaže...

Pozdrav, ekipo. Naletio neki dan na ovo na netu

 

http://www.satellitedirect.tv

 

pa me zanima jel imo ko ikakva iskustva s time.  Jel to radi, koji su kanali itd.

Navodno su hd kanali a sad....

Na Web of trustu sve najgore o njemu, nemoj riskirati.

No one gets left behind.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Satellite Direct

hm, malo mi je to sumnjivo jer pise pod kanali : "croatia - 78 channels"
nisam znao da u hrvatskoj ima 78 tv kanal al ajd, nek im bude

14 godina
neaktivan
offline
Satellite Direct

ja kupio,

nema 78 cro kanala,

ima ih nekoliko,

ali ja ga nisam kupio zbog cro kanala nego najvise zbog muzickih kanala, a ima i sportskih i filmskih

sve u svemu jako sam zadovoljan s obzirom da sam ga platio samo 260 kn

imas ovdje dosta informacija o tome

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Satellite Direct

Razmišljam o kupnji ovog programa za gledanje SP u HD rezoluciji. Zanima me da li je uopće s ovom mojom bijednom brzinom od 4Mbit-a to moguće na 1080p? Ako nije,onda bezveze bacam novce. Molim savjet!

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Satellite Direct

moguce ti je ,ja ga imam i stvarno je super program :) nemam rijeci

Mario Krajacic
15 godina
offline
RE: Satellite Direct
Marix kaže...

moguce ti je ,ja ga imam i stvarno je super program :) nemam rijeci

 Govoriš istinu ili su i tebi uspjeli izvući 200kn? Da sam onda imao wot,ne bi mi se to dogodilo...toliko su pošteni da wot blokira njihovu stranicu.

www.hrphotocontest.com
14 godina
neaktivan
offline
Satellite Direct

da decki najzabavnije vam je to sta on kosta 40 i nesto sitno dolara !!! znaci 260 kn otprilike , ali oni nude affilate !  uzmete njihov affilate i clickbank.com i kupite preko svog affilate linka , zatim vam satelitedirect ne kosta 40 $ vec 50 % manje ;) vi platite normalno 40 $ i nesto sitno ali pola od toga vam se vrati jer uzmete na svoj affilate!

Mario Krajacic
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Satellite Direct

Marix gledaj.... upravu si to sto kazes ... sve to stoji ...

ali ako vec imas acc na click bank npr ... ako si dovoljno pametan prilikom registracije si napiso sta je ilegalno za radit ...

Clickbank dobro provjerava dali si ti kupio za sebe taj program preko svog link tj URL koji si dobio ....ako te skuze kazne su ogromne za takve stvari jel to je kazneno dijelo sto ucinis ....

Ja osobno imam i bavim se Internet Marketingom !

I kupujem izučavanje i obuku tako da sam prakticno profesionalac u takvim stvarima i nemozes to pisat u javnos jer te svatko moze otkrit prijavit i mozes bit debelo kaznjen radi toga....

 <i><b>A ziher ti nije do kazne u ovo doba resecija ... ;)</b> </i>

14 godina
neaktivan
offline
Re: Satellite Direct

ma ne kupujem ja preko svog linka :)

Mario Krajacic
14 godina
protjeran
offline
Satellite Direct

također sam i ja kupio....program je stvarno jako dobar...mtv,discoveri,cnn,animal planet,hbo,national geographic a od nasih mi rade hrt 1,2,+,doma,nova,rtl,rtl2,cmc,kapital pa cak i lokalne istra,vox,jadran,srcetv,varaždin.....Ljudi po meni je ovo jako dobar program i koristim ga...Em ne moram odklučavati kanale,nikad necu morat placat predplatu,3500 programa,preko 50 programa onih crtića-{#},HD rezolucija sto mi je jako bitno...iii posto putujem mnogo po svijetu uzmem laptop i mogu da gledam u bilo kojoj državi u svijetu...

Platio sam 30 dolara..sto je 150 kuna i vrlo sam zadovoljan.:D...evo pa ako netko pozeli kupiti ja sam kupio na ovoj stranici...link sam nasao na netu

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Satellite Direct

pozdrav, evo i mene zanima, kako to ide sa nasim vezama tj koja je minimalna brzina interneta da se normlano gleda bez stekanja ? i vi koji ste uzeli da li vam i dalje radi ?

EDIT:
nasao vec neke stranice o njima i uglavnom.....nista pozitivno, a oni koju daju poz odg vise se ne jave i/ili ne daju neki dokaz.... tako da mislim da ovo je najbolje izbjegavat...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 10:15 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Satellite Direct

evo pozdrav društvo....vidim da je več otvorena tema u vezi Satellite Direct Tv-a....samo bih htio reci da sam ga kupio za 130kn te da sam jako zadovoljan sa signalom te mnoštvom kanala koje program nudi....jeste da neki kanali su nedostupni jer nema signala ali to na sto njih možda dva tri....ima puno poznatih kanala SuperSport,EuroSport,NBC,BBC,CNN,Discovery,Animal Planet,HBO,MTV,National Geographic, ESPN......te poprilično hrvatski od onih klasičnih RTL,Nova,Hrt ima i puno lokalnih...Prednost je u tome da neplačam nikakvu pretplatu za taj program te da je dostupan svugdje...I da vidim da je netko napisao da je kupio program (software) za 260kn...ja neznam gdje ste vi kupovali ali ja sam svoj kupio na  satellitedirectt.com te nemam nikakvih poteškoća...neznam sada ako su promjenili cijenu ali onda je bilo 23 dolara.:)

Sretno i uživajte!

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 22:19 (hogar315).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Satellite Direct

Razmišljam o kupnji ovog programa za gledanje SP u HD rezoluciji. Zanima me da li je uopće s ovom mojom bijednom brzinom od 4Mbit-a to moguće na 1080p? Ako nije,onda bezveze bacam novce. Molim savjet! http://satellitedirect.org/

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2012 13:07 (nzdirect).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Satellite Direct

O ovome programu neznam nista ali zanimljivo je da poznati Wot za sigurnost stranica na internetu daje lošu ocijenu.Zanimljivi su komentari ljudi koji su imali loša iskustva.

http://www.mywot.com/en/scorecard/satellitedirect.tv

Sad ne znam ja to ipak nebi ha {#}

1 1
http://slikaricaliky.weebly.com/
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice